PDA

View Full Version : той ме удари



naia
11-02-2006, 15:18
Казах на приятелят ми че не може да ме удари като си мислех че не би ми посегнал,но само със мислите си останах доста често му се случва да ме удря дори и на шега но със сила..........казва че го нервирам като не искам да спя със него и аз трябва да го правя по негово желание не ме оставя да спя а ако го отблъсна се цупи............а го обичам е не знам какво бих правила без него

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Sladkata_Nansi
11-02-2006, 15:53
Lele mila kak moje da mu pozvolqva6 da te udrq [-X [-( Nedeu be!!!Taka 6te svikne...i lo6o

fuck_you_baby
11-02-2006, 16:55
rabotata ne e dobre [-X 6tom te udrq

sladoled
11-02-2006, 18:54
А как виждаш бъдещето на връзката ви?

tequila
11-02-2006, 19:56
a kak staa toq nomer ....toi te udrq ,a ti go obi4a6?
за жалост много жени не могат да отговорят на този въпрос :smt012

jeditte
11-02-2006, 20:35
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!

IlLuSi0nS`
11-03-2006, 09:00
ем и на мене ми се е случвало да ме удрят.. и аз така мислех като тебе.. бих те посъветвала да говориш с него да си сдържа нервите.. обаче при мене тфа не помогна.. накрая се разделихме след доста "лек" побой.. абе зарежи го щото едва ли ще се промени.. не мислиш ли че заслужаваш някой който да те цени?

IKisseDAGirL
11-03-2006, 10:00
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!
така е, и аз не мога да ги разбера такива хора.. как може да се търпи подобно отношение.. пфуу по този начин изгубваш и достойнството си, и цената си..

да позволяваш на някакъв мърльо да се отнася така с теб.. :shock: хаха той щото не е попаднал на такава като мен :twisted: :lol: ще търпя такова нещо, ама другия път :!:

и на сичкото отгоре да твърдиш, че го обичаш? в кой свят живееш, момиче :lol:

SINDEL
11-03-2006, 10:07
Зарежи го мила. Няма "оби4ам го", няма "не мога без него". Един мъж посегне ли на жена е отрепка, боклук, нищожество, което не заслужава да бъде оби4ано.
Ако не направиш нещо той ще свикне 4е може да те удря безнаказано и ще продължава. Днес ще е защото не искаш да му пуснеш, утре защото говориш с други мом4ета, другиден ве4е ще ти посяга за най-малкото нещо...

11-03-2006, 10:27
Понякога се чудя, защо повечето от момичетата са такива мазохистки и с конкурс ли ги избират тия утрепки....

kobrichka
11-03-2006, 11:20
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!

поткрепям с две ръце,не позволявам никои да ме удря баща ми никога не ме е удрял,а някои си ще ме удари и няма да си понесе последствията.Мъж които удря жене не е само боклук,но и един страхливец пълен с комплекси.Моето мнение е че трябва да го оставиш

BunnYY_f
11-03-2006, 12:34
Подкрепям с две ръце мненията че трябва да го зарежеш. Едва ли връзката ви би имала бъдеще с тези шамари [-X За мен е недопустимо някой да ме удари дори и на шега! Бих те посъветвала да се разделите, защото никоя любов не оправдава действията му! Дано имаш късмет [-o<

crazy_sexy_cool`f
11-03-2006, 13:14
зарежи го, но внимавай!!! Може да те пребие, като му кажеш, че искаш да го напуснеш!!! Без да искал си изпуснал нервите - НЯМА такова нещо!!!

psycho_girl
11-03-2006, 14:00
udrqi i tiii :mrgreen:
abe nai-dobre go zareji, tolkova drugi poboinici ima :wink:

priti_kiti
11-03-2006, 14:38
заеби,живота продължава и без него.. нали?
или предпочиташ да си го обичаш там и той да те удря постоянно?
извинявай,тфа не е любов..

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-03-2006, 16:11
abe kak shte te udrq toq idiot !?!??!? nqma da mu pozvolqvash!!!! shto za 4ovek e toq be male mn`me iznervi.. ako na men mi se be6e slu4ilo go zarqzvam kolkoto i da go obi4am..

