PDA

View Full Version : stranen znak na tqloto



mai4et0
11-04-2006, 10:18
ami hora da vi kaja vaob6te ne sam sigurna 4e tazi tema e za tuk,no ina4e ne se se6tam kade da q pi6a!na edna moq priqtelka i se e poqvil nqkakyv stranen znak na tqloto.prili4a na pe4at...dori sqka6 e jigosano,leko kato izgoreno e.predstavlqva idealen kryg razdelen ot dve perpendikulqrni 4erti(leko izlizat ot kryga) i o6te 4 linii,zapo4va6ti izvyn kryga.vsy6tnost stra6no obqsnenie hvyrlih ,no....nikoga ne sam vijdala takova ne6to!golqmo e nqkade s diametyr 3sm.i nai strannoto e 4e tq vaob6te nqma predstava ot kade moje da se e polu4ilo.za6toto tezi dni e mn zaeta i postoqnno e ot vky6ti na u4ili6te i ot u4ili6te vky6ti.pyk i kak taka ne e usetila?!pls ako nqkoi e vijdal podobno ne6to ili znae kakvo e....neka pi6e.blagodarq vi predvaritelno :-k

SiLeNc3e
11-04-2006, 10:36
:shock: WOW interesno0..?! MMm Ne sam 4uvala nitu vijdala za takova ne6to i edva li nqkoi tuk su6to si ima predstava ot tfa..?! Nz nz nz nz ..pyrvata mi asociaciq kato go 4etoh be6e xixi - otvli4ana e ot izvynzemni..xaxaxa goleeeemii gluposti ?! Nz nz kakv0 moje da e tova :-k :smt017

mon4eto
11-04-2006, 10:44
Ox...za parvi pat 4uvam takova ne6to i za tva iskam da kaja 4e ni6to 4udno temata da e ebavka :roll:

mai4et0
11-04-2006, 10:49
hmmm mi to i az za parvi pat vidqh takova ne6to ama temata ne e ebavka!pitam to4no za6toto nqmam predstava kakvo e!

Тудор
11-04-2006, 11:07
Звучи абсурдно. Ако е истина - води я към редкацията на "Струма". Може да й дадът някой лев за сензацията.

FiSoLiNka
11-04-2006, 12:27
ne e ebavka a e seriozno i naistina e mnogo stranno

NaDuFcHe
11-04-2006, 12:32
Ако е истина - води я към редкацията на "Струма". Може да й дадът някой лев за сензацията.Dam napulno suglasna sum..malko mi zvuchi strannichko inache...shtoto tochno taka da se e poluchilo nemoje da e nito ot udrqne nqkude nito izgarqne..ninma..moje sama da si go e napravila fr-kata ti i da vi fintira neshto

FiSoLiNka
11-04-2006, 15:47
I ako nqkoi znae nqkakuv sait za takiva simvoli,znaci i t.n. da kaje zadaljitelno! PLS PLS

Тудор
11-04-2006, 15:51
Както и да е, обърни внимание на съвета ми по-горе. Сайт за знаци... хъм... намери някоя книга, но по-стара.

FiSoLiNka
11-04-2006, 16:11
да ама ние не знаем такъв сайт затова ако може някой да ни даде такъв сайт.... или нещо снимки... скоро ще качим снимката да видите за какво става дума :) :shock:

JoeBanana
11-04-2006, 20:20
ако изчезне или умре до дни, начи е нещо сериозно ;-)

mai4et0
11-04-2006, 20:23
de be mama mu stara!!!!tva ne be6e nujno!!!!!!! [-X :smt013

JoeBanana
11-04-2006, 20:42
хуу тогава вариант 2 :mrgreen:
питайте хари потър :) той има опит със знаците по тялото, професионалист :---)

а тоя знак къде точно по тялото е, че ми стана интересно :mrgreen:

Тудор
11-04-2006, 21:02
Снимка направете, после в интернет хостнете.

DaDdY_BoY
11-04-2006, 21:37
Ето това представлява знака, pls некой да пише ако знае какво означава!!!
http://www.picsbg.com/uploads/6d60ce8a74.jpg (http://www.picsbg.com)

Пенчу
11-05-2006, 01:05
OMG kato mernik na counter strike
:mrgreen:

Target Destroyed. :smt019

Тудор
11-05-2006, 06:04
Абстрахирайки се от чувството за хумор на Пенчу, си признавам, че нямам представа. И, да, отново - тази работа ме съмнява... много.

