PDA

View Full Version : Хелп4е за една фр моля



SINDEL
11-02-2006, 08:47
Такааа, зна4и една приятелка ме помоли да й постна теми4ка тука да се изкажат компетентните по въпроса. Темата пак е от типа - кво става, да пия ли Постинор..
На4и правила секс в4ера, на 4тия ден от цикъла й (демек 4 дена откакто й дошло), още не й било свършило съвсем и за около 1-2 минути мом4ето било без презерватив. После го сложили, той си свършил там,ама сега тя супер се е шашнала и се 4уди да пие ли Постинор или не.Цикълът й е доста редовен - закъснява най-много с 2-3 дена... Айде посъветвайте я моля ви, тя сега е тук с мене ама иска мнението на пове4е хора. :) Мерси на вси4ки

bulgarche
11-02-2006, 08:50
Какъв беше смисъла да обясняваш толкова за това момиче?
Вероятност да забременее има винаги. Ся..вероятността е малка, но е възможно.

MrAsNiKa
11-02-2006, 08:53
Какъв беше смисъла да обясняваш толкова за това момиче?
Вероятност да забременее има винаги. Ся..вероятността е малка, но е възможно.

Страшен отговор :-s
Адцки компетентен :twisted:
Що не си замълча бе :smt017 :-$

SINDEL
11-02-2006, 08:54
Виж сега, обяснявам така подробно 6тот я виждам 4е се е шашнала моми4ето и се опитвам да й помогна :?

krem4et0
11-02-2006, 08:58
Да не се притеснява-не е бременна. Първо след като е 4-ти ден и при сравнително редовна менструация-значи че тя не е в овулация и няма да бъде следващите 3 дни,през които ще има живи и годни спематозоиди. Второ едва ли в предекулярната течност има такива. Да не пие Постинор-няма смисъл,ама грам!

SINDEL
11-02-2006, 09:00
Да не се притеснява-не е бременна. Първо след като е 4-ти ден и при сравнително редовна менструация-значи че тя не е в овулация и няма да бъде следващите 3 дни,през които ще има живи и годни спематозоиди. Второ едва ли в предекулярната течност има такива. Да не пие Постинор-няма смисъл,ама грам!

А така! Мерси много Крем4е.. :-D
4е мене само не иска да ме слуша...

Chiana
11-02-2006, 12:44
Не, не, абсолютно никакъв смисъл няма от това да пие постинор. Няма вероятност да е бременна! Няма проблем, да не се притеснява изообщо! :wink:

{Sweet_Dreams}
11-02-2006, 13:36
престанете с това няма вероятност.Винаги има!Но е по-малка в случая.

wildman
11-02-2006, 16:00
абе според мен няма почти никав шанс да е забременяла така че няма смисал само да си мачи стомаха и и кажи да не се притеснява :smt022 [-X =; :-k \:D/