PDA

View Full Version : Кой е най-гадния начин по-който вие сте късали гадже?



Scarabey
11-03-2006, 19:11
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек?
2.Заслужаваше ли го?
3.Как реагира той?

teardrop
11-03-2006, 19:20
Ами скъсах го със СМС, като не го заслужаваше, но бяхме на 400км един от друг и трябваше или по телефона, или със СМС, и аз малодушно избрах второто...А истинската му реакция не знам каква е била, но СМС-а, който ми прати после беше "Оценявам правото ти на избор" :-k

priti_kiti
11-03-2006, 19:26
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек? - амм.. по нета
2.Заслужаваше ли го? - еми.. тогава не го заслужаваше,но след време видях,че няма смисъл да го съжалявам
3.Как реагира той? - кофти му стана мисля.. е мина му,естествено

girLchEt0``
11-03-2006, 19:30
emiii ne iskam da si go pripomnqm tfa no:
1.otidoh si naprao pri nego,bih mu 1 6amar i mu kazah''kusame"
2.zaslujava6e si go po prostata pri4ina 4e go vidqh da se mlqska s 1 patka
3.mi dosega o6te me presledva i me moli da trugnem pak

MaStaRa
11-03-2006, 19:32
Ем само знам че като и казах...... полудя ::: и после за ГуДБай :smt008 и кой от къде ;)

iiirish
11-03-2006, 19:37
1. ами направих го пред трети човек, но не с думи, а просто с един жест (той посега да ме целуне, а аз го отблъснах с ръка)
2. смятам, че никой човек не заслужава да бъде унижаван, но всеки заслужава да му се даде урок
3. дори не погледнах какво изразяваше лицето му в този момент, но след това той никога повече не направи крачка към мен, макар че преди известно време ми призна, че още дълго след тази случка е искал да бъдем заедно

TreeHill
11-03-2006, 19:40
...

Ескада
11-03-2006, 19:42
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек?
2.Заслужаваше ли го?
3.Как реагира той?

1.Амиии спрях да отговарям на обажданията му,все едно изчезнах...без предупреждение.
2.Съвсем не,много добро момче,ама.....
3.Не знам...чудя си се...

samotna
11-03-2006, 20:34
Пред приятелите му,беше много гадно,сега разбирам,че унижението е много грозно нещо,ама е малко късно...за момчето де...

11-03-2006, 20:43
iskah da mu e gadno i zaradi tva v irc-to mu kazah - bla bla kusame! stana mu super kuco, no si go zaslijava6e ;)

Remini
11-03-2006, 20:44
Начина беше прост....на един купон.....
Засякохме се и аз и обясних че няма смисъл да продължа така и вече нямам чувства към нея.
Тя се разплака....и си замина....след това ме търсеше за приятел..но беше наговорила много неща на своите приятели както и на моите които не ми се харесаха особено и...такам

Klamer4o93
11-03-2006, 20:45
1. Със СМС :oops: Толкова съм бил кух тогва, че направо... нямам думи :oops:
2. Тогава мислех, че това е най-безболезнения начин и за двамата (аз ви казах, че бях мноо кух) :oops:
3. Каза ми "ок. няма проблем, щом така искаш". Сега обаче сме приятели пак, въпреки адската ми простотия.

assd
11-03-2006, 21:03
заклах я с брадвата, ама не казвайте :lol:

hforce
11-04-2006, 01:36
заклах я с брадвата, ама не казвайте :lol:
hehehehe moita puk se samoubi kat q skusah (bazikam se est)

1. vidqhme se, cel den vuob6te nito q celunah nito q gu6nah, ispratih q trugnah si i pove4e ne i se obadih (kato kusam s nekoq q ispra6tam do tqh, navik, kvo da se pravi)
2. mi ne, dobro momi4e si be6e, daje az i bqh purvoto gadje, no ne6tata ne vurvqha, be6e mi pisnala a i me izdrazni, a i be6e malka za mene
3. mi ignorna me v icq, ignorna me v skype, awe qvno i e bilo super 6it

koalka
11-04-2006, 07:11
Не съм късала никой.

DevilWish
11-04-2006, 07:26
Hah mi toi be6e trygnal s men i me be6e zarqzal na 2riq den i sled nqkolko dena ,kogato az ve4e ne go haresvah doide da mi se moli i az takava trygnah s nego naro4no 2 dena se praih na mnogo dobri4ka i sled tva go zarqzah i toi vika ok de za kvo dai mi o6te 1 6ans i az vikam ne.kogato haresvam nqkoi se 4ustvam po 1 osoben na4in ,sega ne se 4uvstvam taka - t.e. ne te haresvam...myl4a myl4a i kazvam - ama izbo6to daje ne te haresvam.i trugvam da si hodq i toi podir men mi se moli...

