PDA

View Full Version : "Ljubov ili zemetresenie..."



11-04-2006, 14:56
Iskam da spodelq istoriqta si i vi molq za syvet. Zna4i s Nego se zapoznahme predi 3 godini. Toi tykmo beshe prekratil seriozna vryzka, i sam pojela da ni zapoznae nasha obshta poznata- vidql me,haresal me i taka... na men toi syshto mi haresa...Da, oba4e na men ne mi haresa ideqta, 4e sled razdqla( pri polojenie,4e e imal 2-godishna vryzka) toi tolkova lesno e gotov za neshto novo. Predstoeshe mi kandidatsvane s alternativa da u4a nadale4 i smetnah, 4e e syvsem nepodhodqshto, da zapo4vam neshto s nego...Ostanahme "uj samo priqteli"- kak mrazq tezi otnosheniq! Ne otidoh da u4a 4olkova dale4, ostanah blizo do nego i taka...vijdahme si se,izlizahme...I edin den nau4ih,4e po4ti vednaga, sled kato bqh reshila,4e mejdu nas nqma smisyl da po4va neshto, toi e trygnal s dr momi4e...Kakto i da e-prieh go-vse pak nqma cql jivot men da 4aka,q!No toi samiqt nishto ne spomena za tova.Dokato edna ve4er, sled kato dvamata si bqhme na kafe,toi doide da me izprati,i zapo4nahme da se celuvame pred nas.Sprq i kaza:"izvinqvai,syjalqvam,imam si priqtelka,ne moje ti da si prosto drugata!"Kakto i da e-vseki ima momenti na slabost...S tova momi4e te sa ve4e po4ti 3 god zaedno,az imam priqtel ot god i polovina.No prez tova vreme,toi ne e sprql da me tyrsi,a e imalo i dr incidenti-da se celuvame i dosta pove4e ot tova...nz-za kakva me misli,kakvo stava s nas,zashto ne moga da si go izbiq ot glavata,toi ima li nqkakvi 4uvstva kym men-nishto ne razbiram,i sym adski razdvoena!A priqtelqt mi e sig nai-miloto syshtestvo, koeto moga da si prestavq,4e moje da se vljubi v men...Molq vi za mnenie-iskreno i 4estno.Blagodarq na vsi4ki :)

Ice Princess
11-04-2006, 19:20
Ами моето искрено и честно мнение е, че цялата ситуация е доста неприятна и заплетена... Според мен първо трябва да си изясниш сама за себе си кой от двамата обичаш повече, да поговорите открито и така.... Успех :wink:

Nightmare
11-04-2006, 19:26
Ако обичаш приятеля си прекрати отношенията с този човек. Той явно е несериозен в отношенията си с приятелките си. Щом има момиче до себе си от 3 години а търси и се целува с теб.. Не говори добре за него. Можеш ли да имаш нещо сериозно с него? Сама прецени какво искаш и от кого можеш да го получиш.

iiirish
11-04-2006, 19:41
отношенията ви с това момче наистина изглеждат много объркани. а когато се намеси и трети човек (приятеля ти) и четвърти дори (неговата приятелка) ситуацията изглежда едва ли не безнадеждна. ясно е това, че не можеш повече да търпиш подобно положение и искаш нещата да са ясни, но докато сама не направиш нещо с което да промениш случващото се, надали някой друг ще го направи вместо теб. реши с кого се чувстваш по-сигурна, кой от двамата би те направил по-щастлива и най-вече кой от тях ще е искрен с теб. на базата на тези сравнения направи избора си. успех ;)

KuReC
11-04-2006, 21:01
2 godini 3 godini ebahti neserioznite ste ostanete si v ku*venski otno6enia ili govori s nego i sa zemaite

11-05-2006, 10:00
Blagodarq na vsi4ki za otgovorite!Vie ste naistina 4udesni-dosta istina pro4etoh v tova,koeto kazahte,a nai-ve4e tova,za kur*enskite vzaimootnosheniq-gadno mi prozvu4a,no blagodarq na avtora mu,4e mi go kaza!To ne e za 4udene rabotata-priqtelqt mi e 100 pyti pove4e 4ovek,ot vyprosniqt drug,no kakvo da se pravi!Shtom tolkova pyti uj spirah da mislq za nego,gledah da se abstrahiram ot vliqnieto mu,a to kakvo se polu4ava-nito za mig ne go zabravqm!Kak da go zabravq po dqvolite!Plus tova imam strahoten 4ovek do sebe si!A kazvat,4e s drug se zabravq!Uvi...