PDA

View Full Version : ne me poznava,i az ne go poznavam,ot kude taq zloba togava?!



fille_de_chocolat
11-04-2006, 15:00
edno momche VSEKI put kato se razminavame po koridorite i pochva da se zaqjda.ne znam zashto me mrazi tolkova. ](*,) ](*,) ](*,) .edin put napravo go popitah zashto se dyrji taka s men,otgovora....ami prismq mi se :evil: molq za suvet,zashtoto nqma n-n da ne se vijdame(nai-dobrata mi priqtelka e ot negoviq klas :smt010 )

Sladkata_Nansi
11-04-2006, 15:11
q parvo kaji kak se zaqjda,4e pod ZAQJDANE moje da se razberat mn ne6ta...A i spored men ako tragnem da obra6tame vnimanie na vseki,koito ni gleda stranno ili zavistlivo...to kvo 6te stane...Mislq,4e ne trqa da mu "otdelq6" 4ak takova vnimanie... [-( 4e ina4e ti si razvalq6 nastroenieto...Pravi se,4e ne ti puka i to 6te mu pisne vse nqkoga...Moje bi cqlata rabota e,4e ti zavijda za ne6to,no puka li ti?Ne,nali... \:D/

11-04-2006, 15:18
moje da te haresva.svu4i stranno,no mom4etata(s detski akul) pokzvat lubovta si kato se durjat gadno s momi4eto,koeto haresvat.ina4e ako ne ti pravi ni6to toq,a samo si govori ne mu obru6tai vnimanie,ama ako te zaka4a ili te buta mu napravi skandal i 6e prestane.

mon4eto
11-04-2006, 15:22
Mi az milsq 4e 6tom nai dobrata ti priqtelka e v negoviq klas i toi se zaqjda s teb bez ni6to da si mu napravila tova ozna4ava 4e priqtelkata ti mu e nagovorila gluposti za teb-pone az taka milsq...pak po vaprosa za savet bix ti kazala da ne mu obra6ta6 vnimanie,prosto go podminavai kato ti govori ne6to i toi nai nakraq 6te se otkaje :-)

Sladkata_Nansi
11-04-2006, 15:34
Ne sam saglasna 4e priqtelkata ti e nagovorila ne6to zqa teb [-( [-X Po-skoro moje tq ne mu e priqtna na nego i pokrai neq i ti na nego,no ako tq ti e istinska priqtelka edva li bi nagovorila gluposti na tozi,osobeno pak ako ne sa 4ak takiva priqteli [-X

11-04-2006, 15:39
Ne sam saglasna 4e priqtelkata ti e nagovorila ne6to zqa teb [-( [-X Po-skoro moje tq ne mu e priqtna na nego i pokrai neq i ti na nego,no ako tq ti e istinska priqtelka edva li bi nagovorila gluposti na tozi,osobeno pak ako ne sa 4ak takiva priqteli [-X
i az mislq taka.prosto ne mu obru6tai vnimanie i 6e mu mine meraka da se ligavi. :twisted:

HopeLesss
11-04-2006, 15:58
Ми зависи в кой клас сте. Ако сте в 6-7-8 клас може и да те харесва и да не намира подходящия начин да те впечатли. Все пак на тая възраст момчетата са си още деца и може да иска да му обърнеш малко внимание, дори по този тъп начин :lol:

crazy_sexy_cool`f
11-04-2006, 16:33
случва се. Просто от нищото се озлобява към теб. Много са страннни тези хора. Ти не можеш ли да се оправяш с думи? Кажи му нещо което да го засенчи и той ще престане

miloto_girl_4e
11-04-2006, 18:37
Не може всички да те харесват ..
Явно той иска да ти покаже, че не му допадаш ..
А и може да го дразниш неволно с държанието си, начина на говорене, маниерите си ... знам ли го какво му се върти в главата...

Bloodlust
11-05-2006, 18:50
Ами или си му неприятна или те харесва. С времето ще си проличи. До тогава - пълно игнориране. Така ще разбере, че не това е начина :wink:

sherry
11-06-2006, 11:25
Бе кво ти дреме....Гледай си живота и не му обръщай внимание. Всякви злобари ги има.