PDA

View Full Version : zashto choveka koito tolkova mn0go obicham se darji taka....



TyJno`bLoNdy
11-04-2006, 16:08
pomognete mi neznam kakvo da pravq...mnogo sam tyjna ne moga da go razbera parvomi kazva che me obicha a posle kazva "ama si .......ae leka nocht" (tva go kazva v chata) az mu se obadih i go popitah kakvo znachi tva mnogotochie a toi mi kaza che prosto se e izbazikal>??ne moga da go razbera... :smt010 zashto horata koito tolkova obichame ni naranqvat tolkova mn0go!

Nightmare
11-04-2006, 16:21
Защо ни нараняват ли? Защото когато обичаме дори и най малката грешка може да ни нарани много, просто защото обичаме, просто защото този човек е важен за нас.
Не мога да ти отговоря какво е имал предвид приятеля ти, защото не го познавам и не знам какъв е бил разговора ви. Само ще те посъветвам едно. Уважавай себе си и го накарай да те уважава. Ако смяташ, че се държи зле с теб му го кажи. Ако не го промени, значи не си струват нервите.

simemel
11-04-2006, 16:29
za6toto sa IDIOTI !!! ako mn znae i se pravi na interesen i te ubijda i naranqva ZAREJI GO !!! O:)

FaTaLn0t0_LaDy
11-04-2006, 18:03
Оххх мила...и аз се питам тва всеки божи ден и никога не намирам отговор...един път едно момче ми беше казало "мога да мисля за себе си но не мога да мисля за хората които ме обичат"...епа тва ме нарани адски много щото аз го обичам тва момче и той наистина ме е наранявал безброй пъти но незнам какво ме кара винаги да мисля за него и когато си мисля нещо лошо когато ме e нараниl веднага след като го видя забравям всичко и отново съм на седмото небе...просто деазнам тея животни момчетата (нищо лично към никое момче) са ми някви адски интересни защото като се влюбиш в някое и колкото и да те наранява ти пак го търсиш и търсиш и т.н....просто те те обсебват от всякъде и после когато те не изпитват нищо към тебе се чудиш къде да се навреш и какво да направиш за да го преодолейш и да продължиш напред макар че в повечето случай това не става..:(...и те в повечето пъти праят най-различни неща които не осъзнават и това те кара да се чудиш защо го обичаш този човек но какво да се прави любовта е сляпа... :smt010 ...

assd
11-04-2006, 18:10
абе вие от майтап не разбирате ли днешните момичета?

FaTaLn0t0_LaDy
11-04-2006, 18:17
абе вие от майтап не разбирате ли днешните момичета?

момичета или момчета ?

koalka
11-04-2006, 18:19
Защо ни нараняват ли? Защото когато обичаме дори и най малката грешка може да ни нарани много, просто защото обичаме, просто защото този човек е важен за нас.
Не мога да ти отговоря какво е имал предвид приятеля ти, защото не го познавам и не знам какъв е бил разговора ви. Само ще те посъветвам едно. Уважавай себе си и го накарай да те уважава. Ако смяташ, че се държи зле с теб му го кажи. Ако не го промени, значи не си струват нервите.Именно.Напълно съм съгласна. :smt023

assd
11-04-2006, 18:19
абе вие от майтап не разбирате ли днешните момичета?

момичета или момчета ?
ми момичета. момчето се пошегувало в чата и вече големите работи.... майтап да става трябва (въпреки че му е тъп майтапа, ама се пак е нещо :lol: )

FaTaLn0t0_LaDy
11-04-2006, 18:30
абе вие от майтап не разбирате ли днешните момичета?

момичета или момчета ?
ми момичета. момчето се пошегувало в чата и вече големите работи.... майтап да става трябва (въпреки че му е тъп майтапа, ама се пак е нещо :lol: )


xaxaxa точно.. :mrgreen:

DevilWish
11-04-2006, 18:33
Защо ни нараняват ли? Защото когато обичаме дори и най малката грешка може да ни нарани много, просто защото обичаме, просто защото този човек е важен за нас.
Не мога да ти отговоря какво е имал предвид приятеля ти, защото не го познавам и не знам какъв е бил разговора ви. Само ще те посъветвам едно. Уважавай себе си и го накарай да те уважава. Ако смяташ, че се държи зле с теб му го кажи. Ако не го промени, значи не си струват нервите.
Absoliutno sym syglasna!

piska_
11-04-2006, 18:36
Знам какво имаш предвид ....... тоя шибан чат ни проваля като хора това е мойто мнение ....... а относно момчето, едва ли се е базикал ...... :wink:

KuReC
11-04-2006, 21:45
ebahti naranqvaneto sigurno nqma moi da spi6 pfffffffffff kolko po lo6i ne6ta ima ot tva

FaTaLn0t0_LaDy
11-05-2006, 09:53
ebahti naranqvaneto sigurno nqma moi da spi6 pfffffffffff kolko po lo6i ne6ta ima ot tva

и това го има...но един вид чрез тая тема можи да се покажи че колкото поече обичаме един човек толкова по лесно дори и с най малкото може да ни нарани...макар че сигурно повечето от нас са били наранявани още по жестоко в тва число се включвам и аз...

iiirish
11-05-2006, 10:05
Защо ни нараняват ли? Защото когато обичаме дори и най малката грешка може да ни нарани много, просто защото обичаме, просто защото този човек е важен за нас.
Не мога да ти отговоря какво е имал предвид приятеля ти, защото не го познавам и не знам какъв е бил разговора ви. Само ще те посъветвам едно. Уважавай себе си и го накарай да те уважава. Ако смяташ, че се държи зле с теб му го кажи. Ако не го промени, значи не си струват нервите.

tedinkata_
11-06-2006, 05:07
ebahti naranqvaneto sigurno nqma moi da spi6 pfffffffffff kolko po lo6i ne6ta ima ot tva
sorry ama Tva si beshe grubo :| purvo - ima i po 4uvstvitelni momi4eta i tova e fakt.. az sushto bix se zasegnala ot tezi dumi... edno obi4ashto momi4e s bogato vaobrajenie kakvi li ne dumi moje da sloji na mqstoto na to4kite i da se samozimu4va ... i vtoro-vazmojno i toi da ne e imal vpredvid sashtoto koeto tq si misli. oba4e za da nqma nedomluvki prosto go popitai kakvo zna4i tova>@!

mgxpower
11-06-2006, 05:15
Той пък все едно ти е казъл нещо кой знае какво за да те е обидил....ооо мойто момиче ако почне да ми се цупи за такива дребни неща ще проведем социален разговор на тази тема! :wink:

XeRo
11-06-2006, 05:49
по темата: ами пича общо зето незнае какво иска... казва едно нещо вмомента и след това мисли друго

6_sense
11-06-2006, 07:26
mi to vinagi tezi koito obichame bilo saznatelno ili ne ni naranqvat..

LO6IQ
11-06-2006, 17:43
по темата: ами пича общо зето незнае какво иска... казва едно нещо вмомента и след това мисли друго
Ахм.. точно така

TreeHill
11-06-2006, 18:07
Знам какво имаш предвид ....... тоя шибан чат ни проваля като хора това е мойто мнениемомчето, едва ли се е