PDA

View Full Version : Трябва ли момчето да е по-умно от приятелката си?



Pwnt
11-04-2006, 06:07
Въпросът е ясен. 8)

OPEL
11-04-2006, 06:28
Няма значение!

white_chik
11-04-2006, 07:03
Ебати въпроса,честно :shock: Ми не знам как трябва да е и мисля,че няма никво значение.И освен това може много да се поспори кво точно означава умен,защото един човек може адски мноо да си зубри и да си пише домашните и да изкарва перфектни оценки,но друго е човек да е интелигентен,да умее да се изразява и да има обща култура.

koalka
11-04-2006, 07:05
Е,къв е тоя въпрос?Какво общо има момчето и момичето да са по-умни един от друг и защо това е толкова важно?По възможност и двамата трябва да са умни. :lol:

11-04-2006, 07:09
то е неизбежно, ебати

tedinkata_
11-04-2006, 07:40
mi mislq 4e tva nqma zna4enie

IdiOtKa
11-04-2006, 07:47
и двамата тря да са еднакво тъпи за да не се комплексира другия !!!

11-04-2006, 07:52
епа не се е случвало да имам приателка която да е по умна от мен което е шит щот като тръгнеш да им обясняваш едно и друго и те почват да го приемат като убида а и теб самия те дразни .

DevilWish
11-04-2006, 08:05
Awe kyf e toq typ vypros we????Ole bati.Mi mn. qsno ,4e nqma zna4enie nai- ubu i dfamata da sa umni dostaty4no

kobrichka
11-04-2006, 08:06
няма никакво значение

ProstoAz
11-04-2006, 08:07
Незнам какво разбираш под умен... :-k
Както и да е...
Не е съвсем без значение. Аз мисля, че трябва да са горе долу на едно интелектуално ниво, иначе или единия ще се комплексира от другия, или просто разговорите помежду им няма да вървят.
Между другото познавам едно момиче, което много пъти ми се е оплаквало, че се комплексира от гаджето си, а и той не си спестявал коментари като "много си тъпа". #-o

air_J
11-04-2006, 08:07
Не е задължително, но накрая винаги се оказва, че момчето е по-умно. :-({|=

mechtaq_za_teb
11-04-2006, 08:30
bahti tapata tema !

CVETELLINA
11-04-2006, 08:38
Според мен двамата трябва да са на еднакво или близко интелектуално ниво..:}

leko_otkachena
11-04-2006, 08:58
kakvo znachenie ima koi e po-umen

nikinkaaa
11-04-2006, 09:00
bahti tapata tema !
Верно е
:arrow: Няма значение кой е по-умен

Chiana
11-04-2006, 09:03
Ммм аз не смятам, че темата е тъпа или нещо такова. За мен най-добрият отговор е: Двамата трябва да са на еднакво интелектуално ниво, за да може да има пълноценно общуване между двамата.
Чесно казано досега не съм била с момче, което да е по-умно от мен. Все на идиоти попадам. Не искам да се изкарам особено интелигентна, но просто така се случва, че всичките са идиоти.
Сегашния ми приятел не мога да кажа, че е идиот. Напротив, умен е. Вярно, аз изкарвам отлични оценки, а той - тройки и четворки. Но това не е показател, защото го мързи. Но много често ми се е случвало да ме пита за елементарни думи на български какво означават. Прави страшно много правописни грешки. Но ме дразни, че непрекъснато се мъчи да се изтъкне. Прави се на голям компютърен специалист. А пък когато се пробва да ми инсталира Windows, компа ми се бъгна тотално. Също така ми се прави, че знае много английски. А преди няколко седмици открих, че той незнае азбуката на английски. Също така ме пита за елементарни думи от рода на war и разни такива.
Незнам, в някои области сигурно е по-добър от мен, може би географията.
Незнам, чесно казано на мен не ми се е случвало да видя умно и интелигентно момче, което същевременно да не е някой захлюпен и депресиран. А и грозен. Да речем да не пуши, да не пие, да не излиза никъде, само вкъщи да си седи... Пък аз не искам такъв тип да ми се мярка пред очите, защото няма да го изтърпя. А още по-малко да ме коплексира, че е по-умен от мен. Не търпя по-умни от мен около мен. Такава съм, особена. А ако пък е такъв по излизанията, то той
ще е някакъв престъпник, който поне веднъж е лежал в районното или поне веднъж се е надрусвал и напивал до припадък, или поне веднъж е разбивал нещо и крал нещо. Трябва да се търси златната среда между тези две неща, но мноого рядко се намира. Незнам имам чувството, че в Шумен всички спадат към една от двете категории. Е, приятелят ми е някъде по средата. По-скоро към втория тип, макар, че слава богу не е задържан и не е крал. Само веднъж се беше понадрусал с хапчета, но иначе не се дрогирва, а даже вече и трева не пуши. \:D/

