PDA

View Full Version : Ше ям ли бой заради тия кубинки?



BornFromPain
11-04-2006, 21:59
Начи стаа въпрос за ъндърграунда дето е с UK знамената навсякъде(на места бледи на места не-толкова). Са не моа да издиря снимка ама хората дето си струва да отговарят ше се сетят за кои стаа въпрос.. Начи принципно аз се рязнасям със един зелен каре бомбер, тесни дънки и кубинките страшно мноо ме кефят(най-невероятното лъскаво и симпатично нещо което съм слагал на крака си) ама ако ше ме набеждават за анти-фа през 10 крачки нема смисъл да си ги взимам.. Та идеята е - ще ям ли много бой заради тях?

BornFromPain
11-04-2006, 22:18
Хаха знаех си че бомбъра е малко вреден. Тва обяснява ситуацията като едно наци седеше до мене в рейса и се надпреварвахме кой ше си изпука повече стави на пръстите. :>>
Иначе номера ми е 3 идеи под 44 значи няма проблеми :> Щото тия невероятни красавици ако си ги взема, и няма да имам прекалено излишни проблеми за тях бих ги носил и на +40 градуса :> (най-сетне разбрах какво е любов от пръв поглед ;Пп)

fake
11-04-2006, 22:19
ква пара е тфа бе:))
иначе що се притесняваш за бой, нали ше си с кубинки :smt005 :smt005 :smt005

BornFromPain
11-04-2006, 22:31
Хаха връзките ше са си черните. Бели нема да сложа щото не съм от ваште. Нема да сложа и червени щото анархията е за празноглавците - мое да звучи романтично и готино ама можеш да се надяваш на тва колкото и да почнат да валят долари от небето. И комунизма не ме влече демек нещо политиката като цяло имам чувството че ме чука. Тия като мене кито и политици да дойдат на власт ше живят зле така че ми дреме :>
Въпроса беше че ми изглеждаха прекалено пънкарски пък не искам да се числя към скейтъро подобните смотаняци така и не искам да се числя към пънкоподобните(истинските пънкове са на херца и на кале пък другите са фейкъри.. къв е кефа да си пънк не знам ахах :>). Всъщност просто искам да си нося кубинчиците без да ме причисляват към никви групички.. може би а-политични скинове ама такива няма така че няма къде да се редя :>

fake
11-04-2006, 22:32
вили ся шта светне :smt017 :smt017 :smt017
п.с. ихихихи "от ваште" - вярват ти бе :smt005

BornFromPain
11-04-2006, 22:46
Е че пънк дето да не е умрел от дрога - евала на човека.. ама с тия стечения на модата думата "пънк" си стана мръсна дума.
Иначе аз верно съм си с впечатлението че де-що има скин е нацист(комуняги също има ама на тях много си им личи че не са наци :>).
Иначе за връзките е верно че белите стоят най-добре ама идват нацистски проблеми като дали си кръщаван, що носиш такива като не си и т.н. работи дето бих ги пропуснал ;> Пък и тия точно си бяха невероятни и така както си бяха с черните връзки.
БТВ верно мислех че си наци :>

BornFromPain
11-04-2006, 22:50
Хаха значи това е историйка дето някой път бих искал да чуя ;> Всички дето съм чувал по въпроса с кръщенето са брутални което ги прави доста интересни :>
БТВ тва че цвета на връзките няма значение, ама на черни кубинки белите стоят най-добре ше го приема като уловка ;> Което ме замисля и за другата част от разговора ;Пп

BornFromPain
11-04-2006, 22:52
Иначе тва с едно на ум е ясно.. Въпроса е да нямам непосредствен проблем с нацисти щото след оная историйка с пича дето бил ударен в гръб с бутилка в главата и после парализиран, не ми се иска особено да изглеждам антипатичен на нацита.. Бой се преживява ама парализиране..

i'm so excited!
11-04-2006, 22:54
рано или късно ще ядеш бой, ако не заради кубинките, то заради нещо друго. сега е ненужно да си тормозиш акъла с тия неща, като те нападнат изодзадзе тогава ше му мислиш.

BornFromPain
11-04-2006, 23:11
Мм тва с кръщенетата винаги ми е било странно.. Ама все едно - не съм тръгнал да се кръщавам нито при едните нито при другите :>
I'm so excited то тва е ясно, ама въпроса е да не е всеки път като срещна назита щото аз срещам честичко. Верно едно време като по-малък като си мислех че да си пънк е готино с гащеризони и тениски на групички се отървавах даже и без шамари ама са е друга работа :>
Просто тва знаме на ю-кей много ме озадачи като прекалено пънкарско, което води до проблема с нацитата, който бих си спестил :>

i'm so excited!
11-04-2006, 23:16
абе като ти харесва, кво ше се съобразяваш само с някви нацита. без тях нито ше те бият по-малко нито нищо. просто носи си ги и го мисли толкова.

11-04-2006, 23:20
хахахахахахах

BornFromPain
11-04-2006, 23:29
Уау тоя последния текст е яко добър :>
Деа накрая ше си ги зема пък съм го ебал. И без тва не мязам нито на пънк, нито на анти-фа демек като ме накацат ше знам, че така и така е щяло да стане.. Пък с красавиците поне ше съм по-подготвен :>

BornFromPain
11-04-2006, 23:46
Хаха тва май си беше заговор да увеличите броя на буут бойс с един ама май подейства :> Начи ше започна събирането на пари и по някое време ще си ги нахлузя на краката като мои собствени :>
БТВ какво му е на каре бомбъра.. аз толкова му се радвах като му се натъкнах, и още мноо си му се кефя, и никога не ми се е струвал пънкарска дреха :>

bulgarche
11-05-2006, 12:40
Както каза експлойтедта, може да хапнеш малко бой зарди бомбера, а не толкова заради кубинките. Ако си мислиш че тез кубинки много ще те спасят...добре, мисли си така. Туй к'ви връзки носи и дали ги е заслужил е много интересна тема на разговор, ама е и до някъде глупаво. Вече кръщаванията не са толкова "модерни", но може скоро пак да станат. От всичко друго...май връзките и якето ще те отличават най много. Не всички (вече) са с гребени или бръснати, все с кубинки..дърнки ако са...само отгоре с какво си :) И не си мисли че като е каре..че к'во толкова...все пак марка а-у, но.."всичко е от значение"
Ако се чудиш само заради това дали ще те бият не си струва...смисъл не го мисли, а просто си ги вземи. Пък един бой не прави два