DaDdY_BoY
11-05-2006, 10:05
OMG kato mernik na counter strike
:mrgreen:

Target Destroyed. :smt019
еми да, колкото и да е смешно (за някой) представлява като снайпер от Counter-strike

Shadow_Walker
11-05-2006, 10:13
Е, вие всичките, които пуснахте, темата, снимката и мнения, че темата не е ебавка,ли го познавате това момиче...?
Честно казано нз кво е тва...може даже да си го е нарисувала сама или пък да се е одраскала на нещо с кръгла форма, тъпо звучи ама нз...
Може и от духове да е обладана :lol:

IlLuSi0nS`
11-05-2006, 11:19
хахаххаахаха мисля че си белязана да ни изкупиш греховете хаха
ебахти... мн изтрещели лапета се появиха хаха

Sazi
11-05-2006, 17:29
Haha tva na snimkata e narisuvano 100% ako e beleg nqma da se li4i tolkoz mnogo..........Az puk "imam trizubec na guza" :---)
:lol:

FiSoLiNka
11-06-2006, 15:29
Е, вие всичките, които пуснахте, темата, снимката и мнения, че темата не е ебавка,ли го познавате това момиче...?
Честно казано нз кво е тва...може даже да си го е нарисувала сама или пък да се е одраскала на нещо с кръгла форма, тъпо звучи ама нз...
Може и от духове да е обладана :lol:

damm poznavame go momi4eto mnogo dobra priqtelka nie e i znaem 4e nqma vrazka da go napravi tova ....prosto e mnogo strano i se pritesnqvame mnogoo koito moje nekade pomogne !!! temata ne e ebavka !!! i ako moje bez gadni komentari [-X

Тудор(без лог)
11-06-2006, 17:24
Добре, чакам статия в "Струма".

dream_dragon
11-06-2006, 18:27
Аз ви казах те са сред нас, ама вие не та не. Ей ви на сега доказателство. :lol: А сега сериозно. Найстина е страно и ме изненада. Обаче аз вярвам в такива откачаний и може би става нещо на тази планета. Ъ пак плямпам глупости.

Forslor
11-06-2006, 19:58
От тая снимка с тва нищожно качество не си личи дали е фейк или риъл . Аз преспокойно мога да си нарисувам един пентаграм да го позамажа така леко да стане по небрежно да сложа една blur-ната снимка и да си измисля няква фантасична история изфабрикувана от някой филм :wink:

FiSoLiNka
11-06-2006, 21:15
От тая снимка с тва нищожно качество не си личи дали е фейк или риъл . Аз преспокойно мога да си нарисувам един пентаграм да го позамажа така леко да стане по небрежно да сложа една blur-ната снимка и да си измисля няква фантасична история изфабрикувана от някой филм :wink:
kakvo da sloji6?? lelelel qvno se e vidqlo trudno she se nameri re6enie.,..pone nqkakav takav sait za znaci ako moje da ni dadete

Forslor
11-07-2006, 12:37
От тая снимка с тва нищожно качество не си личи дали е фейк или риъл . Аз преспокойно мога да си нарисувам един пентаграм да го позамажа така леко да стане по небрежно да сложа една blur-ната снимка и да си измисля няква фантасична история изфабрикувана от някой филм :wink:
kakvo da sloji6?? lelelel qvno se e vidqlo trudno she se nameri re6enie.,..pone nqkakav takav sait za znaci ako moje da ni dadete
С 2 думи : Един Photoshop + малко фантазия = WOW

Ето ти един сайтове за символи:
http://www.nazarite.net/evil-symbols.html
Вади вид на знака на ЗЕМЯТА. :wink:

http://www.exposingsatanism.org/signsymbols.htm
http://www.radioliberty.com/Symbolsandtheirmeaning.html

FiSoLiNka
11-07-2006, 20:11
От тая снимка с тва нищожно качество не си личи дали е фейк или риъл . Аз преспокойно мога да си нарисувам един пентаграм да го позамажа така леко да стане по небрежно да сложа една blur-ната снимка и да си измисля няква фантасична история изфабрикувана от някой филм :wink:
kakvo da sloji6?? lelelel qvno se e vidqlo trudno she se nameri re6enie.,..pone nqkakav takav sait za znaci ako moje da ni dadete
С 2 думи : Един Photoshop + малко фантазия = WOW

Ето ти един сайтове за символи:
http://www.nazarite.net/evil-symbols.html
Вади вид на знака на ЗЕМЯТА. :wink:

http://www.exposingsatanism.org/signsymbols.htm
http://www.radioliberty.com/Symbolsandtheirmeaning.html


mersi dano pomognat

daka7a
11-07-2006, 20:29
CHAOS: A self-made form of occultism taught through role-playing games such as Warhammer. According to one devotee, "Chaos is the opposite of order. Since everything changes, there is no right or no wrong -- only the quest for pleasure. The 8-pointed star represents the many different directions of chaos and the many ways you can follow it. We worship deamons and angels, and when we die, Chaos rewards us with the pleasures we liked in life. Chaos is everywhere, it blows in the wind..." See Chaos Magic

EVIL_GIRL_
11-08-2006, 05:13
Шанатава работа ... но според мен се шегувате нещо или просто тя си го е нарисувала .. :evil:

SINDEL
11-08-2006, 10:34
Тва не се е появило само [-X кви са тея глупости.
Или е нарисувано или приятелката ти има навика да се реже... Моят приятел е от тоя леко 4алнат тип - доставя му удоволствие да се реже и да си први по ръцете най-разли4ни белези. Даже си намери скалпел за да става по-лесно. Сега си има не знам си колко 4ерти4ки, пре4упени кръстове, пентаграми и кви ли не работи на ръцете. Даже и с цигари се е горил ама тва беше мн отдавна и тогава имаше сериозни проблеми...
Малко странно ми се видя в на4алото, но свикнах. Даже ми действа някво възбуждащо да го гледам така. А и после като останат белези е някво яко (без пре4упените кръстове, те не ме кефят)... Та може тва да е...

