PDA

View Full Version : hvanaha me s narkotici ...



Sasedkata ___
11-02-2006, 22:23
Zdraveite na sichki ...
Nachi iskam da razkaja moita istoriq...
Bqh v Balgaria za 2 meseca i se zapoznah s mnogo novi priqteli tezi priqteli se okazaha hora deto zimat narkotici... taka i az pokrai teh pochnah da zimam.Sichko tova stana sega lqtoto predi dva tri meseca...Vremeto v koeto az si bqh v BG poneje sam ot Belgiq i si idvam za vakanciite.. Za dva meseca seki boji den az sled kato stana ot krevata si rejehme s moq priqtelka po liniiki i si PERKAHME i taka tova beshe seki den... Sega sam kato apsoltuna skleroza :) opitvala sam pochti sichko extasy ,treva,herca, i nai lubimoto mi deto beshe beha AMFETITE te napravo me podludqvaha do denqt v koito nashte ne se pribraha v bg za da si me zimat za v Belgia nqkoi bil me isparjil za narkoticite... ot tam se zapochna sichko sega kato cheta kolko hora zimat ..neznam kakvo da kaja...Az sam na 15 godini ...i chesno kazano ne sajalavqm za sluchiloto se che sam vzimala i che sam bila bivsha narkomanka... No e adcki trudno da izleznesh ot tezi situacii!!! Opitaite se da ne shmarkate edin mesec i polovina i sled tova kato izleznete ot vsichki filmi i ot vsichki depresii shte vidite che kato chuete samata duma NARKOTIK vi se povrashta naistina na men mnogo mi se vzima no nqma drug nachin... Izlojih se i ne moje nishto da se promeni... Sega nikakvo doverie mi nqmat !!! TAKA CHE PONE AKO ZIMATE SE PAZETE !!! ](*,) Pravi sa horata deto kazvat che kato opitash vednaj posle pak shte posegnesh !

bruteca
11-02-2006, 22:28
emi super gadno e da zima6 narkotici az neam go naprawa (ili pone sega taka si mislq pak i dano da ne go praaa ) tupo e 4e ne sajelqqq6 za twa 4e si zimala no nai wajnoto e 4e we4e ne zima6 za koeto te pozdrawqqqm :smt023 :smt023

sasedkata___
11-02-2006, 22:38
a tova oznachava li che sam bila bivsha narkomanka ??? makar che bqh zakachena no fizicheski ...

sasedkata___
11-02-2006, 22:44
Zabravih da dobava...che zaredi mene dve moi mnogo dobri priqtelki postradaha ednata se otarva i tq sprq nqkaksi da shmarka no drugata ne moga za neq poveche nishto da napravq !!! Iskam da i pomogna tq vseki pat mi kazva che shte spre no taka i ne go pravi ... :( az go preodolqh tova s mnogo machenie prez mnogo raboti minah dokato stigna do kraq... :cry: Ne iskam da i govorq razni raboti zashtoto znam kolko gadno e da si nadrusan i da ti govorqt che tvoi priqteli sa umrqli ot tezi neshta ... Daite nqkakav savet ako moje pls ! :cry: :cry:

no_comment
11-02-2006, 22:52
По-голяма отврат от наркотиците...и ти да не съжаляваш ](*,)
Момиче, имаш късмет, че са те вкарали в правия път :roll:

зайче
11-03-2006, 09:13
АБе не се впрягай толкова..Всеки 5ти тийн примерно е минал по този път:Опитал е,харесало му е,продължил е,спрял е,похвалил се е...

No_LiMiTe^f
11-03-2006, 11:39
АБе не се впрягай толкова..Всеки 5ти тийн примерно е минал по този път:Опитал е,харесало му е,продължил е,спрял е,похвалил се е...

Съгласна съм!Даже аз вече съм на спряла и похвалила!

Спокойно не си наркоманка,понеже амфетите и тревата не водят до пристрастяване!Просто си била временно зарибена!И си спряла и тва е важното!

extazygirl
11-03-2006, 15:35
opita6 li vednaj i ako ti haresa 6te opita6 i vtori tva e 100%!predi okolo 2godini edna priqtelka vzima6e amfeti i bqhme v tqh i az poneje ne bqh probvala i mi be6e super lubopitno kakvo e 4uvstvoto i si kazah samo 6te probvam i krai oba4e....ne stana taka,probvah haresa mi,6markah vednaj ili dva pati sedmi4no v prodaljenie na polovin godina nqkade!moga da vi kaja 4e po lo6 na4in da se sasipvate fizi4eski i psihi4eski ot amfeta nqma(za heroina nqma kvo da govorim).i az ne sajelqvam vse pak vednaj jivee6!!!sega vzimam rqdko samo kato hodq na party i to ne amfeti a koka ili extazy.

