PDA

View Full Version : kakvo da pravq???



11-02-2006, 13:33
Това лято се запознах с едно момче но той живее на 100 км от града ми.
От пръв поглед се влюбих в него,но не му признах.Преди седмица ми се обади и ми призна че ме харесва.Проблема е че ако тръгна с него юе го виждам само през ваканциите.Какво да правя-да тръгна с него или да го забрявя и да тръгна с някой от тук???
благодаря предвварително

Polin4eto
11-02-2006, 13:54
Твоето момче сигурно е голям сладур, щом си се "влюбила в него от пръв поглед". Дори и да тръгнете, скоро ще разбереш, че ваканциите са съвсен недостатъчни и няма да има смисъл :smt009 . Оставяй оня, дето е казал: Разстоянието разпалва любовта :smt012 . Бас държа, че в твоя град има още по-големи сладури! \:D/

{Sweet_Dreams}
11-02-2006, 13:56
ами трябва да се замислиш ти какво искаш.Моята връзка е такава но се виждаме и сабота и неделя.И за сметка на това пък продължава 4 години!

TreeHill
11-02-2006, 14:03
ами трябва да се замислиш ти какво искаш.Моята връзка е такава но се виждаме и сабота и неделя.И за сметка на това пък продължава 4 години!


евала!!!

Remini
11-02-2006, 14:03
Естествено че ще тръгнеш с това момче...повярвай ми когато се виждате по рядко няма да си омръзнете бързо а и като се видите ще ви бъде още по приятно отколкото когато се виждате всеки ден
Действай мацко.Пожелавам ви Успех и приятно прекарване

iiirish
11-02-2006, 14:43
аз не съм привърженичка на подобен тип връзки. според мен за да бъде една връзка истинска тя трябва да премине и през всекидневните проблеми, да бъде близо до ежедневието и на двамата и най-вече тя да олицетворява близоста за да бъде наистина реална и съществуваща в действителността, а не тя цялата просто да преминава в мечти и чакане да се видите на края на седмицата.
за мен това не е истинска връзка [-X и никога не може да бъде [-(

Slave4You
11-02-2006, 15:02
ами трябва да се замислиш ти какво искаш.Моята връзка е такава но се виждаме и сабота и неделя.И за сметка на това пък продължава 4 години!
=D> =D> =D>
Браво :) Дано издържите още толкова

Според мен не е добра идея.Ако живяхте в по-близки градове примерно Велико Търново и Горна Оряховица по-може ,но 100 км са си мн път.Ще се виждате твърде рядко за да имате успешна връзка.

emociika:)
11-02-2006, 16:07
Абе, защо само през ваканциите?? 100км не са чак толкова много. Моят приятел 1 година учише в София, а сме от Варна! 500км! И все пак се виждахме на 1-2 седмици. А ваканциитее нон стоп заедно;)))) И сме заедно почти година и половина. Сега като си е тук някак си не мога да свикна и имаме проблеми малко...Не са чак толкова лошо нещо връзките от разстояние, но ако къде да отседне за повечко в твоя град не само да прескача като гламав от град на град, а и ако има любов. Иначе няма смисъл от едното харесване...Ти си решаваш дали си залужава...

DevilWish
11-02-2006, 16:42
fa6tai go pyk prez drugoto vreme...ima drugi boys

linkin_park_fenka
11-02-2006, 18:22
fa6tai go pyk prez drugoto vreme...ima drugi boys
ти тъпа ли си :-s ???Не виждаш ли че момичето е писало че го обича,а ти и викаш че има др момчета.
еййййййййй аман от тъпи хора с безмислени мнения в тоя форум.
а по темата:мисля че ще е най-добре да помислиш какво чустваш

koalka
11-02-2006, 18:28
Ами тоя тип връзки не се радват на голям успех,но ако имате чувства защо да не сте заедно?Трябва според мен чувствата да са достатъчно силни!
Щом се харесвате се взимайте и все пак розстоянитето не е толкова голямо.Ако можете виждайте се и събота и неделя...

АТАКАБГ
11-02-2006, 18:35
100 км не са кой знае колко много. Може да се виждате дори всеки уикенд или през уикенд :wink: Щом се харесвате и двамата - взимайте се. :)
Аз съм от София,но уча на повече от 400 км оттам и все пак не ми е било проблем да ходя с момиче от София през това време. :wink:

samotna
11-02-2006, 19:50
Защо се чудиш,пробвай,поне после няма да съжеляваш .Ако нищо не излезе голяма работа,поне ще си пробвала

Klamer4o93
11-02-2006, 19:56
Аз съм от Русе. Имах подобна случка с едно момиче от Бургас това лято. Почти всяка ваканция кисна там, че и на месеца поне веднъж ходя. Въпросното момиче е съученичка на братовчедка ми, която е от БС също. Та братовчедка ми и едно момиче от същия клас ме посъветваха да зарежа нещата както са си и ми казаха, че това няма да е истинска връзка. Е, послушах ги, но като се замислям и все повече съжелявам за решението си. Така че моя съвет е - давай, щото после ще те е яд много.

bugnat
11-02-2006, 21:15
ако си го обичкаш човека давай и помни .. ако се виждате по-малко (но не почти никога де) по бавно си омръзвате ... гледай оптимистично на нещата

hforce
11-02-2006, 22:45
kakto si re6i6, no tezi vruzki obiknovenno produljavat dosta dulgo vreme, moita e v stara zagora az sum v sf verno 6it e kat ne se vijdame ama za tva puk super mnogo si se radvame kat se vidime