PDA

View Full Version : KAK DA QDOSAME JENKAR



11-02-2006, 11:27
ami poneje vidqx podobna tema i re6ix ta vi popitam za suvet ta vyprosa e 4e xaresvam edno mom4e (golqm jenkar) i toi su6to taka proqvqva interes kum men oba4e az iskam da go nakaram po nqkukuv na4in da me revnuva ili de da znam abe da go qdosvam ili ne6to takova i molq vi kajete kak plsssss


sorii ako temata mi se povtarq

BrokenHeart
11-02-2006, 17:53
Като се правиш на недостъпна...действа повярвай..стига наистина да го правиш както трябва ;)

VeSna
11-02-2006, 18:23
Излизай с него само когато "нямаш какво да правиш",заглеждай някой сладур кат мине покрай вас,прави се че не ти пука кой знае колко и ако е женкар ше иска да те спечели а ти се дърпай докатоне се убедиш че изпитва нещо към теб :)

koalka
11-02-2006, 18:25
По-добре не се занимавай с женкари.

v1k1t0
11-02-2006, 19:20
mi druj se s nego vse 1 ne ti e "spe6en" i ne ti puka za nego.....davai mu znaci 4e go haresva6 i izvednuj sled tfa se otdrupvai ot nego......zaglejdai drugi mom4eta..tfa 6e go poburka povqrvai mi :wink:

Scarabey
11-02-2006, 19:29
Ами аз имах едно такова гадже преди време беше егати женкара...Ядосвах го като не му пишех,или като му пишех нещо от сорта"еми няаше какво да правя и реших да ти драсна 1-2 реда"Момчетата най-вече женкарите много мразят когато не са в центъра на вниманието мисля че това най ги вбесява

iiirish
11-02-2006, 19:57
да се забъркаш с женкар е глупаво, безмисленно и чисто губене на време :? по-добре съсредоточи усилията и вниманието си към по-свестен тип момчета

akademika
11-02-2006, 20:25
Моля, извинете невежеството ми, но не мога да разбера точно определението за женкар.

женкар - Мъж, който се навърта около жени и ги задиря; женколюбец.

Т.е ако аз харесвам някое момиче, и се опитвам да спечеля вниманието и, значи съм женкар ?!

Наистина да се ядосва за глупости, това е тъпо.

Аз, до сега не съм си намерил гадже, на 16 съм, но не ми пука за това. Но това с ревността е гадно. Конфуций казва: да не се отнасяш така с някой, както не искаш да се отнесат с тебе. Лично, бях много харесал едно момиче преди известно време, но изобщо не я ревнувах, защото бях достатъчно влюбен, за да и вярвам. След 5 месеца осъзнах, че не трябвало толкова да се доверявам на сърцето си, защото си мислех че се прави на недостъпна, докато ми "тегли една майна". Когато разбрах, от 3-ти лица, че била влюбена в друг, пак не я ревнувах, но след кратък период започнах, а когато се появи ревността осъзнах, че не съм сигурен в чувствата си и след 1-2 седмици забравих за нея.

Не искам да се впускам в подробности, ама вижното, което исках да застъпя е, че ревността не е "катализатор", който винаги работи. В мъжката природа е заложено ловуването, следователно и момичето не требва да е лесна плячка, защото няма ад е "вкусна", но всеки опитен ловец ще осъзнае, че понякога жертвата, тича по-бързо от очакваното и ще се откаже.
Ако е някой, който постоянно "закача" момичетата, с плътска нагласа, те съветвам да се откажеш, защото е или прекалено лесна мишена за теб, ако си добре сложена в физическо естество, или прекалено трудна ако не си. Отново ще цитирам Конфуций „Този, който говори красиво и притежава привлекателна външност, рядко е наистина човечен.“.

Според мен, момчетата имаме два-три по обобщени стила:
1. Чакаме да срещнем или забележим момиче, което да ни хареса и да започнем да гравитираме около него. (това съм аз [-o< )
2. Пускаме стръвта, а все нещо ще клъвне.
3. Не се интертесуваме изобщо.

