PDA

View Full Version : Za6to mom4etata sa tolkova sramejlivi?



kupondjiikata
11-01-2006, 20:24
Za6to nqkoi mom4eta sa tolkova sramejlivi i za6to 4akat momi4eto da napravi pyrvata kra4ka?Pri men e to4no taka i mn se draznq.Mn si go obi4kam,no ve4e me qdosva!Ne moga da vi razbera vas(mom4etata) ](*,) ](*,)

iiirish
11-01-2006, 20:34
щом го обичаш и той теб също, тогава няма да се счупиш ако ти направиш първата крачка. и когато нещата между вас потръгнат никога няма да съжаляваш, че ти си била тази, която е поела инициативата в отношенията ви.

а по принцип момчетата проявяват своята срамежливост или когато много харесват някое момиче, или когато изпитват страх да не бъдат отблъснати въпреки понякога очевидната взаимност на чувствата

kupondjiikata
11-01-2006, 20:37
A moje li da e i zaradi dvete?(da go e strah i da izpitva silni 4uvstva kym men)?

iiirish
11-01-2006, 20:43
ами това само ти можеш да прецениш, но като цяло по твоите думи съдя, че те харесва. предполагам, че може би и не знае как точно да започне :-k защото съгласи се, че не е лесно просто да идеш до някой и да му кажеш "обичам те", без всякакви задръжки ;) освен ако не е пил де :)

Remini
11-01-2006, 21:06
Може би защото момичетата се развиват по бързо от момчетата :mrgreen:

LuckYme
11-01-2006, 21:21
Ми аз съм напълно сагласна с anito.sl по отношение на това кога момчетата проявяват срамежливост и от мои наблюдения и от личен опит с едно момче :) да наистина е трудно според мен да кажеш на някои обичам те. А по темата- ми според мен си е до човека. Ако не е много отракан и не е много на вътре в отношенията с момичетата ще го е срам, може би ще го е страх да не се изложи нещо. Според мен трябва по някакъв начин да му помогнеш да превъзмогне срама си :) :P

KuReC
11-01-2006, 21:36
EmI prosto na tkf si popadnala ... ina4e ne e to4no taka

Пенчу
11-01-2006, 22:00
щом го обичаш и той теб също, тогава няма да се счупиш ако ти направиш първата крачка. и когато нещата между вас потръгнат никога няма да съжаляваш, че ти си била тази, която е поела инициативата в отношенията ви.

а по принцип момчетата проявяват своята срамежливост или когато много харесват някое момиче, или когато изпитват страх да не бъдат отблъснати въпреки понякога очевидната взаимност на чувствата

:-D

KureC..da no mislq che s golqma chast ot momchetata e taka

bruteca
11-01-2006, 22:37
sqko mom4e e razli4no na nqkoi (kat men ) ne ima puka mnoo mnoo i sa gotowi na kwo li ne za da sa s momi4eto koeto obi4at :!:

11-01-2006, 22:42
ето ви още 1на причина - Защото има доста голяма част от момичетата които са си откровенно - КУЧКИ !!!

GLeZoRanA
11-01-2006, 22:50
ето ви още 1на причина - Защото има доста голяма част от момичетата които са си откровенно - КУЧКИ !!! Съгласна . В действителност голяма част от момчетата са се наплашили така да се окаже от такива и едва ли не ги е страх да направят първата крачка .

kupondjiikata
11-02-2006, 12:30
Poprincip az mu pomognah da si priznae 4uvstvata kym men.Naistina ima mn gadni ku4ki,no az ne sym ot tqh i sym sigurna v tva.Poprincip ne odobrqvam momi4etata,koito hodqt s mom4etata samo ei taka.Predi si misleh,4e tva ne e tolkova lo6o,no sega go osyznah.Pyk za moq liubim-qvno trqbva da pogovorq o6te malko s nego po vaprosa za sramejlivostta.Az mu obqsnih,4e nqma kakvo da se pritesnqva ot men,no tova qvno ne e dostaty4no. :roll:

TreeHill
11-02-2006, 14:08
еми такива сме си 8-[

АТАКАБГ
11-02-2006, 15:16
Аз пък винаги аз правя първата крачка. Чак се дразня понякога,че някои момичета,които знам че ме харесват не правят нищо по въпроса да ми го кажат и дори да ми го намекнат и все аз трябва да действам пръв. Случвало се е даже да си изпусна шанса ей така,заради това,че момичетата (не всички,но повечето) ви е страх да правите първата крачка...

