PDA

View Full Version : Какжо да правиш когато всичките ти приятели се влюбват в теб



fifi_friend
11-03-2006, 19:43
какво да се направи??? Винаги губиш приятелите си :( :smt010

sladoled
11-03-2006, 19:46
Просто влизаш в житейската си роля на женски биологичен индивид.Малко тъжно...

priti_kiti
11-03-2006, 19:47
хаха са ш'те изкарат,че се фукаш..

разбирам те,споко. като не те възприемат за нещо повече - поздравяваш им фамилията. ебаси приятелите,не мислиш ли? да ползват и горната глава бе..

Amayo
11-03-2006, 19:53
Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018

SinisterDoll
11-03-2006, 19:59
Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018

Незнам защо мислиш така,най-добрия ми приятел е момче и с него съм от детската градина и все още сме заедно 8-[

Amayo
11-03-2006, 20:00
Еми значи проблема е в единот двамата. Или приятелят ти не може да ебе или ти не си пригодна за ебане и ставаш само за приказки.

SinisterDoll
11-03-2006, 20:02
Еми значи проблема е в единот двамата. Или приятелят ти не може да ебе или ти не си пригодна за ебане и ставаш само за приказки.

:shock: Или той е по-малък от мен и още не мисли за такива неща ?!

fifi_friend
11-03-2006, 20:02
dobre ako mahnem priqtelstvoto mejdu maj i jena i pogledne6 jenskoto v pove4eto slu4ai ne vijda6 li tam vzaimno izpolzvane nai 4esto za otdu6nik? Az nikoga ne sam imala v tova otno6enie problemi s majete, koito sa mi priqteli. Razbira6 li sega kakva e razliata v priqtelsvoto mejdu tova s maj i tova s jena

miloto_girl_4e
11-03-2006, 20:08
Знам за какво става на въпрос.. тази година така си развалих 2 приятелства с едни момчета, защото взеха, че ме харесаха и ... :?

JoeBanana
11-03-2006, 20:10
намерете си приятели-гейове :idea:

fifi_friend
11-03-2006, 20:14
ok. I kak da stane??? obqva vav vestnik " Marica" : " Tarsq is gei za drujka" ?????

GLeZoRanA
11-03-2006, 20:19
Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !



хаха са ш'те изкарат,че се фукаш..

разбирам те,споко. като не те възприемат за нещо повече - поздравяваш им фамилията. ебаси приятелите,не мислиш ли? да ползват и горната глава бе..

fifi_friend
11-03-2006, 20:24
naprotiv. Ima no mnogo moi priqtelki sa gi zarqzvali tehni priqtelki zaradi gadjeta. Kakva e garanciqta 4e edin den te nqma da me zarejat zaradi maj? A majete ne zarqzvat priqtelite si zaradi madama.

air_J
11-03-2006, 20:58
Знам за какво става на въпрос.. тази година така си развалих 2 приятелства с едни момчета, защото взеха, че ме харесаха и ... :?
За стотен път го казвам - приятелство между момче и момиче може да съществува само тогава, когато момичето е изключително грозно!
П.С.> Цитирам теб, за да използвам случая и да те уведомя, че те видях на излизане от стадиона на мача с Вердер. :-({|=

koalka
11-04-2006, 07:17
Ами така се случва понякога.Просто е много рядко такова чисто приятелство да съществува и от двете страни и да си останете само приятели.много рядко.

OPEL
11-04-2006, 07:37
За стотен път го казвам - приятелство между момче и момиче може да съществува само тогава, когато момичето е изключително грозно!
... или когато момчето си има по-красиво гадже...
Ще се съглася с koalka- това е много рядно явление.

Към автора- да така е много гадно. Аз съм момче и сега съм точно в такова положение... Е всичко зависи и от хората- какъв типаж са и такива работи. Аз загубих едно приятелство, но чак сега, когато видях тази тема го осъзнах...[/quote]

Amayo
11-04-2006, 22:18
[quote=Amayo]Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !

Ма верно ли си вярваш. Тва е възможно само ако момчетое некъв небацитил и не смее да си помисли за ебане или ако ти си толкова грозна че майка ти като те погледне да се прекръства. Такъв случай където готино маце да си мисли че "приятелите" й не искат да си промушят пишока в нея просто е чиста проба самозалъгване демек мноо си верва.

GLeZoRanA
11-04-2006, 22:42
[quote=Amayo]Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !

Ма верно ли си вярваш. Тва е възможно само ако момчетое некъв небацитил и не смее да си помисли за ебане или ако ти си толкова грозна че майка ти като те погледне да се прекръства. Такъв случай където готино маце да си мисли че "приятелите" й не искат да си промушят пишока в нея просто е чиста проба самозалъгване демек мноо си верва. Ъъъ значи аз наистина много си вярвам... :shock:

Amayo
11-04-2006, 22:44
[quote=Amayo]Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !

Ма верно ли си вярваш. Тва е възможно само ако момчетое некъв небацитил и не смее да си помисли за ебане или ако ти си толкова грозна че майка ти като те погледне да се прекръства. Такъв случай където готино маце да си мисли че "приятелите" й не искат да си промушят пишока в нея просто е чиста проба самозалъгване демек мноо си верва. Ъъъ значи аз наистина много си вярвам... :shock:
Ти си заета, не се брои

GLeZoRanA
11-04-2006, 22:48
[quote=Amayo]Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !

Ма верно ли си вярваш. Тва е възможно само ако момчетое некъв небацитил и не смее да си помисли за ебане или ако ти си толкова грозна че майка ти като те погледне да се прекръства. Такъв случай където готино маце да си мисли че "приятелите" й не искат да си промушят пишока в нея просто е чиста проба самозалъгване демек мноо си верва. Ъъъ значи аз наистина много си вярвам... :shock:
Ти си заета, не се брои мухахаха не се броя , просто казвам, че по твоята логика много си вярвам.А аз имам приятели момчета :shock:

BornFromPain
11-04-2006, 22:48
Просто си намираш сексуално задоволено момче ебати.. И аз като не съм правил секс от месец и не съм лъскал от седмица съм много влюбчив, ама тва си минава.. Ако пича си има 2-3 момичета за чукане бъди сигурна че няма да се влюби в теб и ше си бъдете приятели :>

Amayo
11-04-2006, 22:51
[quote=Amayo]Тва ми е най странно защо момичетата си мислят че могат да си имат момчета за приятелки... Такива при мене няма :smt018Глупости говориш. Това , че при теб няма незначи , че и при други е така !

Ма верно ли си вярваш. Тва е възможно само ако момчетое некъв небацитил и не смее да си помисли за ебане или ако ти си толкова грозна че майка ти като те погледне да се прекръства. Такъв случай където готино маце да си мисли че "приятелите" й не искат да си промушят пишока в нея просто е чиста проба самозалъгване демек мноо си верва. Ъъъ значи аз наистина много си вярвам... :shock:
Ти си заета, не се брои мухахаха не се броя , просто казвам, че по твоята логика много си вярвам.А аз имам приятели момчета :shock:
Ти може да имаш 485730 приятели момчета. Говоря че няма вариант момичето да не е обвързано и да си мисли че ше си завръже приятелски отношения с разни кочове :-) .

GLeZoRanA
11-04-2006, 23:07
грешиш :)

Evil_ChilD_f_
11-04-2006, 23:12
Еми най-добрия ми приятел е момче.... винаги е бил до мене ... помагал ми е ... давал ми е съвети и т.н. ... и кфо каот тои е момче тфа не пре4и да сме си добри приятели ....
Има6е един слу4аи когато се забих с един фр миналата година ... от тогава сме се карали мисля 4е веднъж за простотии и сега сме си добри приятели ...въпреки 4е сме се били забили и т.н. добри приятели ... Според мен приятелството м/у момиче и момче не е невъзможно ... пък той ако ме харесва... нз аз все пак си го имам за приятел :-D

Inn0c3nCe
11-04-2006, 23:29
Както не съществува приятелство между момиче и момиче така и несъществува приятелство между момче и момиче. Общо взето момичетата са доста прецакани :smt005 :smt005 :smt005