JoeBanana
11-03-2006, 19:19
Вие сте готови за пълноценен семеен живот ! :smt075 :-D

GLeZoRanA
11-03-2006, 20:29
a kak staa toq nomer ....toi te udrq ,a ti go obi4a6? :arrow: Любов...Явно мнного силна :shock: Въпреки , че аз не бих позволила да ме удари някой...


заеби,живота продължава и без него.. нали?
или предпочиташ да си го обичаш там и той да те удря постоянно?

Evil_ChilD_f_
11-03-2006, 20:38
Хах явно той се е нау4ил 4е с един 6амар става си4ко!!?!? Следва6тия път му кажи 4е няма да стане така номера и го отрежи пък той ако наистина те оби4а 6те те разбере и 6те продължите по 6тастливия път на "любовта" ако не живота продължава нали ? ;) :P

Angel_Girl
11-03-2006, 22:11
Зарежи го мила. Няма "оби4ам го", няма "не мога без него". Един мъж посегне ли на жена е отрепка, боклук, нищожество, което не заслужава да бъде оби4ано.
Ако не направиш нещо той ще свикне 4е може да те удря безнаказано и ще продължава. Днес ще е защото не искаш да му пуснеш, утре защото говориш с други мом4ета, другиден ве4е ще ти посяга за най-малкото нещо...

cskamoni4ka
11-04-2006, 09:56
Зарежи го тоя бре..

GLeZoRanA
11-04-2006, 10:21
Зарежи го тоя бре.. Що бе виж с бой е по - яко . Може и тя да го смлати няколко пъти да се осъзнае оня :)

iiirish
11-04-2006, 10:27
аз лично никога не бих се примирила да съм с човек, който ми посяга. направи ли го веднъж ще има и втори път, а аз няма да допусна това по простата причина, че още след първия ще се обърна и ще тръшна врата! няма значение по каква причина те е ударил - той няма право на това! зарежи го, защото такава измет като него няма място при теб!!!

MimityYy
11-04-2006, 10:32
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!

mn dobre kazano !!!

kofti_nick
11-04-2006, 10:33
ИДИОТ !

Cherlotte
11-04-2006, 10:41
Да, щом те е ударил веднъж, ще го направи пак, а доколкото разбрах - при вас дори не е било само веднъж. Разбирам те, че въпреки всичко можеш да го обичаш, но разбери, че вероятността той да спре е изключително малка, даже според мен я няма. Щом се изнервя за подобни неща и всъщност дори те кара да правиш неща, които не искаш, не знам за по-сериозни проблеми как ще реагира. Така че по-добре не се опитвай да разбереш - напусни го и намери момче, което ще те обича и уважава! :wink:

kofti_nick
11-04-2006, 10:45
Що бе виж с бой е по - яко . Може и тя да го смлати няколко пъти да се осъзнае оня

И ше се получи Кеч Мания 2006 II :)

^FaiNt^F
11-04-2006, 10:53
Помисли над следното. Удря те сега, когато сте все още...гаджета...и когато само го 'нервираш'. Замисли се какво би могло да ти се случи, ако евентуално решеш да скъсаш с него-възможно ли е да отнесеш един здрав бой???! Удря те, защото не искаш да спиш с него???? Ясно че го обичаш...не мога да го разбера и все пак няй-важния човек в живота ти си ТИ. За това-бягай докато можеш.

let_me_go
11-04-2006, 11:37
V povecheto sluchai mujete , koito posqgat sa kompleksari ... Sega te ydrq i se chuvstva geroi , a predstavi si vryzkata vi kakva shte e sled izvestno vreme . Ne znam na kolko godini ste , ne znam kak tochno stoqt neshtata pri vas , ne znam ot kolko vreme ste zaedno ,no za men muj , koito e posegnal na edna jena , prosto ne e muj ... Bil te udaril . Toi haber si nqma ot sveta , trygnal shamari da razdava . A drugoto , koeto znam e , che koito kakvoto da ti kaje tuk , ti tozi chovek nqma da go ostavish ... edno na ryka e che go obichash . Taka che , kakto chestichko se kazva - ti takyv si si go izbrala i ti sama si reshila da jiveesh s nego , ti sama dopuskash tova da se sluchva , da turpish i kakvo li oshte ne...Toi e idiot i ne znae kakvo pravi , no ti ako ne si takava - kakvo pravish s nego ?

