PDA

View Full Version : Има ли женско приятелство?



fifi_friend
11-03-2006, 21:26
:-k

11-03-2006, 21:41
ne za sajalenie

samotna
11-03-2006, 21:42
Според мен неможе да съществува такова,между жени има само злоба,завист и ненавист,всичко друго е поза,фалш

Dr. Kazimbutt
11-03-2006, 21:43
Има, но въобще не може да се сравнява с мъжкото (второто е много по-силно).

fifi_friend
11-03-2006, 21:44
=D>

SweetBunny
11-03-2006, 21:55
Хайде стига с тези теми. Всичко е толкоз относително, че .... :-k
И да кажа, че няма такова приятелство, и да кажа, че има...винаги ще има изключения :roll:
Да, всеизвестно е, че вред жените МОЖЕ да има голяма злоба, завист, суета. Но, окей, всичко си зависи от човека :) Имам няколко приятелки, с които НИКОГА НЕ СЪМ СЕ КАРАЛА:) Но аз наистина ги обичам и ми пука за тях. Точно заради това, ако искаш да имаш истинско приятелство...трябва и ти "нещо да даваш". За да искаш другите да ги е грижа за теб, трябва наистина да се заинтересуваш и ти за тях :-) и не да го правиш заради някаква користна цел, а ей така. Просто от сърце :)

Smiley_Girl
11-04-2006, 11:13
Има,що да няма :?

adoration_
11-04-2006, 11:19
ima ;)

GLeZoRanA
11-04-2006, 11:25
Има .. нищо , че е рядко явление :)

In4iTu_
11-04-2006, 11:30
Има, но в повечето случаи злобата надделява.

^FaiNt^F
11-04-2006, 11:42
ИМА. Аз лично съм го изпитала и го изпитвам. Хората смятат, че няма, защото женските наистина са по-злобни и завистливи. Факт. Повечето женски приятелства за съжаление се коренят на доста....хм...тънка основа. Да кажем-наложени от обстоятелствата-една работа, едно училище, общ фитнес и т.н. Този вид приятелства са нестабилни. Не е от значение колко време прекарваш с един човек. Важното е да можеш спокойно да говориш за всичко, което те измъчва. да можеш дпри да помълчиш с човека, и да знаеш че пак ще си разбран. Факт е, че сред момичетата ИСТИНСКИТЕ приятелства с а рядкост. Повечето ги бъркат с привикването, сходните интереси, дори сходния външен вид.

RedChil
11-04-2006, 11:59
Една коч-компания не може да се сравнява с някакво си момичешко приятелство.То просто не истинско.Момичетата са приятелки за определено време,а момчетата за цял живот. 8)

fuck_you_baby
11-04-2006, 12:22
има разбира се

miloto_girl_4e
11-04-2006, 12:38
Една коч-компания не може да се сравнява с някакво си момичешко приятелство.То просто не истинско.Момичетата са приятелки за определено време,а момчетата за цял живот. 8)


Напълно подкрепям това мнение :!:

IlLuSi0nS`
11-04-2006, 12:41
има макар че рядко се среща.. мога да кажа че аз го открих за себе си и с мойта най-добра приятелка (единствената истинска пр която някога съм имала) можем да разчитаме една на друга винаги и за всяко нещо

koalka
11-04-2006, 13:30
Има,но е доста рядко срещано да съществува без злоба и завист.Но така и така с тези две неща не може да съществува приятелство.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-05-2006, 18:30
mujete tiq goveda zna4i mogat da budat priqteli ama nie ne mojem tai li .. e ne sum suglasna ;) a i ima mn`takiva temi O:)

reason
11-05-2006, 18:55
От много неща зависи...но иначе има.Колкото и да е невъзможно,невероятно и рядко срещано,го има.

11-06-2006, 12:54
Има! Не се среща мн. често, но аз лично имам една най-добра приятелка....не можем да се виждаме всеки ден....но мога да и имам доверие и знам, че няма да ме предаде.... в другите ми най-добри приятелки нямам такова доверие.