:?

uB4o0o0o
11-02-2006, 16:07
skiii sa vinagi m0mchetata chakat za da razberat d0 p0sledn0 dali nqk0e m0miche g0 haresva i gi e sram kiriqta e veche kat0 trygnesh s neg0 sled 2-3 mlqskaniq she se 0tpusne i nqaa m0esh g0 raskarash :-D

Public Enemy
11-02-2006, 16:21
Доста си зависи от момчето, на което си попаднала... Не всеки се страхува да направи първата крачка ;)

Faintman
11-04-2006, 09:53
anito.sl написа:
а по принцип момчетата проявяват своята срамежливост или когато много харесват някое момиче, или когато изпитват страх да не бъдат отблъснати въпреки понякога очевидната взаимност на чувствата

Права си! И при мен е така макар, че понякога събирам нужния кораж, но нещо все ме спира :oops: . Много обичам това момиче, казах и го, но по чата, което не ми харесва.Трябва да и го кажа очи в очи :smt009 .

eleto_ludo_dete
11-04-2006, 14:22
I kakvo sega iskate (mom4eta)da mi kajete ,4e ne haresvate ku4ki?E tovae ne6to novo,naprdak.Vsqko mom4e,s koeto sam se sre6tala prez moite 17 godini jivot predpo4ita izpe4ena mrasnica,otkolkoto normalno momi4e.Prosto zabelejete,koq e nai-haresvana vav va6eto daskalo....i 6te razberete.HOrata sa mazohisti.Sa6toto vaji i za momi4etata-vljubvat se v nai-golemiq svalq4....
Kokoto do tvoq problem...malko e stranno,4ene sevijdate v u4ili6te.Ami razhojdai se po etajite ,otska4ai do dr klas da popita6 za tetradka ili za nqkoe doma6no.....Kolkoto po-4esto se zasi4atae ,tolkova po-dobre..Hehe,o4niq kontakt e mn vajen!4ata e dobro sredstvo za zapoznanstvo ama,ne raz4itai izcqlo na nego:)Spored men toi trqbav da ima nqkakvi 4uvstva 6tom taka se pazi ot teb-ne iska ne6to da obarka:)USPEH MACKA!!!

kupondjiikata
11-06-2006, 13:13
imam 4uvstvoto,4e ponqkoga se opitva da me drazni.Zna4i.Kogato sme dvamata i toi po4va da mi govori za nqkva kak mu se obajdala i iskala da byde s nego.Az sp mn se draznq ot tva.Za6to izob6to mi go kazva.6te me pobyrka!

koalka
11-06-2006, 13:17
Казва ти го,защото те харесва и иска да ревнуваш.Време е да поговориш с него на четири очи и да му кажеш,че така не може да продължава.Питаш го дали имаш шанс да се бориш за него и в зависимост от отговора му ще решиш какво ще правиш.

ssiimmoonna
11-06-2006, 16:47
e vij sega da gadno e malko 6otot sme svuknali na obratnoto ama ako si sigurna 4e i toi izpitva su6toto nqma pri4ina ti malko da pobutne6 ne6tata za6toto ako 4akate i dvamata.........ni6to nqma da stabne puk i v kraina smetka nqma ni6to lo6o v tva nali taka

LO6IQ
11-06-2006, 18:12
щом го обичаш и той теб също, тогава няма да се счупиш ако ти направиш първата крачка. и когато нещата между вас потръгнат никога няма да съжаляваш, че ти си била тази, която е поела инициативата в отношенията ви.

а по принцип момчетата проявяват своята срамежливост или когато много харесват някое момиче, или когато изпитват страх да не бъдат отблъснати въпреки понякога очевидната взаимност на чувствата
ахм ..за мен въжи всичко това което е на новия ред ... :mrgreen:
Какво точно имаш предвид под ,, да направи първата крачка'' - да ти предложи да станете гаджета или вече сте и нещо друго те мъчи . Ами направи първата крачка :mrgreen:

LO6IQ
11-06-2006, 18:29
,,а по принцип момчетата проявяват своята срамежливост или когато много харесват някое момиче, или когато изпитват страх да не бъдат отблъснати въпреки понякога очевидната взаимност на чувствата,,
На вас момичетата ви е много по леснооооо... харесвате си момче после го ,,сваляте'' и чакате да ви предложи :mrgreen: И аз искам такаааа :-D

AssShot
11-06-2006, 19:28
НАпълно Подкрепям АНИТО.СЛ

02-23-2007, 17:30
saglasna sam samo s nqkoi momi4ata no nqkoi ne6ta sa malko tupi!!!!