BUBU_to4ka_TO
11-04-2006, 09:16
Според мен двамата трябва да са на еднакво или близко интелектуално ниво..:}

i az taka si mislq....bi bilo po komfortno i za dvamata

Pwnt
11-04-2006, 09:20
Според мен двамата трябва да са на еднакво или близко интелектуално ниво..:}

i az taka si mislq....bi bilo po komfortno i za dvamata
Добре е да се мисли принципно... Обаче резултатите са категорични: 100% са дали отговор, че момичето трябва да е по-умно. Явно тези, които изразяват мнение като твоето, после ходят и цъкат съвсем различен отговор. 8)

TeditoOoo
11-04-2006, 09:31
Все си е тая.Защо изобщо трябва единия да е по-умен и по какви критерии го определяте? Всеки е добър в различни области...и така се допълват взаимно ;)

macka123
11-04-2006, 09:39
според мен трябва да са на едно ниво
защото все пак иначе разговорите няма да вървят
но все пак гласувах че момчето трябва да е по умно,защото за мен момчето трябва да е по голямо на години а от там следва и да е по умен (повече класове е минал в училище и прочее)

илюзия
11-04-2006, 10:26
"всичко е от значение" :wink:
какво пречи момчето да е по-умно,или обратното
ако момичето е по-умно,той ще бъде "мъж под чехъл"
а пък,ако момчето е по-умно,то той ще я води за носа
а пък и нали "противоположностите се превличали",явно нп да са на различно интелектуални нива 8)

Azis4o
11-04-2006, 10:32
и двамата тря да са еднакво тъпи за да не се комплексира другия !!!

Ожени се за мен [-o< [-o< [-o< :smt007

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= ::: ::: ::: :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt034 :smt034 :smt034 :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Cherlotte
11-04-2006, 10:34
Не мисля, че ако някой от двамата е много над интелектуалното ниво на другия връзката ще върви. Най-малкото, че няма да имат много общи теми за разговор и т.н. Така че най-добре и двамата да са умни. :wink:

iiirish
11-04-2006, 10:35
аз не виждам тук какво значение има кой по-умен, кой по-глупав :-s важно е и двамата да се обичате, да давате всичко един за друг, пък и нали знаете, че любовта променя хората ;)

MimityYy
11-04-2006, 10:35
ami tva 4e mom4etata sa po typi ot priqtelktie si te sam isi go vnu6avat .. v pove4eto slu4ai e obratnoto ;]

miloto_girl_4e
11-04-2006, 11:24
Няма писано правило ... как се случи :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
11-04-2006, 11:32
Сегашния ми приятел не мога да кажа, че е идиот. Напротив, умен е. Вярно, аз изкарвам отлични оценки, а той - тройки и четворки. Но това не е показател, защото го мързи. Но много често ми се е случвало да ме пита за елементарни думи на български какво означават. Прави страшно много правописни грешки. Но ме дразни, че непрекъснато се мъчи да се изтъкне. Прави се на голям компютърен специалист. А пък когато се пробва да ми инсталира Windows, компа ми се бъгна тотално. Също така ми се прави, че знае много английски. А преди няколко седмици открих, че той незнае азбуката на английски. Също така ме пита за елементарни думи от рода на war и разни такива.

Не, той не е идиот... :mrgreen: Извинявам се за тази ми реплика, но не можах да се сдържа! :wink:

Момчето и момичето трябва да са горе-долу на едно интелектуално равнище, иначе връзката ще е адски скучна и за двамата. Не че по-глупавият ще се комплексира - просто няма да имат общ език.

let_me_go
11-04-2006, 11:41
Za men neshtata ne opirat do tova koi e po-umen i koi ne , vypreki che otgovorih v anketata . Za men neshtata opirat do tova koi e s poveche opit , a opredeleno mi e po-dobre , kogato choveka koito obicham e s po-golqm ot men...

Atula
11-04-2006, 12:14
Ne, i sega shte ti kaja zashto. Jenite oglupqvat ot liubov, a mujete ne. Te prosto ocenqvat jenata do sebe si. Koeto oznachava, che jenata v nachaloto na vruzkata trqbva da e s leko po-golemi aktivi v intelektualno otnoshenie, za da ima nakude da oglupqva, za da se izravnqt. Osven tova, mujete, koito sa prekaleno umni prevrushtata vruzkata v plan s dobre premereni stupki, a i sa tvurde celenasocheni. Jenite obichat iniciativata i emociite, a e fakt, che umnite hora se zabavlqvat i se radvat na jivota po-malko.Taka che- "za" jenata da e malko po-umna ot muja do sebe si.

