PDA

View Full Version : евро футбол



foulmist
11-04-2006, 15:48
някой може ли да ми даде малко информация:

1. кога се играе
2. как точно се играе
3. има ли някав сайт или вестник с прогнози
4. по-колко се печели например от 5лв. залог
5. на всеки мач ли се залагат по 5лв. или за фиша общо
6. има ли някъде точно и ясно как се играе :roll:

ScrappyDoo
11-04-2006, 15:53
някой може ли да ми даде малко информация:

1. кога се играе
2. как точно се играе
3. има ли някав сайт или вестник с прогнози
4. по-колко се печели например от 5лв. залог
5. на всеки мач ли се залагат по 5лв. или за фиша общо
6. има ли някъде точно и ясно как се играе :roll:

1. Всеки ден!
2.пишеш си мачожете на един фиш и чакаш да върже :)
3. www.eurofootball.bg и вестник има
4.за всеки мач си има коефициент и според него и това колко си заложил се изчислява колко печелиш
5.може на 1 мач,може и на 10 мача :)
6. в site-а ще намериш всичко което те интересува

Fena
11-05-2006, 06:29
Баш в сайта няма да намериш всичко, но ако нещо не ти е ясно можеш да пишеш тук, ние ще помагаме ако можем :mrgreen:

teenkopele
11-05-2006, 06:33
Само ще ти дам един съвет, когато правиш прогнози не използвай вестничето "Еврофутбол". :)

Неща за обясняване има много, тъй че, както каза Fena, пиши тук, а ние ще помагаме. :)

П.П. Сигурни мачове няма. :wink:

Far
11-05-2006, 07:00
И аз се каня от доста време да питам как се залага.В тоя сайт се регистрирах ,че и във форума и почти нищо не намерих.В нас имам някакъв фиш на който пише "Среща номер" и отдолу редове с цифрите от 1 до 7 в 14 главни реда така да се каже ,а от дясната страна можеш да залагаш за първите 45 мин как е мача,за вторите,на точен гол също в 14 големи реда.
Аз май веднъж залагах преди година ,ама съм забравил...А може ли да ми кажете как се изчислява с коефициентите колко печеля и какво е това "троен мач"?

teenkopele
11-05-2006, 23:06
И аз се каня от доста време да питам как се залага.В тоя сайт се регистрирах ,че и във форума и почти нищо не намерих.В нас имам някакъв фиш на който пише "Среща номер" и отдолу редове с цифрите от 1 до 7 в 14 главни реда така да се каже ,а от дясната страна можеш да залагаш за първите 45 мин как е мача,за вторите,на точен гол също в 14 големи реда.
Аз май веднъж залагах преди година ,ама съм забравил...А може ли да ми кажете как се изчислява с коефициентите колко печеля и какво е това "троен мач"?

За тройният мач, незнам, но печалбата се изчислява много лесно.
Ако си играл права колонка, умножаваш всеки един от коефициентите ( Коеф. на 1ят мач Х коеф на 2ят и т.н. ), след което умножаваш по сумата, която си заложил,и получаваш печалбата. :wink:

ScrappyDoo
11-06-2006, 07:54
По принцип троен мач се казва на този мач който е супер непридвидим и може да излезе всеки един от трите знака!

DarknessInside
11-06-2006, 10:58
Тва не е ли Teen форум?А еврофутболирането не е ли за 18+ години?Са ше кажа за НСБОП да ви проследят по IP!
RUN FOR YOUR LIFE!

teenkopele
11-07-2006, 04:51
По принцип троен мач се казва на този мач който е супер непридвидим и може да излезе всеки един от трите знака!

Да, това го знам, но мисля, че момчето пита как може да се заложи троен мач (Виждал съм във вестника, еди кой си гушнал еди колко си и дават прогнозите, които е направил и понякога съм виждал мач 1Х2).

Предлагам да започнем да правим някакви прогнози в другата тема. :wink:

Far
11-07-2006, 11:34
Тва не е ли Teen форум?А еврофутболирането не е ли за 18+ години?Са ше кажа за НСБОП да ви проследят по IP!
RUN FOR YOUR LIFE! Не всеки е този ,за когото се представя в нета! :wink:

Иначе аз не се занимавам с ЕФУ,отказах се да опитвам,много работа! :D
Сега си чакам Виза-те Електрон,регвам се в спортинг.бет-а ,вкарвам си в картата една 50-тачка и си джиткам онлайн,къде ще излизам аз до ЕФУ-то... :lol:

Fena
11-07-2006, 19:29
троен мач е когато си го играл "1X2"

teenkopele
11-09-2006, 05:31
троен мач е когато си го играл "1X2"

В такъв случай, колко е минималният залог и какъв е коефициента? :shock: :wink:

Fena
11-09-2006, 06:43
Значи примерно имаш един мач който си го писал 1-ца и един мач който си го писал 1X2. Двата мача ги попълваш на един фиш с множител 10(1 лев) и тъй като имаш троен мач, трябва да платиш 3 лева. Ако го спечелиш фиша(в случая ако хванеш първия мач, втория е сигурен) печалбата се изчислява по следния начин: Ако тройния ти мач е завършил 2ка примерно, взимаш коефициента от двойката(ако е завършил пък Х взимаш коефициента за Х съответно..) и го умножаваш по коефициента на единицата от първия мач, и цялото това го умножаваш по множител 10. Тук е малко по-особено защото при ДАДЕНИ 3 лева ти използваш множител за 1 лев :) Залога ти всъщност е 1 лев, обаче ти трябва да дадеш 3 :)

teenkopele
11-10-2006, 04:49
Значи примерно имаш един мач който си го писал 1-ца и един мач който си го писал 1X2. Двата мача ги попълваш на един фиш с множител 10(1 лев) и тъй като имаш троен мач, трябва да платиш 3 лева. Ако го спечелиш фиша(в случая ако хванеш първия мач, втория е сигурен) печалбата се изчислява по следния начин: Ако тройния ти мач е завършил 2ка примерно, взимаш коефициента от двойката(ако е завършил пък Х взимаш коефициента за Х съответно..) и го умножаваш по коефициента на единицата от първия мач, и цялото това го умножаваш по множител 10. Тук е малко по-особено защото при ДАДЕНИ 3 лева ти използваш множител за 1 лев :) Залога ти всъщност е 1 лев, обаче ти трябва да дадеш 3 :)

Благодаря за обяснението. :)
Значи троен мач се играе, само с високи коефициенти.

Колко тройни мача можеш да играеш на един фиш, права колонка?...а в някаква система, да речем 3 от 5? :wink:

Fena
11-10-2006, 10:06
Можеш да играеш колкото си искаш тройни мачове, обаче ще трябва да дадеш доста пари които печалбата ти надали ще покрие, нали се сещаш? :)

Примерно ако висчки мачове от джакпота ги напишеш тройни(демек печелиш джакпота 100%), ще трябва да дадеш около 100-200 лева повече отколкото ще спечелиш от джакпота:mrgreen: Абе много хитри копелета са тея дето са измислили правилата.

teenkopele
11-11-2006, 06:07
Можеш да играеш колкото си искаш тройни мачове, обаче ще трябва да дадеш доста пари които печалбата ти надали ще покрие, нали се сещаш? :)

Примерно ако висчки мачове от джакпота ги напишеш тройни(демек печелиш джакпота 100%), ще трябва да дадеш около 100-200 лева повече отколкото ще спечелиш от джакпота:mrgreen: Абе много хитри копелета са тея дето са измислили правилата.

Определено. :mrgreen:
Абре праскаш прави колонки, ако си решил слагаш някой двоен, и това е. :wink: