PDA

View Full Version : vapros kam m-4etata ;)



11-04-2006, 15:07
zdr, zna4i skoro mi be6e za parvi pat i vse o6te ne sam pravila svirki na pr mi, no mn go obi4am i znam, 4e tova se haresva na vs m-4eta. no tuka v edna tema 101 strahotni sex trika 4eta "20. Бавно и нежно изтегли топките ми надолу, така че кожата да се опъне. Всичко, което правиш с пениса ми оттук-нататък, става десетократно по-силно като усещане."
iskam da vi pitam tova nqma li leko da boli ili nz?e, vse p[ak nqma darpam rqzko i mnogo, no vse pak? help me, za6toto iskam da dostavq max udovolstvie na mom4eto mi {}

dido_en
11-04-2006, 15:17
Според мен, няма нужда да се престараваш, щом ще ти е за първи път. Ще имаш достатъчно време да експериментираш с тия трикове. Започни по-семпло...Поне това е моето мнение. Като се поупражняваш с времето, импровизациите ще си дойдат сами. Естествено че можеш да пробваш нещо и от триковете. :)

11-04-2006, 15:20
Според мен, няма нужда да се престараваш, щом ще ти е за първи път. Ще имаш достатъчно време да експериментираш с тия трикове. Започни по-семпло...Поне това е моето мнение. Като се поупражняваш с времето, импровизациите ще си дойдат сами. Естествено че можеш да пробваш нещо и от триковете. :)
da we, ama az pitam vse pak tui 6te boli li? :)

totev
11-04-2006, 15:29
ако не е рязко, ако не стискаш и ако не дърпаш много, няма да боли :)
правилно ти казаха... всичко с времето си... не започвай още от началото с кой знай какви трикове, фатки и чалъми :)

ти ще усетиш какво тр да правиш по реакциите му, плюс това е хубаво и да говорите на тая тема ... за секса трябва да се говори :)

туй беше мойто скромно мнение :P
УсПеХииИИиИИ :)

OtherDimension
11-04-2006, 15:35
ако не е рязко, ако не стискаш и ако не дърпаш много, няма да боли :)
правилно ти казаха... всичко с времето си... не започвай още от началото с кой знай какви трикове, фатки и чалъми :)

ти ще усетиш какво тр да правиш по реакциите му, плюс това е хубаво и да говорите на тая тема ... за секса трябва да се говори :)

туй беше мойто скромно мнение :P
УсПеХииИИиИИ :)

pravilno

11-04-2006, 21:19
e ti sq nedei da durpash da mu otskubnesh topkite :shock: :?

Unknow
11-04-2006, 21:27
ако не е рязко, ако не стискаш и ако не дърпаш много, няма да боли :)
правилно ти казаха... всичко с времето си... не започвай още от началото с кой знай какви трикове, фатки и чалъми :)

ти ще усетиш какво тр да правиш по реакциите му, плюс това е хубаво и да говорите на тая тема ... за секса трябва да се говори :)

туй беше мойто скромно мнение :P
УсПеХииИИиИИ :)

Съгласна съм! Ако го направиш нежно и внимателно няма да боли, напротив...ще му е доста приятно и ще усили удоволствието.Но при положение, че още не си правила "френска любов" ...много е рано за такива "трикове". Трябва ти малко опит тук.Трябва да се научиш да го усещаш...по реакции, поведение...и т.н. Подкрепям и мнението че трябва да се говори за секса.Така ще научиш много неща за конкретния човек.При всеки е индивудуално...и ако мнозинството харесва нещо, може точно твоя човек да не го харесва.Затова се говори на тази тема.Успех!

DjBaloon
11-05-2006, 17:29
Tzz spored men e otnositelno ot momcheto.. az hi4 ne obicham da mi gi durpat butat i t.n.t.. ili mojebi ne sa mi go pravili prailno.. no dosega si4ki opiti da gi butat ili t.n.t sa bili ujasen proval :-D Obiicham da se zanimava s glavichkata:P
Kum momicheto shtom ti e za purvi put ostai mu tashacite ako ne poiska.. susredutochi se kum glavichkata nz na nqkoi da ne mu e priqtno tam;]

АТАКАБГ
11-05-2006, 18:15
Според мен, няма нужда да се престараваш, щом ще ти е за първи път. Ще имаш достатъчно време да експериментираш с тия трикове. Започни по-семпло...Поне това е моето мнение. Като се поупражняваш с времето, импровизациите ще си дойдат сами. Естествено че можеш да пробваш нещо и от триковете. :)

Точно.


А по въпроса към темата - ако го направиш леко няма да боли,но все пак не бързай да експериментираш.

11-06-2006, 02:00
Аз обичам да ми ги ближат {}

mgxpower
11-06-2006, 05:01
Аз обичам да ми ги ближат {}И аз и аз и не само .... :)

BoboMaister
11-06-2006, 17:09
e ti sq nedei da durpash da mu otskubnesh topkite :shock: :?



хах туй беше добро-ма наистина туй ще ми е интересно-смятай ако та хвана почне да та дърпа вече кат пейш само високите тонове ще хващаш :lol:

SINDEL
11-06-2006, 17:55
Аз обичам да ми ги ближат {}И аз и аз и не само .... :)

Ее. 4е кво друго освен да ти ги ближат???
За авторката - не се престаравай в на4алото. Има врме. Освен тва имай предвид 4е не вси4ки мом4ета се кефят ако им пипаш топките...на един даже му спадаше оная работа със светлинна скорост :-D А ако твоят 4овек оби4а - прилагай му трикове но 4ак след като си усвоила добре основните работи

Unknow
11-06-2006, 17:57
Ми има и други неща...и все приятни.Ама не учете детето още в началото на това (авторката).Да не вземе да осъкати някой :wink: :wink: