PDA

View Full Version : Nemski ezik mnogo mnogo help;)



DjBaloon
11-03-2006, 18:36
Nachi vijte sega haber si nqmam ot nemski.. ili prosto abe ne go razbiram mnogo,treqbva da napisha neshto kato ese(dulgo 1 stranica golqm format,ne pechatna napisana) na tema "My leben in 20 Jahren".Nachi napravo shte kaja ako moje da mi go dadete gotovo(malko nahalno.. no prosto sam nemoga,dano ima nqkoi koito bi zagul vreme za da mi help)

Ako nqkoi vse pak se reshi i ima nervi da help. Shte dam malko info za mene nali taka momche sum.. i v eseto trqq se pishe kakvo shte rabotim sled 20 godini.. nali shte sum jene shte imam mnogo pari 2 deca.. i mnogo priqteli vili hoteli ala bala ;) neshto takova mi trqbva.Dano nqkoi da uspee da pomogne :shock:

DjBaloon
11-03-2006, 18:37
"Meine leben in 20 Jahreb" tzz vednaga napraih greshka eto vijdade kolko sum zle s toq ezik:)

11-05-2006, 17:46
are be hora mnogo mi trqbva :(

vra4ka
11-05-2006, 18:33
Напиши го на български, после ще ти го преведа.

11-05-2006, 19:43
Напиши го на български, после ще ти го преведа.

Taka mnogo sum ti blagodaren prosto si vurha :)) Dano uspeesh da mi go napishesh do utre sutrinta za daskalu..no tva e ve4e tvoq volq az na tova sum blagodaren:)

Sled 20 godini si predstavqm che shte buda jenen shte imam 2 deca,momiche i momche.Shte izkarvam mnogo pari,razvivaiki moi sobstven biznes. Shte imam vili v bansko,pamporovo,sandanski,varna,veliko turnovo i drugi. Shte obicham da hodq po hotelite si na slunchev brqg.Shte imam ofis v Mall of sofia,vsqka sutrin shte hodq tam i sekretarkata shte mi nosi kafe s sutreshnata mi ponichka. Sledobed shte prekarvam vremeto s decata mi,vodeiki gi po lunaprakove,a vecher shte se pribiram v golqmat mi kushta v polite na vitosha.Noshtem shte izlizam v moqta sobstvena diskoteka namirashta se v podleza na ndk.


tva e mnogo e tupo,no podre da ima neshto;] ako neshto te zatrudnqva v prevoda promenqi si go ponachin po koito mojej da go napishesh mersi mnogo :smt006

vra4ka
11-05-2006, 20:16
[color=red][b]In 20 Jahren stelle ich mir vor, dass ich eine Famillie haben werde, mit 2 Kindern - ein M

kpucu_
11-05-2006, 21:05
ele vra4ka ti si golemo zlato.iska6 li da mi stane6 sestra ?!? ahahahh

11-05-2006, 21:19
ti si ti si.. ti si neveroqtna :-D mnogo mersi :)) prostoo si super mnogo mnogo mersi :smt006 :smt006 :smt006 :smt006