PDA

View Full Version : Не петнете името на Апостола



ScrappyDoo
11-02-2006, 19:31
Говеда,Не петнете името на Апостола!Ако някой мисли 4е отборът кръстен на него петни името му,когато пи6е за него да го пи6е така *евски!!! Апостола е Левски,не отбора.Левски е на вси4ки българи,не само на говедата!Ако пи6ете за отбора-*евски го пи6ете така-с цензура!!!

P.S. за да няма излишни заяждания-Не съм от ЦСКА

miloto_girl_4e
11-02-2006, 19:48
Ахъм.. яко тъпа логика следваш, значи и град Левски да се пише *eвски, щото Левски е на цяла България, а не само на един град? :shock: :shock: :shock:

Far
11-02-2006, 19:49
Никой не го петни.Кажи какво според теб е петнене и какво трябва да представлява възхвалата на това свято име чрез Футболен Клуб?

Като не е кръстен на него на кой е кръстен бе умник?


Ето ти едно мое мнение от една друга тема ,което е подходящо по въпроса :

Хах,защо да е обида?По тая логика и тези мърши от Пловдив са обида за името Ботев ,а вие за ЦСКА ,което в днешно време няма никакво значение ,а е само просто четирибуквие.Аз го казах и по-горе.Не правя връзка между ФК Левски и Апостола!То е смехотворно,лудо,глупаво и още каквото се сетиш,НО(тук има голямо 'НО') колкото и да не ви се иска този отбор е създаден през далечната 1911 година от група ученици с ясната цел да славят името на този велик българин,дали са живота си ,за да се осъществи това,както и стотиците други личности.Но след като отбора е кръстен в негова чест, гаврейки се с името на ФК Левски вие поне малко засягате и личността!Не можете да го разберете това ми е ясно.Друг ви е манталитета.Затова и не можете да разберете защо се смеем като почнете "победа и пак победа...".И в добрия тон искам да вмъкна спомена си за едни снимки на фенове на цска и дучето пред надпис "Поп Кръстю наш герой" или нещо от сорта(само не излизайте с номера ,че това е шегичка към тогавашния шеф на НФК ЛЕВСКИ заради билетите за дербито,защото е смешно) и още една снимка на ваши фенове как на паметник на Ботев с надпис "Той не умира" едни пикльовци са закрили 'не' и са се усмихнали.То не е и само до тия снимки.Виждал съм и доста малки новоизлюпени както се казва(ама малки,малко 15-17 години) да се гаврят с въпросните велики ЛИЧНОСТИ.

Бележка : Не клубовете,затова е голям надпис.


Може и още да попиша защо този отбор заслужава да се нарече ФК Левски,ама няма смисъл,защото главицатата ти няма да го побере.Само не знам защо не зяете така и срещу ПФК Ботев и абревиатурата ЦСКА? #-o


Левски е на всички българи,кой е казал ,че не е? :-s

PR0
11-03-2006, 08:36
цС*каспор е на всички турци не само на свинете, и не ми пишете глупости щото цС*каспор е тъпо комунистическо име идващо от Русия, като ЦСКА МОСКВА например от там идва

11-03-2006, 09:03
А ти си природно тъп....

malone
11-03-2006, 09:06
Говеда,Не петнете името на Апостола!Ако някой мисли 4е отборът кръстен на него петни името му,когато пи6е за него да го пи6е така *евски!!! Апостола е Левски,не отбора.Левски е на вси4ки българи,не само на говедата!Ако пи6ете за отбора-*евски го пи6ете така-с цензура!!!

