PDA

View Full Version : MOLQ MN SPESHNO MI TRQ HELP4E



stoilov
11-01-2006, 20:21
na4i s moita priatelka go pravihme v sabota za posledno i zna4i skasahme prezarvativa oba4e nesam svar6il v neq i sq kaza 4e po4nalo da q boli korema zehme i protivoza4ata4ni i gi izpi i 6tot neznaehme kfo da pravim.i sq neska pak go pravihme i pak skasahme 1 prezarvativ a az predi tfa beh svar6il v toaletnata i sq smenhime go prodaljuhme i sled 20 min az si svar6ih v prezarvativa i sq tq mi kazva 4e pak q zabolqlo korema vazmojno li e da e bremena pls kajete kfi sa pravite simptomi poprincip znam 4e trq da i se gadi da q bolqt gardite ma tova 4akm kam 1vi mesec proli4avalo i sq neznam kfo da pra napravo shte prevartq PLS POMOGNETE :oops: :oops: :oops: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

InLov4o
11-01-2006, 20:24
най-добрия съвет който можем да ти дадем е: Спри да "правиш секс", докато не се ограмотиш поне малко.... =;

miloto_girl_4e
11-01-2006, 20:24
Хах, каквото и да е станало болките и в корема не идват от това,че е бременна(симптомите не идват след 1-2-3 часа или 1-2-3 дена), ами от това, че се е сдухала и си самовнушава...
Това, че е изпила противозачатъчни след като е станал уж гафа е мега тъпо, защото противозачатъчни се пият преди това и то по предписание на лекар, а след евентуален гаф се пие Постинор Дуо...
Не се грамотни на тема секс, но го практикувате... неразумна постъпка... :?

Nasindo
11-01-2006, 20:28
най-добрия съвет който можем да ти дадем е: Спри да "правиш секс", докато не се ограмотиш поне малко.... =;

Ся тва ,че е скъсъл презерватив не значи ,че не трябва да прави секс ](*,) Може да се случи на всеки!А и какво разбираш под ограмотяване?Секса не се говори - той се прави.Не може да стойш по цял ден и да четеш книги за секса или тук форума(в никакъв случай не казвам ,че е лошо) и да си мислиш ,че знаеш много за секса.Ограмотяване може да има в много малка степен и тя се изразява в сексуалната култура на отделния човек ,която пък от своя страна не може да бъде предобита само от едното четиво ,а от истинската практика т.е секса \:D/

stoilov
11-01-2006, 20:28
Постинор Дуо to4no tofa e pila az nese izrazih pravilno neznam dali go praktikuvame ne kak trq ama znam sas sigurnost 4e pove4e nqma da si zema prezarvativ ot 25st..... i nito sam barzal nito ni6to podqvolite na4i demek bolkite v korema vazmojno li e da e zashtoto se razbolqva/

hforce
11-01-2006, 20:50
pi4, durex sum kusal, sportex sum kusal, lifestyles sum kusal, takiva ot 20 ne sum kusal do sega, ne e do prezervativa, do tova kak go slaga6 e, ako ne go slaga6 kato horata 6ti se kusat si4kite, postinor duo ne e lo6o 4e e pila, za seki slu4ai, a bolkite v korema ne sa 6tot e bremenna, ili 6e i idva ili ot pritesnenie

11-01-2006, 22:26
ако питате мен баш от постинора я боли корема тфа е такава бомба от хормони че ся с месеци няма да се савземе [-(

hforce
11-01-2006, 23:45
ако питате мен баш от постинора я боли корема тфа е такава бомба от хормони че ся с месеци няма да се савземе [-(

i na mene tva mi be6e purvata misul no posle se setih kvo be6e napisa toq


kaza 4e po4nalo da q boli korema zehme i protivoza4ata4ni i gi izpi

demek 4e sled kat q bolqlo korem e pila postinor demek ne e ot postinora, ne moje ne6to da e stanalo zaradi ne6to koeto o6te ne se e slu4ilo

Chiana
11-02-2006, 10:32
ААа такааа, разбрахте ли, че всички презервативи са боклуци??
От постинора не само ще я боли корема, ами и много други неща. Ще й подрани цикъла, а после на другия месец може да й закъснее. Абе очаквай всичко от тази пумия за напред. Виж, дори да сте с презерватив, никога не свършвай в нея! Много се късат тъпите презервативи. Ако сте го правили веднъж и си свършил, след това задължително отиваш до тоалетна, изпикаваш се и тогава вече го правете 2 път.

{Sweet_Dreams}
11-02-2006, 13:47
може да я боли корем от позата в която сте правили секс.В определени пози е възможна поява на такива болки!На мен специлно ми се е случвало.

wildman
11-02-2006, 15:24
Незнам ма Chiana според мен е права - Никога не сваршвай в нея! шот после ше има да си ги слагаш тея презервативи на главата от яд и да викаш "Ама как така бе тоя презерватив беше три лева!!!" :smt005

TreeHill
11-02-2006, 18:30
най-добрия съвет който можем да ти дадем е: Спри да "правиш секс", докато не се ограмотиш поне малко.... =;

Ся тва ,че е скъсъл презерватив не значи ,че не трябва да прави секс ](*,) Може да се случи на всеки!А и какво разбираш под ограмотяване?Секса не се говори - той се прави.Не може да стойш по цял ден и да четеш книги за секса или тук форума(в никакъв случай не казвам ,че е лошо) и да си мислиш ,че знаеш много за секса.Ограмотяване може да има в много малка степен и тя се изразява в сексуалната култура на отделния човек ,която пък от своя страна не може да бъде предобита само от едното четиво ,а от истинската практика т.е секса \:D/