PDA

View Full Version : Za6to kogato znae 4e go obi4a6..toi



Iskam_goOo
11-03-2006, 08:49
Za6to kogato znae 4e go obi4a6...toi bqga?

Zvu4i absurdno pone ot moq gledna to4ka .. idva i si otiva ..ot men vidim li se nqkude pozdravim se nali i tolkoz .. izlizame celuvame se i vse edno e drug 4ovek ..izlizahme pak otnovo su6totot navun e drug i v 4ata e razli4en .. Ve4e znae 4e go obi4am ..priqtelki mu kazalai 4e go obi4am .. i sega se parvi na golqmata rabota...za6toooooooooo.. kak da go nakaram da se kolebae ..da ne misli 4e e edinstven za men .. vuzgordq se qvno.. Pls kajete mi kakvo da napravq 4e da uspeq da sum si s nego makar 4e ima golqmo samo4ustvie ve4e ..i stra6no mn sujelqvam 4e mu razkrih 4ustfata si ..

linkin_park_fenka
11-03-2006, 09:12
1-Трябва да си сигурна преди да разкриваш себе си пред някого
2-щом има толкова голямо самочуствие значи е егоист,щом е егоит значи обича себе си,а щом обича себе си не може истински да обича друг
една фр се беше зарибила по един такъв с голямо самочуствие,беше 2 години по голям от нея и когато разбра че тя го харесва започна да я отбягва,да не говори с нея и да не и обръща внимание,з преди да научи беше добър фр и постоянно си говореха.
за това имаш две възможности:
1-да тичаш след него и да го накараш да те харесва(което според мен е мн тъпо,но познавам няколко момичета които направиха така и сполучиха)
2-да помислиш какво чустваш към него-няма смисъл ако само го харесваш да се хабиш за него,но ако наистина го обичаш(което ми се струва невъзможно)говори с него,питай го защо се държи така с теб и се опитай да го промениш.
Успех :wink:

iiirish
11-03-2006, 09:55
кагато един човек разбере, че го харесваш (и той също те харесва) прави всичко възможно да бъдете заедно. но когато при същото положение той не те харесва постъпва именно по този начин - прави се на много интересен с вече повишено самочувствие и безкрайно голямо его, че виждате ли кой съм аз, че тя направо умира за мен.
идеята от цялата тази работа е, че той не те харесва така или иначе

Iskam_goOo
11-03-2006, 09:57
Problema e 4e toi znae6e ili pone predpolaga6e i predi da go potvurdqt priatelkite mi .. ii togava kato se vijdahme se praveh na otnesena ne go zaka4ah toi idva6e za zdr i tn .. a sega se cupi postuqno ..a kakvo da napravq za da go nakaram da mi oburne vnimanie sled kato vijdam 4e naro4no me drazni ..i me kara da go ostavq,spored men znae 4e nqma da go napravq i za tova mi go kazva a spored vas ... prosto ideiki deto da ne me ostavi ..?

11-03-2006, 10:32
Щот си попаднала на поредния пикльо, който ще ти стъжни розавото животче. Честито!

MoHuTo
11-03-2006, 10:41
еми да наистина той ако те харесваше нямаше да прави така...а има обаче и др възможност - да има чувства и да го е страх да не би да разбереш за тях...абе ко да ти кажа - МОМЧЕТА!!!Едва ли някога ще ги разберем.. :?

leny_
11-03-2006, 10:44
I az sam vav takova polojenie milichka ](*,) Haresvam edno momche ot 1 godina hodili sme,no az mnogo go obicham...i eto vchera toi doide pregyrna me i me celuna veche nz kakvo da si mislq pravi se na nedostapen nadiga si vashkite sas vsqka sekunda ama az ne moga da spra da mislq za nego,no mai kogato razbere che naistina te gybi shte se varne pri tebe :-k Eto az se praveh che ne mi puka i toi vchera mi vika : "Ne me li obichash i az vikam obicham te no samo kato fr i toi ama az iskam kato neshty poveche i me celuna az se drapnah toi mi vika nqmash pravo dase darpsh ot mene i se usmihna".Nz kakvo da si mislq i az abe ne mu se ostavqi gledai da namerish tema ot vreme na vreme da si govorite i tfa e...shte go spechelish vse pak koleloto s evurti rano ili kusno toi shte te iska i shte se moli da e sas tebe{}Kusmet ne che i na men ne mi e nujden de:)

koalka
11-03-2006, 11:07
Ами някои момчета са...И аз бях в такова положение.Значи...харесвах едно момче от моя клас,но той в началото не ме.Разбра,че го харесвах,дигна си самочувствието и се правеше на голямата работа.Тва беше в 8-мш клас.И като станахме 9-ти той започна да ме харесва,но уви...аз вече се бях отказала от него.НО той е толкова срамежлив,че нямаше нищо да стане.
Та...най-добре е да говориш с него и да го питаш дали въбоще ще стане нещо между вас.Ако не може нищо да стане...негова си работа...повярвай ми,ако има някакви чувства после ще му е шит,прави се,че не ти пука и така.

PaChanGa_GiRl
11-03-2006, 12:58
Ами някои момчета са...И аз бях в такова положение.Значи...харесвах едно момче от моя клас,но той в началото не ме.Разбра,че го харесвах,дигна си самочувствието и се правеше на голямата работа.Тва беше в 8-мш клас.И като станахме 9-ти той започна да ме харесва,но уви...аз вече се бях отказала от него.НО той е толкова срамежлив,че нямаше нищо да стане.
Та...най-добре е да говориш с него и да го питаш дали въбоще ще стане нещо между вас.Ако не може нищо да стане...негова си работа...повярвай ми,ако има някакви чувства после ще му е шит,прави се,че не ти пука и така.