Th3WildAng3l
11-04-2006, 12:30
За мен определено има значение. Някак си на мен ми става неудобно, когато момчето е по-глупаво от мене. Може би е и от зодията ми - дева - винаги търся най-доброто. За мен интелекта е от значение. Била съм както с много по-умни, така и с по-глупави от мене. Ако трябва да съм честна връзките ми с "по-глупавите" траят не повече от седмица. Просто не ми е комфортно, когато аз съм като енциклопедия, а момчето до мен не може да оправи граматиката. А и принципно ако едно момче е умно е интересно, амбициозно и се бори за нещо в живота. Това търся аз. :)

АТАКАБГ
11-04-2006, 13:36
Не е задължително, но накрая винаги се оказва, че момчето е по-умно. :-({|=
Точно. :mrgreen:

Kitana
11-04-2006, 13:42
hh koi да е по умен .. за мен това е тъпо.. ами един ще е в една насока др в друга ... например аз мразя история а прятеля ми не ... аз обожавам астрономия и физика .. той я мрази.. тъп неможе да се каже 4е е някой защото има разли4на гледна то4ка от теб.. трбва да са просто добри в това което правят и да се ДОПЪЛВАТ ВЗАИМНО :) ... и двамата да са на 1 интелектулано ниво... за разговори в бита.. това е по важно от това кой е по -умен и кой не е :)

gorskata_feja
11-04-2006, 13:43
Няма никакво значение според мен.

jeditte
11-04-2006, 13:59
Не може да се отрича факта, че хората са на различно интелектуално ниво.За да върви една връзка трябва и двамата партнъори да са на едно и също ниво.Има по-простички хора(което не ги прави лоши разбира се),които не биха могли да общуват с хора от "Голямото Добрутро" дет се вика, а някъде по средата са "нормалните средностатистически хора", които могат да общувата ако се налага с всички останали, но се чувстват най-добре сред себеподобни. Не може една връзка да просъществува дълго, ако единия е по-напред с материала. Не може ти да обожаваш книгите примерно, а да ходиш с някой дето твърди, че само ненормалните четат. Все едно да си негър и да ходиш с расист. Хората трябва да имат енакви възгледи, близко материално положение и близко ниво на култура и интелект, за да имат хармонична връзка. Тези неща обаче ще ги разберете с течение на времето... Сега ви вълнува по-скоро въпроса "Може ли отличничка да ходи с двойкаджия?" и обратното, май това е въпроса на темата... Отговорът е че може.
Само когато общувате повече време с хора от различни среди ще разберете колко голямо значение има "кой от къде е"...
И има огромна разлика между "умен" и "образован" човек. Познавам баби на село, които са сто пъти по-умни от някои вишисти, но просто не са имали възможност да получат образование...Няма значение дали партнъорите имат еднакво образование, а дали имат еднакво мозък в главата си.

Sarabi
11-04-2006, 14:26
МомИчето трябва да е по-умно от момчето,защото мъжете си мислят,че по природа са по привилигировани от нас.Само това,че са мъже ги кара да се мислят за нещо повече,а ако са и по-умни...то тогава за какво са жените на света?Момичето-за да има с какво да се "конкурира".

jeditte
11-04-2006, 14:30
Пише се привилЕгировани(превилЕги ), "умно момИче" :-D А и ако момичето е "умно", няма да понесе да стои с глупак, или поне ще е с него само да доказва колко е умна на неговия фон.Ако пък момчето е "умно" едва ли ще му е приятно да е с глупачка за повече от "една вечер".

CVETELLINA
11-04-2006, 14:44
Pwnt,само за информация,не съм гласувала в анкетата!..Така че напълно си заставам зад предния пост.

Faintman
11-04-2006, 15:22
ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ! :shock: (Много глупава анкета) За любовта няма норми и правила-тя просто идва или си отива!

Lina_Teya
11-04-2006, 15:41
](*,) Умът е нещо, което трудно би се премерило - и количествено, и качествено. Умните хора умеят да слушат другите. Влюбеният човек чува само този, когото обича. Ако другият е по-умен, влюбеният се образова обичайки.
Ако се изживяваш като енциклопедия, когато си край някого - той не ти харесва. Не си губи времето с него.
Ако някой разказва така увлекателно, че на теб ти "увисва долната устна", а на другия ден се усетиш че си в библиотеката и търсиш материали по темата, с която са те очаровали - затънал си
Любовта ще те накара да се самообразоваш, за да бъдеш харесван. :-({|=

11-04-2006, 16:28
Не може да се отрича факта, че хората са на различно интелектуално ниво.За да върви една връзка трябва и двамата партнъори да са на едно и също ниво.Има по-простички хора(което не ги прави лоши разбира се),които не биха могли да общуват с хора от "Голямото Добрутро" дет се вика, а някъде по средата са "нормалните средностатистически хора", които могат да общувата ако се налага с всички останали, но се чувстват най-добре сред себеподобни. Не може една връзка да просъществува дълго, ако единия е по-напред с материала. Не може ти да обожаваш книгите примерно, а да ходиш с някой дето твърди, че само ненормалните четат. Все едно да си негър и да ходиш с расист. Хората трябва да имат енакви възгледи, близко материално положение и близко ниво на култура и интелект, за да имат хармонична връзка. Тези неща обаче ще ги разберете с течение на времето... Сега ви вълнува по-скоро въпроса "Може ли отличничка да ходи с двойкаджия?" и обратното, май това е въпроса на темата... Отговорът е че може.
Само когато общувате повече време с хора от различни среди ще разберете колко голямо значение има "кой от къде е"...
И има огромна разлика между "умен" и "образован" човек. Познавам баби на село, които са сто пъти по-умни от някои вишисти, но просто не са имали възможност да получат образование...Няма значение дали партнъорите имат еднакво образование, а дали имат еднакво мозък в главата си.