DeaD_SouL
11-04-2006, 08:17
s belejka....taka zapochna vsichko taka i svarshi

CVETELLINA
11-04-2006, 08:44
1) амии гадно стана в mIRC... :|
2) заслужаваше да не го лъжа повече и за това го скъсах.
3) стана му кофти,но каза само: "добре ако някой ден решиш,че пак може да се получи нещо,обади ми се"

BUBU_to4ka_TO
11-04-2006, 09:05
sprqh vsqkakyv kontakt s nego...ne mu otgovarqh na obajdqniqta...ni6to
ami...zaslujava6e si go makar 4e toi mai taka i ne razbra za6to to4no sym go skysala.....
6okira se....koi nqma...ako mu doide kto grym ot qsno nebe.... :smt017

thirteen
11-04-2006, 09:44
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек?В чата!
2.Заслужаваше ли го?Не... :(
3.Как реагира той?Натъжи се ест

adoration_
11-04-2006, 09:48
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек?
2.Заслужаваше ли го?
3.Как реагира той?


1.Sus SMS... i to zaradi drugo mom4e,s koeto hodixme 2 dni i vs prikliu4i (Kakvo da se pravi- bqx 5ti-6ti klas-malka i glupava )
2.Opredeleno ne go zaslujavashe... vse oshte se 4uvstvam vinovna,4e sum skusala s nego po tozi na4in...
3.Pisa mi SMS... be6e dosta qdosan... a i koi li ne bi bil...

11-04-2006, 12:09
казах и само . Кво вика6 ? късаме ли ок ? тва бе6е след спор ..

let_me_go
11-04-2006, 12:38
Kogato sym kysala s momche ne mislq,che sym go pravial po nqkakyv otvratitelen nachin ... ne mislq,che v tova ima i neshto hubavo . Ako vryzkata e bila 2 dni - moje da se napravish na shut ... no ne mislq,che trqbva da skusash po sushtiq nachin i s chovek , s koito si bil meseci nared ... Az vinagi sym govorila s choveka sreshtu men ... a toi dali me e razbiral e otdelen vupros . Hubavoto beshe,che az govorih,a toi dori ne znaeshe kakvo da kaje, zashtoto znaesje,che vsichko , koeto kazvam e taka ... i opredeleno sme se razdelqli po vzaimno syglasie ... (ili pone e bili syglasni za pred men,a inache ne znam ... )

koalka
11-04-2006, 12:44
Но определено е грешка,че някои сте ги късали със смс,но тогава сте мислили така.

Kitana
11-04-2006, 12:46
sprqh vsqkakyv kontakt s nego...ne mu otgovarqh na obajdqniqta...ni6to
ami...zaslujava6e si go makar 4e toi mai taka i ne razbra za6to to4no sym go skysala.....
6okira se....koi nqma...ako mu doide kto grym ot qsno nebe.... :smt017 амм и аз така май най-гадно съм късала .. въпреки 4е никой не заслужава подобно държание .. беше ми кофти ,но имах такъв неприрязън към този 4овек 4е се отвращавах от гласа му по тела какво остава да го видя ! ](*,) :smt011

11-04-2006, 13:31
Hah mi toi be6e trygnal s men i me be6e zarqzal na 2riq den i sled nqkolko dena ,kogato az ve4e ne go haresvah doide da mi se moli i az takava trygnah s nego naro4no 2 dena se praih na mnogo dobri4ka i sled tva go zarqzah i toi vika ok de za kvo dai mi o6te 1 6ans i az vikam ne.kogato haresvam nqkoi se 4ustvam po 1 osoben na4in ,sega ne se 4uvstvam taka - t.e. ne te haresvam...myl4a myl4a i kazvam - ama izbo6to daje ne te haresvam.i trugvam da si hodq i toi podir men mi se moli...

axhaxhxahaxhax xapordit neq i se molil, xahxahxahaxhaxhxahaxhaxhaxaxhaxxahxahaxhaxhax :shock: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Toz trqa golqm balyk da e bil...

spooky56
11-04-2006, 14:09
Ами скъсах го в скайп.....щото съм зле просто не го харесвах вече 8-[

Не го заслужаваше

Реакцията му беше "ти си курва" и след това аз се вбесих и най-тъпото което направих беше че му се подиграх... :smt012

japankata
11-04-2006, 18:33
Spored men nai t1piq na4in e da sk1sa6 s mom4e po telefona.Az k1sam kato si kazvam vsi4ko v o4ite s 4oveka ser6tu men i taka ne se polu4avat (v pove4eto p1ti)konfuzni situacii i skarvaniq

Krem4eto
11-04-2006, 19:50
1.Та кой е най-гадния начин по който сте късали определен човек?
2.Заслужаваше ли го?
3.Как реагира той?

1.По смс когато нямаше пари в картата...
2.Да заслужаваше го по ред причини..Не се държеше добре с мен и ...а бе не ми се изрежда твърде мн са , но също го видях с една друга под ръчичка ,не излизахме заедно....
3.Продължи да ми казва "здравей" ,но се виждаме твърде рядко , защото сме разл.смяни ,от разл. училища и така...