assd
11-06-2006, 12:24
дреме ми за теб, мразим наркоманите! (дето са на хероин, кока и др)

niGGa
11-06-2006, 16:39
Първо..Вземи се научи да пишеш на кирилица. Използвай препинателни знаци и главни букви. Не се разбира нищо от твоя текст.
Второ..Аз също съм пробвал много неща, но с никое не съм продължил. Явно твоята психика и воля е страшно слаба..
Трето..Не съм съгласен с теб, че ако опиташ веднъж после пак ще посегнеш..Това беше много глупаво..

n0 CoNnEc7i0n =)
11-06-2006, 17:32
ми...незнам тука секи 2ри те критикува което е тъпо, щото тфа си е въпрос на личен избор - ако искаш ше друсаш, ако не искаш няма и това, че не съжаляваш е даже похвално...Всеки може да съжалява, ама от съжаления полза никаква. Направила си го, факт е, и да си заровиш главата в пепел няма да помогне. Откачила си се на време - моите поздравления! А това че си набутала и други хора вече е тъпо...Съсипвай собствения си живот и никой няма да те спре, но не въвличай в лайната и другите:)

TikiraYang
11-13-2006, 22:20
Nqmam dymi....

11-14-2006, 16:23
Първо..Вземи се научи да пишеш на кирилица. Използвай препинателни знаци и главни букви. Не се разбира нищо от твоя текст.
Второ..Аз също съм пробвал много неща, но с никое не съм продължил. Явно твоята психика и воля е страшно слаба..
Трето..Не съм съгласен с теб, че ако опиташ веднъж после пак ще посегнеш..Това беше много глупаво..
Izvinqvam se predvaritelno che pisha na latinica,no nqmam kirilica.
Izobshto ne e glupavo tova koeto e napisala avtorkata 4e kato opitash vednaj posle pak ti se iska,az do sq ne sam vidqla chovek koito da e probval do sq naprimer amfeti i da ne sa mu haresali,prosto nqma takav slu4ai

Drakthul
11-14-2006, 18:45
Добре спалъпена ебавка, за малко да се хвана .. :-D

extazygirl
11-15-2006, 16:50
abe...prosto edni hora stavat zavisimi ot amfeti drugi ne,vapros na psihika,no malko ili mnogo narkotik li zna4i 6te proqvi6 nqkva zavisimost kam nego(nezavisimo kakvuv e toi) :!: :!: :!:

malkata_ve6tica
11-16-2006, 10:24
не мога да разбера,защо някои са толкова песимистично настроени...кво толкова?!момичето иска само да разкажесвоята история,да предупреди хората,които не са запознати със света на наркотиците,че е много опасно,и понякога въвличаш и други във всичко!...аз лично подкрепям всички,независимо бивши или настояшти наркомани.всички сме хора!и аз съм изпадала в трудни положения и знам какво е,знам каво е да искаш,а да няма!...да говориш,а никои да не те слуша!...тва е,и горе главата!

evil_lady_in_black
11-23-2006, 15:09
Ами и мои приятели са ги хващали много пъти при даскалото но аз познавам щефката на 6-то и ги пусна \:D/

He3HauKa
11-23-2006, 15:18
Бивш наркоман... няма такова животно :smt018

BeBencEto
11-23-2006, 15:56
az puk se si mislq,che trqbva da sujalqvash i mnogo se radvam,che vashte sa te hvanali na vreme,zashtoto tova,koeto si pravila e nai-glupavata postupka prez jivota ti!

die_die_my_darling
11-23-2006, 16:00
da gadni4ko si e ma to tvoito sigurno e bilo za 1noto fukane dobre 4e si se usetila navreme...

Amayo
11-23-2006, 16:06
Бивша курва негър и наркоман няма :smt011 . Що спираш, направо си копай гроба и скачай.