BornFromPain
11-05-2006, 14:28
Е то дефакто щом съм с кубинки и не мязам на наци, директно се начислявам за пънк деа..
БТВ тва "един бой не прави два" ми се струва като няква мъдрост хаха :>

BornFromPain
11-05-2006, 16:37
Хаха еми... май не е вариянт т'ва :>
Ми кво да се праи.. просто явно както каза ше тряя да си имам по едно на ум винаги :>

DetE-Idi0t
11-05-2006, 16:38
Е то дефакто щом съм с кубинки и не мязам на наци, директно се начислявам за пънк деа..

:shock: :-s Недей тъй... Прозвуча гадно :?
Стига с тоя бой. Нема те убият (да се надяваме). Един, два, три пъти ... на четвъртия ще знаеш. Тея кубинки съм ги виждал и са отвратително готини. Сабирай стотинките и ги вземай.

LunaTriCk
11-05-2006, 17:01
тежък е живота в субкултурата :roll:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
11-05-2006, 17:41
e az neshto ne sum zapoznata...kvo kato si s kubinki :-s Kato te kefqt si gi nosish kvo gi ebe drugite che si s kubinki....az li ne sum v chas ili tva mi namirisva na neshto ot roda na "opredelqm horata po drehite im" ](*,)

brain_stew
11-05-2006, 17:58
e az neshto ne sum zapoznata...kvo kato si s kubinki :-s Kato te kefqt si gi nosish kvo gi ebe drugite che si s kubinki....az li ne sum v chas ili tva mi namirisva na neshto ot roda na "opredelqm horata po drehite im" ](*,)

ъЪъ!?!?!Ти не си в час явно...и очевадно не сим прочел/а темата внимателно!Става въпрос за различията между две субкултури и последствията от това да се сбърка субкултурата (доколкото разбрах автора не принадлежи към определена субкултура или поне с такова впечатление останах), а не дали изобщо си с кубинки или не си!

BornFromPain
11-05-2006, 18:28
Мда а различията вече са толкова тънки че и на мене ми е объркано вече хах :> Откак много комуняги и анархисти почнаха да се маскират като скинове нищо не се знае ;>

BornFromPain
11-05-2006, 18:35
А докат съм писал и ти си писал.. Ский - не мразя пънкс, просто думата пънк вече е опъната до скъсване от значения и предпочитам да не се числя и аз там :>
Иначе идеите и на пънковете и на скиновете ме кефят, ама не ме кефят начините им на осъществяване.. политически.. тъпо е при положение че обикновения човек винаги го чукат.. Blood, Death and Taxes.. Никога няма да видиш това което на други места е нормално да видиш и да имаш.
А и аз си се кефех на смъкнатите дрехи и кецовете докато не започна всеки да се облича така - и да никнат магазини с такива дрехи за ненормални цени.. Да дадеш 1000 лева за да изглеждаш като отрепка.. Да си отрепка си е за отрепките ебати.. Са кво - виждам некъв изглеждащ като мене в общи линии а изведнъж учи в американския и мама и тати му наливат по 100 на закуска..
П.С. аз в думата отрепка не влагам нищо негативно - просто тип човек :> Да не решите че страдам от остра липса на самочувствие и желание за живот :>

BornFromPain
11-05-2006, 19:34
1. Явно приемаш значението на думата отрепка прекалено отрицателно за да разбереш к'во имам в предвид.
2. Главните идеи - борбата за по-добър живот от това което имаш. Не да се примиряваш. За тва и начините за осъществяване ми се струват тъпи.
3. Да се правя на готин във форум?? И като всички решат че съм готин - какво.. Владея пустинята предполагам. Не мерси.
А тва с извъртането - кажи ми кое точно съм извъртял та да се реши че ме тресе яко шубето.
4. По въпроса за тва с външния вид можеше със същия успех да ми съобщиш, че тва жълтото отгоре през деня е слънце..

Psycho Realm
11-05-2006, 19:52
Страх те е да не изглеждаш като пънк или някакъв такъв, страх те е да не те набият, защото носиш нещо, което те кефи...

не познавам пънк, скин или някой друг ИСТИНСКИ, който да се притеснява от такива неща...

естествено винаги има разни позьорчета, които се правят на "готини" и пънкове или каквито и да е... после им минава и стават други- рапъри, чалгари, гъзари или каквито и да е...

таааа сега ти го казвам открито- ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ да носиш кубинки, бомбер или каквото и да е...

ТОлкова...
аз ако те видя на улицата и те позная кой си- ще ти метна един бой...



оффффф стига съм пускал песни и писал глупости...

казвам ти- купи си тези кубинки и имай нещастието да те срещна някъде...

научи се, че за да си някакъв трябва да си отстояваш позицията- на цената на всичко...
Ти най-вероятно си най-заклетия, тези историйки с боя се вписват в графа data.bg 14 годишен келеш...

BornFromPain
11-05-2006, 20:03
А начи всичко се въртяло около боя.. Ако не си готов да стоиш като те накацат трима с бутилки в ръце, не си достоен да носиш кубинки и бомбери.. Май ти е време да се пооттърсиш от тия нацистки глупости, да послушаш малко музика излезнала по-късно от 69-а щото времето когато скиновете са били постоянно мачкани и единствения начин да си отмъстят(или поне да почувстват revenge) е било да се бият. На тва твойто му се вика "Punk By The Book" и ако си мислиш че ти ше си човека дето ше ми обяснява какво заслужавам и какво не - по-добре слез на земята.