koalka
11-04-2006, 12:24
V povecheto sluchai mujete , koito posqgat sa kompleksari ... Sega te ydrq i se chuvstva geroi , a predstavi si vryzkata vi kakva shte e sled izvestno vreme . Ne znam na kolko godini ste , ne znam kak tochno stoqt neshtata pri vas , ne znam ot kolko vreme ste zaedno ,no za men muj , koito e posegnal na edna jena , prosto ne e muj ... Bil te udaril . Toi haber si nqma ot sveta , trygnal shamari da razdava . A drugoto , koeto znam e , che koito kakvoto da ti kaje tuk , ti tozi chovek nqma da go ostavish ... edno na ryka e che go obichash . Taka che , kakto chestichko se kazva - ti takyv si si go izbrala i ti sama si reshila da jiveesh s nego , ti sama dopuskash tova da se sluchva , da turpish i kakvo li oshte ne...Toi e idiot i ne znae kakvo pravi , no ti ako ne si takava - kakvo pravish s nego ?Много си права.Но авторката трябва да избере какво да прави,защото аз определено не бих търпяла това положение и бих се замислила дали ще търпя това положение.

He3HauKa
11-04-2006, 12:31
Мила моята история е подобна на твоята.Моят приятел също ми е посягал ,но не трябва да му го позволяваш,защотото това ще те съсипе.Замисли се ,че някаде там има момче,което вместо да те удари или да те нагруби,ще те гушне и ще те обгради с цялата любов ,която заслужаваш.Няма такива ,че без него неможеш!Неможеш без един грубиянин?Ти най-вероятно пренебрегваш лошите моменти и се сещаш колко мил може да бъде и колко хубаво ви е било понякога.Но стига да те нарани 1 път на месеца-това показва колко даржи на теб.Ако те обичаше не би го направил,повярвай ми.Ако искаш да поговориш с някой драсни едно ЛС :wink:

TreeHill
11-04-2006, 13:03
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!
така е, и аз не мога да ги разбера такива хора.. как може да се търпи подобно отношение.. пфуу по този начин изгубваш и достойнството си, и цената си..

да позволяваш на някакъв мърльо да се отнася така с теб.. :shock: хаха той щото не е попаднал на такава като мен :twisted: :lol: ще търпя такова нещо, ама другия път :!:

и на сичкото отгоре да твърдиш, че го обичаш? в кой свят живееш, момиче :lol:

Kitana
11-04-2006, 13:18
"ега те удря леко.. на шега!?! КАКВООО? "-това не е хубаво даже и да се помисли от едно мом4е камо ли да го направи... незнам сега е на шега утре няма да е... а помисли да ре4ем 4е в бъдеще се обвържете малко пове4е ...няма да е просто лек удър ве4е защото тези които послягат си мислят 4е сме тяхна собственост... ще става все по -силно и по- силно.. ее недай БОже и да е пийнал тогава просто незнам! заслужава ли си да те бие едно мом4е, да ти посляга - та това не са го правили родителите ти та камо ли един "мъжкар"... като надделява над теб да покаже силата си! това не е на4ина да се разбираме един друг...жените не са създадени за боксови круши..., сори зву4и гадно ама е истина..

hforce
11-04-2006, 13:25
mani go toq bokluk, malko mom4eta biha posegnali na momi4e puk kamoli ako sa gadjeta, do sega sum vijdal 3 puti takava situaciq i 3te puti mom4etata sum gi bil mnogo jestoko, tva sa idioti koito ne zaslujavat milost i ne zaslujavat da budat obi4ani, taka 4e go zareji, ne ti trqbva takava otrepka

simemel
11-04-2006, 16:41
Obi4a6 go ?!? toi 6e te udrq i 6e te nasilva da pravi6 sex s nego a ti 6e go obi4a6!!!q go zareji toq!!! VSI4KI MOM4ETA KOITO SI POZVOLIAVAT DA POSIAGAT NA MOMI4ETA SA KOMPLEKSARI !!! NEKA DA NE IM POZVOLIAVAME DA NI TAP4AT !!! JENITE SA ZA DA SE OBI4AT A NE DA SE BIAT !!!! O:)

mechtaq_za_teb
11-04-2006, 16:56
Kak mojesh oshte da si s nego ! #-o Zareji go,dumiet edva li shte pomognat !