11-25-2006, 11:57
ми...незнам тука секи 2ри те критикува което е тъпо, щото тфа си е въпрос на личен избор - ако искаш ше друсаш, ако не искаш няма и това, че не съжаляваш е даже похвално...Всеки може да съжалява, ама от съжаления полза никаква. Направила си го, факт е, и да си заровиш главата в пепел няма да помогне. Откачила си се на време - моите поздравления! А това че си набутала и други хора вече е тъпо...Съсипвай собствения си живот и никой няма да те спре, но не въвличай в лайната и другите:)

drusai drusai te za twa kukite ti rowqt w putkata xaxaxaxaxaxaxaxaxa

unhappy
11-25-2006, 17:35
Не сте прави,че направиш ли 1 линия и ставаш наркоман.Гордея се със себе си,защото не съм зависим към НИЩО.Опитвал съм много работи,но нищо не взимам редовно,е освен водка и бира :-D Единственото нещо,за което БЯХ закачен са цигарите,един от най-вредните и пристрастителни наркотици.

shalis
12-04-2006, 20:39
Ne moga da razbera za6to go uprekvate momi4eto, to vi razkaza nakratko isotriqta si i vi dava za primer kakvo moje da stane i akkvo vsy6nost e stanalo sled kato vzemala nqkvi tam gadorii, prosto vmesto da q uprekvate i t.n. zamislete se nad tova, koeto vi kaza.

exelero
12-05-2006, 01:05
Първо..Вземи се научи да пишеш на кирилица. Използвай препинателни знаци и главни букви. Не се разбира нищо от твоя текст.
Второ..Аз също съм пробвал много неща, но с никое не съм продължил. Явно твоята психика и воля е страшно слаба..
Трето..Не съм съгласен с теб, че ако опиташ веднъж после пак ще посегнеш..Това беше много глупаво..
Izvinqvam se predvaritelno che pisha na latinica,no nqmam kirilica.
Izobshto ne e glupavo tova koeto e napisala avtorkata 4e kato opitash vednaj posle pak ti se iska,az do sq ne sam vidqla chovek koito da e probval do sq naprimer amfeti i da ne sa mu haresali,prosto nqma takav slu4ai

Ти луда ли си каква си ? или много глупава що говориш работи които НЕ ЗНАЕШ. Хората са различни като цветовете на дъгата не съди по твойта слаба психика [-X
Аз на бала пробвах амфетамини и КАКВО ? какво стана ? Единственото нещо поради което искам да пробвам 2-ри път и то за последен е защото на бала бях много пиян като ги взех и след това........... стана мазало. Обаче 2 години по късно решиш да пробвам пак и още не съм събрал смелост да ти кажа :wink: И ти давам гаранция че още 15 пъте да пробвам такива глупости мога да ги спра когато пожелая имам психика и знам как да се контролирам не съм като вас дечицата много ми харесва и няма да ги спирам. Аз го правя просто да знам че съм пробвал и не съм на 15 години като повечето от вас знам какво правя и кога мога да спра :wink:

п.п. и не съм го правил като вас за газарията ами за експеримента и защото трябва да пробвам от каквото мога няма да седя ограничен като смотаняк. Даже съм навит и кока да пробвам и може би ако ми се отдаде възможност ще пробвам но не се знае за ЕХ съм 90% навит

[Industrial_Fr3aK]
12-05-2006, 12:20
Мисля че текста на Ozzy Osbourne има к'во да каже.
DRUGS R F***ING DEAD!

Ozzy Osbourne Junkie Lyrics

You're coming down badly
You're crippled inside
A rat in your sewer
You've no place to hide
A gut wrenching fever
Addicted to death
You don't give a fuck
If it meaans your last breath

You try so hard to quit
But you'll never admit
You're the junkie
There's no reasoning why
Cause the mirror don't lie
Your the junkie

You crave for the needle to stick in your vein
Can't wait for the poison to kill all the pain
You buy your cheap ticket to take a short ride
That beautiful flower is eating your mind

You try so hard to quit
But you'll never admit
You're the junkie
There's no reasoning why
Cause the mirror don't lie
Your the junkie

Your name means nothing
You don't know the score
Body is aching you still crave for more
Sometimes you wish that you'd never been born
Tormenting came with a crown full of thorns

You're chasing the dragon
You're chasing the high
Abird with one wing
Who's still trying to fly
You're all out of spirit
A dead man alive
A born again junkie
You'll never survive

You try so hard to quit
But you'll never admit
You're the junkie
There's no reasoning why
Cause the mirror don't lie
Your the junkie

Junkie
Junkie
Junkie
Junkie

Nen0RmalniK
12-05-2006, 14:19
iue narkomanieeeeeeeeeeeeeee PUytka mainaa!!!!!!!!!!:))))))))))))))