Нана различните момичета им действа и различен подход, но тези на които действа 2 или са много зелени, или много зле. Вероятно женкарите използват 2-ри метод. Но твърдението не недоказуемо за член на множеството :smt005 , следователно момиче трябва да потвърди.
Ти си изправена пред параметрично уравнение от висока степен :) в което ти си параметъра, а той неизвестното. Има много случаи и от теб зависи, каква оценка ще направиш, преди да започнеш да го решаваш за да се улесниш. Да счупиш нещо е по-лесно, а да го оправиш трудно - да ядосаш някой е лесно, но да направиш обратното е трудно.

Резюме: ревността е низша, отрицателните емоций не са полезни, няма смъсъл да се захващаш, остави го той сам ще те намери, просто забрави, женкарите са боклук (ии, мнооого грозно прозвуча :) )

11-07-2006, 12:10
da vi ebe maikata NA VS GASDNI JENKARI KPELETA GADNIIIIIIII :smt011 :smt011 :smt011 :smt019 :smt019 MRAZQ VI


OT avtorkata na temata

nasty_f
11-07-2006, 14:20
Po-dobre vqrvai mi ne se zanimavai s takiva,ot li4en opit ti davam suvet,za da ne strada6 posle.

Alex___f
11-07-2006, 14:58
Евала akademika всичко написано от теб ми хареса и напълно те подкрепям!А към авторката...мила няма смисал да искаш да го ядосаш нима мислиш,че това е ключа към любовта??Не мисля.Ала щом така си решила...аз лично бих го провокирала и засрамвала било то като изтъквам качествата на другите и неговите недостатъци.Но в никакъв случай не бих му обръщала незаслужено внимание!

Kaliq
11-07-2006, 15:12
Не си заслужава,защото даже и да стане нещо по-сериозно между вас то това няма да продължи много(освен ако не си та е харесал наистина много). Женкарите са свикнали да сменят момичетата като носни кърпички и бързо ще му омръзнеш. Аз им викам Мъжки Курви

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
11-07-2006, 16:52
tragni s nego i nai naglo i bezceremonno pred vsichkite mu priqteli go zareji zarad nqkoi "mnogo po gotin" ot nego i posle ako pak ti se natiska badi nedostapna i mu pishi ot vreme na vreme "zashtoto nqmash kakvo drugo da pravish"

mercedes_bentz
11-07-2006, 16:55
По-добре не се занимавай с женкари.

аха не се занимавай с женкари

Scarabey
11-07-2006, 18:19
Хахах ми можеш да му звъннеш по тела и да му кажеш:"ей мило айде плс ела да се видиме много искам да те видя липсваш ми"некви такива.И като дойде да земеш някой приятел и да му кажеш:"Е (там както му е името) запознай се с новия ми приятел :wink: :lol: :lol:

KuReC
11-07-2006, 18:24
KAK DA QDOSAME JENKAR
NEVUZMOJNO !!!!!!!!!!!!!!!!!

edno mom4e
11-07-2006, 19:38
MNOGO PROSTO - KAJI MU 4E E GEJ :smt006 nqma kak edin jenkar da se po4uvstva zasegnat osven ako ne mu kaje6 4e ne e nikakuv jenkar a e edin pulen gej [-X

vvs_go
11-07-2006, 19:54
Като се правиш на недостъпна...действа повярвай..стига наистина да го правиш както трябва ;) мали колко си тъпа , и ко си мисли6 4е като се прай на недостъпна за него както и за всички нас тя е поредната п***а

11-07-2006, 20:05
Jenkarite ne se qdosvat, te se uni6tojavat! :roll: :-D :D

Nifada_
11-07-2006, 20:34
Хахах ми можеш да му звъннеш по тела и да му кажеш:"ей мило айде плс ела да се видиме много искам да те видя липсваш ми"некви такива.И като дойде да земеш някой приятел и да му кажеш:"Е (там както му е името) запознай се с новия ми приятел :wink: :lol: :lol:


Мда, така със сигурност ще му докаже, че толкова се е побъркала по него, че му прави тъпи инсценировки от този вид.