CVETELLINA
11-04-2006, 17:02
Пф...ебаси любовта....Тоя е пълен комплексар.Само някой толкова комплексиран човек би посегнал на по-слаб от него.А и на всичкото отгоре те принуждава да правиш неща,които не искаш,ако ти му откажеш той ти се цупи,т.е по този начин един вид те изнудва... :shock: Незнам как можеш да търпиш такова положение и да обичаш човек,който се отнася така с теб.Изxодът е само един,зарязваш го и да ходи да си избива комплексите за малоценност на друго място.Не мога да разбера такива хора,които казват,че никога в къщи не са им удряли дори и шамар,а после търпят такова отношение и то от съвсем непознат човек,с който нищо не ги свързва.. :roll: :shock:

™.:CeCkO®BoY::.™`
11-04-2006, 17:06
kak moje da go turpish toq ti se 4udq ........

_CuCi_
11-04-2006, 17:18
аз не съм прочела всички коментари и не знам .. дали се повтарям но искам да ти кажа само .. че той не е за теб .. аз ако бях на твое място до сега да съм го зарезала още от първия път който ми посегне .. няма да търпя подобно отношение спрямо мен ... мисля че и ти не трябва да търпиш човек като него .. има много момчета на този свят не е само той .. така че независимо колко го обичаш се отдалечи от него .. с времето ще го забравиш .. и ще разбереш че си постъпила много правилно !!!! Аз не бих допуснала някои да ми посегне а ако посмее ще го изселя :D хаха Късмет !!!!!

assd
11-04-2006, 18:14
егати тъпанара, колкото и да съм груб на думи никога не бих ударил момиче

KiLLeR_InSTiNkT
11-04-2006, 18:32
Та това си е един вид унижение!!! Как може да те кара да правиш нещо или по скоро да ти го налага и ти да го търпиш??? А на всичкото отгоре и да те удря. Всеки има право да решава какво да прави или да не прави, та това, което той прави с теб е недопустимо! :evil: :evil: :evil: По-добре го разкарай да видиш как от такъв "силен" мъж ще стане плачливо детенце, което ще те моли после да се върнеш при него... Не знам защо изобщо продължаваш да си с него, той си избива комплексите върху теб. А пък и това не е мъж, защото един истински мъж никога не би ударил момиче силно, било то и на шега... Избора е твой...

DevilWish
11-04-2006, 18:36
Ооо това е отвратително!!! :( Моля те остави го!!!

tedinkata_
11-04-2006, 18:53
momi4eto ne e vinovno 4e se e vlubilo v takuv gadniar...moje da ti e trydno no po dobre go zareji ... nqma pravo da te udrq i posle da tvurdi 4e te obi4a [-X

piska_
11-04-2006, 18:59
Тфа е ужасно мила, не бих си помислила дори някое момче да ме удари, не бих го позволила :(

babi_girl
11-04-2006, 19:00
zareji go. kolkoto i da go obicha6, toj nqma pravoto da ti kazva koga da pravi6 sex i o6te po-malko pravo ima da te udrq.

zoben_pitbul
11-04-2006, 19:05
Не си заслужава да търпиш нещастник като този.Има едно нещо,заради което много ме дразнят мъжете,коитоудрят жени-че от една страна се правят на много силни,а от друга се страхуват да ударят мъж при каквито и да било обстоятелства :-& Просто го скъсай и това е :wink:

Tokio_Hotelkata
11-04-2006, 19:33
Kak taka 6e te udrq!?Q go sikterdosai toq!!!!! :evil:

cskamoni4ka
11-04-2006, 20:03
Зарежи го тоя бре.. Що бе виж с бой е по - яко . Може и тя да го смлати няколко пъти да се осъзнае оня :)
Оу..да.Ще са прекрасна двойка. :D