12-10-2006, 12:20
hmm..spored men vuv vseki otgovor ima po kapka istina no za men ... si4ko e nogo otnositelno i . po skoro se privurzva6 kum xorata koito vzemat a ne kum samiq narkotic .. re6ava6 da probva6 1 put .. posle razbirat 4e si zemal i .. savsem ot yvajenie te kanqt .. da ta po4erpqt . da ta na4atkat pak i t s anviva6 6tot si azva6 .. i .. tez sa nqkvi mn qki goteni xora te darjat ne6tta .. te sa gazarite .. 6tom ma vikat da ma 4ertaqt da ma napy6vat ... na4i .. ma haresvat :) ...taka se zaribqva6 ... pove4eto vzima6ti xora ne sa lo6i prosto narkoticite mn sa gi izkrivili ...poznaval s nqkoi 10 god.. and this summer you understand .. that he take drugs... hmm.. nqkvo stranno vupreki 4e i . ot april mesec na tazi godina 1006 za 1vi put probvah amfetamin zaspah izdoh polovin borkan liutenica i ..and nothing ... po natatuk .. sre6tah se s tova mom4e deto mi dde da probvam .. ala bala 4iki ri4ki .. tai po taoletnite na bar4etata .. olse s momi4etata det se sabirah .. te po sa durpaha ama ima6e edna mn luda i tq sa zaribi tai pobnqkoi put .. posle lqtoto .. hmm..iskoteki .. ne vinagi nali s ezaribqvah no ima6e preiodi na nqkolko sd 1 put hmm..doide vreme za moreto ..1 torba s treva .. hvanata i vurnata ot na6te .. tam be6e drama .. no kakto i da e zamnah s torbata :) .. sek v vlaka .. 5 gr bqlo 10 gr bqlo .. otka4ihme...otvame tam nadrani ...1viq den 2riq den .. hmmpo edno vreme cufna toz moq opa ko tana ttka davai davai . seki den na moreto .. 1 2 puto 3 4 ve4er .. seki den ..osle se zapoznah s ba6 4oveka toi pak mi prae6e dulgi kolkot no6tnoto 6kaf4e .. n qko 7 dena 4atkane 10 kila !!! ludnica vurnah se tyka ... yj 6a sa yspokoq dobre 4e zaminahme na balkan .. 4 5 dena si bqh dala po4ivka vurnah se i o6te su6tata ve4er deto si bqh ostaila ka6e ... go izpy6ihme .. o4na sa to sq . ve4erite produljavahme da izlziame s momi4eto s koeto na moreto se sdy6ihme... i tq se zraibi da 6murka predposlednata ve4er ... za 1vi put mn qko be6e si4ko tanci manci otka4ihme .. govorihme gavrihme si4kite golqmo 6ou ... ama 4estno kan deperesiqta sytrin nqma kak ( zabel;ejete samo koko apisah ) i sa opitvam nqkak si vinagi psihologi4esk da s predstavq ne6tta .. za6to izbirae da otgovorim n nqkoi po ed na4i kogato moj da my ogovorim s drygata strna na vuprosa ... da ili ne ... ( kato nai prost primer ) ....xubavo e d se zemat narkotici .. kato x naprmer nezvy4i 1vo tolkova dolnoprobno mfeti 6tot se pak tyi e .. boklyka ..kakto i pico .. koka ili x .. no koka ne sum robvlanikoga ti kato ne mi s anabytva s tolkov mn pari nqmam goi nito na razpolojenie nito bih napravila takava investiciq :) .... amfeti .. tiradjiiska rayta .. bqh se otzaribila..sno6ti pak .. no zaradi moite fr da sme v edin film . v smisul da s erazbirame 6tot o4ti vinagi ako ednata e drysala drygata py6ila i vijdame razlini ne6ta i .. malo po trydno e razbiraneto i .. zabvlenieto .. netvurdq v nikakuv sly4a 4e sum narkomanka ili ne6to zavisima zaka4enma pristrastena .. zaribena za edin moment .. po princip se zaribqvam .. na ne6to i .. to produljava izvestno vreme i posle s kazvam pff pisna mi iskam ne6to novo .. taka s ezaribih i na xi na nova godna mislq . da napraq ot sebe si salata s edna golqma ysmivka ...sled tov mislq za imenniq den n moita fr da se napraim pak ne6to po tak i sled tova za rdto mi ... i to predpolagam za po x 6te stane re4 .. amfetite .. lini linni .. kakvi ilinii gramove .. 2 dena djakame 1 gram dvete .. ne n be6e prqsno .. oba4e nemga da kaja 4e sum se zaka4ila .. tyka ot nqkoko sedmici .. seki petuk skii petuk .. 4e i subvota po nqkoi put no ne 4estno est .. na dsklo auu kolko put s edn ot moq klas v kenefite experiment .. po4vame mn da prikazvm s daskalkite zaribqvame gi .. gospoj tova onova .. o vsi4ko tova qvno e povliqno ot narkotica..za6toto kogato sum estestven . sum dosta po spokoina i ne se otnasqm s takav zainteresovanost kum y4enieto ili kum kakvoto i da bilo
