PDA

View Full Version : Какво искат момичетата?



vvs_go
11-02-2006, 19:03
Въпроса е този . (ако темата се повтаря хич не ми пука) Интересувам се какво искат момичета по всяко време от една връзка. Става дума: по време на среща, в чата , смс, по телефона, когато са заедно. Излейте си душата :-D

[m!s$_k@pr!$]
11-02-2006, 19:36
Аз например искам всеки ден да се виждам с момчето, да е внимателен, да не се смущава от мене и през времето когато не сме заедно да си пишем смс-и :-D

iiirish
11-02-2006, 19:41
без значение колко начина си изборил (смс-и, срещи или телефонни разговори) момчето трябва винаги да ми показва, че аз съм единствената за него, че е щастлив с мен, че аз съм с нещо специална за този човек... с една дума - просто да ме обича където и да е и по което и да е време ;)

VeSna
11-02-2006, 19:50
без значение колко начина си изборил (смс-и, срещи или телефонни разговори) момчето трябва винаги да ми показва, че аз съм единствената за него, че е щастлив с мен, че аз съм с нещо специална за този човек... с една дума - просто да ме обича където и да е и по което и да е време ;)

Изчерпа моята мислъл, но и липсата на думата "обичам те" те кара да се страдаш и да си мислиш какво ли не.... Колкото и да ти го показва - това е мойто мнение.

NaDuFcHe
11-02-2006, 19:53
ami v obshti linii iskam vsqka uzmojna minuta da sme zaedno,da me gushka da mi pokazva che me obicha ili nai-malkoto koeto e che durji na men..Kogato ne sme zaedno da mi zvuni da mi prahsta sms-cheta i tn

miloto_girl_4e
11-02-2006, 19:57
Леле, мацки, ама вие сте доста обсебващи :mrgreen:
Нон-стоп заедно, а ако не сте - смс-и ... мисля, че е прекалено... :roll:
Аз искам да се виждам често, да ми показва, че държи на мен, че ме обича и че съм единствена за него :)
Относно смс-ите - нека праща, но да не прекалява :mrgreen:

джиджи
11-02-2006, 20:22
znam li gi...4adel :-D :-D xaxax ebaam se
Дам,аз тва искам :mrgreen:

Alira
11-02-2006, 20:23
аз лично се нуждая от много внимание , трябва момчето да ми показва че го привличам, защото обичам да се чувствам желана.Малките жестове са много важни . Един малък подарък без повод,цвете или картичка за мен са много мили. За разлика от момчето което не иска разговори много момичета се нуждаят от това.Просто това е нашият начин да сме близки с някого.Един приятел бе6е ми казал:Жените не знаят какво искат , но го искат веднага" аз не съм много съгласна.Според мен много жени не знаят какво искат но тези които знаят попадат на мъже които не знаят как да има го дадат :smt016 :smt016 :smt016

11-02-2006, 22:41
който има балдъза бара 2 гъза

Пенчу
11-02-2006, 22:44
What womens want..само за това се сетих,страшен филм :mrgreen:
А по темата..нямам си и идея,то даже АЗ нз к'во искам.. :::

. Marto.cool . .
11-02-2006, 23:20
Batee s taq tema gi zatapi otsekade spored men :smt005 BZ

АТАКАБГ
11-03-2006, 01:20
Искат всичко,а като го получат вече не им трябваш...

tedinkata_
11-03-2006, 05:49
Аз например искам всеки ден да се виждам с момчето, да е внимателен, да не се смущава от мене и през времето когато не сме заедно да си пишем смс-и :-D

FaTaLn0t0_LaDy
11-03-2006, 07:22
Аз лично искам любов, любов и само любов..а вече от друга страна искам да се виждам с моето момче всеки божи ден независимо по колко пъти колкото повече толкова по добре....по време на среща за мене е важно вниманието и ласките смисъл да не ме забравя някъде или пък да кажем сме излезли двамата с един негов приятел и той после отпрашва с неговия пеиятел на някъде и аз тряя да са пребирам... :mrgreen: ...а за ласките повече целувки прегръдки и т.н....моето момче в момента не си пада много много по смс-ките смисъл не обича да праща и за тва не искам от него да получавам смс-и но иначе и най малкия жест за мене е важен и е от значение... 8-[ .....

FaTaLn0t0_LaDy
11-03-2006, 07:23
Искат всичко,а като го получат вече не им трябваш...


не всички момичета са такива....ама явно не си го разбрал или не си намерил тва момиче....

