PDA

View Full Version : Искам да направя нещо!



fifi_friend
11-04-2006, 00:21
тази година сам абитуриентка, но класът ми е ужасен. Никой с никой не общува и така вече 5г. Рядкото общуване се свежда до училилище. Просто хората са много много различни. Но аз искам да направя нещо. Искам поне веднъж дори да е на абитуриенстката да се съберем. Има ли начин?

11-04-2006, 03:21
Ами мила и аз опитах нещо подобно!
Класа ми се беше цепнал на няколко групички и тъпата ми класна реши да ни го нацепи на всички!Супер нагло същество!Заради нея доста от съучениците ми не си празнуваха бала като хората-целия клас!(тогава бяхме още на курсове).Та КУРсовата ми понеже водеше все завършващи паралелки и всяка година е канена на балове-естествено знаете,то е безплатно за класния.Нея година МИЛАТА се изказала,че и писнало всяка година на Сл.Бряг или Боровец и затова тая ще е в Гърция.Някои от курса нямаха такава възможност,други цедяха до стотинка техните,трети(като мен) не им се пътуваше 24 часа с гадните автобуси(яко ги задържали на границата).Бяхме образували няколко групички,най-голямата уж искахме да сме в БГ,така повечето щяха да имат възможност,но в един момент една две съученички се присламчиха към курсовата ми и тя ги обработи.Така се реши,че ще се ходи в Гърция.Изпокарах се с половинаата си съученички,че са толкова двулични,хванах си партакешите и празнувах с гаджето ми бала си,понеже завършвахме на едно!Празнувахме в Бг и беше много готино,но ми беше мъчно че за послено не се събрахме всички от курса.
Така,че с време решавайте-ще има спорове и дано да ги решите! :)
Весело изкарване!

ULTRA

11-04-2006, 08:20
Нема начин, повярвай ми. Да не ти пука - от тия хора нищо не ти зависи, даже ,месец след като завършите ще си ги забравила вече.