t...v poveeto sly4ei se 4ystvam precakana .. davam pari davat mi malko ili me6eno .. nedavam pari vadqt mi malko i neka4estveno li nedavam pari i .. mn zle stavam .. nqma xubav varant .. zatva amfette da si gi drysat balucite da si razporite nosletata .. ne xubavo vutak neostana ...a puk i vse pak da pod4ertaq 4e jiveq v DRYSE !!! tyka .. seki drysa ! ot moreto nasdam .. se sabirame 30 40 4oveka . iztre6tqni mamyni ...si4kite do 1 poznati i e stra6a ludnica nqma po gotsko ...da si praim qkoto .. smao 4e seki e spekan . daje prekaleno mnogo tova pak natovarva psihi4eski ...iznervenite mycyni .. izkriveni seki prikzva6 niko ne go 4yva6t !!!! ... nesvurzano ... si4ko .. neekvatnp izbo4eno .. okokoren .. pupa4asalo i .. nqkvo bqlo i smuknato ..
ne ti s edqe ... ponastruhva6 otvreme na vreme .. ydrq me mene 2ra vulna....vzemaite x-ove zaslyjava si ..vupreki 4e pak mogat da vi precakat .. neproqvqvite takava pokaznost .. everything is inside you !!! in your mind...bez tova nemoji .. vsqka sedmic ili na 2 sedmici .. samo po praznic i za specilni sly4e nevzemaite bezrazborno 4e d vi omruzne ... vzemaite taka 4e da ne sujalqvate !!! da si e stryvalo neprekalqvaite i vnimavaite ... ako nqma6 sigyren 4ovekj za tazi rabota .. nedei poverqva parite si na nikoi .. vuzmojnosta za vrutka e .. ogromna .. li da t dadt ne6to neka4estveo da se natrovi6
.. mn riskovano .. dilarite sa zmekqri
ot dilari narkotici
NO
!!
te gledat smao kak da prepe4elqt pari a tova stava .. kak ..kogato precakat teb ... hm..kakvo o6te da vi kaja .. neotdelih po4etnoto mqsto za marihuanata za6toto ... osven da sa napy6a da sa hilq mega mn da po4na da vijdam stranni ne6ta . da zabelqzvam xorata kolko ednakvo sa oble4eni naprimer ... s kakuvto se subere6 takuv stava6 ,. jivot mi e mn nteresen syper cranck e dosta adrenalin osrani polojeniq .. kolkot iska6 .,.. kakto kazva edin poznat " kraina mqrka do nasirane " :) i z sum protiv po princip :) .. no defakto ...vzimam 4ystvam se mn zle ponqkoga i si pravq ravnosmetka ... 4e nqma smisul .. no ... samata komaniq xorata te podtikva6 i ako si podatliv ... vinagi bi go napravil :) podatliv e dyma s mnogo otricatelno v neq .. nebih iskala da q izpolzvam no .. nqma kak :) cigarite s dificit .. i osnovna pri4ina z amnogo konflikti .. py6a4ka sum i .. e problem .. tui kato .. ako si kypi6 1 kytiq 6te im .. hmm..da edna cgara dai edna cigatra i nqma kak .. dava6
myftqt te mngo
..
stava6 glypak
kykyva6 si .. nabroika
hmm..ostei da py6a
toi 6te ostavi na onq toz na tozi dai da si cepim edna cigara .. i vsqkakvi takiva izre4ene .. dan e zabrai6 su6to ima ... :) za 1 cigar sno6ti 6tqh da se izpobiqt .. moje bi nz .. zaradi jesta 4e ne be6e dadena cgara na taozi 4ovek li nz .. zatova gledam da si mam 1 2 cigarki .. da si gi izpofq se 6te ostaq na nqkoi ...i psle po4vam az da iskam :) ... s se namirat ka6eta !! :P~ .. hm..drygo kakvo da vi kaj a.. aaa alkohol ne piq mn sasipva .. stra6no ne6to e .. xorata ot alkohola
100 puti pove4e ne im e
dobre otkolkot ot dr ne6ta
pone taka mislq
....kolkot izpulneniq sum vijdala mn zle :)hmm thats all .. sajalqvam ako na nqkoi ne my e hareslo :))) bye byee