{Sweety_f}
02-23-2007, 19:22
mi vqrno e ama ako go obi4ash shte trqbva ti da poemesh iniciqtivata:P

DeSiTo0o
02-23-2007, 19:41
Za6to nqkoi mom4eta sa tolkova sramejlivi i za6to 4akat momi4eto da napravi pyrvata kra4ka?Pri men e to4no taka i mn se draznq.Mn si go obi4kam,no ve4e me qdosva!Ne moga da vi razbera vas(mom4etata) ](*,) ](*,)
емиии повечето момчета наистина са много срамежливи.. и аз тва се питам защо ама.. ](*,)

bill_schrei
02-23-2007, 19:47
Za6to nqkoi mom4eta sa tolkova sramejlivi i za6to 4akat momi4eto da napravi pyrvata kra4ka?Pri men e to4no taka i mn se draznq.Mn si go obi4kam,no ve4e me qdosva!Ne moga da vi razbera vas(mom4etata) ](*,) ](*,)

аааааа и аз тфа се питам... ама тая година съм си казала ще чакам на пук на всичко...да видим докога 8)

DareDevill
02-23-2007, 20:07
zavisi ot mnn raboti ako pita6 men :))

EvilBrunette
02-23-2007, 20:28
И най-гадното е, че въобще не си помагат с тази своя срамежливост. Някак си отблъскват момичето. :| Поне при мен е така. В смисъл сладко е, даже много, да са по-затворени, замислени, но могат да създадат впечетление, че не се интересуват от даденото момиче и тя да се откаже. Не мислите ли? :oops:

HardcorE_AFA
02-24-2007, 08:45
да наистина има много притеснителни момчета... :evil: заебиги тея хаха

02-24-2007, 09:41
SEGA IZLUSHAITE MOQTA ISTORIQ :
KAK DA NE SYM SRAMEJLIV, SLED KATO ABSOLUTNO VSICHKi PUTKI DO SEGA DETO SAM PROBVAL DA SVALIA SA ME PRAVILI ZA SMQH PRWED MNOGO HORA. NE KAZVAM za EDINICHNI SLUCHAI. GOVORQ VI ZA OPIT NATRUPAN S GODINI. SEGA SYM NA 20! ZA MINALOTO LQTO PROBVAH PONE S 5-6 RAZLICHNI I SE NE SE POLUCHAVASHE. MOMENTO MI SE VRUZVAHA, NO POSLE ME UDRQHA MNOGO JESTOKO. I TOWA E STAVALO PRED OCHITE NA VSICHKITE MI PRIQTELI. SAJALQVAM AZ POVECHE NIKOGA NQMA DA NAPRAVQ 1VATA KRACHKA. KATO ISKATE DA SE EBETE S NQKOI TUPI PUTKI NE SE PRAVETE NA 2 I POLOVINA ](*,) [-( :smt011 :smt013

02-24-2007, 09:46
SEGA IZLUSHAITE MOQTA ISTORIQ :
KAK DA NE SYM SRAMEJLIV, SLED KATO ABSOLUTNO VSICHKi PUTKI DO SEGA DETO SAM PROBVAL DA SVALIA SA ME PRAVILI ZA SMQH PRWED MNOGO HORA. NE KAZVAM za EDINICHNI SLUCHAI. GOVORQ VI ZA OPIT NATRUPAN S GODINI. SEGA SYM NA 20! ZA MINALOTO LQTO PROBVAH PONE S 5-6 RAZLICHNI I SE NE SE POLUCHAVASHE. MOMENTO MI SE VRUZVAHA, NO POSLE ME UDRQHA MNOGO JESTOKO. I TOWA E STAVALO PRED OCHITE NA VSICHKITE MI PRIQTELI. SAJALQVAM AZ POVECHE NIKOGA NQMA DA NAPRAVQ 1VATA KRACHKA. KATO ISKATE DA SE EBETE S NQKOI TUPI PUTKI NE SE PRAVETE NA 2 I POLOVINA ](*,) [-( :smt011 :smt013
Абсолютно си прав усмивки намеци и на края кво .........
Събираш сили заговаряш и получаваш унижение за награда придруженно със смях или поглед като ударена с мокър парцал 8-[

