PDA

View Full Version : При учене..?



11-03-2006, 09:55
Чел съм в други теми,че когато човек учи за кандидат-студентски изпити било добре да се взимат Гинко Прим или Пирамем или Гинко Билоба. Как точно действат те и не мислите ли,че по някакъв начин вредят,щом подобряват оросяването на мозъка,при положение че ние сме тийнейджъри и то си е нормално? Напишете квото знаете по въпроса и ако някой е взимал такива неща,нека сподели

JoeBanana
11-03-2006, 10:03
Откога оросяването е нещо вредно ? : )
Много от проблемите на тийновете идват точно от липса на оросяване на мозъка :smt005
Иначе набивай орехи(сурови) и риба - тва е храната за мозъка

11-03-2006, 10:03
ne go bqh 4uvala tova,no mi se vijda dobra ideq.edva li vredi tolkova mnogo,a i 4ovek nqma da go vzima postoqno,a samo da moje da zapomni po-dobre materiqla za dadeno vreme do izpitite.mislq,4e moje da se vzima i ot mladi hora.no ne znam vse pak.po-dobre nqkoi,koito e po-zapoznat da obqsni to4no. :wink:

11-03-2006, 10:09
Откога оросяването е нещо вредно ? : )
Много от проблемите на тийновете идват точно от липса на оросяване на мозъка :smt005
Иначе набивай орехи(сурови) и риба - тва е храната за мозъка
Точно така...аз докато учех за кандидат - студентската си кампания :P пиех всеки ден Гинко Билоба и се чувствах много добре. Бях си свежа и запомнях по - лесно. Освен това се засилва и имунната ти система. Полезно е, стига вече с тези глупости кое е вредно и кое не...имам чувството, че и витамин Ц - то ще стане вредно за вас. :smt005 :smt005 :smt005 . Сигурна съм, че ти правиш много по - вредни неща :smt005 :smt005 :smt005

11-03-2006, 11:17
Пич, ако не зубриш яко от 9 - 10 клас или мама и тате немат пари/връзки забрави некви хапченца да ти помогнат ако си решил да влизаш в "елитен" ВУЗ...

koalka
11-03-2006, 12:11
Тея двете оросяват крайниците до колкото знам от рекламите...не е вредно.

Communist
11-03-2006, 16:10
Пич, ако не зубриш яко от 9 - 10 клас или мама и тате немат пари/връзки забрави некви хапченца да ти помогнат ако си решил да влизаш в "елитен" ВУЗ...
Не е така [-X

wildman
11-03-2006, 16:40
значи пич Гинко Билобата подобрява кръвообращението и то най-вече в мозъка

wildman
11-03-2006, 16:45
обаче на тебе не ти трябва Гинко Билоба ами Фитин което стимулира мозъка и подобрява паметта (всмисал запомняш по-лесно нещата), защото в него има фосфор който се садаржа сащо така и в рибата (никви орехи в орехите има йод а не фосфор както някой каза) обаче ако искаш да ти улесни кандидастването ще трябва да започнеш да го пиеш седмица преди изпитите и то по 5-6 хапчета на ден (за всеки случай понеже не сам 100% сигурен в това се пак се саветвай с лекар да не земеш да се натровиш :lol: )