JuLiTo0o0o
11-04-2006, 20:15
leleeeeee kak moje da turpish da te udrq!! [-X i vupreki vs da go obi4ash! nqma smisul da se naranqvash taka [-( [-(

Viktoriq_
11-04-2006, 20:30
как може да му позволяваш ...
зарежи го , ще срещнеш друг ;)

KuReC
11-04-2006, 20:38
dai da go udarq az...

sherry
11-05-2006, 07:07
Един път ако го е направил....Разбирам, всеки прави грешки, но ти казваш, че многократно си позволява. В такъв случай, по - добре се разделете, няма смисъл да ходиш с човек, който не те зачита...

11-05-2006, 07:23
Щом те удря, стой далеч от него.

sladka_kuchka
11-05-2006, 13:49
ole momiche kak moje da obichash takav po dobre go zareji kolkoto i da go obichash tova ne e chovesho kak toi she te udrq :smt017

teardrop
11-05-2006, 14:48
Ако някой ме удари повече нямада съществува за мен.Първо шамар, после побоища...Няма такива филми "Ама ние се обичаме,той без да иска си изпусна нервите", режеш го и тва е.Мъж който бие жена е един боклук и не заслужава нищо!

macka123
11-05-2006, 17:03
az na roditelite mi ne im pozvolqvam da me udrat na nqkyv bukluk 6te pozvolqvam
molq te mila zareji go
tva va6to nqma byde6te
az ne moga i da si predstavq nqkoi da me udari...lelele....nikoga pove4e nqma da mu progovorq...o6te po malko pyk 6te moga da kaja 4e go obi4am

X boy
11-06-2006, 12:11
moje da se povtarqm s nekoi komentar, no a3 sam mom4e i vqrvai imal sam kup pri4ini da udarq momi4e no ne sam. Daje sam se bil s edin tapanar zaradi tova( ba67a mi koito e nai golemiq bokluk na sveta). Zareji go taka napravi i maika mi

ssiimmoonna
11-06-2006, 16:53
leleeeee ma ti akkuv 4ovek si si hvanala mi ne znam 4estno da ti kaja ti kazva6 4e ne moje6 bez nego ama puk az ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da pozvolqvam ne6to podobno da se slu4i nz ne znam kakvo da ti kaja

geri777
11-06-2006, 18:00
Абе момиче как ще позволяваш да те удрят бе?Недеи така колкото и да го обичаш и да държиш на него не му позволявай да те мачка.Или поговори с него ако вече не си го направила или му кажи че немойеш да продължаваш така и ако наистина те обича да престане да го прави!Аиде миличка успехи

ruff_rider_lady
11-06-2006, 19:25
Щом те удря за такива неща , а ти не искаш да ги правиш , значи просто не те цени . Не трябва да позволяваш на някакъв кретен да ти посяга , само защото не си си легнала с него . Той си е решил , че щом един , два пъти си му позволила да го направи ще може да продължава така и ще го направи . Недей да си губиш времето с него , той не те заслужава .

LO6IQ
11-06-2006, 20:15
a kak staa toq nomer ....toi te udrq ,a ti go obi4a6?
за жалост много жени не могат да отговорят на този въпрос :smt012
Ами незнам що за човек е ... :-k Аз лично десега не съм удрял момиче ... и не бива никое момче да го прави [-X немога да го опиша ... немога да повярвам - момче да удари гаджето си .. [-X [-X [-X нещо не е наред :!:

SaSeTo
11-22-2006, 06:10
Леле3е3е3е,мила ако аз бях на твое място - той повече нямаше да ме види.Явно твоят приятел е голям мизерник за да те удря и още повече заради такива малоумни причини.Не мога да си обясня що за момче е щом удря гаджето си

Slunchy
11-22-2006, 09:14
Тегли му една майна.Колкото и да го обичаш той няма право да те удря!!!Ако те обича ще направи всичко възможно да се сдобри с теб и няма да повтаря стари грешки...иначе ще продължи да те удря, а така не бива [-X