Suglasen sum,4e dvojkata trqbva da budat na sravnitelno blizko intelektualno nivo,no ti kaza golqma glupost-pove4eto vruzki sa mejdu hora s neosobeno blizki finansovi vuzmojnosti i v takuv slu4aj e po-dobre mom4eto da bude s po-visokite vuzmojnosti naj-malkoto zaradi etiketa,kakto i e dobre mom4eto da e malko po-umno za da moje da izpulnqva dobre rolqta si na predstavitel na silniq pol...

Krem4eto
11-04-2006, 19:34
Какъв е този въпрос?!Или двамата да са умни или двамата да са тъпи!!!

Базик де!Няма значение кой е по-умен!!!

Chikiponita
11-04-2006, 19:36
Trqbva i dvamata da sa na4eteni,no v razli4ni oblasti,za da se dopulvat :)

MoHuTo
11-04-2006, 19:52
хаха ебаси темата честно...

KuReC
11-04-2006, 20:47
e po taq logika az trqa6e da poznaam momi4eta 6ot az po prost i otka4en izrod ot mene ne sum vijdal xaxaxa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

krem4et0
11-11-2006, 20:04
Не е задължително, но накрая винаги се оказва, че момчето е по-умно. :-({|=
Представям си колко глупави приятелки си имал.
по темата-трябва да са на 1 ниво,защото в противан случей няма да са пълноправни партньори.

summer_04
11-12-2006, 09:45
hahahahah!cie me ubivate bavno prosto!

Plamen †
11-12-2006, 09:52
Трябва ли момчето да е по-умно от приятелката си?

-Що за глупост е това ??? !!! важното е да се обичат и да се оважават взаимно а кой е по-умен не е важно. Важното е любовта ! ! ! † † †

MaRtiTyY
11-12-2006, 09:58
Няма значение(момичетата по принцио са по умни от момчетата,но в случая няма значение)Важното е да се обичат и да им е яко един с друг :wink: :wink: :wink: :wink:

RoSsY88
11-12-2006, 10:30
че аз умен мъж не съм срещала :twisted: басик...ами по принцип при мен винаги уж съм била по умната...сигорно щот уча сериозно а всичките ми гаджета не обичат да учат и работят

Bamfi
11-12-2006, 11:12
О.о Аз пък смятам, че момчето трябва да е по-умно..Разбира се, да са в една интелектуална среда, но момчето винаги трябва да е по-умно, това поне за мен е доста важен критерий, а аз не съм склонна да подбирам, по-скоро да оценявам човека такъв, какъвто е. Ако видите един не особено угледен мъж с красива и умна жена до себе си - как така си го е харесала, нали?

LO6IQ
11-12-2006, 12:18
хмм.. момчетата казват,че момчето трябва да е по умно .... момичетата обратното- т.е. че момичето трябва да е по умно .. според мен няма никъкво значение ... но би било хубаво ако: :smt115 на момичето = :smt115 на момчето
:mrgreen: ... :mrgreen: ... :mrgreen:

teardrop
11-12-2006, 12:24
Ако обичам някой няма да ме интересува дали ще е по-тъп или по-умен от мен. Но все пак, за да са доволни и двамата, трябва горе-долу на еднакво ниво да са, а не единия да е на светлинни години пред другия що се отнася до интелектуалния багаж.

ruff_rider_lady
11-12-2006, 17:40
Ми то няма кой знае какво значение , ако се обичат и си пасват , но по принцип е хубаво и двамата да са на едно ниво .

AssShot
11-12-2006, 19:39
Бати тъпата анкета, честно. НЯМА значение кой колко е умен, ВАЖНОТО Е ДА СЕ ХАРЕСВАТ ХОРАТА.

nasty_13
11-12-2006, 19:46
хехе а къде е ттретия вариянт за отговор - умни са в различни насоки ; няма значение или това по никакъв начин не им влияе :?: :idea: [-X :smt014 :smt013

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:03
момичето- по-умно,момчето е по-скоро за закрила :-k

`Death`Whore`
03-17-2007, 14:05
Умното търси умно.