teenkopele
12-11-2006, 01:33
...kato opitash vednaj posle pak shte posegnesh !

Не съм съгласен с теб. Някои хора пробват, зарибяват се, други не. Зависи от волята и психиката на човека. :wink:

ka7ence7o
12-26-2006, 13:38
.....ami da ti kaja...i az sym biv6a narkomanka...i RAZBIRAM KAK SE 4USTVA6....
na mene lubimoto mi be6e trevicata...sutrin za dobroutro si paleh edni4ka...sled dva tri 4asa...kato mine efekta...druga ...i taka po4nah na den da pu6a po minimum 5-6....i heroin sym opitvala...i extazy....i amfeti....i nqkoi me izportil na na6te...i stana lo6o.......
NE SYM PU6ILA OT DVA MESECA I VE4E....NE ISKAM TOLKOVA SILNO KAKTO PREDI....
predi be6e nqkakav ad....ako nqma6e treva az se pobarkvah....az neznaeh kude sym kato mi nqma6e dozi4kata....
no sega...pu6i mi se,no posto ako vzema treva i q zapalq 6te mi stane krivo otvytre...moga po vsqko vreme da vzema treva...NO NE ISKAM....znam kak se 4ustva6...4ustvoto e gadni4ko i to dosta

ka7ence7o
12-26-2006, 13:46
opredeleno e taka.....az sym probala amfeti...haresaha mi!probvala sym i heroin...haresa mi,no stignah do 3tiq put...i ot teq 6ibani laina me izkara edij priqtel....za koeto stra6no mnogo sym mu blagodarna.....
amfetata e ne6to,koeto trydno moje6 da otkaje6...probal li si vednaj
kusmetlii sa tezi koito ne sa probali nito herz,nito amfeti...dori i treva....
ako ima takiva im se klanqma do zemqta....

Sounder
01-02-2007, 02:13
eee teq jenite we..golemi narkomanki :-D obqsnete si taq duma mili4ki i togava q polzvaite.. vie prosto ste bili konsumatorki... a 6to se otnasq do hercata-koi vi bi v glavata ta da q vzemate?ama kvo da kaja-na 15 sum ve4ei moga da se perkam s koito si iskam ,i s kvo si iskam! jalki ste..

sexY_mackA90
01-02-2007, 16:36
Първо..Вземи се научи да пишеш на кирилица. Използвай препинателни знаци и главни букви. Не се разбира нищо от твоя текст.
Второ..Аз също съм пробвал много неща, но с никое не съм продължил. Явно твоята психика и воля е страшно слаба..
Трето..Не съм съгласен с теб, че ако опиташ веднъж после пак ще посегнеш..Това беше много глупаво..

Да и аз съм пробвала много неща но не съм продължила както и повечето ми приятели така че не всеки се пристрастява!!

PaSsioN_GiRL
01-02-2007, 18:44
](*,)

nasty_f
01-02-2007, 22:31
Поздравявам те,че си спряла!Каквото и да става не пробвай пак,някак си ми е гадно :-k ...

LSD^Lady
01-05-2007, 00:03
Emi... az su6to sum biv6a narkomanka... predi godina vzeh za posleden pyt... zanimavah se s takiva ne6ta 3-4 meseca samo.. no mi bqha dostatu4ni da se sre6na s mnogo ne6ta... vlezoh v taq igra za6toto si hvanah gaje koeto ot godini se zanimava.. slava bogu se otturvah za6toto posledniq put koito vzeh ecstasy be6e nqkvo MAX ka4estvo i za malko da ida na drugiq svqt... edvam se otturvah... bez da vlizam po bolnici i bez da me razbere nikoi osven horata koito bqha s men ... i sled tazi slu4ka ne sum i poglednala droga

Sounder
01-05-2007, 11:38
awe kvo extazy e bilo tva MAX we... dai nasam i na nas.. prosto v BG otdavna nqma takiva raoti.. tuk vsi4ki sa 6itaci ,pulni s kvi li ne gluposti.. puk i edva li si 6tqla da ide6 na kuvto i da e svqt.. 6tom do bolnica ne si stignala,zna4i bonbona e rabotil,a ti si se upla6ila ot efevtite mu... spox!..puk i biv6a narkomanka!tva sa samo 3-4 meseca,ot koito edva li ot 1-q den si po4nala..taka 4e da kajem 2... ne se izlagai!!!!!!! Az li4no drusam sekvi sintetiki ve4e 3-ta godina.nikoga ne sa mi pri4inili ni6to.vajnoto e da e s mqrka..vsi4ko e za udovolstvieto... ve4e narkoticite v BG stanaha dosta KOMERS,vsi4ki drusat,taka 4e mislq da spra... ne mi e interesno taka :smt006