BornFromPain
11-05-2006, 20:13
И айде главен разбирачо по тия въпроси кажи ми коя е позицията която да отстоявам на всяка цена? Не съм нацист, не съм комунист, анархист съм до толкова че да ме кефи и идеята ама ми се струва глупаво да се боря за нещо неосъществимо, което би ни затрило.
Чаткаш ли - бих ял бой за нещо в което съм убеден. Ама не искам да ям бой за нещо за което съм набеден че съм убеден заради вида ми. Чаткаш ли разликата?

i'm so excited!
11-05-2006, 20:15
който го е страх от мечки да не ходи в гората...
точка по въпроса. :-D

DetE-Idi0t
11-05-2006, 20:19
Вече започвам да гледам като теле с очи като палачинки... :shock: :-s :-k #-o

BornFromPain
11-05-2006, 20:21
Първо - никога не съм се мислил за много голям, по-скоро тва че ти ме зимаш за някое дупенце дето иска да си земе кубинчици щото е готино да си пънк(кой по дяволите е казал че е готино да си пънк) и дърпа от интернета някви неща дето не ги слуша заради посланието а заради стила към който се водят - объркал си се.
Второ - Като почнат да обикалят разните хора по паметника не съм смел щото нямам и причина да съм смел. А ако тва че обикаляте по 20 човека и скачате на 16-17 годишните обитатели там според мен не е нещо с което да се хвалиш.
Ами слушай квото искаш ама заеби за известно време тоя хейткор щото е взел да те промива. Не всичко в скапания живот е бой.
Последния въпрос - Не говоря за твоя revenge - ти даже нямаш причина да търсиш revenge. Тва имам в предвид - че много се вживяваш в ролята на скин от 69-а (мачкан от държавата и обстоятелствата), или поне житейската ти философия е такава.

BornFromPain
11-05-2006, 20:29
Мм почнахме да си отговаряме на предните постове щото пишеме едновременно.. Все едно..
Дорбе айде кажи ми как се изразява аполитичност във среди в които всеки е с някакъв цвят?
За анархията.. Готиното е свободолюбието в цялата идея.. Аз поне я приемам не като абсолютно безвластие а като липса на излишна власт. Свобода.. свобода да правиш каквото искаш, да мислиш каквото искаш без да те ограничават. В първичния си вид всъщност идеята е била абсолютно безвластие понеже първите пънкове като възприели идеята били мачкани до толкова от мизерия че не ги интересувало нищо - просто искали свобода. После вече като постигнали целите си - започнали да живят по-добре вече изчезнал и анархо пънка като стил. Е после има анархисти ама нещата вече не са толкова масирани. И хората вече осъзнават че идеята за анархизма е глупава понеже ще погребе държавата(което всъщност е цел де.. държавите и партиите според анархизма са излишни). Тогава се появяват всякви разновидности на анархисти.. анархо комунягите са си най-разпространени - черното и червеното... Та мисля че поне в общи линии съм наясно..

bulgarche
11-05-2006, 20:29
До автора: До кога ще набеждаваш екслойтедта за нацист? Сигурно ми е заради наци ника, нали...няма к'во друго да е...

Май си доста не е ориентиран (меко казано) още не си избрал каквъв ще си...защото сега точно си избираш, а не го чувстваш. Бил такъв, бил опнакъв...ми ти к'во не си бил? Или да пробваш от всичко гокато решиш кое те устройва най-много ли? Ако тез кубинки ги харесваш разади модела..просто си вземи чисти (едноцветни..черно май-най-добре) и няма да имаш тез "проблеми" които сънуваш.

Ти май няква нова субкултура ще създаваш..подкрепяща, но не напълно анархизма. Ама само малко...защото знаеш че това ще ни затрие и че е пълна глупост. Напредваш...

чакаме с нетърпение тема "каква шака да си купя, връзки, дънки, панталон, джинси, аке, тиранти..."

BornFromPain
11-05-2006, 20:32
Ами всъщност както казвам за не знам кой път - не искам да подкрепям нищо.. Щото знам че няма политика при която обикновения човек да живее добре(особено в назаднала, управлявана от егоисти държава). Защо тогава да подкрепям и да лея кръв за нещо, което не вярвам че ще ми помогне да постигна целта си - аз и тия като мене - обикновените хора да живеем по-добре.

BornFromPain
11-05-2006, 20:37
Май си говорехме за анархизма в разбиранията на субкултурните общества.. Да не си мислиш че си мисля че Sex Pistols са измислили идеята за анархизма??
Каква е разликата между анархо-социалист и анархо-комунист?? Демек това е черно-червено(БТВ според баща ми разлика между комунист и социалист няма, и аз като не съм особено наясно по въпроса реших да му повярвам).

BornFromPain
11-05-2006, 20:40
И нямах в предвид че анархизма се е появил защото са пънковете са били мачкани, а че пънковете са възприели анархизма заради това..
Сега ако ше се правиш на глупав и да се заяждаш за всяко не-перфектно изяснено изречение нема смисъл даже да пишеме.. ако ше говориме - тва е друго.

DetE-Idi0t
11-05-2006, 20:45
Вили лично го видях да превръща главата на една пънкарка (12 годишна)
в ритана зелка... рита, рита па я остави и зема после малко я излежа на ПАМЕТНИКА!!!

i'm so excited!
11-05-2006, 20:48
Вили лично го видях да превръща главата на една пънкарка (12 годишна)
в ритана зелка... рита, рита па я остави и зема после малко я излежа на ПАМЕТНИКА!!!
това бях аз. 8)

fake
11-05-2006, 20:49
^тя оттогава вече не е пънкарка, щото само я бият :smt008
зли нацита като вили..

i'm so excited!
11-05-2006, 20:51
^тя оттогава вече не е пънкарка, щото само я бият :smt008
зли нацита като вили..
точно. обух кубинките и бой бой бой :( и се отказах :(

BornFromPain
11-05-2006, 20:52
Хм май трябва да спомена че тия работи не си ги изсмуквам от пръстите че да ми разправяш, а само казвам каквото са ми разказвали разни там анархисти.. Колко е така вече не знам.. Иначе на мен ми звучи логично анархията да е червена понеже е пълната противоположност на синьото - национализма.. Ама явно анархията са я изкарали извън тия сметки като са й тупнали черното, което също показва до колко не е вариант.
Иначе слабо ме интересува какво прави "Вили" в свободното си време. Май с тия глупости се опитвате да ми докажете че е свестен ама аз такова нещо няма да кажа, главно заради склонността му да приема всеки компромис за сдухване и страх.