P.S. за да няма излишни заяждания-Не съм от ЦСКАУж и Ц(*ка е на всички българи и армейци а какво се оказа-->че нито е Български нито е армейски--Ако беше армейски едва ли щеше 120 минути да се мъчи с Хайдук Кула и ако беше български едва ли сега комплексираните им фенчета щяха да пускат такава тема! :evil:

АТАКАБГ
11-04-2006, 02:13
шb]Професионален Футболен Клуб Левски и Спортен Клуб Левски не само,че не петнят името на Апостола на свободата - Васил Левски,а и го славят. Спортният клуб Левски е най-успения спортен клуб в България,произвел най-много олимпийски,световни и европейски шампиони.
Футболният клуб Левски е запазената марка на футболна България,най-обичания отбор в страната. И единствен се запазва в пълния си блясък още от създаването си досега като винаги е играл съществена роля в първенството,купата и евротурнирите (спрямо другите български отбори). Има и по-стари клубве от Левски,но никой от тях не е останал водещ и до днес (нито Черно море,нито Ботев,нито Славия).
Няма друга организация,клуб,партия или каквото и да е организирано нещо в България с толкова много подръжници и симпатизанти като ПФК Левски.[/b]

АТАКАБГ
11-04-2006, 02:15
Професионален Футболен Клуб Левски и Спортен Клуб Левски не само,че не петнят името на Апостола на свободата - Васил Левски,а и го славят. Спортният клуб Левски е най-успения спортен клуб в България,произвел най-много олимпийски,световни и европейски шампиони.
Футболният клуб Левски е запазената марка на футболна България,най-обичания отбор в страната. И единствен се запазва в пълния си блясък още от създаването си досега като винаги е играл съществена роля в първенството,купата и евротурнирите (спрямо другите български отбори). Има и по-стари клубве от Левски,но никой от тях не е останал водещ и до днес (нито Черно море,нито Ботев,нито Славия).
Няма друга организация,клуб,партия или каквото и да е организирано нещо в България с толкова много подръжници и симпатизанти като ПФК Левски.

АТАКАБГ
11-04-2006, 02:18
Като стана дума за имена и петнене на имена - точно ЦСКА е мръсно име. С каква право един изкуствено създаден от комунистите отбор ще носи името на славната българска армия?
На всичкото отгоре името на "червените" е изкопирано по съветски образец от ЦСКА (Москва).

[/b]

мечтател
11-04-2006, 08:33
старата песен на стар глас. това вашето не е патриотизъм или проява на национално чувство. вашето е злоба. Левски е кръстен на Апостола, за да го възхвали. както и Ботев, Раковски и така нататък. както и град Левски и връх Ботев. както и хилядите читалища, училища и други учреждения. какт и ЦСКА, дори. вие сте кръстени за Българската Армия, което е печелила славни битки в тежки войни, печелила е и войни, изтласкала е турците от Европа почти до Босфора (първата балканска война, ако някой не си познава историята) и така нататък. вие сте взели името на тази славна армия, но никой нероптае, че сте си присвоили армията. разберете го най-накрая - българският народ цени героите си и в тяхна чест се изправя, бори и побеждава.

ScrappyDoo
11-04-2006, 16:02
Професионален Футболен Клуб Левски и Спортен Клуб Левски не само,че не петнят името на Апостола на свободата - Васил Левски,а и го славят.
Да бе,славят го навред-в Испания (5:0),в Англия (3:1!!!!!),в Германия (0:2 и 0:3 след ебати смешните голове) Ех тази слава бе!!! Добре 4е не съм от *евски!!!

Far
11-04-2006, 19:27
Професионален Футболен Клуб Левски и Спортен Клуб Левски не само,че не петнят името на Апостола на свободата - Васил Левски,а и го славят.
Да бе,славят го навред-в Испания (5:0),в Англия (3:1!!!!!),в Германия (0:2 и 0:3 след ебати смешните голове) Ех тази слава бе!!! Добре 4е не съм от *евски!!!И аз това викам!Добре ,че не си от Левски!
Ходи и пей "само за победа" червеноушко!

PR0
11-05-2006, 08:49
sigurno svinencata gi e mnogo qd zaradi tva komunisti4esko ime

11-05-2006, 11:52
sigurno svinencata gi e mnogo qd zaradi tva komunisti4esko ime


ПФК цС*ка АД -професионален футболен клуб централен спортен клуб на армията акционерно дружество

Какво име..

machoka
11-05-2006, 12:50
Провокативни теми не се допускат.