Просто не му обръщай внимание. И си помисли дали наистина имаш нужда от него. Те са под път и над път, намери си някой дето няма да си му поредната бройка.

JiMiTo
11-07-2006, 21:29
Моят съвет е да станеш ЛЕЗБЙИКА !
Бая хора ш'а ядосаш сигорен съм ! Дори и някои момчета (според зависи сега...колко обожатели имаш...)
Пък може и да ти хареса незнам :-D :lol:
Това от мен аиде успех ! :P

Г0ст
11-07-2006, 22:58
Моля, извинете невежеството ми, но не мога да разбера точно определението за женкар.

женкар - Мъж, който се навърта около жени и ги задиря; женколюбец.

Т.е ако аз харесвам някое момиче, и се опитвам да спечеля вниманието и, значи съм женкар ?!

Наистина да се ядосва за глупости, това е тъпо.

Аз, до сега не съм си намерил гадже, на 16 съм, но не ми пука за това. Но това с ревността е гадно. Конфуций казва: да не се отнасяш така с някой, както не искаш да се отнесат с тебе. Лично, бях много харесал едно момиче преди известно време, но изобщо не я ревнувах, защото бях достатъчно влюбен, за да и вярвам. След 5 месеца осъзнах, че не трябвало толкова да се доверявам на сърцето си, защото си мислех че се прави на недостъпна, докато ми "тегли една майна". Когато разбрах, от 3-ти лица, че била влюбена в друг, пак не я ревнувах, но след кратък период започнах, а когато се появи ревността осъзнах, че не съм сигурен в чувствата си и след 1-2 седмици забравих за нея.

Не искам да се впускам в подробности, ама вижното, което исках да застъпя е, че ревността не е "катализатор", който винаги работи. В мъжката природа е заложено ловуването, следователно и момичето не требва да е лесна плячка, защото няма ад е "вкусна", но всеки опитен ловец ще осъзнае, че понякога жертвата, тича по-бързо от очакваното и ще се откаже.
Ако е някой, който постоянно "закача" момичетата, с плътска нагласа, те съветвам да се откажеш, защото е или прекалено лесна мишена за теб, ако си добре сложена в физическо естество, или прекалено трудна ако не си. Отново ще цитирам Конфуций „Този, който говори красиво и притежава привлекателна външност, рядко е наистина човечен.“.

Според мен, момчетата имаме два-три по обобщени стила:
1. Чакаме да срещнем или забележим момиче, което да ни хареса и да започнем да гравитираме около него. (това съм аз [-o< )
2. Пускаме стръвта, а все нещо ще клъвне.
3. Не се интертесуваме изобщо.

Нана различните момичета им действа и различен подход, но тези на които действа 2 или са много зелени, или много зле. Вероятно женкарите използват 2-ри метод. Но твърдението не недоказуемо за член на множеството :smt005 , следователно момиче трябва да потвърди.
Ти си изправена пред параметрично уравнение от висока степен :) в което ти си параметъра, а той неизвестното. Има много случаи и от теб зависи, каква оценка ще направиш, преди да започнеш да го решаваш за да се улесниш. Да счупиш нещо е по-лесно, а да го оправиш трудно - да ядосаш някой е лесно, но да направиш обратното е трудно.