magesnik
11-05-2006, 20:58
A сивите нюанси на зелено-кафявия цвят цвят със специфичен мириз кво символизират знаете ли. :lol:

bulgarche
11-05-2006, 21:01
чайте, че едно мение го имам два пъти пускато

magesnik
11-05-2006, 21:01
не бее тва е една много специфична течност,която няма да козвам кога излиза от човешката уста. :lol:

DetE-Idi0t
11-05-2006, 21:03
Авторе искам да те поздравя с нещо:
The Exploited - Beat The Bastards
:twisted: :lol:

П.П. А да и щях да забравя: The Exploited - You're a fucking bastard

BornFromPain
11-05-2006, 21:04
Т'ва последното си го измислих току-що и за тва изречението започва с "На мен ми звучи логично".. Иначе поне в тоя си пост успя да се обосновеш и да изясниш нещо. Звучи доста по-логично от мойта "теорийка"..
А ти май трябва доста да се замисляш и да четеш внимателно кво пишат другите преди да пишеш "с кво си наясно бе келеш".. Пак ти казвам - тва че се беше нагласил че съм някой пишлегар дето грам от нищо не чатка и е чул от някъде че е готино да носиш кубинки, просто си се объркал.

i'm so excited!
11-05-2006, 21:09
че съм някой пишлегар дето грам от нищо не чатка и е чул от някъде че е готино да носиш кубинки, просто си се объркал.

никой не е казал такова нещо. ти сам си го каза.

BornFromPain
11-05-2006, 21:16
Чакай са ше видя Аз Съм БЪЛГАРЧЕ кво е писал..
1. Ами мислех го за нацист щото той така ме убеждаваше преди няколко дни, и заради повечето от нещата които пише.
2. Нищо не си избирам. На мен ми е ясно какви са ми разбиранията, тва че не знам как му се вика на такъв човек и към кое общество трябва да принадлежи е друга работа. Тва че не се боря за никаква политика не значи че не съм се ориентирал още - а че политиката като цяло не ми предлага никакво решение.
"Гласуване, отново без мене
резултатът е поредното бреме..."
3. Тва с политиката може и да не ме интересува понеже мислите ми по въпроса са малко противоречиви.. Както харесвам анархията от някои страни, така мразя държавата ни защото не съм получил абсолютно нищо от нея освен проблеми, но пък се чувствам длъжен на всички хора които преди мен са я градили, и са я направили такава каквато е за мен и съвременниците ми.. А ако всички започнем да мразим държавата ще я съсипем и няма да оставим нищо на тези след нас(демек ще се изпикаем върху гробовете на тия които са я градили).. Тва е че при всичко в политиката монетата е с 2 страни и всичко ми се струва и от една страна правилно и от една страна грешно..
4. Иначе по въпроса със самите кубинки - страшно много ми харесаха, но не знаех като какви се възприемат.. За това реших да попитам щото все пак не искам да ям бой за нещо в което дори не вярвам. А вие тука решихте да ме земете за мезе..

BornFromPain
11-05-2006, 21:18
Не е задължително да е казвал какво мисли, като по постъпките му мога да определя.

bulgarche
11-05-2006, 21:18
В крайна сметка не казахме на детето да си купува ли чехлите или не (то му се каза де), ама поне на нас всички ни беше много полезен, интересен и супер образувателен и доста поучителен урок (че и лекция май) какво е пънк, анарфизъм, комунизъм...поне сега всички разбраха че ти разбираш от всичко и в тоя форум сме само простосмъртни невежи. Шапка ти свалям...(а може би не искам да я затрия в боя, че нали само за бой се живеело? (или грешно съм те разбрал?))

BornFromPain
11-05-2006, 21:24
Аз Съм БЪЛГАРЧЕ ама вие сте много интересни.. Първо единия ме пита кво разбирам от анархия после другия ме ебава че съм давал лекции.. Единия ми говори само за бой, другия ме ебава като съм казал че говори само за бой..
Експлойтед евала на държавата за безплатното и образование.. А всичките скапани данъци и лайна дали не са изплатили образованието на мен и правнуците ми.. Щото плочки в банята имам от 1 година, и за тва ли трябва да съм благодарен - че сме имали възможност да си сложим?? Или че всеки път като срещна органите на реда ме третират като затворник а не като гражданин.. И за тва ли да съм благодарен.. Айде моля ти се..

BornFromPain
11-05-2006, 21:27
И ще цитирам ТВУ колкото си искам.. Или може би песните им са позволени единствено за истински скинове и пънкове и и това не заслужавам?? Ако и това е привилегия само на вас чистокръвните се обади в НСБОП..

bulgarche
11-05-2006, 21:28
Не е задължително да е казвал какво мисли, като по постъпките му мога да определя.

Чл. 38. от Конституция на Република България: "Никой не може да бъде преследван или ограничаван в правата си поради своите убеждения, нито да бъде задължаван или принуждаван да дава свеения за свои или чужди убеждения.

Това което му е в главата нямаш право да го "бараш", ако сгази лука тогава може да го пипнеш ;)

BornFromPain
11-05-2006, 21:29
1. Данък не съм плащал ама като гледам на баща ми какво му е май хич не е яко.

2. ...

3. Не съм казал че съм недоволен от образованието - пак не четеш.. Казвам че изобщо не е безплатно щото тия пари ни ги взимат с ебати лихвите...