Addicted__x
11-06-2006, 13:11
Не ми е ясно кой ви ги вкарва тея филми ве?! :shock: Не можело да има приятелство между момичета??Лол ами кфо си мислите че е?За кфо си мислите че всички момичета са някфи гадни студени кучки използвачки на които целия им съзнателен живот е отдаден на това да се гаврят с "приятелките" си и да си лакират ноктите на краката?!?!?!Мога да ви кажа че имам една камара приятелки с които се познаваме от години и до сега нищо подобно не се с случвало!Никоя от нас не е предавала друга защото се ОБИЧАМЕ ...явно на вас не ви е ясно кфо значи тая дума ...приятелство = обич и разбирателство в добри и лоши момени!Не мога да повярвам че дори и момичетата казват че е навъзможно ...Шшшш алоууу... вий нямате ли приятелки ве?!Или се мислите за момчета ли кфо???Аз тфа ващо не мога да го разбера ..както може да има приятелство м/у момче и момче така и между момичета и та дори м/у момче и момиче!

koalka
11-06-2006, 14:29
Не ми е ясно кой ви ги вкарва тея филми ве?! :shock: Не можело да има приятелство между момичета??Лол ами кфо си мислите че е?За кфо си мислите че всички момичета са някфи гадни студени кучки използвачки на които целия им съзнателен живот е отдаден на това да се гаврят с "приятелките" си и да си лакират ноктите на краката?!?!?!Мога да ви кажа че имам една камара приятелки с които се познаваме от години и до сега нищо подобно не се с случвало!Никоя от нас не е предавала друга защото се ОБИЧАМЕ ...явно на вас не ви е ясно кфо значи тая дума ...приятелство = обич и разбирателство в добри и лоши момени!Не мога да повярвам че дори и момичетата казват че е навъзможно ...Шшшш алоууу... вий нямате ли приятелки ве?!Или се мислите за момчета ли кфо???Аз тфа ващо не мога да го разбера ..както може да има приятелство м/у момче и момче така и между момичета и та дори м/у момче и момиче!Ами аз имам една наистина истинска,в която съм абсолятно сигурна.Но виж...вие сте наистина редки случай.Мога да те уверя,че повечето не са така.Мога да съдя по много хора.Едни две момичета от моя клас са точния пример как има женса злоба и завист.Едната беше влюбена в едно момче-наистина свястна е и сега съм приятелка с нея,а другата гаднярка и използвачка,но уви всички знаехме,само без това момиче,което беше влюбено.И тази гаднярка след като те вече се бяха разделили тя тръгна с него.И то не от любов,дори и не го харесваше,а само да отмъсти на един друг,който в същност харесваше.Аз ако бях никога няма да тръгна с момче на приятелка,когато тя още има чувства.А тая си има и още една уж най-добра приятелка,на която така лошо и говори зад гърба,че просто си нямате напредстава,ама оная как и вярва не е истина.много тъпи хора има...ама няма значение.Та...искам да кажа,че искреното приятелство без абсолютно никаква завист при момичетата е рядко.Не,не сме момчета,обаче си помисли какво ни е накарало да мислим така?Не е ли от хора,които лично познаваме?Но се радвам,че имаш истински приятелки,които те ценят и уважават.А за приятелстовото между момиче и момче-ето,това вече е голяма рядкост.И рано или късно при единия се появят чувства,защото приятелката ти или приятелят ти го познаваш по характер и може да ти допадне(поясних,че не говоря за всички),но си се случва доста често.Не е задължително да е любов,може да е само харесване.Знам за два такива случая.

Fire_Baby
11-06-2006, 14:29
Не ми е ясно кой ви ги вкарва тея филми ве?! :shock: Не можело да има приятелство между момичета??Лол ами кфо си мислите че е?За кфо си мислите че всички момичета са някфи гадни студени кучки използвачки на които целия им съзнателен живот е отдаден на това да се гаврят с "приятелките" си и да си лакират ноктите на краката?!?!?!Мога да ви кажа че имам една камара приятелки с които се познаваме от години и до сега нищо подобно не се с случвало!Никоя от нас не е предавала друга защото се ОБИЧАМЕ ...явно на вас не ви е ясно кфо значи тая дума ...приятелство = обич и разбирателство в добри и лоши момени!Не мога да повярвам че дори и момичетата казват че е навъзможно ...Шшшш алоууу... вий нямате ли приятелки ве?!Или се мислите за момчета ли кфо???Аз тфа ващо не мога да го разбера ..както може да има приятелство м/у момче и момче така и между момичета и та дори м/у момче и момиче!
Точно така =D>