Резюме: ревността е низша, отрицателните емоций не са полезни, няма смъсъл да се захващаш, остави го той сам ще те намери, просто забрави, женкарите са боклук (ии, мнооого грозно прозвуча :) )


В думите ти има много вярно.Ако момичетата се зачетат мисля че ще разберат доста от наща природа , но.......винаги има едно но.Понеже е леко късно и нямам време да пиша ще кажа само на бързо впечатленията си.Как можеш да говориш за любовта и какво преставлява тя след като досега неси имал истинска връзка.Не си бил седмици , месеци , години с един човек и така докато един ден той не си отиде и не започнеш да чувсваш една такава дупка , празнота , защото вие сте се допълвали толкова време.То и аз нетрябва много да говоря по тоя въпрос и затова спирам.Другото което каза - в природата на мъжа е заложен ловът , а както знаеш един ловец не се отказва с първата си жертва и така продължава докато ловът нему писне (и не отиде за риба ;) ) .........виждаш ли вече женкара.Той опитва и опитва дакато просто не му писне и неси намери някоя девойка , която в повечето случаи не е супер красавицата , а момиче , което мисли с главата си.Ако си красива и няма никой на втория етаж , то едва ли ще си нещо повече от поредната г-жа Две седмици текове или пък обратната дето не пуска........уффф....пак се разплямпах.Аре стига.Кой разбрал какво казах разбрал.Пък за останалите ще пусна една легенда следващия път като се сетя да посетя форума.


Поздрав за e_l_i_z_a с Mariah Carey - My All.........нищо лично.Просто музика.

Amayo
11-07-2006, 23:05
Като се правиш на недостъпна...действа повярвай..стига наистина да го правиш както трябва ;) мали колко си тъпа , и ко си мисли6 4е като се прай на недостъпна за него както и за всички нас тя е поредната п***а
ноо ясно, ж
шо жените си мислят че мъжете са тъпи като тях самите да им се връзват на тъпите шегички. \кат се праи на недостъпна женкаря ше си премести уя в другия крачол и ще си намери нещо за ебане.

dEnIsTy
11-08-2006, 05:38
По-добре не се занимавай с женкари. :wink:

11-08-2006, 11:16
Моят съвет е да станеш ЛЕЗБЙИКА !
Бая хора ш'а ядосаш сигорен съм ! Дори и някои момчета (според зависи сега...колко обожатели имаш...)
Пък може и да ти хареса незнам :-D :lol:
Това от мен аиде успех ! :P eeeee blagodarq za gotiniq suvet =D> =D> =D>
ama mislq 4e mi e o6te rano da stavam lezbi =;

MimityYy
11-09-2006, 16:05
mi da ti kaja ne e nai-dobrata ideq spored men da se prai6 na nedostapna 6toto i az imah sa6tiq problem kato tvoq i se praih na nedostupna izvestno vreme ..s4ko be6e ok ma posle toi si fana dr gadje deto mn se zanimava6e s nego i taka .. ne prai taq gre6ka

AnN_G
11-09-2006, 16:20
Значи и той проявява интерес,а... :-k ми след като е женкар той проявява интерес към всички.Всичко е много относително,нещата могат да се развият по хиляди начини.Ако излезете и му докажеш че имаш нещо което другите момичета не могат да му предложат вече става друго...въпроса е да го заинтригуваш.Все някога ще се влюби и дано да е в теб :D

RoSsY88
11-09-2006, 16:25
Преди 3 години ходих с един женкар....някаф супер готин ама не нзаех,че докато е смен е с още 3-4 и постоянно ги сменя...уви мн го харесвах и той ме заряза,даде на една от курвите си да ми вдигне и да ме напсува...беше гадно,но му го варнах тъпкано...завартях главите на двамата му най-добри приятели и му забих нож в гърба...започнах да си говоря с "голямата му любов",която твърдеше,че мн обича и че не може без нея и пак беше с друга...тя мн ме хареса и я обедих,че за 9 месеца връзка е наебал полувината град...тя не ми вярваше докато не го хвана с друга...след тва като го забравих той започна сам да ме тарси отначалото за секс после се влюби в мен...уви сега ми толкова противен и елементарен...една седмица ходих с него,но ще ме запомни за цял живот като момичето което вечно ще желане но си проигра шанса с него : 8)