11-22-2006, 12:56
male momi4e q se stegni ne mu pozvolqvai da te udrq [-X ... 6tom go pravi zna4i ne darji na teb. kak moje da narani nqkoi,koito obi4a. Az bix go zarqzala =; za kvo trqa da tarpi6 tiq izdevatelstva ... :-s

kiroo
11-22-2006, 13:01
биенето на жена е нещо наистина долно НО ако наистина жената предизвика, ядоса и обиди мъжа в голяма степен, даже да му посегне нормално е въпреки факта че е жена да отнесе поне 1 шамар...все пак не ви е позволено всичко

11-22-2006, 22:30
НЕ е нормално да удариш жена при никакви положения.Момче съм и така ме е възпитала майка ми,жена и дете никога не се удрят каквото и да става.Посягало ми е един път едно бивше гадже,цапна ми един шамар,после пробва втори,трети,аз само се пазех....пред жени ли ще показваме силата си и шамарите колко са ни здрави?Като си обиден на жена - ми обърни се и тегли чератата.Поне аз така мисля де,нямам претенции да ми приемате мнението,но само ще ви кажа,че да превърнете жена във ваш враг е много по-лошо от това мъж да ви е враг.Разчуе ли се,че биете жени трудничко бихте си хванали нова приятелка от познатите си.А на момичетата бих казал само - никога не позволявайте да ви тъпче някой комплексар,защото после ще си останете такива и ще търпите насилие,25% от женените жени по света търпят домашно насилие.....всичко почва от едно шамарче,нали знаете,после трдуно му се намира края [-X

PR0
11-23-2006, 11:02
Vij sq zemi si anaboli i steroidi i se pochni na bodybilding i kato zaqkne6, sledva6tiq pyt kat ti posegne go razcepi

koteto_f
11-23-2006, 11:13
не трябва да позволяваш на никой да те удря , а щом го прави значи не те уважава.Няма смисъл да си с този човек затова по добре го зарежи.

kuklata_90
11-23-2006, 15:26
emi vupreki 4e go obi4a6 po dobre go zareji.sega moje da te udrq leko no postepenno 6te mu stane navik i v edin moment moje da te prebiva. ii spored mene 6tom te udrq qvno ili ne te uvajava ili ne mu puka za tebe ili prosto nqma nikvo vuzpitanie

lady_bird
11-23-2006, 15:32
imam edno re6enie na vuprosa-udari go i ti,ama sus sila,za da razbere kakvo e! :evil:

die_die_my_darling
11-23-2006, 15:36
udrqi go i ti be....

doky
11-23-2006, 16:32
не трябва да позволяваш на никой да те удря , а щом го прави значи не те уважава.Няма смисъл да си с този човек затова по добре го зарежи.

А вие с кво сте по различни.Вие значи може да удряте мъжете,може да изнаверявате,може да курвенясвате,може да подлагате на всякъкви мъки приятелите си,ама като ви ударят се сърдите.Ами има случай,в които си го заслужавате.И не ми говори за уважение,щото и ако едно момиче удари момче,значи не го уважава,да не е от камък!

malkata_
11-23-2006, 19:39
Lele mila kak pozvolqva6 da te ydrq....moq ako go napravi tva...i mi kaje ne6ty podobno kato tvoq...nqma6e da moje da si nameri mqsto v celiq grad...nedei taka...ne moje6 da pozvolqva6 tova...taka da te ynijava se edno si po dolo ot parcala v kyhnqta....zna4i ne te yvaja..ne te obi4a istinski...6tom si pozvolqva da pravi tova...osaznai se... [-X #-o :shock: napravo nemoga da povqrvam...stegni se... :smt009

malkata_
11-23-2006, 19:43
не трябва да позволяваш на никой да те удря , а щом го прави значи не те уважава.Няма смисъл да си с този човек затова по добре го зарежи.

А вие с кво сте по различни.Вие значи може да удряте мъжете,може да изнаверявате,може да курвенясвате,може да подлагате на всякъкви мъки приятелите си,ама като ви ударят се сърдите.Ами има случай,в които си го заслужавате.И не ми говори за уважение,щото и ако едно момиче удари момче,значи не го уважава,да не е от камък!