BornFromPain
11-05-2006, 21:31
Както знаеш - да, и както знаеш не знаех че имат албум, и както знаеш ще си го купя при първа възможност, дори няколко пъти ако имам пари.. Специално на такава тема и копче не можеш да кажеш щото даже винаги си плащам на място по концерти точно щото понякога е по-скъпо - да вкарам 1-2-3 лева повече в джобовете на тия хора щото знам че си струва..

bulgarche
11-05-2006, 21:36
Експлойтед евала на държавата за безплатното и образование..Или че всеки път като срещна органите на реда ме третират като затворник а не като гражданин.. И за тва ли да съм благодарен.. Айде моля ти се..
безплатното ТИ образувание

а че ти си проблемен чии проблем дае? мой ли? Мен пък до сега тез органи на реда не са ме пипнали и с пръст дори. Аз не съм пълнолетен, но въпреки това родителите ми са ме прибирали само веднъж от районното. По други градове...поседя малко да ги видя кво праят шматките и ме пускат после.

Въпреки че..зависи от убежденията, но има някои страни които би трябвало да уважават, почитат и да се гордеят с полицията (е не нашата де). Ако знаеш какво и защо го правиш няма да ти се струват толкова противни (не че ги обичам де).

BornFromPain
11-05-2006, 21:38
Ами май и по тая тема няма да ти се отвори парашута да се правиш на интересен защото чаткам от икономика и финанси доста повече отколкото очакваш..
И веднага мога да ти кажа че примера ти е яко глупав.. Първо - частно училище си е частно училище - цените и качеството не могат да се сравняват с държавните.. Второ - говориш за чужбина.. А можеш ли да сравняваш съотношението заплата - разходи тук и заплата разходи в чужбина.. Само ше ти кажа че нашите заплати са около 30% от тия в Европа, цените ни около 50%.. Което би трябвало да ти говори 2 неща - държавата ни ни чука и - не можеш да сравняваш България с другите държави като цени.. За един американец изобщо не е толкова скъпо да прати детето си в частно училище..
Сега по-ясно ли ви е господин "разбирам от всичко и съм истински във всичко"?

bulgarche
11-05-2006, 21:41
българия
пише се "България"

BornFromPain
11-05-2006, 21:41
Полицаите от една страна ги разбирам щото не знаеш дали преди това не е гледал как баща изгаря детето си на тавана, как наркоман е наръгал някой с отверка, как майка е метнала детето си в кофа. И въпреки това те нямат право да се държат толкова тъпо както правят често..

BornFromPain
11-05-2006, 21:42
Моя грешка..

bulgarche
11-05-2006, 21:45
Аз пък това им харесвам на ушевите...някой направи глупост и си го пречукват..съпротивлява се, обида към полицай и сякви малки неща и го пречукват. А ако не си направил нищо и им позволиш да се отнасят така с те и просто да го подминаваш с лека ръка, а после само да говориш колко са били тъпи...смешно е

BornFromPain
11-05-2006, 21:48
Добре като се изсипе от някъде и почне с шамари и да вика "вади коза.. къде е коза бе!?" Кво очакваш да направя - да му се развикам и да ме води до районното като подозрителен за пълна проверка, после да ям малко бой и там и тогава да си ходя.. по-добре да си трая и после да разправям че са тъпи пък ти си мисли че е смешно..

BornFromPain
11-05-2006, 22:00
Ох ти немишко в тая ситуация кво ше напраиш.. Ше дадеш пример за pride и ще стоиш с изпъчени гърди докато те бият в районното понеже си му скочил преди това ли.. Тия глупости ги говори на 12 годишни момиченца, на тях им се прави на пич..
1. Потребителската кошница и икономическия избор са икономически явления които нямат нищо общо с това за което говориш.
2. Я пресметни съотношението.. Баща ми дава толкова пари на държавата че вместо да живеем добре с колкото взима, живеем зле.. А в същото време какво получава в замяна?
образование
здравеопазване
сигурност
социално подпомагане
Както ти каза.. И кое от тия неща ни е на ниво?? Никое.. Значи държавата може да вземе от теб толкова че да те остави едва да живееш, а в замяна ти предлага неща но само на книга.. Защото куките те бият, линейките идват след часове, образованието ни е на такова ниво че не го признават никъде... Май няма какво да се каже повече по въпроса..

bulgarche
11-05-2006, 22:04
Мен така са ме прибирали в Половдив. Беше защото едно от моимичетата с които бях (две) отиде да си купи да хапне нещо в 3 през нощта. Купи си сладки работи. Двама са ни гледали от патрилката..прибраха ни, защшото "вие сте пушили трева! кой яде сладко в 3 през нощта, ако не е пушил трева?". Естествено годините бяха проблем, че и те нямаха 18, а едната и лична карта нямаше. МОмичетата не ги бараха. Мен ме тртърсиха изцяло. К'вото имах всичко ми взеха и си ревичкаха. "Къде е таз трева бе" а аз прости им казвах "ми нямам". К'во..да ме бяха пребили че нямам трева ли? Или заради това че не съм оказал съпротива? Май по-скоро ни пуснаха, че им беше тъпо че пак не са били героите на смяната.

11-05-2006, 22:04
ех че сте ми смешни :)
сладури :-({|=

Rock'N'Roll
11-05-2006, 22:06
Начи стаа въпрос за ъндърграунда дето е с UK знамената навсякъде(на места бледи на места не-толкова). Са не моа да издиря снимка ама хората дето си струва да отговарят ше се сетят за кои стаа въпрос.. Начи принципно аз се рязнасям със един зелен каре бомбер, тесни дънки и кубинките страшно мноо ме кефят(най-невероятното лъскаво и симпатично нещо което съм слагал на крака си) ама ако ше ме набеждават за анти-фа през 10 крачки нема смисъл да си ги взимам.. Та идеята е - ще ям ли много бой заради тях?