IdiOtKa
03-17-2007, 14:26
Ммм аз не смятам, че темата е тъпа или нещо такова. За мен най-добрият отговор е: Двамата трябва да са на еднакво интелектуално ниво, за да може да има пълноценно общуване между двамата.
Чесно казано досега не съм била с момче, което да е по-умно от мен. Все на идиоти попадам. Не искам да се изкарам особено интелигентна, но просто така се случва, че всичките са идиоти.
Сегашния ми приятел не мога да кажа, че е идиот. Напротив, умен е. Вярно, аз изкарвам отлични оценки, а той - тройки и четворки. Но това не е показател, защото го мързи. Но много често ми се е случвало да ме пита за елементарни думи на български какво означават. Прави страшно много правописни грешки. Но ме дразни, че непрекъснато се мъчи да се изтъкне. Прави се на голям компютърен специалист. А пък когато се пробва да ми инсталира Windows, компа ми се бъгна тотално. Също така ми се прави, че знае много английски. А преди няколко седмици открих, че той незнае азбуката на английски. Също така ме пита за елементарни думи от рода на war и разни такива.
Незнам, в някои области сигурно е по-добър от мен, може би географията.
Незнам, чесно казано на мен не ми се е случвало да видя умно и интелигентно момче, което същевременно да не е някой захлюпен и депресиран. А и грозен. Да речем да не пуши, да не пие, да не излиза никъде, само вкъщи да си седи... Пък аз не искам такъв тип да ми се мярка пред очите, защото няма да го изтърпя. А още по-малко да ме коплексира, че е по-умен от мен. Не търпя по-умни от мен около мен. Такава съм, особена. А ако пък е такъв по излизанията, то той
ще е някакъв престъпник, който поне веднъж е лежал в районното или поне веднъж се е надрусвал и напивал до припадък, или поне веднъж е разбивал нещо и крал нещо. Трябва да се търси златната среда между тези две неща, но мноого рядко се намира. Незнам имам чувството, че в Шумен всички спадат към една от двете категории. Е, приятелят ми е някъде по средата. По-скоро към втория тип, макар, че слава богу не е задържан и не е крал. Само веднъж се беше понадрусал с хапчета, но иначе не се дрогирва, а даже вече и трева не пуши. \:D/

нали знаеш ...никога не е късно ...

иначе аз мисля че интеликтоалното положение на двамата трябва да е горе доло еднакво ...

Imaginary^
03-17-2007, 15:05
По принцип много момчета искат да са по-умни от приятелките си, да демонстрират "интелектуално превъзходство" и по този начин да повдигнат безценното си его. Само дето това е голяма простотия... и ако момичето е по-умно (което в повечето случаи е вярно :smt016 ), според мен трябва да има по-високи изисквания и да потърси момче, което да отговаря на нейното ниво. :)

~Candy~
03-17-2007, 15:13
НЕеЕЕ тази анкета ме уби,ми двама човека като се обичат няма значение кой е по-умният..

`Death`Whore`
03-17-2007, 15:16
Има значение, защото умният човек няма да стигне до обичане с някой глупав.

mon4eto
03-17-2007, 15:18
Nqma nikakvo zna4enie!

~Candy~
03-17-2007, 15:19
Еми аз не мсиля че анкетата е за това дали могат да ходят умница и тъпак или обратното,а кой трябва да е по-умен,а това не значи че единият задължително е идиот

`Death`Whore`
03-17-2007, 15:20
Всъщност интелигентността не се измерва в "по-умен", защото няма "най-умен" - има интелигентен и глупав.

~Candy~
03-17-2007, 15:24
И в една връзка винаги трябва да има интелигентен и глупав така ли?Имаш много странни възгледи по въпроса..пък и не си права че прилагателното(определени то) умен не може да се степенува

`Death`Whore`
03-17-2007, 15:26
То на теория може, но ти можеш ли да кажеш дали си по-умна от някого? Да не говорим, че ако става въпрос за сравняване на мъж и жена, ситуацията става доста сложна, защото по начало са различни. Иначе просто казвам, че интелигентният човек иска до себе си интелигентни хора.

~Candy~
03-17-2007, 15:33
То на теория може, но ти можеш ли да кажеш дали си по-умна от някого? Да не говорим, че ако става въпрос за сравняване на мъж и жена, ситуацията става доста сложна, защото по начало са различни. Иначе просто казвам, че интелигентният човек иска до себе си интелигентни хора.
Е да за това си права

Tesinka
03-17-2007, 15:42
Mi i dwamata trqbva da sa umni... ili prosti :D znam li,nqma zna4enie - horata kato se obi4at neka da sa zaedno i da se radvat na lubovta - bez zna4enie kakwi sa umni ili prosti :D

dinosaur
03-17-2007, 15:42
момчетата са тъпи :D

nencuHka
03-17-2007, 16:17
Егати тъпия въпрос.Не мисля,че има значение кой е по-умен и кой по глупав.В най-лошия случай единия е олигофрен :-D ,а в най-добрия - еднакво интелектуално ниво.

Ice_Queen
03-17-2007, 16:28
Ани, още 1 стара...лок.