KuReC
11-04-2006, 20:50
xaxaxaxa emiiiii qka temi4ka da sa zamislqqqqqqqqqqqqqqqq mhm..
1.minah q i q mahnah
2. da mnogo gafove naprai
3. reva mi 2 sedmici i sa otkaza

tedinkata_
11-06-2006, 05:22
i toi vika ok de za kvo dai mi o6te 1 6ans i az vikam ne.kogato haresvam nqkoi se 4ustvam po 1 osoben na4in ,sega ne se 4uvstvam taka - t.e. ne te haresvam...myl4a myl4a i kazvam - ama izbo6to daje ne te haresvam.i trugvam da si hodq i toi podir men mi se moli...
xax- mi absoliutno sashtoto predi 2 god-- 4estno kazano sega malko sajaliavam shtoto moje bi mom4eto ne zaslujavashe tova grubo darjanie..ama..togava ve4e mi se draifashe ot nego -tolkova mi beshe omruznal i vse da se vla4i sled men.. :-#

mgxpower
11-06-2006, 05:25
Знаете ли кое е гадно !
Като отидете някъде да се събирате примерно бая хора и твоето гадже е там примерно заставаш най-отпред и казваш всички ,които си имат гадже да направят една крачка напред и твоето гадже като се приближи ти го/я питай "Ти къде бе?" ама така ,че да не си мисли ,че е базик ами ,че е сериозно аз съм го правил тоя номер разрева се момичето..много кофти ми стана 3 дни съм й се извинявал! :smt012

Disorder
11-06-2006, 07:20
1. Подадох му приятелски ръка за довиждане, качих се в колата, отидох до летището и се прибрах в България.
2. Нито го е заслужавал, нито аз бих постъпила така ако не го налагаха обстоятелствата.
3. Никак не реагира, понеже е достатъчно зрял за да знае, че друга възможност няма. Връзка от разстояние не се поддържа, независимо дали това е любовта на живота ти или не.

6_sense
11-06-2006, 07:22
ami...toi raboteshe kato operator v edna interenet zala..
az bqh pobesnqla otidox i pred sichki dignah mu grandiozen skandal
bqh tolkova vbesena che ne obrashtah vnimanie na okolnite..opredeleno go zaslujavashe daje mu beshe malko
a kak reagira toi li?speche se ne znaeshe kakvo da kaje i da napravi

LO6IQ
11-06-2006, 18:04
заклах я с брадвата, ама не казвайте :lol:
ХаХа Аз пък я скъсах като и скъсах гащите .. (шегъвам се естествено)
Ами какво да ви кажа .. тъй като съм тапак съм бил само с 3-4 гаджета за по няколко дена ( най-много седмица ) ,а пък само те са ме касали , преминал съм през много тъпи ситуации (после много съм плакал и съм се съм се мъчил :-# ).. след това съм се чудел с месеци защо .. но все едно .. то вече ми писна ама все още искам и аз приятелка :cry: :cry: :cry:

ruff_rider_lady
11-06-2006, 18:50
той ми вика : "Много те харесвам . Даже май те обичам ...." и т.н.
Аз му казах : "Еми аз тебе вече не , съжелявам"

Един приятел беше казал , ако имам нужда от помощ да му кажа и един ден , когато бившото (поне така си мислех , но той не знаеше , че съм скъсала ) минаваше , просто хванах този мой приятел и ........ми получи се нещо като целувка , ама не съвсем .На вече бившия :) му стана много гадно , но аз не можех да го трая . :x

mrsy
11-06-2006, 19:17
Заминах надалече и като се върнах все едно не я познавам и така .. :) Нито съм и казвал нещо ... нищо. Тя сама си разбра май :) Ааа имам и един друг случай :) тъкмо бях зарязал една и след час тя ме гледа с друга ... хаха ;) това може би е било доста гадно :-k

Твоето слънце
11-06-2006, 21:18
АМи казах му в чата че късаме щото съм си харесала друг и да не ме търси повече.Ами заслужаваше си го,щото после един месец получавах заплахи че ще ме убие.

MaStaRa
11-06-2006, 22:04
Абе тук някой да е над 20 :D

Пенчу
11-06-2006, 22:42
Ау явно съм много зле..гледам ви нямате 15 а вече сте и късали.тцтц
Аз съм на 13 и досега не съм имал гадже :-s
Оо в детцката градина имах..същата история като на Disorder 8-[

malkoto_baby
11-07-2006, 11:38
za men neznam ama edno dr momiche beshe kazala na pr si da otide v nqkfo kafee tq idva sqda i mu kazva..stanahme trima..poznai koi e izlishniqta!..xaXaxa i toi i izmachkal edin pepelnik v zybitee...kofti istoriqq..

a az sym go kazvala po irc ne go zaslujavashe choveka ama veche ne izpitvah noshto kym nego i toi me ignorrira....e predi tfa mu go bqh nameknalaaa i toi zaplaka..n kofti mi stana na men..amaaaa :smt009

dEnIsTy
11-08-2006, 05:21
Казах му,че вече ми е скучен....Това беше на кафе,станах и си заминах после :? Не го заслужаваше,ама....:) Сега като се замисля не знам как се е почувствал той,но ако на мен ми се беше случило това..."СрамУтА" :-#