Cosmos
02-24-2007, 13:03
и аз бях много срамежлив но видях че от това нямам почти никаква полза и сега изведнъж се промених много и наистина така е по добре !

Cosmos
02-24-2007, 13:05
SEGA IZLUSHAITE MOQTA ISTORIQ :
KAK DA NE SYM SRAMEJLIV, SLED KATO ABSOLUTNO VSICHKi PUTKI DO SEGA DETO SAM PROBVAL DA SVALIA SA ME PRAVILI ZA SMQH PRWED MNOGO HORA. NE KAZVAM za EDINICHNI SLUCHAI. GOVORQ VI ZA OPIT NATRUPAN S GODINI. SEGA SYM NA 20! ZA MINALOTO LQTO PROBVAH PONE S 5-6 RAZLICHNI I SE NE SE POLUCHAVASHE. MOMENTO MI SE VRUZVAHA, NO POSLE ME UDRQHA MNOGO JESTOKO. I TOWA E STAVALO PRED OCHITE NA VSICHKITE MI PRIQTELI. SAJALQVAM AZ POVECHE NIKOGA NQMA DA NAPRAVQ 1VATA KRACHKA. KATO ISKATE DA SE EBETE S NQKOI TUPI PUTKI NE SE PRAVETE NA 2 I POLOVINA ](*,) [-( :smt011 :smt013
Абсолютно си прав усмивки намеци и на края кво .........
Събираш сили заговаряш и получаваш унижение за награда придруженно със смях или поглед като ударена с мокър парцал 8-[


да вярно е това е много малумно нещо което правят по готините момиче фърля ми погледа ала бала целуне ме един-два пъти и после изведнъж кво ? нищо

The-Cult
02-24-2007, 13:06
Незная аз съм срамежлив на моменти а на всички тия тъпи путки деот се надъхват че са много хубави моа само да им кажа ДА СИ >>>> МАЙНА! :smt011

Valar
02-24-2007, 13:20
А защо момичетата са толква срамежливи!?Има ли такава тема?
Може ли да заговориш момиче което по цял ден те гледа а то да унемее
Тази е мойта История бях чувал сякакви налудничави глупости но нещо такова не очаквах...... Може би и авторката на тази тема е срамежлива аз поне се гордея със себе си,че превъзмогнах сратхът си!

Mimchok:)
02-24-2007, 13:27
И как като още никой не е направил крачката...мн се обичкате?Пък и не всички момчета са срамежливи...и не е нужно само те да правят първата крачка..верно нищо няма да ти стане ако ти я направиш...но при всички е различно..и от ситуациите зависи :)

Octofunk
02-24-2007, 14:49
Бре, ако бях извънземен и сега трябваше да си права изводи от всички тези постове, то той би бил - Защо хората са доминиращият вид на Земята бе?! :shock:

02-24-2007, 15:51
Chisto i prosto - Mujete tursqt, jenite predlagat... Eto ot tam idva problema. Za tova mogat da pravqt s nas kakvoto si iskat ](*,) :shock:

zubi
02-24-2007, 16:32
някои момчета са срамежливи за да има какво да питат любопитните момиченца като тебе :-D :-D :-D

Konfucii
02-24-2007, 20:29
Da se izkaja i az :P
Ami da ti kaja pri vsi4ki e taka no do edno vreme....... lipsa na opit
posle kat stanat ve4e "svalq4i" si4ki se msilqt za golqma rabota i kazvat
ne mi puka za ni6to vse mi edno i neznam si o6te kvo kato otri4at istinata i se mislqt za mn gotini i taka tuka vidqh nqkolko mnenie det se msilqt za turbo gazzari visoko obortni hora koito "ne im puka"
skriite se nqkade na vseki mu puka za ne6to ako ne ti puka za ni6to zna4i nqma6 ni6to!