11-11-2006, 06:19
mi da ti kaja ne e nai-dobrata ideq spored men da se prai6 na nedostapna 6toto i az imah sa6tiq problem kato tvoq i se praih na nedostupna izvestno vreme ..s4ko be6e ok ma posle toi si fana dr gadje deto mn se zanimava6e s nego i taka .. ne prai taq gre6ka EEee da ti kaja i az taka se pravix smisul toi me pita dali xoda s nqkoi az mu kazax ne (koeto ne trqbva6e mai ama kakto i da e) i toi mi kaza 4e iska da xodi s men i dali az iskam a az mu kazax ne i tva se povtori nqkolko puti v diskoto se zaka4a6e s men vs put ama toq petuk ne znam 6to ma vuob6te nikvo vnimanie a daje predloji na edno momi4e ot moq klas lelel kak se qdosax ne znam ve4e kvo da prava a i daje mi kaza vednuj 4e sum bila mn zadrustena v diskoto v smisul kaza 4e sum bila zatvorena e da vqrno malko sum si zatvorena ama........abe are ako iskate davaite suveti plssssssss

Amayo
11-11-2006, 07:05
Ти последно знаеш ли изобщо кво искаш?

11-11-2006, 13:07
Ти последно знаеш ли изобщо кво искаш? ebe da ti kaja 4estno verno neznam kvo iskam i az :-k ](*,) ](*,) :smt017 :smt010

cskamoni4ka
11-11-2006, 13:28
Като се правиш на недостъпна...действа повярвай..стига наистина да го правиш както трябва ;)
:!: :lol:

sladkoto_viki92
11-11-2006, 13:34
mi da ti kaja ne e nai-dobrata ideq spored men da se prai6 na nedostapna 6toto i az imah sa6tiq problem kato tvoq i se praih na nedostupna izvestno vreme ..s4ko be6e ok ma posle toi si fana dr gadje deto mn se zanimava6e s nego i taka .. ne prai taq gre6ka

na men mi se slu4i su6toto :lol: i sega ](*,) ](*,)

Ninska
11-11-2006, 14:01
Ne se zanimavai s nego [-X

11-12-2006, 09:27
mi da ti kaja ne e nai-dobrata ideq spored men da se prai6 na nedostapna 6toto i az imah sa6tiq problem kato tvoq i se praih na nedostupna izvestno vreme ..s4ko be6e ok ma posle toi si fana dr gadje deto mn se zanimava6e s nego i taka .. ne prai taq gre6ka EEee da ti kaja i az taka se pravix smisul toi me pita dali xoda s nqkoi az mu kazax ne (koeto ne trqbva6e mai ama kakto i da e) i toi mi kaza 4e iska da xodi s men i dali az iskam a az mu kazax ne i tva se povtori nqkolko puti v diskoto se zaka4a6e s men vs put ama toq petuk ne znam 6to ma vuob6te nikvo vnimanie a daje predloji na edno momi4e ot moq klas lelel kak se qdosax ne znam ve4e kvo da prava a i daje mi kaza vednuj 4e sum bila mn zadrustena v diskoto v smisul kaza 4e sum bila zatvorena e da vqrno malko sum si zatvorena ama........abe are ako iskate davaite suveti plssssssss :-k

ot avtorkata na temata
11-12-2006, 09:28
mi da ti kaja ne e nai-dobrata ideq spored men da se prai6 na nedostapna 6toto i az imah sa6tiq problem kato tvoq i se praih na nedostupna izvestno vreme ..s4ko be6e ok ma posle toi si fana dr gadje deto mn se zanimava6e s nego i taka .. ne prai taq gre6ka EEee da ti kaja i az taka se pravix smisul toi me pita dali xoda s nqkoi az mu kazax ne (koeto ne trqbva6e mai ama kakto i da e) i toi mi kaza 4e iska da xodi s men i dali az iskam a az mu kazax ne i tva se povtori nqkolko puti v diskoto se zaka4a6e s men vs put ama toq petuk ne znam 6to ma vuob6te nikvo vnimanie a daje predloji na edno momi4e ot moq klas lelel kak se qdosax ne znam ve4e kvo da prava a i daje mi kaza vednuj 4e sum bila mn zadrustena v diskoto v smisul kaza 4e sum bila zatvorena e da vqrno malko sum si zatvorena ama........abe are ako iskate davaite suveti plssssssss :-k