Кубинките са мно яки. :mrgreen: Мно исках да си взема такива ма са 200 кинта. Вземи си ги ЖЕСТОКИ СА :smt007

bulgarche
11-05-2006, 22:06
2. Я пресметни съотношението.. Баща ми дава толкова пари на държавата че вместо да живеем добре с колкото взима, живеем зле.. А в същото време какво получава в замяна?
образование
здравеопазване
сигурност
социално подпомагане
Както ти каза.. И кое от тия неща ни е на ниво?? Никое.. Значи държавата може да вземе от теб толкова че да те остави едва да живееш, а в замяна ти предлага неща но само на книга.. Защото куките те бият, линейките идват след часове, образованието ни е на такова ниво че не го признават никъде
Забрави да споменеш (да се оплачеш) от прекалено ниската пенсия на баща ти

BornFromPain
11-05-2006, 22:11
Аз Съм БЪЛГАРЧЕ а не мислиш ли че е по-различно от това да дойде и след думите майор еди-кой-си, криминална полиция да започва да раздава шамари и да блъска.. И като кажеш не пушим и получаваш шамар и "абе как не пушиш бе я се виж на кво приличаш, то на челото ти пише"... Ходи му обяснявай..
Най-общо погледнато си прав.. Но ако се замислиш - държавата получава предостатъчно финанси, защото аз съм абсолютно сигурен в способността и да си получава дълговете.. Все пак тя е и закона.. Ама после си я представяш държавата като определен брой хора.. И тези хора имат свои собствени потребности и неограничен капитал от който няма кой да им каже да не барат защото дефакто те са властта.. И от там идват безбожно богатите ни политици които с заплатите си от по 2-3 хиляди лева е напълно невъзможно да имат толкова пари.. Демек парите които ние даваме минават през цедката на "нуждаещите се" от горните слоеве на държавата, и остатъка достига до съответните институции.. По фактите си личи колко е остатъка..

bulgarche
11-05-2006, 22:12
Начи стаа въпрос за ъндърграунда дето е с UK знамената навсякъде(на места бледи на места не-толкова). Са не моа да издиря снимка ама хората дето си струва да отговарят ше се сетят за кои стаа въпрос.. Начи принципно аз се рязнасям със един зелен каре бомбер, тесни дънки и кубинките страшно мноо ме кефят(най-невероятното лъскаво и симпатично нещо което съм слагал на крака си) ама ако ше ме набеждават за анти-фа през 10 крачки нема смисъл да си ги взимам.. Та идеята е - ще ям ли много бой заради тях?

Кубинките са мно яки. :mrgreen: Мно исках да си взема такива ма са 200 кинта. Вземи си ги ЖЕСТОКИ СА :smt007
Ае кой го ебе за някви шибани пантофи? (знам кой)
Тихо ся...вече сме на друга вълна...тъкмо момчето беше почти убедено, че вече не е модерно да ходи с подобен тип обувки и няма смисъл да събира месеци за да си ги купи(на това се вика "на гол тумбак чифте пищове"), и ти у припомни.

BornFromPain
11-05-2006, 22:18
експлойтед и 2те твърдения също си ги запази за 12 годишните момиченца..

хъм Аз Съм Българче май не е от най-възприемчивите и също като експлойтед се опитва да ме изкара позьор.. хаха момчета защо си мислите че е толкова готино да си с кубинки че да искат хората даже на сила да ги носят заради мода? Аз не знам сега да има (някога е имало - да) такава мода ама явно вече съм набеден за пънк фешън, за разлика от вас истинските.. незнайно защо..

BornFromPain
11-05-2006, 22:20
Държавата е просто име зад което стоят тези въпросните хора.. Скрили са се зад знамето което сме длъжни да обичаме.. Ако чаткаш метафората..

bulgarche
11-05-2006, 22:23
Аз не казвам че съм истински. Имам много какво да уча.
Позьор...сега, тук пред теб с експлойтедта си признаваме че сме позьори. (ако той не го направи, ще намеря една тема..ако той се сеща коя :) )

Този имидж на пък фешин сам си си го изградил, а не аз или някой друг. А това че мен ме имат за такъв какъвто се чувства, съм го направил така без да питам "ще ме бият ли за това", "ами за онова?"

Съвсем недей да си мислиш че сега ти се надувам...теб..и да те спечеля с приказки не си ми от полза. Аз когато и пред който е трябвало съм се доказал вече

bulgarche
11-05-2006, 22:25
абе я да те питам като живееш толкова зле и едва ли не изкара, че държавата ти взима залъка от устата...

откъде имаш пари за кубинки за 200 лева??
аз мойте...10 дена + събирани от тези които са ми давали наще и си ги имах. Ама НПО ми е помогнало (е не ми е помагало да изкарам пари точно за кубинки де).

BornFromPain
11-05-2006, 22:27
Въобще не живея зле.. В смисъл не съм си лягал гладен никога, не ми е било студено поради липса на дрехи демек реално погледнато живея добре.. Въпроса е че живя по-зле от повечето хора, както и по-зле отколкото ми се иска.. За което виня държавата.. Иначе 200-те кинта ще ги събера щото имам заделени от бачкането като общак тва лято, ще поспестя малко и ето ги..
Иначе за анархизма са ми разправяли доста ама като почнат да те облъчват с напълно нова информация всеки път и е нормално да не запомня всичко.. Пък и някои от нещата ми се струват пресилени.. Та не е лесно да знаеш :>

BornFromPain
11-05-2006, 22:32
Уф напрао да му писне на човек да повтаря едно и също.. Кубинките просто ме изкефиха как изглеждат - много.. Не питам дали ще ям бой защото ме е страх да съм това което чувствам че съм, а защото не искам да ям бой заради НЕЩО КОЕТО НЕ СЪМ. Защо да изглеждам като анархист и да ям бой защото съм анархист като не съм.. Или да се окажат нацистски и да ям бой от анархисти защото ше ме мислят за нацист а аз няма да съм.. Чаткаш ли вече или ше трябва още 10 пъти да го пиша..

BornFromPain
11-05-2006, 22:34
Експлойтед трудя се като работя над образованието си което е пътя към получаването, а в същото време обвинявам понеже знам че колкото и да получавам винаги ще е по-малко от това което заслужавам. А аз искам да получавам всичко което ми се полага.

bulgarche
11-05-2006, 22:34
А тез пари от къде ще ги заделиш? Няма ли да минат откъм държавата? Не че знам кой ти дава паре всеки ден и от къде ги взема, но се зачудих...

