PDA

View Full Version : Molq vi pomognete mi.........



vivian
11-02-2006, 12:34
sigurno mn ot vas 6te mi se prismeqt na problema,no tezi na koito ne im e sme6no 6te gi pomolq da mi dadat nqkakv savet!
hodq s edno mom4e,no problemat e 4e maikite sa ni nai-dobri priqteli i vse o6te en znaqt 4e nie hodim.izvartqhme ne6tata taka 4e da izglejda 4e sme se zapoznali naskoro i sme se haresali dvamata,oba4e v momenta v koito spomenah na maiak 4e moje da hodq s nego i tq po4na da uvarta da me razubejdava i nakraq kaza "znae6 4e sega ima6 mn vajni izpiti i ot tva ti zavisi jivotat za napred zatova ne se zanimavai s takiva gluposti ami u4i,a kato dide 28 qnuari(posledniqt mi izpit) pravi kvoto iska6.sega ne se zanimavai za da si nqmame probemi".Primirih se s tova 4e nqma da i kazvam togava 4e hodim i 6te go pazq v taina dokato ne mi svar6at izpitite,no za moe ne6tastie v4era sre6nah bratov4ed mi dokato si varvqhme s priqtelq mi.i za kulminaciq skoro 6te se sabirame rodata i togava 100% bratov4ed mi 6te izrasi ne6to ot roda na "kvo pravi gadjeto?" i maika mi 6te poludee:(!ujasno sam pritesnena za6toto roditelite sa mi mn mn strogi i nqma da priemat mn dobre vsi4ko tova.kakvo da napravq?molq vi pomognete mi........kak da izbegna vsi4ko tova pri uslovie 4e ne moga da govorq s bratov4ed mi da si mal4i poneje toi sig ve4e e spodelil na lelq mi 4e me e vidql s priqtelq mi i t.n. i pri uslovie 4e ako maiak razbere 6te me ubie...........

Sarabi
11-02-2006, 12:40
Ами кажи на братовчед си да си мълчи,а ако го е изръсил го помоли да каже на леля ти и тя да си мълчи и му обясни проблема.Все ще те разберат,ако вече и двамата знаят.

vivian
11-02-2006, 16:32
ne moga da kaja na bratov4ed mi da si mal4i:1vo toi nqma da shvane problema za da me razbere,2ro te 6te spomenat za tva na maiak mi ne s lo6o 4uvstvo,no maika razsajdava malko stranno i ot tam 6et doide problemat!

NaDuFcHe
11-02-2006, 16:35
Az purvo smao da popitam na kolko godini si..Inache vinagi moje da kajesh cha momcheto s koeto si bila e bil nqkoi tvoi suochenik s koito ste otivali na kafe ili neshto takova brtovched ti nemoje da znae kakuv ti e 100%...

11-02-2006, 18:00
emi trudno 6et e da go ubedq 4e ne mi e nikav poneje varvqhme pregarnati i toi me celuna to4no kogato vidqhme bratov4ed mi

sladoled
11-02-2006, 18:45
До колкото разбирам ти е много дискомфортно, че имаш приятел, че държиш на него, че майка ти е против всякаква връзка на този етап, че не искаш да я дразниш.Сложен ти е проблема!
Според мен най-добрата тактика е да се придържаш към фактите и истината.Просто си признаваш и настояваш, че това ще продължи, защото ти го искаш.Майка ти ще се примири, няма къде да иде.Ти не можеш цял живот да живееш така, както отчакват от теб.Това е твоя живот- ти решаваш в него!И това не значи, че няма да се подготвиш за изпитите.Докажи, че можеш.Тази победа ще те направи много по-уверена. :smt006