PDA

View Full Version : много го обичам



^nqmam du6a^
11-03-2006, 13:37
Хораааааааааа, молявииииииии помогнете ми много съм тъжна, отчаяна, смазана и незнам още какво.
Имах приятел с които ходехме 9 месеца, аз многоооооооооооооооооооо многоооооооооо ама ужасно много го обичам. Но нещата през последния месец не вървяха, и аз го питах дали иска още да е с мен, и той ми казваше да. Нооооооооооо истината излезе наяве, той си е харесал друго момиче, /тя не нищо особено, не го казвам само защото те са заедно, а защото е самата истина/. той ми каза да забравя за него, но аз немога и немога. всичко опитах но немога искам си го за мен. Много ви моля помогнете ми. Но не ми казвай те че трябва да го забравя, да излизам с приятели да не мисля занего, правя и това но не става квото и да правя все за него мисля и си го искам само за мен ;( ;(

koalka
11-03-2006, 14:20
Какво да не ти казваме...да го забравиш?А според теб има ли друг начин,при положение,че вече не те обича?

Cherlotte
11-03-2006, 14:26
Ами тъй като и аз не съм от хората, които лесно се отказват от това, което искат, не бих ти казала направо "забрави го". Но от разказаното ми става ясно, че той явно наистина вече не иска да е с теб. За да знаем по-добре дали наистина си струва да се "бориш" за любовта му, трябваше да ни кажеш малко по-подробно как сте се разделили, дали има конкретна причина/и (според него) да скъсате и т.н. Честно казано, наистина не смятам, че той заслужава любовта ти, но все пак не съм особено наясно със случая. Може пък нещата да се наредят така, както и сама не си предполагала - да срещнеш някой друг и да видиш в него този, с когото искаш да си или просто да разбереш, че бившият ти приятел не е човекът, който си мислиш, че е и в когото си влюбена. :wink:

11-03-2006, 14:36
В най-добрия случай си харесай друг, но ако все пак държиш да пробваш всички възможности - говори с него, може пък да се колебае между двете и като чуе топли думи от теб да се оправите... :P Но според мен, щом веднъж се е отказал от тебе не заслужава 2 шанс! =;

kobrichka
11-03-2006, 14:39
при условие че той вече не те обича няма какво друго да правиш,трябва да го забравиш.

tedinkata_
11-03-2006, 15:10
:cry: mn tujno... znam kakvo e.. mnogo shte e trydno no osven da go zabravish nqmash dr izbor... :? opitai da se ogledash za dr mom4eta okolo teb.. vqrvai 4e shte namerish mom4eto koeto shte te razbira i obi4a-tozi qvno ve4e e izbral putq si s druga :-# az imax podobna sityacia predi vreme i razbrax edno - sled kato ve4e vednuj se e razdelil s teb po dobre ne nastoqvai mn da si s nego za da ne stanesh po-dosadna i savsem da te otblusne :( uspex :!:

He3HauKa
11-03-2006, 15:11
Да ти кажа мисля ,че той е имал нужда от разнообразие.След толкова дълга връзка неможе чувствата да изчезнат изведнъж.Винаги ще сравнява тази другата с теб,защотото е свикнал с теб.(от опит ти го казвам).

sunny_girl16
11-03-2006, 15:46
Ами ще ти се наложи да го забравиш. Явно той не е бил момчето за тебе. Колкото и банално да звучи , времето ще ти помогне да преодолееш болката...

iiirish
11-03-2006, 15:55
ами съжалявам за теб, но при положение, че той иска да е с друга ти не можеш да направиш нищо. разбира се можеш да се бориш, но щом вече веднъж ти е казал "край" и харесва другата, не виждам къде е смисъла. помисли и сама ще се убедиш, че колкото и да го обичаш той вече е изгубена кауза

sadHeart`
11-03-2006, 16:04
edva li 4uvstvata pri nego sa iz4eznali sled tolkova vreme..probvai da se suberete,kaji mu nqkoi topli dumi,ima golqma veroqtnost da stane

Glorka_
11-03-2006, 16:32
попринцип сте прави.но все пак!ако мислиш че у него е останало поне капка от това което сте имали-БОРИ СЕ ДО КРАЯ!но ако ли не...знам колко е трудно,но вярвай в себе си!аз вярвам в теб и знам,че ще успееш!

KuReC
11-03-2006, 16:49
kvo tolkova e stanalo we da ne e edinstvenoto mom4e na sveta we bal sum va umrqla si za nego golqm 4ep i sq nemoi6 go zabrai6 emi otrqzal ta e na4i ne te zaslujava i tolkoa

PfUUu
11-06-2006, 12:24
Emi macko imash 2 vyzmojnosti...ako naistina mislish che toi ima oshet chuvstfa kym tebe trqbva da se borish za tqh trqbava da pomislish kakva gresha si dopusnala za da se razdelite....a drugata vyzmojnost e da go zabravish..na men mi se e sluchvalo syshtoto no az rshih da ne se vryshtam nazad i poslepenno....(sled 2 godini) go zabravih sqka sedmica si imah nov pr i takaa....nai nakraq se otvatih ot nego....a ako iskash da go zabravish lesno.....prosto si misli poveche za nedostatycite mu otkolkoto za hubavite neshtaa...taka stava nai-lesno i vinagi si povttarqi....TOI NEME ZASLUJAVAA!!!! USpehh :smt006

ssiimmoonna
11-06-2006, 16:45
e sry ama ako ne ti kazvam da go zabravi6 kakov da ti kajeme da sedi6 vuv va si da reve6 za nego mi nqma da ti go kajeme 6otot nqma smisul e da znam mn e trudno da go zabravi6 ama kakvo da se pravi na vseki se e slu4va;lo ne6to podobno i e mn gadno ama nqma na4in trqbva po nqkakuv na4in da se otursi6 ot taq misul kolkoto i banalno da zvu4i i kolkoto i da ne iska6 da ti go kazvam

LO6IQ
11-06-2006, 17:47
:cry: mn tujno... znam kakvo e.. mnogo shte e trydno no osven da go zabravish nqmash dr izbor... :? opitai da se ogledash za dr mom4eta okolo teb.. vqrvai 4e shte namerish mom4eto koeto shte te razbira i obi4a-tozi qvno ve4e e izbral putq si s druga :-# az imax podobna sityacia predi vreme i razbrax edno - sled kato ve4e vednuj se e razdelil s teb po dobre ne nastoqvai mn da si s nego za da ne stanesh po-dosadna i savsem da te otblusne :( uspex :!:
И аз се казвам Марто :mrgreen:
много ми хареса това което написа и го подрепям

TreeHill
11-06-2006, 18:03
Какво да не ти казваме...да го забравиш?А според теб има ли друг начин,при положение,че вече не те обича?