IKisseDAGirL
11-03-2006, 07:44
еми аз искам да се държи добре с мен, но не и да преиграва - да се лигави и всяка една секунда да тича след мен :?
хубаво е да ми обръща внимание, обаче в рамките на нормалното.. понякога, ако се прави на недостъпен или небрежно разсеян, засилва повече интереса ми :mrgreen:

в чата не е задължително постоянно да ми се включва или да ме тормози защо не му пиша, защо съм млъкнала или пък защо си чатя с други, а с него не... имам нужда от известна свобода, иначе ще се чувствам все едно съм женена за него [-(

на срещите - ако сме примерно на кафе или друго заведение, ще ми стане приятно ако ми плаща понякога сметките, но разбира се не е задължен винаги да го прави, само някой път като един вид малък жест :)
ако ми подарява някакви неща ще се радвам, но не и да ме затрупва с подаръци всеки път де :-#

абе общо взето не обичам да се прекалява с вниманието към мен, за да се запази тръпката и да ми е интересно ;-)

Th3WildAng3l
11-03-2006, 07:56
абе общо взето не обичам да се прекалява с вниманието към мен, за да се запази тръпката и да ми е интересно ;-)

И аз съм така. Не обичам да прекалява с вниманието към мене. Примерно ходим от 2-3 дни и да ми държи сметка защо не се виждаме всеки ден или нещо такова. Дразня се когато едва ли не излиза че трябва да зарежа живота си и всичко заради него.

Disorder
11-03-2006, 08:26
Аз пък искам да пие бира с мен, да гледаме заедно някой мач, да изпитва същото което и аз към него (без значение дали става дума за привличане, любов и т.н) и да прави по-често секс. :lol: :lol:

MoHuTo
11-03-2006, 11:37
любовта на един човек... [-o< :)

gorskata_feja
11-03-2006, 11:43
Аз лично искам да ми показва, че държи на мен и че ме обича, но не искам няква обсебваща любов... Искам да ми дава свободата от която имам нужда... Еми в общи линии не искам много...

kobrichka
11-03-2006, 11:53
Леле, мацки, ама вие сте доста обсебващи :mrgreen:
Нон-стоп заедно, а ако не сте - смс-и ... мисля, че е прекалено... :roll:
Аз искам да се виждам често, да ми показва, че държи на мен, че ме обича и че съм единствена за него :)
Относно смс-ите - нека праща, но да не прекалява :mrgreen:

и аз съм на това мнение

assd
11-03-2006, 21:40
не прочетох отговорите, щото съм абсолютно сигурен че лъжат. слушай са батко си (т.е мене) искат да имаш кола (хубава, колкото по-хубава толкова по-хубаво, като мечо пух са - колкото повече, толкова повече), да имаш пари (положението е същото), да си само техен (да гледаш друга е смъртен грях съпроводен със скандал след това), да им обръщаш постоянно внимание, да им подаряваш разни неща (въпреки че на мен това ми харесва) и да си един от прототипите послужили за написването на кама-сутрата

е тва е според мен :lol:

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:00
Еми според мен момичетата не знаят какво исакт !

АТАКАБГ
11-03-2006, 23:26
Еми според мен момичетата не знаят какво исакт !

Много правилно. 8)

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:28
Е не Неска Искат едно от един човек утре искат друго от неговия френд .... любов .... най ноо искат пари според мене :П

fifi_friend
11-03-2006, 23:52
vnimanie i pak vnimanie

Inn0c3nCe
11-03-2006, 23:58
Голяма грешка е да питаш момиче какво искат жените.

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:58
да е и в един момент когато всичкото внимание е към тях ... губят интерес към тебе :)

джиджи
11-04-2006, 02:17
znam li gi...4adel :-D :-D xaxax ebaam se
Дам,аз тва искам :mrgreen: yeyyy mi ai sa zyemim :-D :-D :-D :-D
Мчи,айдиии! :wink:
Само казваш,че се взимаме и се взимаме. :-D
И ше си пафкаме заедно козче :smt033

mimkata_kaulitz
11-04-2006, 06:41
Аз предпочитам момчето да не е винаги с мен защото в един момент вече ми омръзва,искам да съм свободна . Добре и аз обичам да ме обичат и аз да обичам но това да сем 24 часа заедно е прекалено [-X

vvs_go
11-04-2006, 11:44
ami mersi mnogo ama ve4e e kysno 6tot priqtelkata me zarqza v edna vryzka trqbvalo da ima 2ma trqbvalo da i obry6tam vnimanie i e prava ama mainata mmu

let_me_go
11-04-2006, 12:24
liubov ... edno momiche iska ot polovinkata si tochno tova . Iska da poluchava vnimanie ,a ne da go tyrsi , iska da poluchava celuvki , a ne da si gi prosi , iska da byde dokosvano , a ne da pravi neshto , za da moje momcheto da se useti ,che tq ima nujda ot tova ... No v kraina smetka , chovek e istinski bogat kogato ne iska poveche otkolkoto ima ... Zatova momichetata obichat momchetata do tqh i obratnoto...vupreki vsichki nalichni kachestva i nedostatuci ...