03-17-2007, 16:48
Не е задължително, но накрая винаги се оказва, че момчето е по-умно. :-({|=Едно момче ме заряза,защото съм била по-умна от него! :smt019

мацка от класа
03-17-2007, 17:06
Мооооля!? Що за въпрос бе:) Може,както единия да е по-умен,така и другия,ама едва ли ще тръгнат да се избират чрез конкурс,представляващ тест за интелектуалното им ниво :) Препоръчително обаче е и двамата да си допадат и да нямат голяма разлика в умствения си багаж,че да имат общ език,иначе единия все ще говори и приказва неща,дето другия грам не чатка :lol:

sexi_lady_666
03-26-2007, 22:01
hodeh s edin glupav futbolist ot bansko naistina ne e priqtno za edno umno i krasi momi4e kato mene i toi e krasiv ma nema ni6to v glavata :D:D:D

BAYO
03-26-2007, 22:06
hodeh s edin glupav futbolist ot bansko naistina ne e priqtno za edno umno i krasi momi4e kato mene i toi e krasiv ma nema ni6to v glavata :D:D:D

ахахаххахехехехеехехехехе ахахахахахахах .............

Така не се говори никога бе. Дори и да си Мадона!!!!! Нямаш ник'ви порядки и по тва как говориш ми става ясно колко си "умна" .

По темата: Естест. че момчетата тря сме по - умни, щот често излизаме с по-малки от нас и тря да ги понаучим на тва и онова. Не се сърдете, просто поредната истина от животът на Вас и Нас :mrgreen:

`Death`Whore`
03-26-2007, 22:09
Ако бяхте умни, нямаше да излизате с по-малки, а щяхте да сте способни да общувате качествено с жени и момичета на вашата възраст. Всеки може да излъже едно напълно неопитно момиче и да го върти на пръста си.

ThePainIsReaL
03-27-2007, 12:19
Супер тъпа тема ..
но попринцип по кухи лейки не си падам, когато си харесвам момче.

Blab
03-27-2007, 14:12
хахаха... :smt005 :smt005 :smt005
И как точно общуват хора от "двете крайности"? :-k
За една връзка не се иска само ****, а и още нещо!
За тъпчовците има тъпки :-D хахаха....

Lucksito
03-27-2007, 15:59
Nqma zna4enie.Puk o6te po-xubavo i dvamata da sa umni O:)

Jackie
03-27-2007, 16:00
Трябва да имат акъл. Някоя куха лейка, ако се хване с някой интелигентен ? Какво би следвало.. според мен трябва да са горе-долу на един коефициент.

elf4o
03-27-2007, 16:51
за мен лично жените са по умни от мъжете но за сметка на това мъжете са по силния пол :)
това е нещо като равносметка може би :>

bibonka
03-27-2007, 20:04
Ммм аз не смятам, че темата е тъпа или нещо такова. За мен най-добрият отговор е: Двамата трябва да са на еднакво интелектуално ниво, за да може да има пълноценно общуване между двамата.
Чесно казано досега не съм била с момче, което да е по-умно от мен. Все на идиоти попадам. Не искам да се изкарам особено интелигентна, но просто така се случва, че всичките са идиоти.
Сегашния ми приятел не мога да кажа, че е идиот. Напротив, умен е. Вярно, аз изкарвам отлични оценки, а той - тройки и четворки. Но това не е показател, защото го мързи. Но много често ми се е случвало да ме пита за елементарни думи на български какво означават. Прави страшно много правописни грешки. Но ме дразни, че непрекъснато се мъчи да се изтъкне. Прави се на голям компютърен специалист. А пък когато се пробва да ми инсталира Windows, компа ми се бъгна тотално. Също така ми се прави, че знае много английски. А преди няколко седмици открих, че той незнае азбуката на английски. Също така ме пита за елементарни думи от рода на war и разни такива.
Незнам, в някои области сигурно е по-добър от мен, може би географията.
Незнам, чесно казано на мен не ми се е случвало да видя умно и интелигентно момче, което същевременно да не е някой захлюпен и депресиран. А и грозен. Да речем да не пуши, да не пие, да не излиза никъде, само вкъщи да си седи... Пък аз не искам такъв тип да ми се мярка пред очите, защото няма да го изтърпя. А още по-малко да ме коплексира, че е по-умен от мен. Не търпя по-умни от мен около мен. Такава съм, особена. А ако пък е такъв по излизанията, то той
ще е някакъв престъпник, който поне веднъж е лежал в районното или поне веднъж се е надрусвал и напивал до припадък, или поне веднъж е разбивал нещо и крал нещо. Трябва да се търси златната среда между тези две неща, но мноого рядко се намира. Незнам имам чувството, че в Шумен всички спадат към една от двете категории. Е, приятелят ми е някъде по средата. По-скоро към втория тип, макар, че слава богу не е задържан и не е крал. Само веднъж се беше понадрусал с хапчета, но иначе не се дрогирва, а даже вече и трева не пуши. \:D/

Не искам да се фукам с гаджето ми,но ще ти кажа,че моя не се прибира в тях ,а изкарва 5 и 6 и то само от едно прочитане ... Не знам може би запомня бързо ... Или явно съм късметлийка :) И аз като чуя някоя дума,която не знам било то на английски или български,макар и рядко да се случва ,и аз питам какво значи ... в това няма лошо ..

