PDA

View Full Version : Объркан съм



11-02-2006, 17:40
Имаше в старото даскало един дето всеки ден го биех ме с компанията слад даскало. Един ден така яко го пребихме че лежа три дни в болница. Но ние продължихме. изключихани. един ден пак го видяхме. Той побягна като заек. после дойде с някви биячи и те ни смелиха. Ся се чюдя кво да правя. Искам да му го варна!

Пепи Пекторалиса
11-02-2006, 17:44
Удряй в бъбреците да пикае кръв. :::

АТАКАБГ
11-02-2006, 18:07
еми намерил си си майстора така да се каже.

11-02-2006, 18:17
ЕЙ СИЛНИТЕ.НЕ МОЖЕШ СИГУРНО ДА ГО БИЕШ САМ И ГО БИЕШ С ХОРА.И ТОЙ ДА СИ ГО ВЪРНЕ С ХОРА АХахах ЖАЛКИ ТИПОВЕ.ИСТИНАТА е ONE against ONE!

GossipGirl89
11-02-2006, 19:21
еми намерил си си майстора така да се каже.

Най-точно казано.Нали знаеш - всичко се връща. :wink:

Zai-Zag
11-02-2006, 22:07
Имаше в старото даскало един дето всеки ден го биех ме с компанията слад даскало. Един ден така яко го пребихме че лежа три дни в болница. Но ние продължихме. изключихани. един ден пак го видяхме. Той побягна като заек. после дойде с някви биячи и те ни смелиха. Ся се чюдя кво да правя. Искам да му го варна!

Глупак ! Не си попаднал на мен да видиш като те почна с две кила желязна палка. Един такъв като тебе я срещна с чело...

Пенчу
11-02-2006, 22:20
Ау никой ли не се усети,че това е един и същ "пич" ,който писа онази тема ,че го бият и оправил нещата с някви биячи..

Evil_ChilD_f_
11-02-2006, 23:59
kFO!?! ahHA omg... verno ... :smt017 :-k

Тудор
11-03-2006, 06:59
Това, че си бит, ако е е истина, е чудесно. Радвам се, че са те били. Не можеш му върна, защото ще трябва да го елеминираш физически, което, разбира се, не ти стиска. Пак ще го биеш, пак ще извика биячи и т.н. и т.н. Патова ситуация, разбираш, нали?

Но, тъй като чета книжки по психология, съм сигурен, че авторът на теамта е потърпевш от побойници в училище, и пишейки това, си въобразява отмъщение. Съжалявам, ако съм прав, но с биячи не става, приятелю. Оплачи се на директора. Успех!

crazy_sexy_cool`f
11-03-2006, 13:17
явно толкова си се увлякъл по тези побоища, че си останал неграмотен! Според боя е само и единствено за първия човек! Толкова ли не можете да се оправяте с думи, а до боеве стигате. Т'ва е жалко.

iiirish
11-03-2006, 13:20
еми намерил си си майстора така да се каже.

psycho_girl
11-03-2006, 13:47
grabvai pavetoo i nared :mrgreen:

11-03-2006, 15:34
Абе човек,ти нормален си въобще?Заслужил си си боя!За какво си го бил този човек всеки ден???Дразнил ли те е,той ли те е предизвикал?Щом си го вкарал в болницата ти наистина си много зле да си оправяш проблемите по този начин!Ако го пребиеш до смърт доволен ли ще си и ще се чустваш ли по-добре?Тебе не е трябвало да те изключат,а да те вкарат в затвора!Знаеш рано или късно всичко ще се връща,ако се биеш някой,след това тебе ще те бият или твоето дете

ProstoAz
11-03-2006, 15:51
Ау никой ли не се усети,че това е един и същ "пич" ,който писа онази тема ,че го бият и оправил нещата с някви биячи..

:lol:
11 точка от правилника!