playboycheto
11-12-2006, 11:09
em Az Mislqq 4e Do nqKva sTePeN MoGa Da Ti PoMoGna...Do PreDi Dve SedmiCi HoeH s NaI-gOleMiq JeNkaR v CeLiq GRad..Sa Mi Hoi Po GuZa KaTo MaLko KutRe i IskaAa Da Sme ZAedno oTnovo Ama Ne StAva...

1.PoKaJi Mu Po NqKaV Na4iN 4e go HaREsva6...
2.IzlezTe edin dVa Puti...Kato MeJduVreMennO NameRi Na4iN da Mu Se HaREsA6 ( raZgleDai KakVi MoMi4eTa HaREsvA...i Se PosTaRai da izGlejDa6 KaTo tQH)NqkoQ SeXy Pri4eSka,GoTinA dre6Ka...
3.PrAvi se 4e Ne Ti PuKa 4e Se ZagLeJda Po DrUgI i 4e izliZa i s DruGi MoMi4eTa...PrAvi i ti Su6toTo zA Da Go NakaRa6 da REvNuVa..
4.NaKaRai Go Da Se Vlubi v TeB Kato Dade6 Vsi4Ko Ot SeBe Si...i Nai-NakrAq go ZarEji-Kato Mu KaJe6 za Vsi4Kite Mu PaTi Na IzneVqRa ilI kriVoli4eNe kum Druga...... TakaAa 6te te ZaPoMnI ...!!! osoBeno Ako Ima Po GolqMa RazliKa V godInite...6te Si "MalkAta KoQto mu NapRai JiVota 4eReN" =D> \:D/ :P :lol:

11-13-2006, 12:20
em Az Mislqq 4e Do nqKva sTePeN MoGa Da Ti PoMoGna...Do PreDi Dve SedmiCi HoeH s NaI-gOleMiq JeNkaR v CeLiq GRad..Sa Mi Hoi Po GuZa KaTo MaLko KutRe i IskaAa Da Sme ZAedno oTnovo Ama Ne StAva...

1.PoKaJi Mu Po NqKaV Na4iN 4e go HaREsva6...
2.IzlezTe edin dVa Puti...Kato MeJduVreMennO NameRi Na4iN da Mu Se HaREsA6 ( raZgleDai KakVi MoMi4eTa HaREsvA...i Se PosTaRai da izGlejDa6 KaTo tQH)NqkoQ SeXy Pri4eSka,GoTinA dre6Ka...
3.PrAvi se 4e Ne Ti PuKa 4e Se ZagLeJda Po DrUgI i 4e izliZa i s DruGi MoMi4eTa...PrAvi i ti Su6toTo zA Da Go NakaRa6 da REvNuVa..
4.NaKaRai Go Da Se Vlubi v TeB Kato Dade6 Vsi4Ko Ot SeBe Si...i Nai-NakrAq go ZarEji-Kato Mu KaJe6 za Vsi4Kite Mu PaTi Na IzneVqRa ilI kriVoli4eNe kum Druga...... TakaAa 6te te ZaPoMnI ...!!! osoBeno Ako Ima Po GolqMa RazliKa V godInite...6te Si "MalkAta KoQto mu NapRai JiVota 4eReN" =D> \:D/ :P :lol: mss za suvet4eto :wink:

lady_bird
11-13-2006, 12:31
prosto ne mu obru6tai absolutno nikakvo vnimanie ili mu kaji,4e izob6to ne struva kato jenkar i taka... :)

11-13-2006, 14:10
ami ch4e kak???-badi i ti jenkarka,ma!!i sh6e vidish6 kat tre gleda da se natiskash6 na vs sresh6tnat no ne i na nego kak sh6te doide pri teb!! \:D/

