PDA

View Full Version : Адски съм обърканаа..Моля ви,помогнете :((((



LoliPop
11-03-2006, 08:06
Значи 7ми клас съм и тая година наще ме преместиха в др даскало...
Момичетата от класа ме приеха трудно:гледаха ме злобно и некви такива,ма на мен не ми напраи кои знае кво впчетление(щоту аз от тъпи чалгарки не се впечтлявам..)Обаче имаше едно момиче което се държеше някво мило.и с времето се сближих с нея.хоихме да пушиме заедно през междучасията,седяхме заедно в часовете..Абе мое да се каже,че тя ми стана не6то като best fr (от училището де)
Веднъж бях отишла по-рано на даскало(нз как стана тоя номер)нямаше никой от моя клас,а само некви ор другите 7ми(аз тогава не познавах никой от др паралелки)И едно мом4е от "в" клас(аз съм "г")ме заговори нещо..Оказа се супер печен,пък и хубавичък де..Поиска ми скайпа и така започнахме да си пи6еме и говориме секи ден и със секи ден ми допадаше все повече и повече..Той ми каза,че съм точно негов тип,че наситина се привързва към мен и че съм единствения човек,с който споделя толкова....в даскало бяхме само на здраасти и чао и може би за тва толкова късно разбрах нещо,което яко промени нещата..
Вчера,момичето,което беше с мен през цялото тва време докато другите ме обсъждаха,ми истърси,че харесва съшото тва момче от "в" клас...ОТ 3 ГоДинииии :( :( :( после я поразпитах още малко и тя ми каза,че миналата година били ходили но той я скъсал,защото тя ревнувала от най-малкото нещо..
И сега не знам какво да правя..знам,че само ако му кажа,че го харесвам,веднага ще се получи,но в такъв случай губя единствения човек,с който се разбирам от класа си.Освен тва едва ли,ако тръгна с него, ще сме вечно заедно.Но МНоГО МНОГО,наситина МНОГООО го харесвам..Обичам гоо,но НЕЗНАМ какво да правя ...helpppppp :(

{}b3b3t0{}
11-03-2006, 08:13
Еми мацка моето мнение е че трябва да поговориш и с двамата. Ако приятелката ти каже че ще се разсърди поговори и с мочето и му кажи какво те притеснява. Според мен той ще те разбере. Успех :wink:

IKisseDAGirL
11-03-2006, 08:16
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:

linkin_park_fenka
11-03-2006, 09:15
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
подкрепям с две ръце :mrgreen:

Klamer4o93
11-03-2006, 09:18
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
Има и трети вариянт. Тя да ти каже "ок. Няма проблем никакъв.", но всъшност да се ядосва вътрешно. И с времето ще се отдалечите. Междувременно тя ще ти говори зад гърба. Тва ако не ти е приятелка, де :p

iiirish
11-03-2006, 09:48
и според мен е най-добре да говориш с приятелката си и да й споделиш всичко. честно казано обаче аз не вярвам, че тя просто така ще ти каже "щом се харесвате другото няма значение. искам да сте щастливи" :? та тя харесва това момче от 3 години, не 3 месеца или 3 седмици. помисли, че явно той значи много за нея и тя няма така лесно да приеме отношенията ви

uB4o0o0o
11-03-2006, 10:29
na mene mi stana super kuc0 k0gat0 h0dih s 1 m0miche i p0sle s nai d0bratq i priqtelka i p0sle te 2te super mn se skaraha as si pr0dyljih nali s priqtelkata i v kraina smetka se opraiha m0je da se p0luchi vnezapna reakciq n0 k0gat0 vidi che t0i nqma da i 0tvyrne na chuvstavata tq shte se osyznae i shte ti g0 ostavi ne se pritesnqvai

MoHuTo
11-03-2006, 10:44
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
подкрепям с две ръце :mrgreen:

и аз, и аз \:D/

LoliPop
11-03-2006, 10:56
Той я е скъсал,защото тя го е ревнувала от най-малкото нещо..от едно "здрасти" дори...И сега дали няма да ревнува от мен?И ако аз тръгна с него,дори и да не ми го каже няма начин да не и стане многоо кофти..наситина 3 години са адски мн време ...Не искам да се превърна е "оная ку4ка,дошла преди 2 месеца,която вече краде чуждите мом4ета"
Но от друга страна той не е нейн и тя е наясно,че повече и няма да бъде..Но аз самата съм страдала от несподелена любов и тва боли!Но още повече боли,ако някоя приятелка тръгне с мом4ето което оби4а6..
Страшно съм раздвоена..Винаги съм си мсилила,че ако попадна в такава ситуация няма да се замислям,а направо ще тегля майната на момчето..Но ми се струва,че ако сега пропилея шанса си с него няма да си го простя.Защото утре може да дойде някоя друга,ма която няма да и мигне окото и ще тръгне с него,а аз ще мога само да гледам отстрани и да се самосъжалявам..

Slave4You
11-03-2006, 11:01
както и да погледна нещата трябва да избираш м/у най-добрата ти приятелка и момчето,което харесваш.Изясни си на кого повече държиш.

Slave4You
11-03-2006, 11:02
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
А да с това мнение също съм мн съгласна =D>

koalka
11-03-2006, 11:03
Ами понякога ревносттта убива любовта...хората са прави.Това,че е ревнувала...еми и аз,ако бях и само я харесвах щях да я скъсам.Ами поговори с приятелката си,макар че от друга страна не е много добра идея,защото може и да те намрази.Просто говориш с него и му казваш,че не може да тръгнете,защото не можеш да причиниш това на приятелката ти,а и нали само го харесваш?

kobrichka
11-03-2006, 11:07
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:


напълно съм сагласна

macka123
11-03-2006, 11:36
говори с приятелката си
кажи й кво изпитваш
но колкото и тъжно да звучи според мен ще е гадно от твоя страна да тръгнеш с него
нали нз точно с подробности как стоят нещата
но 3 години са си 3 години
помисли преди 3 години каква си била и сега каква си
и ще усетиш разликата

DevilWish
11-03-2006, 11:51
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
Има и трети вариянт. Тя да ти каже "ок. Няма проблем никакъв.", но всъшност да се ядосва вътрешно. И с времето ще се отдалечите. Междувременно тя ще ти говори зад гърба. Тва ако не ти е приятелка, де :p
To4no tova trygnah da pi6a i s men stana taka kazah ok dobre nqma da mi e gadno ,no vytre6no poludqvah :smt014 :smt013

еXстаZy
11-03-2006, 16:40
spored men naj-dobre 6e e da trugnete tajno :mrgreen: Mnogo e ludo :D dokato ne dojde momenta,v kojto vi fa6tat i .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sega seriozno:
1.Pgovori s neq..No ne za mom4eto..opipai si po4vata ..Popitaj q (takti4no) kak bi reagirala,ako se slu4i taka i taka..
2.Govori i sus nego.Obqsni mu cqlata situaciq i se opitajte zaedno da namerite re6enie na problema.
3.Ako ne uspee6 da opravi6 ne6tata sled kato opita6 gorespomenatoto:
SVIKAI O4NA STAVKA :lol:
seriozno ti govorq!povikai i dvama ! kaji im primerno kakvo 4uvstva6 kum seki edin ot tqh i kakuv ti e problema..Predpolagam naj-mnogo do se stigne do boj(bez ubijstva)

Glorka_
11-03-2006, 16:43
такам, ако тръгнеш с него, не е задължително да изгубиш приятелката си

говори с нея и й кажи истината, недей да криеш :!:
обясни й, че мн харесваш това момче, но си знаела, че той има общо минало с нея и ако тя поиска, ще се откажеш от него заради нея :wink:

ако тя не ти позволи да си с него, значи не ти е толкова близка приятелка, и не иска да си щастлива... така ще разбереш колко държи на теб и хубаво ще си помислиш дали заради такъв човек си заслужава да се откажеш от този, с когото искаш да си :roll:
четеш ми мислите ;)

KuReC
11-03-2006, 16:47
spored men pogovori s priqtelkata si mom4eto ni6to nemoi naprai v slu4aq i btw mnogo interesni raoti kaa6 za lape 7mi klas ... golqmo KU*VE sha stane6