bqsna_teenagerka
03-27-2007, 20:10
:smt005 ебати анкетата...не гласувах нито за едното нито за другото!
според мен и 2мата трябва да са умни а пък ве4е кой е по...е друг еъпрос :smt016

BAYO
03-27-2007, 20:26
:smt005 ебати анкетата...не гласувах нито за едното нито за другото!
според мен и 2мата трябва да са умни а пък ве4е кой е по...е друг еъпрос :smt016

Hah..tctc e nali tochno tva e vyprosa be, mali mali mali mali #-o

krem4et0
03-28-2007, 06:21
Има значение, защото умният човек няма да стигне до обичане с някой глупав.
не баш така. Аз мисля, че съм умно момиче и това не е само мое мнение, но съм хлътвала по абсолютни тъпаци. не казвам мързеливи,а откровено глупави. за радост сегашния ми приятел не е такъв. Напротив доста умен е, но е позволил аз да съм по-хубавата и по-умната във връзката ни :lol:

stra6no_sexy
03-28-2007, 06:28
според мен най-добре е идвамата да са достатъчно умни

`Death`Whore`
03-28-2007, 08:40
Аз мисля, че съм умно момиче и това не е само мое мнение, но съм хлътвала по абсолютни тъпаци. не казвам мързеливи,а откровено глупави. за радост сегашния ми приятел не е такъв. Напротив доста умен е, но е позволил аз да съм по-хубавата и по-умната във връзката ни :lol:
Хлътвала си - хлътването е свързано предимно с външността, а обичането опира в голяма степен до характера, затова казах "обичане".

Lolla
03-28-2007, 16:25
Malko tupa tema, za6toto tova e otnositelno......... :smt017 No vse pak ne vurvi ediniq ot dvamata da e inteligenten ( toest da znae kak da se durji, da se interesuva ot mn ne6ta) a drugiq da gleda kato tele v jeleznica, kogato zapo4ne6 da mu govori6 malko po - vuzvi6eno ili za nqkakvi po razli4ni temi ot alkohol, treva, kuponi, zabivki.......Trqbva dvamata da se dopulvat :smt004

sexy_momi4e
03-28-2007, 16:48
bahti tapata tema !
da,stiga s teq prostotii koi trqbva da e po-umen,zavisi si ot 4oveka(ponqkoga po-tupite ne iskat umni za da ne se 4uvstvat neudobno,puk i kakvo kato iska6 da stane6 gadje s nqkoi 6e mu pravi6 testove dali e po- umen li :smt011 )

krem4et0
03-29-2007, 10:04
Аз мисля, че съм умно момиче и това не е само мое мнение, но съм хлътвала по абсолютни тъпаци. не казвам мързеливи,а откровено глупави. за радост сегашния ми приятел не е такъв. Напротив доста умен е, но е позволил аз да съм по-хубавата и по-умната във връзката ни :lol:
Хлътвала си - хлътването е свързано предимно с външността, а обичането опира в голяма степен до характера, затова казах "обичане".
Да ти кажа, че не е така-човекът, който съм обичала с цялото си сърце е абсолютен и кръгъл глупак. Просто е тъп, но аз го обичах по други причини и аз не знам какви. Обичах го повече отколкото обичам сегашното си гадже-представи си за какво става дума. И все пак мога да кажа, че е бил и грозен и глупав.

furtado
03-29-2007, 12:02
4estno kazano ne moga da otgovorq to4no,ama 6te kaja slednoto.priqtelqt mi dosta 4esto me udivlqva s razni ne6ta,koito znae,a az ne.i tova mn mi haresva,6toto si vikam' brei kvo umno gadje si imam,ot nego 6te izleze svesten 4ovek,tolkova erodiran,inteligenten'.tva me kara da mu se vyzhi6tavam

FiRe_LaDy
03-29-2007, 12:13
Mislq,che tova nqma nikakvo znachenie.Shto za vypros izobshto?

NaNa_SladuRana
03-31-2007, 15:43
Какви са тези глупости?Научно доказано е,че момичетата(жените)са по-умни!Ама най-добре е да са еднакво умни (или тъпи :-D )

vikipf
03-31-2007, 15:49
щР щР щР Е*АСИ ВЪПРОСА ВЕРНУУУ...
МИ КВО ЗНАчЕНИЕ ИМА КОЛКО СА "УМНИ" ВАЖНОТО Е ДА СЕ БИчКАТ.. ;) СМИСЪЛ АЗ КЪТ СЪМ "УМНА" (АКО ГОВОРИМ ЗА УМЕН КАТО КОЕФИЦИЕНТ НА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ :smt005 :smt005 :smt005 ) ЗНА4И ЛИ чЕ ТРЯА ХОДЯ С НЕКВИ СДУХАНИ ОчИЛАТКОВЦИ... МИ АЗ ПРЕДПОчИТАМ МОМчЕТО ДА Е ПО-ТЪПО Е ТАКА ДА СИ ГО ВРЪТКАМ ... :smt005
П.П. ЕТООО ПАК ИЗЛЪГАХ... :smt005 ИЗВИНЕТЕ чЕ ФЛУУДЯ АМА ПРОСТО НЕ СЕ СДЪРЖАХ ;Р