а баш =D> :-D

summer_04
11-03-2006, 14:43
1.durji se po tozi na4in ,za6toto e mom4e/bez da se obijdate/ i mu se e vdignalo samo4uvstvieto!kolkoto i da ti e trudno druj se samo priqtelski s nego,moje i na momenti hladno ,za da rabere 4e ne moje da se pravi na nqkuv ebati guzara i ti da go turpi6!:)pravi se ,4e ne ti puka!dosega opita mi pokazva ,4e tva e nai-dobroto ,koeto moje da napravi6!moje sega da ti se struva nevuzmojno da go napravi6 i dr takiva,no e nai-uda4no v slu4aq!;)aide uspeh!

KuReC
11-03-2006, 17:19
za6to po dqvolite te e zaribqval kato ne iska da ste zaedno ???

Iskam_goOo
11-03-2006, 17:33
KuReC Da i az tova se pitam .. vseki den ot 3 godini nasam .. i nai mnogo ot poslednite 2meseca tui kat izlizahme .. no za6to e tova..sega se vuzgordq a men mi e gadno zaradi tova deto pravi i neznam kakvo celi .. podpitah go za6to i toi mi otgovori"nqma da ti kaja" a ako iztursq sled kato sum kazala 4e go obi4am .. 4e imam gadje i toi kakto se e vuzgordql da ote4e?..nooooo stiga da mu puka pone malko .. a az nevijdam smisul v deistfiqta mu ni nai-malko...Ako otidem nqkude i e tam i se opitva da e blizo a az nemoga seotdrupna kfo da naprqvq..kak da go otblusna kato go obi4am i kolkoto i gre6no da e nemoga da go napravq.. MOLQ NAKOI DA MI OBQSNI AKO ZNAE za6to se durji taka i kuff e smisula .. mersi na ostanalite za otgovorite mersi mnogo..

koalka
11-03-2006, 17:35
Ами ние само можем да предполагаме,но само той наистина знае,така че...питай него.

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-03-2006, 17:44
Spored men ..ostavi go da si misli 4e e nezamenim sled kato te naranqva .. nameri si drug ,a moje i tui kato kaza 4e 4atite da go poizluje6-dano se usaznae 4e te gubi malko po-malko ..A tova za diskotekata ako otnovo stane ne6to i se natiska .. natiskai se i ti i vse edno ne e imalo ni6to na sledva6tiq den .. hem teb shte ti e gotino za6totot 6te si s nego ,hem toi 6te e v zabluda 4e si samo s nego .. i nakraq servirai 4e ima6 priqtel ot edi kolko si vreme..Pravila sum go i vqrva6e na tezi izmi6liotini ,no vse pak nali"celta opravdava sredstvata" davai mila i uspeh ..puk moje i da go smeni6 pokrai tezi luji!

TreeHill
11-03-2006, 17:45
кагато един човек разбере, че го харесваш (и той също те харесва) прави всичко възможно да бъдете заедно. но когато при същото положение той не те харесва постъпва именно по този начин - прави се на много интересен с вече повишено самочувствие и безкрайно голямо его, че виждате ли кой съм аз, че тя направо умира за мен.
идеята от цялата тази работа е, че той не те харесва така или иначе

ninkataa
11-03-2006, 20:29
vurni mu go we .. kakto toi moje taka i ti 6te uspee6!!!

assd
11-03-2006, 21:06
бяга за здраве :-D

hforce
11-04-2006, 01:27
кагато един човек разбере, че го харесваш (и той също те харесва) прави всичко възможно да бъдете заедно. но когато при същото положение той не те харесва постъпва именно по този начин - прави се на много интересен с вече повишено самочувствие и безкрайно голямо его, че виждате ли кой съм аз, че тя направо умира за мен.
идеята от цялата тази работа е, че той не те харесва така или иначе

tva e nai-vqrnoto mnenie po temata, a moje bi i edinstvenoto vqrno, evala, i az sum na su6toto menie, samo tva za samo4ustvieto i t.n. ne mi se vijda vqrno smisul kato nqkoe momi4e haresva nqkoe mom4e, a mom4eto ne q haresva prosto q otbqgva, tva nqma ni6to ob6to s samo4ustvieto

eleto_ludo_dete
11-04-2006, 14:33
Ima edin mnogo gotin izraz ,v koito vse pove4e zapo4vam da vqrvam:SPRI MU KRAN4ETO!toest napravi se ,4e ti e vse edno,flirtuvai pod nosa mu,badi malko po studena s nego,a po-topla s vsi4ki ostanali....ei taka za raznoobrazie.Togava 6te vidi6 kak 6te zati4a sled teb....i 6te si skube kosite i 6te se pita:Za6to ve4e ne me iska?
To4no taka napravih i az i sega si abiram plodovete ot tova:)Uspeh!

iskam_GoOooo
11-06-2006, 17:36
MMM nqmam izbor .. 6te go opitam tova oba4e .. ako trugne me celuva na kak 6te go otblusna kato znam 4e i az 6te go iskam togava .. a moje bi nqma da mu pozvolq nqmam si ideq produljavam da sum oburkana ne sme pisali ne sme se 4uvali ne sme se vijdali .. tazi ili drugata sed nai veroqtno v diskoto .. nadqvam se .. da go vidq .. iskam nqkak da go zaintriguvam .. no toi e jenkar moje da ima vsqka .. ;[ samo znam 4e mn se drazni kato mu kazah 4e go obi4am .. a posle toi si izmisli 4e sum kazal v 4ata 4e e nepoznat .. nz kfo zna4e6e tova oba4e qko se drazne6e :P iskam go i imam nadejdi makar i minimalni ..