Виж ся...работата е там да правиш това което чувтсваш. Направи го защото така мислиш че трябва да е, а не защото тои до теб го прави. Но щом е до теб и и някъде изобщо с теб...това вътре под косата ти (ако я имаш) е еднакво с неговото.

Ся...събирай мижавите кинти (хиподил), отивай вземай тия обивки, нахлузвай ги, прави се..позирай! Ако имаш сили го преави. Знай от сега че е е лесно, но сам ще видиш. Не се ли предадеш...може и да си от онез които са "истински". Ся ти "говоря" малко малко (доста) теориетично.

След някои случки...може и да се откажеш...предполагам си гледал някое филмче, на което...определена група хора правят нещо и след време някой се отказва, защото това не е за него или пък защото нещата не са така, каквито са били в началото.

bulgarche
11-05-2006, 22:37
Да...вярно добре е да искаш повече. и аз искам..даже искам много. дори и това..което е невъзможно да получа, освен това което трябва да получа (на теория). поне не се премиряваш с това което са решили да ти дадат (като "едно време")

Amayo
11-05-2006, 22:37
То тия кубинки ги мисли се едно ше си купува С класа.. Бой ше ядеш... от майка ти ако стъпиш с чисто новите кубинги у некое аки и го внесеш в къщата.

BornFromPain
11-05-2006, 22:44
Хъм.. експлойтед бтв знаех си че аватара ти ми е познат.. Т'ва ти е аватара и в форума urban justice нали?
Аз Съм БЪЛГАРЧЕ деа прав си.. То е ясно че ще позирам като ги нося защото това си остава просто една обувка, аз мога да съм си същия с нея или без нея.. Но е едно да си някакъв вътрешно, а друго е чрез дрехите си да го покажеш на целия скапан свят без да те интересува кой ще те пребие заради това което си ;> Е така погледнато е правилно само дето на мен не ми е особено ясно кое съм.. вярно че всичките ми познати които са в тия работи са анархисти ама аз анархията не я разбирам.. имам и познати нацисти де ама и тях не ги разбирам :> демек ще съм си позьор деба..

BornFromPain
11-05-2006, 22:48
Ей сега свързах и тва UJC с урбан джъстис :> Баси мислех те за някъв смотаняк на мойта възраст пък ти ше земеш да се окажеш от тия дето са по-навътре :>

BornFromPain
11-05-2006, 22:55
Ей деба.. Като се сетя че като почнах да се интересувам ми подшушнаха за тоя форум там да попрочета за кво става въпрос(преди около година някъде), от там ми е и част от музиката(най-вече дискографията на Crass).. деа с риск да изкараш че ти се мазня ше ти кажа евала :>

BornFromPain
11-05-2006, 23:07
Хъм да де верно няма година.. аз февруари почнах да свиря много, а тогава още не бях хич наясно с тия работи :> Все едно :>
Важното е че след доста доста писане поне ми се изясниха доста неща ;>

i'm so excited!
11-05-2006, 23:28
:smt005

BornFromPain
11-08-2006, 10:07
Баси а аз не можах да издиря снимка към която да мога да дам линк сумати време.. :> Иначе са те :>

Rock'N'Roll
11-08-2006, 10:13
http://www.underground-england.co.uk/acatalog/UR-7890-A-006.jpg


влюбена съм в тея кубинки :smt007

BornFromPain
11-08-2006, 10:18
Двама сме.. :>

Rock'N'Roll
11-08-2006, 10:22
много е вероятно да се изтъркат...

аз искам ето такива:

http://www.boot.com/Grinder14HoleMain.jpg

или такива

http://www.planetejef.com/images/chaussures/normale/1058401p.jpg


колко кинти? и кви са :-k

BornFromPain
11-08-2006, 18:10
Мда готини са.. А готиното на кубинките е че даже като са нови горе-долу изглеждат добре.. Виж кец и гуменка нови не мога да гледам.. Друго си е като ги раздвижиш, омачкаш и тн.. Тогава си придобиват собствен чар и са много по-готини :>

Mimka_sweet
11-08-2006, 20:45
daaaaaaa :D:D:D:D makar 4e ne pro4etoh temata otgovora mi e kategori4no DA!!! :D

i'm so excited!
11-08-2006, 22:19
toq grinders e dooooosta dobyr

bulgarche
11-09-2006, 08:16
toq grinders e dooooosta dobyr
Напълно съм съгласен :)

BornFromPain
11-09-2006, 20:18
Хаха по-добре тоя дето ги носи тия да бачка в някоя каменоломна.. Нещо не ми се иска да си представя, че ги е направил такива от носене в София ахха :>
Иначе са симпатични.. Ако можеха да говорят сигурно щеха да имат повече истории от дядо преживял 3 войни :>

bulgarche
11-09-2006, 20:25
Ма виж..с шип инъче :) Ама са луди бе...тез май са от тоз сайт дето си мисля..има всякви кубинки..а к'ви изкъртени..ппффуу..не е истина

i'm so excited!
11-09-2006, 20:43
точно от тоя сайт са;))
описанието примерно 'запазен грип' и го гледаш ... подметката говори, бомбето изкъртено...
абе кубинки с история

magesnik
11-09-2006, 20:45
къв е тоя сайт,ако не е тайна? :roll:

i'm so excited!
11-09-2006, 20:50
www.oxbloodoi.com

magesnik
11-09-2006, 21:21
Има мнооо готини кубинки в тоя сайт,стига да имаш кинти да си купиш.

Amayo
11-10-2006, 21:22
Ами тези които пари имат но ги е страх бой да не ядат какво да правят? :cry:

BornFromPain
11-10-2006, 22:10
Да си ги вземат и да свикнат да ядат бой :>
Ама поне да знаят за кво го ядат.

Amayo
11-10-2006, 22:23
Ти знаеш ли?

