PDA

View Full Version : Moderated: Срамежлива съм и не обичам да съм сред хора, а...



die_die_my_darling
11-02-2006, 13:38
prekaleno sam sramejliva pak i ne obi4am da sam sred hora i tai kato sam v nov klas te si mislqt 4e se darja arogantno samo za6toto ne govorq mnogo,obi4am da stoq sama i mejdu4asiqta ne govorq s tqh i ne izlizam slad daskalo s tqh kakvo da pravq az prosto predpo4itam da sam sama a ne iskam te da me mrazqt :smt012 :smt012 :smt012

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

karina_91
11-02-2006, 13:50
Еми аз да ти кажа честно по добре да си седиш сам an чин-а!Не е нужно да има някои до теб само да ти досажда в някои случаи и само трябва да се съобразяваш с него!Чесно казано ако ти не искаш да общуваш със хората от вашия клас-не общувай но поне малко от малко се включвай в общи дискусии на класа!Междо другото според мен по-добре е да си по затворен и да си такаф какафто си,а не да правиш "мили очи" на всеки от вашия клас и да му се подмазваш,защото в моя клас личо има такива хора които се стремат да угодат на всеки!Е това бe :-k ше моето мнение!

malko mace
11-03-2006, 14:36
Еми аз да ти кажа честно по добре да си седиш сам an чин-а!Не е нужно да има някои до теб само да ти досажда в някои случаи и само трябва да се съобразяваш с него!Чесно казано ако ти не искаш да общуваш със хората от вашия клас-не общувай но поне малко от малко се включвай в общи дискусии на класа!Междо другото според мен по-добре е да си по затворен и да си такаф какафто си,а не да правиш "мили очи" на всеки от вашия клас и да му се подмазваш,защото в моя клас личо има такива хора които се стремат да угодат на всеки!Е това бe :-k ше моето мнение!
То4но,защото подмазва4ите не се харесват на никого и ще запо4нат да говорят зад гърба ти още пове4е!Замисляла ли си се,4е и другите може да са се опитали да ти се харесат по някакъв на4ин,а ти да си ги отблъснала!Освен това щом по принцип не ти пука какво мисляят останалите по дадена тема,защо да ти пука и дали те мразят?ТЕ ГУБЯТ!БЪДИ ЕСТЕСТВЕНА,ТАКАВА,КАКВАТО СИ,А НЕ ТАКАВА,КАКВАТО ИСКАТ ДРУГИТЕ!ТОГАВА НЯМА ДА ТЕ ХАРЕСАТ ЗАРАДИ ТЕБ САМАТА,А ЗАРАДИ ЕДИН ИЗМИСЛЕН ОБРАЗ,КОЙТО ВСЪЩНОСТ НЕ СИ ТИ!!! [-X

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-03-2006, 16:05
hmm poznato mi e :? sushtata sum prosto... tolkova sum sramejliva 4e nadali ima nqkoi po sramejliv ot men samo deto az iskah da se pooopoznaq s tqh vse pak sa nov klas i shte sum moje bi do 12 klas s tqh.. i vse pak subrah smelost i se sblijih s nqkoi :) a ti kato ne iskash.. ami nqma smisul da si govorish s tqh i da se pravish kakto te kazaha na podmazva4ka :P aide uspeh :)

Dr. Kazimbutt
11-03-2006, 16:44
И аз гледам да не контактувам с класа си (само дето при мене това не се дължи на срамежливост). Май и мене ме мислят за много надут...

die_die_my_darling, не мисля, че има защо да те вълнува тяхното мнение. Каквото и да говорят за тебе, ти си знаеш що за човек си - живей си спокойно и не се коси.

П.П. Защо мислиш, че класът ти те мрази?

Тудор
11-03-2006, 16:45
И при мен е така, но не ми пречи особено. Щом те мразят - мрази ги и ти. Така е най-добре за хора, несподелящи общи интереси. И да не го правиш, скоро ще го усетиш, а именно - надигащото се отврщение към тях...

iiirish
11-03-2006, 16:48
срамежливостта си има някакви граници все пак. опитай се да се сприятелиш поне с едно-две момичета от класа, или просто някой който ти допада. аз по принцип също обичам да оставам сама, защото съм си малко такава... обичам да размишлявам :roll: но все пак навън също има живот и нито ти, нито който и да било друг трябва да го пропуска или да не се възползва максимално от него ;)

techCandy
11-03-2006, 19:39
Срамежливоста по принцип се преодолява с годинките, но и трябва да
общуваш с повече хора за да претръпнеш просто. Всеки път когато ти се разтреперят крачката си мисли, за това, че те нищичко не могат да ти направят. Пък ако просто не харесваш тия от твоя клас....защо трябва да те интересува, дали те харесват или не, не плащай данък обществено мнение в крайна сметка, нали? :) Просто прави това, което на теб ти доставя удоволствие и това, което ти носи душевен мир, всичко друго губи смисъла си, ако намерш предните 2 :)

Bloodlust
11-05-2006, 19:03
Ами ти самата искаш ли да опознаеш класа си? Защото ако не искаш: недей! Не се мъчи да се харесваш на другите. По добре остани вярна на себе си.
Ако искаш да се сближиш с класа си, трябва да пренебрегнеш срамежливостта. Сигурно сред съучениците ти ще намериш някой, с който да си допаднете.Успех :mrgreen:

11-06-2006, 08:26
prekaleno sam sramejliva pak i ne obi4am da sam sred hora i tai kato sam v nov klas te si mislqt 4e se darja arogantno samo za6toto ne govorq mnogo,obi4am da stoq sama i mejdu4asiqta ne govorq s tqh i ne izlizam slad daskalo s tqh kakvo da pravq az prosto predpo4itam da sam sama a ne iskam te da me mrazqt :smt012 :smt012 :smt012

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
:lol: ooooh da ti imam problema!i az bqh taka v 8 klas,a sega....... :smt019 :smt016 :smt016

koalka
11-06-2006, 10:39
Ами не е нужно да дружиш с всички,но с поне един човек няма да е зле да си говориш.Все пак и на теб няма да ти е гот през цялата година да не говориш с никой.А това дето си мислят,че си надута-какво ти пука,нали не е така?

DarknessInside
11-06-2006, 10:47
Ритуалното самоубийство винаги е решение... ;)