FiSoLiNka
11-08-2006, 21:22
hmm tctc ne iskam da osajdam horata za koito tova e ne6to obiknoveno da si rejat po tqloto... no stava duma za drugo.. tozi znak nqma kak da se napravi ot nqkoi ... prosto ot samoto mestopolojenie... momi4eto ne e 4alnato ili vqrva6to v nqkakvi sekti.. za tova se obarnahme da pitame kakvo moje bi ozna4ava tova ..... [-o<

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 21:58
4есно да ти кажа ... тфа момиче нещо те ебава ахха ... тфа е като ония филм ... Поин Плезент нещо такова беше хаха ... но това наистина прели4а на рязано!!! Не може да се е появило е така...АПСУРД! Почти 100% съм сигорна че е рязано ... или нещо от сорта :mrgreen: :smt005

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 22:00
Даже си намери скалпел за да става по-лесно.
Откъде скалпел???? :mrgreen: Искам и аз... :-k

SINDEL
11-09-2006, 10:43
Даже си намери скалпел за да става по-лесно.
Откъде скалпел???? :mrgreen: Искам и аз... :-k


Ех :-D ами майка му е лекарка и си го крадна от болницата :-) Ина4е нз така дали от някъде може да си купиш... Нямам си идея. Ама със скалпеп верно стават мн по-яки белези след тва :smt007 мн мн мн sexy

Forslor
11-09-2006, 21:06
http://forum.mgbr.net/style_emoticons/default/omg.gif http://www.carlabaron.net/forum/images/smilies/omg.png

Evil_ChilD_f_
11-09-2006, 22:03
Даже си намери скалпел за да става по-лесно.
Откъде скалпел???? :mrgreen: Искам и аз... :-k


Ех :-D ами майка му е лекарка и си го крадна от болницата :-) Ина4е нз така дали от някъде може да си купиш... Нямам си идея. Ама със скалпеп верно стават мн по-яки белези след тва :smt007 мн мн мн sexy

еее защо ме дразниш сегааа :smt010 :smt010 :smt010 ... еххх :) мерси се пак ...

tequila
11-10-2006, 08:20
такааааам едва ли някой който се ебава ще се мъчи толкова много да ни обяснява . а тва наистина прилича на мерник . ааааа ако приятелката ти се е напивала скоро може и от това дае. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 всмисъл , че може да не помни . а ако не се е значи нещо ви ебава и вие сте й се вързали

aliq
11-10-2006, 21:13
za prav pat 4uvam takova ne6to nqmam si i na predstava kvo moje da e :shock:

macka123
11-11-2006, 10:45
нз нз
мн странно звучи
наистина като нещо паранормално
да не е нещо отпечатък от някакъв по голям пръстен
знам ли...
къде е този отпечатък

sexY_mackA90
11-11-2006, 18:54
Тва не се е появило само [-X кви са тея глупости.
Или е нарисувано или приятелката ти има навика да се реже... Моят приятел е от тоя леко 4алнат тип - доставя му удоволствие да се реже и да си први по ръцете най-разли4ни белези. Даже си намери скалпел за да става по-лесно. Сега си има не знам си колко 4ерти4ки, пре4упени кръстове, пентаграми и кви ли не работи на ръцете. Даже и с цигари се е горил ама тва беше мн отдавна и тогава имаше сериозни проблеми...
Малко странно ми се видя в на4алото, но свикнах. Даже ми действа някво възбуждащо да го гледам така. А и после като останат белези е някво яко (без пре4упените кръстове, те не ме кефят)... Та може тва да е...


Absolutno na sushtoto mnenie sum i az se reja ili pone sega ne 4ak tolkoz no predi po4ti seki den i sa imam nai nai razli4ni belezi dori nakarax edna fr da mi napravi edna luna...taka 4e ili na vas vi se sheguva ili vashta fr vi e izlugala i vie ste tolkova glupavi 4e i povqrvaxte!!!

Forslor
11-11-2006, 19:47
Гледам всички са възбуждат кат някой са реже, ми и аз са режа мн са кефя.... ама не с скалпел ми напрао със сатъра ,особено са радвам като ми дойдат гости ,разбирасе не ги пускам да припарят в нас без да имат в себеси някой друг нож или поне 2-3 ножчета за бръснене - ся няма да седат и да ми пият я ,кръв да се лее тва е важното. :mrgreen:
Кефиме също и да имам белези по тялото за които някой хора дават сумати и пари да премахнат и пак не успяват напълно ,ама майни ги те не разбират ,че тФа е възбуждащо - Пфу будали. Деца зимайте пример- фаштайте те са кой сам ,кой с другарче и са кълцайте бе.

Дълбайте са като си падате по BDSM и т.н,но поне не заплесвайте темата на другаде,щот става адската простотия то не ,че не е .