sherry
11-06-2006, 15:47
Абе няма какво да се лъжем - съберат ли се 2-3 момичета на едно място, интригите са вече на лице :---) Женска злоба има и това всеки го знае. Момичетата сме по - склонни да клюкарстваме, да си завиждаме една на друга и да си правим мръсно. Не знам защо. Ми в моя клас сме около 20 момичета и постоянно има интриги. Понякога сме единни, но това е рядко :( ИНАЧЕ ДА, СЪЩЕСТВУВА ЖЕНСКО приятелство, но много трудно се ражда, но определено го има. Аз имам една приятелка, с която се познаваме от яслата :-D После бяхме заедно в детската, в началното, а сега и в гимназията :-D Ние направо се допълваме, много добре се разбираме, даже понякога реагираме по един начин в дадена ситуация. Защитаваме се една друга и не можем без да се видим няколко дни. Просто наистина мнодо си държа на нея и много пъти сме се карали за глупости, но не можем дълго да сме сърдити :D

psycho_girl
11-06-2006, 16:22
ima, ama dosta rqdko :-s

lori
11-06-2006, 16:31
Напълно си мисля че има приятелство между женския пол.

TheMaggie
11-07-2006, 15:02
Има .. нищо , че е рядко явление :)
И аз така мисля :)

rosskata
11-07-2006, 16:03
Според мен просто много хора не са наясно какво точно значи приятелството. :? Да си с някой в една компания и да си прекарвате добре заедно не е приятелство. В даскало се образуват много групички "приятелки", наричат се приятелки, но не са . МОже две момичета да си говорят с часове по телефона, да пищят и да се целуват като се видят, и пак да се плюят зад гърба. :-s Това също не е приятелство.

Женското приятелство съществува, но това не е нещо което се набива на очи от пръв поглед. Истинските приятели- и мъже, и жени, са хора, които разчитат един на друг, които си вярват и се обичат. :) Не може да имаш 20 приятели, имаш един- двама,трима. Всичко останало са моментни по- близки отношения.

А че жените са злобни- ми да така е. :twisted: Но за да злобее една жена по адрес на друга, те не са приятелки. И никога не са били.

soul
11-07-2006, 16:45
Напълно съм съгласна с rosskata!
Ще добя още,че според мен хората са зпочнали да дават определението "приятел" на всеки,но по този начин то губи смисъла си,размива се и става неясно!Дори зад ежедневните,за някои хора,целувки и пргръдки се крие лицемерие,а не обич!
Доста трудно е да срещнеш човек,с когото можете да бъдете приятели,но истински!

n0 CoNnEc7i0n =)
11-07-2006, 16:49
добре не ми е ясно като си момиче кфо да не ядеш доматите с колците или с нещо сме по-малко от момчетата или кфо...нем не сички момичета са тъпи 'путки', както обичате да се изразявате и за тфа не можем да водим нормално съжителство с друг индивид от нашия пол без да си избодеме очите...
Еми съжалявам, но ако сте на тфа мнение май вие сте изостаналите...
И как по дяволите можете да решавате женското или мъжкото приятелство е по силно?! Все едно да определяте кой пол е по-умен...Еми не можете...

Alex___f
11-07-2006, 17:00
Има,планетата е голяма може да е 1 случай,но има такова чисто и искринно приятелство.Имам приятелки,но приятелството ни се гради повече на компромиси и не е точно това приятелство което аз бих искала.И това,че 15 години сте си приятелки ни значи,че няма да ти `забие` нож в гърба.Не мисле,че в тово време може да разчитаме на много хора...за съжаление.А мъжкото приятелство...чесно казано както е тръгнало ше стане по-рядко срещано и от това между момичета.Вече нещата са супер променени от едно време за което чесно казано съжалявам...

tedinkata_
11-09-2006, 15:51
ima - no e trydno da se nameri takava priatelka..istinska-pove4eto sa gadni izpolzva4ki i podmazva4ki [-(

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
11-10-2006, 18:31
koi pak vi kaza che nqma :smt016 imam priqtelka s koqto 5 godini ne sme se karali i dori minalata godina q sprqh ot krachka kam sasipvaneto na neiniq jivot. I samo zashtoto tq me poslusha sega ne e propadnalq kurva ... i oshte edna priqtelka ot 3 godini .. i s neq se razbirame perfektno mn ni e gotino zaedno i razchitame edna na druga. Kato vliubeni sme :lol: 2 dni edna bez druga i veche se pobarkvame i sms-i i kvo li ne :lol: i dosta licemerki ima okolo men no az si imam tova koeto mi trqbva za da sum shtastliva (istinski priqteli i momicheta i momcheta) i ne mi puka ot tqh \:D/

