PDA

View Full Version : Krasotata mu e v dushata!!!



Gilr_Sad
11-02-2006, 10:40
Hora znam kakwo shte mi kajete sled kato razkaja istoriqta mi,no prosto iskamm da si izleq duhstata i da mi kajete kakvo bihte napravili na moe mqsto.Znachi vinagi sym hodila s nqkoi gazarcheta,krasivi,haresvani te sa me obichali i az teh (pone taka mislq) no ot edna sedmica poznavam edin chovek,koito ne e tolkvoa izvesten,kupondjii i ne e tolkvoa haresvan.Prosto negovata krasota q otkrih sled kato obshtuvah s nego cqla sedmica.....s nego mislim ednakvo,kogato mi e veselo i toi e vesel ..kogato mi e kofti toi me kara da mu spodelq,da si izleq dushata ...izlushvaem niamtelno dava mi saveti..i naistina mi stawa po leko.Momcheto e ot moeto u-she...vchera na koncerta v nDK nz kakvo mi stana no otiodh da sedna do nego....ii go celunah ... (nie postoqno si se cunkame po buzkata) no moqta celuvka beshe s ezik...ot tam toi si me gushna i sichko beshe ok! Tezi 2 chasa bqh kato w raq...super sigorna se 4ustavh s nego i nqmashe min.v koqto da sym razo4arovana ot nego....Nz toi me razbira,4e mi e pisnalo ot seriozni vryzki i mi kaza,4e mojem da ne se obvyrzvaem seriozno....kazva mi 4e me obi4a..i az izpitvam nehsto i az mu go kazah....no nz da li sa priqtelski 4ustva ili...neshto pove4e.Bih trygnala s nego no me e srah ot mnenieto na horata :(((

jeditte
11-02-2006, 11:28
...

Obitax
11-02-2006, 11:34
Hora znam kakwo shte mi kajete sled kato razkaja istoriqta mi,no prosto iskamm da si izleq duhstata i da mi kajete kakvo bihte napravili na moe mqsto.Znachi vinagi sym hodila s nqkoi gazarcheta,krasivi,haresvani te sa me obichali i az teh (pone taka mislq) no ot edna sedmica poznavam edin chovek,koito ne e tolkvoa izvesten,kupondjii i ne e tolkvoa haresvan.Prosto negovata krasota q otkrih sled kato obshtuvah s nego cqla sedmica.....s nego mislim ednakvo,kogato mi e veselo i toi e vesel ..kogato mi e kofti toi me kara da mu spodelq,da si izleq dushata ...izlushvaem niamtelno dava mi saveti..i naistina mi stawa po leko.Momcheto e ot moeto u-she...vchera na koncerta v nDK nz kakvo mi stana no otiodh da sedna do nego....ii go celunah ... (nie postoqno si se cunkame po buzkata) no moqta celuvka beshe s ezik...ot tam toi si me gushna i sichko beshe ok! Tezi 2 chasa bqh kato w raq...super sigorna se 4ustavh s nego i nqmashe min.v koqto da sym razo4arovana ot nego....Nz toi me razbira,4e mi e pisnalo ot seriozni vryzki i mi kaza,4e mojem da ne se obvyrzvaem seriozno....kazva mi 4e me obi4a..i az izpitvam nehsto i az mu go kazah....no nz da li sa priqtelski 4ustva ili...neshto pove4e.Bih trygnala s nego no me e srah ot mnenieto na horata :(((

6tom ti puka za mnenieto na horata na4i si tapa i ograni4ena pa4avra i ne go zaslujava6 . Hodi si s "Haresvanite" gazar4eta i se ebi v gaza !!!

iiirish
11-02-2006, 11:41
човек живее за себе си, а не за околните. това, което чувстваш нито хората могат да ти го дадат, но пък и нито да ти го отнемат. не пропилявай щастието си само заради това, че този или онзи щял да каже нещо, което ти не би искала да чуваш. ти избираш един човек, а не 10 или 20, които ще изразяват мненията си!

колкото до чувствата мисля, че дори и да не го обичаш, по всяка вероятност го харесваш много. а дори и заради това само си заслужава да бъдеш с момчето ;)

DevilWish
11-02-2006, 11:46
Hora znam kakwo shte mi kajete sled kato razkaja istoriqta mi,no prosto iskamm da si izleq duhstata i da mi kajete kakvo bihte napravili na moe mqsto.Znachi vinagi sym hodila s nqkoi gazarcheta,krasivi,haresvani te sa me obichali i az teh (pone taka mislq) no ot edna sedmica poznavam edin chovek,koito ne e tolkvoa izvesten,kupondjii i ne e tolkvoa haresvan.Prosto negovata krasota q otkrih sled kato obshtuvah s nego cqla sedmica.....s nego mislim ednakvo,kogato mi e veselo i toi e vesel ..kogato mi e kofti toi me kara da mu spodelq,da si izleq dushata ...izlushvaem niamtelno dava mi saveti..i naistina mi stawa po leko.Momcheto e ot moeto u-she...vchera na koncerta v nDK nz kakvo mi stana no otiodh da sedna do nego....ii go celunah ... (nie postoqno si se cunkame po buzkata) no moqta celuvka beshe s ezik...ot tam toi si me gushna i sichko beshe ok! Tezi 2 chasa bqh kato w raq...super sigorna se 4ustavh s nego i nqmashe min.v koqto da sym razo4arovana ot nego....Nz toi me razbira,4e mi e pisnalo ot seriozni vryzki i mi kaza,4e mojem da ne se obvyrzvaem seriozno....kazva mi 4e me obi4a..i az izpitvam nehsto i az mu go kazah....no nz da li sa priqtelski 4ustva ili...neshto pove4e.Bih trygnala s nego no me e srah ot mnenieto na horata :(((