BAYO
03-31-2007, 16:06
Какви са тези глупости?Научно доказано е,че момичетата(жените)са по-умни!Ама най-добре е да са еднакво умни (или тъпи :-D )

Покажи ми някъде, че момичетата(жените) сте по-умни и ще те черпя квото искаш. Мога да ти говоря цяла вечер и цял ден за това, така че неподготвена не се изказвай, ако обичаш [-( #-o

DeSiTo0o
03-31-2007, 18:03
И двамата трябва да са умни ;)

04-01-2007, 10:50
da ti kaja misle,4e i dvamata tr da sa umni...t.e.ako ediniq e po-umen ot drugiq mn t1po 6e se polu4i...no v krai na smetka momi4eto tr da e po umno... :lol:

NaNa_SladuRana
04-01-2007, 12:13
щР щР щР Е*АСИ ВЪПРОСА ВЕРНУУУ...
МИ КВО ЗНАчЕНИЕ ИМА КОЛКО СА "УМНИ" ВАЖНОТО Е ДА СЕ БИчКАТ.. ;) СМИСЪЛ АЗ КЪТ СЪМ "УМНА" (АКО ГОВОРИМ ЗА УМЕН КАТО КОЕФИЦИЕНТ НА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ :smt005 :smt005 :smt005 ) ЗНА4И ЛИ чЕ ТРЯА ХОДЯ С НЕКВИ СДУХАНИ ОчИЛАТКОВЦИ... МИ АЗ ПРЕДПОчИТАМ МОМчЕТО ДА Е ПО-ТЪПО Е ТАКА ДА СИ ГО ВРЪТКАМ ... :smt005
П.П. ЕТООО ПАК ИЗЛЪГАХ... :smt005 ИЗВИНЕТЕ чЕ ФЛУУДЯ АМА ПРОСТО НЕ СЕ СДЪРЖАХ ;Р
Браво :smt023 и аз обичам да си ги връткам!

i'need'love
04-01-2007, 12:52
Nadali shte se nameri umno momche :P

Sheguwam se.

Ami mnenieto mi e, che ne samo edinq trqbwa da e umen w edna wruzka.. Zashto momcheto trqbwa da e po-umno...? e,ako w edna wruzka trqbwa da se izbira koi da e po-umen bih kazala momcheto...! No principno i dwamata trqbwa da sa dostatuchno umni .... [/i]

Valar
04-01-2007, 12:59
Няма начин винаги в един любовен триъгланик има по един тъп ъгал!!!
Какво да се прави.......
Се Ла Ви!

MACKA prez no6ta
04-01-2007, 13:07
E jelatelno e az da sam po umnata :P ama...tva ne e koncert pojelanie se pak ,a ako govorim ob6to kolkoto pove4e se doblijavat edin kam drug po umstven bagaj tolkos po dobre 6te se razbirat i nqma se edinq da e nazad s materiala.

SwEeT_tEmTeSiOn
04-01-2007, 13:10
Ми не знам кой трябва да е по-умен,аз преди бях привърженичка на теорията,че момичетата са винаги били и ще бъдат по-умни от момчетата,но съм сбъркала,макар,че аз съм момиче казвам,че някой път не сме прави и трябва да взимаме акъл от някое момче (е разбира се не всяко срещтнато :smt005 ) \:D/

Ice_Queen
04-01-2007, 13:21
И кво?Ако нито 1 не е умен или просто и 2мата са вундеркинди?
Защо да не е хубаво във всеки 1 случай?!
2мата -гений - ще ти е кеф ,че човека с който си може да е на нивото ти и темите ви не са ограничени!
2мата лекооо кухи - кеф!ще изкреизват заедно пак!1 луд и др луд -партия!

Вс си е до хора оба4е.Примерно ако сам си осъзнаваш че гаджето ти е с доста повече умствен багаж от теб , ако си човек на място ще ти стане малко от малко гадно и ще се постараеш да поназубкаш нещо,да се поинтересуваш , за да не се излагаш...

juSTkiddy
04-01-2007, 13:34
Какво значение има кой е по умния?Темата е..меко казано тъпичка :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
04-01-2007, 14:45
ако единият е по-умен...др-ят ще се чувства комплексиран...

или и 2мата да са със средна тъпота... или еднакво интелигентни...
'щото никой умен няма да си избере приятелка с ниско IQ... поне така смятам...най-малкото за к'во ще си говорят? те няма да имат общи интереси...

упорито&amp;хлапе
04-01-2007, 20:43
Според мен трябва да са на едно ниво, горе долу доколкото може да се измери интелигентността, защото иначе или на единия или на другия ще му е скучно.