GossipGirl89
11-10-2006, 18:45
Ми има,да.Има ама рядко е за дълго.Аз имам приятелки,с които до ден днешен не сме се карали за нищо-по цял ден сме заедно и се разбираме перфектно.Много си зависи от самия човек.Но е супер кофти да си се доверил на някой до няква степен,да разчиташ на него,а той да те предаде... Изпитвала съм го и сега може да имам приятелки,с които наистина да не сме се спречквали за нищо,но нямам пълно доверие на никоя от тях и винаги си имам едно на ум.

teenkopele
11-10-2006, 19:58
Има, но въобще не може да се сравнява с мъжкото (второто е много по-силно).

Като чели има нещо вярно... :-k
Аз имам такова приятелство, което много ценя и, което става все по-силно. :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 20:01
Има, но въобще не може да се сравнява с мъжкото (второто е много по-силно).

Като чели има нещо вярно... :-k
Аз имам такова приятелство, което много ценя и, което става все по-силно. :wink:

офф как да ви обясня че не можете да ги сравнявате просто не можете да определите кое е по-силно...няма мерна единица за такива неща...

kobrichka
11-10-2006, 20:30
убедена съм че има

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 20:46
убедена съм че има
е евалата

Luda_krava
11-11-2006, 06:25
Дълбоко в себе си човек еее безбожно нарцистичен... макар и да не го осъзнаваме приятелството е своеобразна симбиоза.. в което естествено няма нищо лошо... Съществуват вскякакви причтелства..какво е това полово разграничение... Едно приятелство може да бъде вечно ако все още има какво да дадеш и разбира се какво да вземеш....

teenkopele
11-11-2006, 06:57
Има, но въобще не може да се сравнява с мъжкото (второто е много по-силно).

Като чели има нещо вярно... :-k
Аз имам такова приятелство, което много ценя и, което става все по-силно. :wink:

офф как да ви обясня че не можете да ги сравнявате просто не можете да определите кое е по-силно...няма мерна единица за такива неща...

Да, мерна единица няма, но пък за сметка на това има отношения. :wink:

Crazy_teen4e`f
11-11-2006, 14:11
Според мен пък всичко е до характера на момичетата.Има завистливи гадни използвачки,но има и готини и пекани момичета,които държат на приятелките си.
За тва-мда има женско приятелство.

titin4eto
11-11-2006, 17:30
Според мен просто много хора не са наясно какво точно значи приятелството. :? Да си с някой в една компания и да си прекарвате добре заедно не е приятелство. В даскало се образуват много групички "приятелки", наричат се приятелки, но не са . МОже две момичета да си говорят с часове по телефона, да пищят и да се целуват като се видят, и пак да се плюят зад гърба. :-s Това също не е приятелство.


Много точно казано!! И според мен истинското приятелстмо същесвува, НО се среща МНОГО рядко!!! Макар, че се чудя защо - толкова много хора искат де си намерят истински приятели, а всъщност не си намират-та нали ПОЧТИ всички искаме това!?! А за мъжкото приятелство не съм много сигурна дали е по-добро-сигурно така се смята, защото мъжете са склонни по-рядко да завиждат на свой приятел...
И за това има един виц:
Жена и мъж искат да проверят, кой има по-добър приятел. Пръв е е мъжът, който се обажда на приятелката на жената:
- Ало, да знаеш къде е жена ми?
- еми не знам...
Жената се обажда на приятеля на мъжа:
-Ало, да знаеш къде е Петър?
приятелят - А да, той е тука, само, че сега отиде до магазина да купи бира...

techCandy
11-11-2006, 18:50
Оф, наистина, кво философствате излишно. Това, че някои от вас не са
попаднали на подходящите хора, или им липсва опит и годинки, съвсем нищо не означава, използвате някакви клишета и се мислите за мноол всиши. Естествено, че има, при това мноол стабилни и мноол истински. Но изискват време, търпение и нерви.

whisper:)
11-13-2006, 19:36
има

tainstvenata
11-13-2006, 21:15
ima obache trqbva da se vnimava zashtoto povecheto momicheta sa izpolozvachi i licemerki .. za tova sam na mnenie che e po dobre momichetata da imat poveche priqteli momcheta zashtoto te nqma da se licemerqt i da zavijdat ..

raliichkaa
04-19-2010, 16:51
естествено,че има ..