LSD^Lady
01-05-2007, 23:22
awe kvo extazy e bilo tva MAX we... dai nasam i na nas.. prosto v BG otdavna nqma takiva raoti.. tuk vsi4ki sa 6itaci ,pulni s kvi li ne gluposti.. puk i edva li si 6tqla da ide6 na kuvto i da e svqt.. 6tom do bolnica ne si stignala,zna4i bonbona e rabotil,a ti si se upla6ila ot efevtite mu... spox!..puk i biv6a narkomanka!tva sa samo 3-4 meseca,ot koito edva li ot 1-q den si po4nala..taka 4e da kajem 2... ne se izlagai!!!!!!! Az li4no drusam sekvi sintetiki ve4e 3-ta godina.nikoga ne sa mi pri4inili ni6to.vajnoto e da e s mqrka..vsi4ko e za udovolstvieto... ve4e narkoticite v BG stanaha dosta KOMERS,vsi4ki drusat,taka 4e mislq da spra... ne mi e interesno taka :smt006

Bonbona be6e dosta ka4estven.A i za teq 3-4 meseca... sum izdrusala mnogo.. no ve4e ne si i pomislqm za narkotici .. nqma smisul ot tqh ....

ka7ence7o
01-06-2007, 11:31
opredelenonqma smsial....
tva s narkoticite e golqm ta6ak...vseki rpavi gre6ki...i az sum probala...ama smsial nqma....da si naprai6 hubavoto ama moi6 i po drug na45in!:)))
spored men de....:)

Sounder
01-08-2007, 11:48
awe kvo extazy e bilo tva MAX we... dai nasam i na nas.. prosto v BG otdavna nqma takiva raoti.. tuk vsi4ki sa 6itaci ,pulni s kvi li ne gluposti.. puk i edva li si 6tqla da ide6 na kuvto i da e svqt.. 6tom do bolnica ne si stignala,zna4i bonbona e rabotil,a ti si se upla6ila ot efevtite mu... spox!..puk i biv6a narkomanka!tva sa samo 3-4 meseca,ot koito edva li ot 1-q den si po4nala..taka 4e da kajem 2... ne se izlagai!!!!!!! Az li4no drusam sekvi sintetiki ve4e 3-ta godina.nikoga ne sa mi pri4inili ni6to.vajnoto e da e s mqrka..vsi4ko e za udovolstvieto... ve4e narkoticite v BG stanaha dosta KOMERS,vsi4ki drusat,taka 4e mislq da spra... ne mi e interesno taka :smt006

Bonbona be6e dosta ka4estven.A i za teq 3-4 meseca... sum izdrusala mnogo.. no ve4e ne si i pomislqm za narkotici .. nqma smisul ot tqh ....
awe momi4e tva sa samo 3-4 meseca... ne mi kazvai na men 4e sa mnoo..drusal sum mn poe4e ot teb(ne 4e se hvalq)... puk i 6tom bonbona e bil ka4estven zna4i ne e trqbvalo da ti ima ni6to... bil e pulen 6itak ,s mnoo bokluci v nego,koeto v nqkoi puti vodi do pulna zaguba na orientaciq.... takav e bil zapomni - 6IBAN BONBON!

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 15:53
Ма как може да окачествиш себе си като наркоман като си ял бонбони 3 месеца.Не разбирам.Наркоман е човек,който изпада в абстиненция при липса на определения наркотик.Стига сте се прайли на жертви!А амфета е най-гадния боклук!
Тфа с хапа е напълно възможно.Първият път когато взех бонбони бяхме 4 човека и имахме 2 бонбона.Мене ме беше страх да изям половин камоли цял.Няма значение.Изядох го.Една приятелка не искаше и половин и вика разделете ми го на 2.Изяде една четвъртина и просто се проклех тогава ,че и дадохме.Около един час беше супер неадекватна...може и повече да беше.Мислехме че ше с еопраи след 15 мин ама не и минаваше.Гледаше с обърнати очи и заспиваше.Бихме и шамари да не припадне.Не можеше да стане, какво остава да ходи.Не можеше и да говори.Само леко с еклатеше и издаваше некфи звуци.ужасно.Тресяхме я да пие вода ма едвам го праеше.Напрао все едно щеше да пукне.Като с еосъзна малко...първото нещо ,което напрай е да пита колко е часа.После пак транс :-D После се опраи и испи 3 литра вода...яко се беше дехидратирала.Сега се смееме като се сетиме ма не беше смешно.знаехме че ше и мине.Просто беше въпрос на време кога...ма...абе не ми с емисли...са не яде бонбони ...пука само амфети ама от тях нищо и няма.Така и не разбрахме що се получи тфа.Та искам да кажа че на различните хора им деиства различно.Ся например може да хапне и нищо да и няма ма не искам да пробва нито пък тя ;-)
якото беше после..питам я...добре кфо ти беше и тя: Виждах ви ма не можех да кажа нищо...чувах ви все едно сте на милиони километри от мене.Като ми биехте шамари все едно ме галехте ахехаеха е викам добре поне яко ли беше и тя: Да...разпраам и добре ше си имала хубав трип щото нашия беше лош докато те глеахме :D ае respecт & be careful