:shock: ima ogromna razlika mejdy tova edin myj da ydari priqtelkata si i obratnoto...koi e po silniqt...?!vqrno e 4e ponqkoga prekalqvame no ima drygi na4ini da si go varnat majete...s boi ni6ty ne se opravq :!:

11-23-2006, 19:49
Kogato edno momi4e udari gadjeto svur6vat v legloto ne6tata! :-D

Barbi_bad
11-23-2006, 20:09
Zdravei! Tova e mnogo lo6o,no 6tom go obi4a6... :smt057 po dobre mu kaji kak se 4uvstva6,4e ti e mnogo gadno taka... pokaji mu,4e toi moje da te zagubi vypreki vsi4ko.Gre6kata ti e ,4e si mu pokazala,4e 6te napravi6 vsi4ko za nego , to4no ,za6toto vijda 4e kakvoto iska go pravi6 i si pozvolqva vsi4ko. Pogovori s nego seriozno. E, az te razbiram.Az sy6to pravq vsi4ko za moqt priqtel,no mu pokazvam ,4e moje da me zagubi i toi znae tova. Pojelavam ti vsi4ko nai dobro ,dano vsi4ko byde na red i bydete 6tastlivi. Ot syrce! :smt059 :smt057 :smt008

Kate
11-23-2006, 22:42
По-добре се осъзнай!Веднъж да те удари-много е гадно,но може да се извини по някакъв начин,но да му се случва често и то защото не ти се прави секс?!Съгласи се,че е абсурдно! [-X

tequila
11-23-2006, 22:46
веднъж окей, макар че и тогава не го одобрявам ... ама я си помисли цял живот да те удря!!! любовта не помага за физическата болка... [-X [-X [-X

exelero
11-23-2006, 22:58
Може да му е пяла " Нека твоя съм накажи мееееее мой си дяволе мой :) "

Та сериозно ..... аз не бих посегнал на момиче твърде просташко е ии да кажем че съм виждал подобни случей във които съм разочарован от мъжа или момчето ТЪПО и селско е [-X

А ти земи слез на земята остави тая любов и тея работи и го зарязвай намери някой който ще те цени и като му кажеш че не ти се прави секс няма да те закача бие и такива.

М на колко години е тоя ? дай да му чупим ръката или ребрата :mrgreen: пък после ще се напием за хубавата работа :wink:

koteto_f
11-24-2006, 08:57
не трябва да позволяваш на никой да те удря , а щом го прави значи не те уважава.Няма смисъл да си с този човек затова по добре го зарежи.

А вие с кво сте по различни.Вие значи може да удряте мъжете,може да изнаверявате,може да курвенясвате,може да подлагате на всякъкви мъки приятелите си,ама като ви ударят се сърдите.Ами има случай,в които си го заслужавате.И не ми говори за уважение,щото и ако едно момиче удари момче,значи не го уважава,да не е от камък!


Явно не си ме разбрал/а правилно аз не говоря в случаите когато момичето си го заслужава( тя ако му изневерява - тогава заслужава да я спукат от бой) ако няма причина проради която да е удари вече си е неуважение.Но въпреки всичко ако едно момче посяга на жена, значи няма добро възпитание

evolintendd
04-24-2013, 13:27
Живеем в свят в който границите момче и момиче са се размили отдавна.Мъжете са момичета,момичетата момчета,кой кого бие е спорно,а кой какво е още по :D:D::D:D:D За това на поринципа не ми прави това което не искаш да ти правя на теб.

Chacho
04-24-2013, 13:36
Живеем в свят в който границите момче и момиче са се размили отдавна.Мъжете са момичета,момичетата момчета,кой кого бие е спорно,а кой какво е още по :D:D::D:D:D За това на поринципа не ми прави това което не искаш да ти правя на теб.

Браво, баце, изрови тема от преди 7 години. На кого отговаряш?

Tsukuda_Hiroshi
04-24-2013, 17:30
е не знам какво бих правила без него
Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Би си живяла живота...