Nightmare
11-04-2006, 16:16
Искам .. много неща мога да искам, но рядко някой знае как да ми ги даде. Искам от човека до мен да знае как да ме кара да се чувствам единствена и искана. Да знае как да изкаже и докаже чувствата си. И да оценява това, което има. Както и да показва, че ме оценява.

simemel
11-04-2006, 16:26
LUBOV,LUBOV i pak LUBOV !!! O:) O:) O:)

rusalkata_
11-04-2006, 16:30
What womens want..само за това се сетих,страшен филм :mrgreen:
А по темата..нямам си и идея,то даже АЗ нз к'во искам.. :::

аз пък се сетих за "What a girl wants" :-D

Ruskoto__f
11-04-2006, 16:39
Az iskam moito gadje vseki den da mi kazva che me obicha!I ako ne se vidim pone da si pishem sms-i i mno0o0o0go0o0o LOUBOV!!!!!!!!

England
11-04-2006, 16:59
Ne znam kvo iskat momi4etata,no znam edno:"Mujete vsi4ko iskat",kakto kazva edna kaka ot pop-folk scenata ni! :-D

Lost_Kiss
11-04-2006, 17:11
Въпроса е този . (ако темата се повтаря хич не ми пука) Интересувам се какво искат момичета по всяко време от една връзка. Става дума: по време на среща, в чата , смс, по телефона, когато са заедно. Излейте си душата :-D
Syper Qka tema,Bro :D ...Nqkoi momi4eta neznaqt ko iskat(No az ne sam ot tozi vid hq) ...Momi4etata iskat da gi izsly6vat,da sa vnimatelni s tqh i da ne gi nagrybqvat!Mnogo sme pretenciozni Ei..hqhq ,....Momi4eto e mn 4yvstvitelno ne zavisimo dori ako e nai-golqmata kyrva...Te zabelqzvat vsi4ko v edno mom4e...kak govori...kakwi nastroeniq ima i kak reagira na dadena sityaciq...Vsi4ko!!SA6to taka te vinagi gledat da se haresat na dadenoto mom4e..po cql den si pravqt pri4eska...s 4asove si tarsqt drehi za da sa sigorno 4e 6te se haresat.....Estestveno nie momi4etata se vrazvame na vsi4ki...Kogato Mom4eto ni pogledne iztraovame,kogato ni celyne se razstapqme....Za vseki negov poglet si mislim toi me hareswa...na vsqko negovo namigvane si mislim toi me iska...A na vsqka celyvka si mislim toi me obi4a....I vlagame sqloto si sarce v edna vraska (ot koeto posle mn stradame)...Ob6to vseto s edna dyma kazano nie sme syper hiper 4yvstvitelni

Krem4eto
11-04-2006, 19:39
Въпроса е този . (ако темата се повтаря хич не ми пука) Интересувам се какво искат момичета по всяко време от една връзка. Става дума: по време на среща, в чата , смс, по телефона, когато са заедно. Излейте си душата :-D

Не е лошо да си пишем смс-и (така ще знам,че се интересува от мен).
По телефона да си говорим неща,които вълнуват нас двамата,дори и за нас двамата!!!А когато сме заедно да се прегръщаме, :smt008 да си говорим различни неща....

aP0kAlIpSiS
11-04-2006, 20:23
ami vqrno e 4e ponqkoga momi4etata ne znaqt kakvo iskat (pone pri mene e taka).
no nqkolko ne6ta v edna vruzka znam 4e gi iskam:
1 li4no prostranstvo- ne mi haresvat teq mom4eta, koito iskat da sa s tebe po 24 4asa. na men 3 puti v sedmicata za po 3-4 4asa sa mi napulno dostatu4ni (4e da ne kaja i prekaleno).
2. da se durji s men kato s ravna (ima gi i takiva za koito jenite za ni6to ne stavat)
3.ne durja da mi e veren...no nito puk az na nego,no kogato sme zaedno da obra6ta vnimanie samo na men.

Viktoriq_
11-04-2006, 20:26
искам от момчето до мен да бъде себе си преди всичко , да ме обича такава каквато съм ... да не ми играе безсмислени игрички и да ми показва колко много го харесват жените ... да е мил , да ме запознае с приятелите си , да не ме зарежи в някой ъгил и когато му доскочее да се обарне и към мен ... и да е добар в леглото !

piska_
11-04-2006, 22:33
What womens want..само за това се сетих,страшен филм :mrgreen:
А по темата..нямам си и идея,то даже АЗ нз к'во искам.. :::
Хах и аз така :smt016

GLeZoRanA
11-04-2006, 22:50
LUBOV,LUBOV i pak LUBOV !!! O:) O:) O:) и аз ще добавя нещо -> автомобил да си бръмча по квартала :lol:

Amayo
11-04-2006, 22:52
Тия жени само колите гледат :smt011

GLeZoRanA
11-04-2006, 22:57
Тия жени само колите гледат :smt011Е как можа да го кажеш!?!?! Аз колите не гледам! Искам кола за себе си . Не ме интересува кой с ква кола е :lol: Ей така да правя конкуренция на някой хора из квартала :lol:

Amayo
11-04-2006, 23:01
Ех тия жени искат всичко за себе си... :smt011

GLeZoRanA
11-04-2006, 23:05
Ех тия жени искат всичко за себе си... :smt011 Ех па ти нали си имаш какво се оплакваш.. Ех тия мъже , няма угодия