Sounder
01-08-2007, 22:31
dobra istoriika ... edin bonbon vinagi moje da te hvane po razli4en na4in... zavisi ot fizi4eskoto i psihi4eskoto ti sustoqnie prez denq(taka da se kaje)... pone na mackata i e bilo qko,za razlika ot tova koeto ste izpitvali vie... ne iskam da sum na vashe mqsto....

CRaZy_IKTе
01-08-2007, 23:33
.....ami da ti kaja...i az sym biv6a narkomanka...i RAZBIRAM KAK SE 4USTVA6....
na mene lubimoto mi be6e trevicata...sutrin za dobroutro si paleh edni4ka...sled dva tri 4asa...kato mine efekta...druga ...i taka po4nah na den da pu6a po minimum 5-6....i heroin sym opitvala...i extazy....i amfeti....i nqkoi me izportil na na6te...i stana lo6o.......
NE SYM PU6ILA OT DVA MESECA I VE4E....NE ISKAM TOLKOVA SILNO KAKTO PREDI....
predi be6e nqkakav ad....ako nqma6e treva az se pobarkvah....az neznaeh kude sym kato mi nqma6e dozi4kata....
no sega...pu6i mi se,no posto ako vzema treva i q zapalq 6te mi stane krivo otvytre...moga po vsqko vreme da vzema treva...NO NE ISKAM....znam kak se 4ustva6...4ustvoto e gadni4ko i to dosta
аххахахаххахахаххаха без ДОЗИЧКАТА ТРЕВА голяма абстиненция получаваш хаххахаххахаххаха мани мани СМЪРТ :lol: :lol: :lol: Много обичам разни дечица,които от старанието си да опазят целия свят говорят глупости :lol:
А преди малко прочетох едно наистина много хубаво изказване,че се пристрастяваш към хората не към наркотика-евалата ти правя тва е самата истина =D> :wink:

Sounder
01-09-2007, 21:54
dozata treva e vajna v slu4aq... :-D

Sounder
01-09-2007, 21:55
dozata treva e vajna v slu4aq... :-D puk i mojela i da si vzeme ako iska... malee "zemi i na nas,4e nie nemojem" :lol:

sWeEt_SeEd
01-10-2007, 16:37
ма ае :lol: казвай кфо искаш .... за сега моа ти намеря само бели и сини звезди :mrgreen:

Cheesy
01-11-2007, 20:56
АБе не се впрягай толкова..Всеки 5ти тийн примерно е минал по този път:Опитал е,харесало му е,продължил е,спрял е,похвалил се е...
И дай кат сички се дават и ние се фарляме а? Ебаси хвалбата лелее....просто няам дума що за ограничени хора-ако тва ти е хвалба...

Sounder
01-11-2007, 21:57
ма ае :lol: казвай кфо искаш .... за сега моа ти намеря само бели и сини звезди :mrgreen:
10x mnoo,no moga da si namerq ... nikav problem ;-)

sWeEt_SeEd
01-12-2007, 14:52
Не се и съмнявам ,че можеш :-D Всеки запознат може да си намери ...ае ако има нещо добро пускай офертата ахехаех ше заключат темата заради нас ;-)

Sounder
01-14-2007, 02:58
ta kak sa teq belite zvezdi... predi bqha mn dobre :-D

sWeEt_SeEd
01-14-2007, 09:35
мм...и сега са добре ма сините са по-добри...а нещо некой да ми каже за зелени усмивки???как са? \:D/

Sounder
01-14-2007, 21:55
мм...и сега са добре ма сините са по-добри...а нещо некой да ми каже за зелени усмивки???как са? \:D/
ami dokolkoto znam sa 6it...