PDA

View Full Version : iskam malko pomo6t



wow___
11-03-2006, 21:08
Здр.... значи моята история се развива на работното ми място.аз и м. работим в едно заведение(и двамата сме на 19) и сме в добри приятелски отношения.проблемът ми е в това, че изпитвам нещо повече към него- харесвам го и даже може би нещо повече... не знам дали това се дължи на това че с него сме доста време заедно или е нещо друго, той то принцип не е от типа момчета, по който си падам....
Въпросът е в това, че аз не съм много наясно дали и той изпитва нещо към мен.... личи си че към мен се държи малко по-различно от другите, обръща ми повече внимание, грижи се за мен....
Чудя се и нещо друго дали и не бъркам може би това което изпитвам към него да е просто привъзаност???
Страх ме е да поговоря с него, ами ако той ме отреже после ще ми е много кофти и ще си развалим приятелството????
Понякога имам усещането, че ме сваля и даже един път бече толкова близко, че ще ме целуне....
помогнете, не знам как да постъпя,а всеки път като го видя и изтръпвам и не знам до кога ще издържа???!!!
overindulge

Remini
11-03-2006, 21:16
Според мен не си наясно много кой е твоя тип момче...
Не можеш да си изградиш конкретен тип човек...винаги ще изкочи нещо ново което не отговаря на твоите изисквания,но пък ще го поискаш.

Според мен сте достатъчно големи хора за да се разберете помежду си...проблема идва от това че работите на едно и също място...
Ако не се разберете в началото няма да ви бъде много добре заедно на работа но ще свикнете,ами ако всичко потръгне?това няма ли да се отрази на работата?Мислила ли си върху това?
А и още нещо да не забравя ако пък приятелството ви е стабилно не мисля че ще има проблеми ако нещата не потръгнат...
Просто обсъдете ситуацията или го пробвай на някое романтично местенце...като го примамиш с предтекст че отивате на разходка и да видиш накрая какво ще стане?ако нищо не стане няма да загубиш...струва си да опиташ !

iiirish
11-03-2006, 21:48
изчакай да мине още време. ако е просто увлечение то непременно ще мине. а ако е любов... още по-добре ;) според мен ти се чувстваш объркана, защото прибързваш със заключенията си относно отношенията по между ви и твоите чувства