In4iTu_
11-13-2006, 15:01
ami ch4e kak???-badi i ti jenkarka,ma!!i sh6e vidish6 kat tre gleda da se natiskash6 na vs sresh6tnat no ne i na nego kak sh6te doide pri teb!! \:D/

Абе ти си голяма селянка "МА". Не мисля, че някой ще се възползва от твоите курвенски съвети..."да се натискаш на всеки срещнат" - да ти кажа почваш да ме съмняваш - къде работиш?! И не вярвам, че някое момче ще отиде при момиче, което се натиска на всеки...

~***Rai4etooo***~
11-13-2006, 15:43
Абе не се занимавай с женкари-от личен опит го знам!!!Чувствата ти се задълбочават,но неговите не и накрая губещата си ти!!!На такива не им пука за другите...

vijdam_istinata
11-13-2006, 17:52
ami ch4e kak???-badi i ti jenkarka,ma!!i sh6e vidish6 kat tre gleda da se natiskash6 na vs sresh6tnat no ne i na nego kak sh6te doide pri teb!! \:D/

tova e ujasen suvet...da se natiska6 s vseki sre6nat...dori i ako po nqkakvo magi4eska slu4ainost uspee6 da privle4e6 vnimanieto na tova mom4e(jenkarq), posle ako si haresa6 nqkoi svesten,toi nqma da iska da e s teb zaradi slavata na K*rva. spored men e po-dobre napravo da prisko4i6 na miloto i sladko mom4e( tezi dosta 4esto iznenadvat priqtno), bvmesto da si tursi6 belqta s krasivoto,no i lo6o mom4e koeto pokriva kompleksi

PS:Smeni si podpisa rumi polovinata dumi sa gre6no izpisani

KuReC
11-13-2006, 20:03
ami ch4e kak???-badi i ti jenkarka,ma!!i sh6e vidish6 kat tre gleda da se natiskash6 na vs sresh6tnat no ne i na nego kak sh6te doide pri teb!! \:D/


ei bah ta v guza ma kurvo ti si super tupa ma 42 posta si4kite nekvi *urvenski we bqgai ot tuka ma toq forum ne e za tebe

mnogomili4kata-sf
11-14-2006, 13:43
Кофти е,когато достойнството ти е наранено. "Женкар" не може да го нараниш особено, освен ако не е влюбен в теб. Но ако си му поредната, както мисля,че е в случая просто няма как...Освен да спреш да контактуваш с него и да му обръщаш някакво внимание,друго няма смисъл да правиш,защото тоя не заслужава да го подгледнеш дори,щом е такъв бек.Тежко е,трудно е...но трябва да се опиташ да го забравиш.

11-18-2006, 12:08
Кофти е,когато достойнството ти е наранено. "Женкар" не може да го нараниш особено, освен ако не е влюбен в теб. Но ако си му поредната, както мисля,че е в случая просто няма как...Освен да спреш да контактуваш с него и да му обръщаш някакво внимание,друго няма смисъл да правиш,защото тоя не заслужава да го подгледнеш дори,щом е такъв бек.Тежко е,трудно е...но трябва да се опиташ да го забравиш. oh mi ms 6e se postaraq da go napravq

11-19-2006, 07:50
mamka muuuuuuuu na toq idiot ne6tasten :smt010 :smt019 :smt019 :smt019 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 e debaaaaaaaa

11-20-2006, 10:58
nakarai me sega s teb da poludeq da se raztopq.......................I loVe YoU aSeN!!!!!!!! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt010 :smt005 :smt005 :smt010 :smt005 :smt010

Evil_ChilD_f_
11-20-2006, 19:20
По-добре не се занимавай с женкари.

11-23-2006, 11:41
nakarai me sega s teb da poludeq da se raztopq.......................I loVe YoU aSeN!!!!!!!! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt010 :smt005 :smt005 :smt010 :smt005 :smt010 I LOVE yOu BaBy