6tom ti puka za mnenieto na horata na4i si tapa i ograni4ena pa4avra i ne go zaslujava6 . Hodi si s "Haresvanite" gazar4eta i se ebi v gaza !!!
хах 100% съгласна съм

KiLLeR_InSTiNkT
11-02-2006, 17:53
Виж, според мен, ако наистина харесваш това момче и искаш да тръгнеш с него изобщо не би трябвало да ти пука от мнението на другите. Така че сама си прецени...

VeSna
11-02-2006, 17:59
На мене например не ми пука какво ще кажат хората за мене - важното е как ще се чувствам аз!Ако на теб и на него ви е приятно да сте заедно - бъдете заедно бе хора!Какво общо имат другите хора с вашата връзка?

TreeHill
11-02-2006, 18:09
oleleeeeee kvo ti puka kvo mislqt drugite be?ili te e strah 4e 6 si oroni6 avtoriteta?sled kato ti e hubavo s nego mi se struvat qsni ne6ata... ](*,)

FiRe_LaDy
11-02-2006, 18:16
Pff!Ti za horata li ji veesh be?BOjee BOje.Abe q si gledai sobstveniq kef i ne misli za drugite.To ako pochnesh sa saobrazqvash s vseki ko trqa da e? Ai davai smelo s tova momche.Lishi si che imate chuvstva.Kvo kato ne e tolkova gotino kato bivshiteti?Toi pak e krasiv,no kakto ti kaza - vytreshna krasota,koqto e mnogo po hubava ot drugata vynshna !!!

koalka
11-02-2006, 18:24
Ами това,че не е толкова известен и не е толкова харесване не му пречи да има повече чар от някакви там надути гъзарчета.Помисли добре върху ситуацията и реши как ще е най-добре да си поддържате отношенията.Ако вие най-добре така...

The Interceptor
11-02-2006, 18:34
Пффф ... как може да се заамисляш. Вземай го веднага. \:D/

IKisseDAGirL
11-03-2006, 08:09
абе, момиче, ако слушаш мнението на хората, до никъде няма да стигнеш :!:
кво ти пука, нали не "хората" ще ходят с това момче, а ти [-( ако всеки път слушаш какво ти казват другите, никога няма да можеш да подредиш живота си
важното е не какво "хората" искат, а това, което искаш ти, независимо от тяхното мнение :roll:

Klamer4o93
11-03-2006, 09:36
На мене например не ми пука какво ще кажат хората за мене - важното е как ще се чувствам аз!Ако на теб и на него ви е приятно да сте заедно - бъдете заедно бе хора!Какво общо имат другите хора с вашата връзка?
Подкрепям с две ръце! =D> \:D/

Ice Princess
11-03-2006, 20:30
абе, момиче, ако слушаш мнението на хората, до никъде няма да стигнеш :!:
кво ти пука, нали не "хората" ще ходят с това момче, а ти [-( ако всеки път слушаш какво ти казват другите, никога няма да можеш да подредиш живота си
важното е не какво "хората" искат, а това, което искаш ти, независимо от тяхното мнение :roll:

=D> =D> Ами точно така е!! Аз лично винаги съм предпочитала по-скромните момчета, но такива, които ще се интересуват от мнението и чувствата ми, пред прехвалени "гъзарчета", дето ги е само за собствената им безценна особа. По всичко личи, че момчето е много свястно и наистина има чувства към тебе, така че ако го харесваш и ти, не пропилявай шанса си!! :wink:

KuReC
11-04-2006, 22:07
na4i sq 1vo 4e si super tupa ku*va e qsno ama are 6ti dam savet
emi zemi go i toi 6tom ta obi4a moje6 da go naprai6 gaze na dali e tolko grozen da sloji eni dre6ki det slagat si4ki i ena sexy pri4eska i neka fr-kite ti da kaat 4e e grozen... na dali bi ti otkazal da stane pi4 i da sa 6taslivi si4ki
are sq sa opraqi kot mojah kazah

teardrop
11-04-2006, 22:14
Щом ти харесва, никой не може копче да ти каже. Но се замисли, ако ти е такъв проблем това, че "хората" може да не го харесат, едва ли ще имате хубава връзка и на теб винаги ще ти е неудобно. Заслужава ли си? Ако наистина го харесваш, ще се отърсиш от мнението на околните и ще бъдеш щастлива с него.

No_LiMiTe^f
11-04-2006, 22:15
Не прави такива грешки!И мен ме е било страх от мнението на хората,но не трябва да ти пука!Все пак важното е че ти си знаеш какъф е!Пък от друга страна може да сте си само приятели,което също е добра идея!