BornFromPain
11-10-2006, 22:39
Ами не съм открил нещото за което да съм си казал - ето това е абсолютно правилно, и трябва да стане така, независимо какво ще ми коства. Точно това е момента когато според мен това нещо го усещаш, а не го мислиш..
А аз го мисля, въпреки че мисля, че вярвам в това нещо..
Може би когато се убедя напълно, ще си ги взема, защото това не е до мода, или защото е красиво, или защото е готино.. Това е да показваш на света какъв си, в какво вярваш, и да му напомняш че още има такива като теб и винаги ще има.. Независимо от последствията..
Ако не го чувстваш, ядеш бой няколко пъти и заебаваш всичко.. Ако го чувстваш, тва само ти затвърждава вярата.. А аз май още не съм готов да мина през тоя тест..
Така че когато се изясня със себе си - ще ти кажа :>

Amayo
11-10-2006, 22:49
Пак не разбрах 8-[ . Какво показваш на света? (Освен, че не те е срам да се показваш пред хората с ботуши като на полицай)

BornFromPain
11-10-2006, 23:16
ахахахаха.. :lol:
Аз се опитвам да говоря и да мисля сериозно, ти стоиш тука и ми се смееш :> Гадняр :>

Amayo на такива като тебе, които до толкова им липсва обща култура по тия въпроси, не мога да покажа нищо. Ама все пак дори на теб би трябвало да ти се стори логично, че човек който носи бойни ботуши(букв. превод от английски за тоя тип кубинки), нарочно се облича различно за да се отличава от тълпата очевидно има някви по-различни разбирания.. От теб се очаква само да си зададеш въпроса "какви?". Но не.. Тия като теб просто виждат външния вид, казват си "ау, колко безвкусно" и това е.
С риск да изпиша толкова че дори да не прочетеш:
Тия хора, които според теб се обличат безвкусно се борят, срещу това към което вие децата на индустриализацията сте тръгнали. А именно Пълното уеднаквяване(защо хората да са различни като ако бяха еднакви щяха да са много по-лесни за контролиране), и свеждане на собственото мислене до минимум, защото според тези които гледат на теб като на зъбчатка в машините си, собственото мислене е грешка.. Защо тая зъбчатка да се върти, където иска, като може да се върти където те искат.. И другото нещо - тия безвкусните хора се борят за идеали, които се описват с думи, които в скоро време изобщо няма да ги има в вашите скапани речници - свобода, равенство и тн. Някой ден тия думи изобщо няма да ги има и тия като теб няма да ги имат като варианти в главите си.. Просто тези неща ще изчезнат като понятия. Тогава света си го представям като сцена от Матрицата - хората са източници на енергия и труд, а в техните очи живят в един почти перфектен свят, създаден единствено в главите им..
Ето ти малко идеи върху които да направиш малко раздвижване на закърнялото си мислене.

BornFromPain
11-10-2006, 23:19
Пфф само си загубих времето.. Т'ва ще ти дойде толкова трудно за разбиране, че веднага ще го сметнеш за безсмислено, а мен за луд.. Както и повечето хора във форума..
П.С. ако не бях сметнал всичкото тва писане за безсмислено, бих ти разказал и за мнението си по въпроса с всичките неща които смятаме за забавления, наркотиците(най-вече) и тн.. Ама да се потя само за да ме сметнете за луд.. Мога и без :>

BornFromPain
11-10-2006, 23:24
Щом ти се е сторило интересно прочети Джордж Оруел - 1984.. 9 кинта струва, но когато я прочетох и разбрах, че всичко което съм си мислил го има написано в книга, и толкова добре формулирано, направо камък ми падна от сърцето. Мислех че съм луд или поне ненормален параноик :>
Това за мен е библията.. Може до голяма степен да ти отвори очите по много въпроси, ако я чатнеш.. А на места всичко е толкова буквално написано че няма как да не чатнеш. Просто тая книга трябва да я прочете всеки един човек, преди да започне своя контакт с съвременния свят - ей така да си има едно на ум :>

Amayo
11-10-2006, 23:27
КАжи ми ти като се бориш против уеднаквяването - кво си направил? (Освен че ходиш с кубинки с единствената цел да те гледат хората и да се питат тоя па за кво ли се бори?) Колко победи си отбелязъл в борбата против индустриализацията? Да гласуваш за волен сидеров не се брои. Трябва да си постигнал нещо, за да си постигнал нещо трябва да имаш цел мойто заблудено момченеце. Ти нямаш цел :smt009 , целта е измерима и трябва да е реална. Вие имате единствено намерения - плоски кухи и неизпълними. Друго си е обаче да се праиш на гангстер в трамвая понеже си с кубинки...

Amayo
11-10-2006, 23:36
Ъпп,...пардон - в автобуса, и то не на едно ами на цели две седящи места 8-[ . Това ще научи тези индустриализирани и уеднаквени бабички с багаж на урок!

Amayo
11-10-2006, 23:43
Междудругинкото да ви се похваля - връчиха ми да стопанисвам служебен автомобил с гъзарски статут - фолксваген познайте къв(тройка е) Е вече никой не мож ме спре.

BornFromPain
11-10-2006, 23:43
TheNightRider по тоя въпрос, правиш достатъчно дори само като го мислиш това.. Ето сега и аз направих малко анти-пропаганда, няколко човека ще го разберат и ще се усетят. А когато всички се оттърсим от това ще премахнем поне главните оръжия на това срещу което се борим :> Мечтата ми е деня когато всички ще изхвърлим телевизорите от домовете си, заедно ще нахлуем в всички телевизии и ще ги разрушим, от ярост, че от средство за информация, са се превърнали в средство за контрол. Всяка ИЗЛИШНА власт трябва да се изкорени.. А властта с която си позволяват някои хора да ни "програмират" трябва да бъде изкоренена заедно с повечето им органи.

Amayo не ми говори наизуст. Целите които са пред мен са ми напълно ясни, средствата за изпълнението им не са.. Все пак аз съм само един човек, а системата в главите на всички. Какво правя ли? Пропагандирам.. Защото когато станем много, много повече хора ще могат да обяснят на другите за това зло. И когато станем достатъчно много тоя контрол ще бъде изкоренен. Не ме интересува как ти звуча, защото ти си просто пример за роб на системата. До толкова е напълнила главата ти с глупости, че когато човек ти говори за свобода, ти го мислиш за празноглавец. Ако не беше толкова промит щеше да се замислиш върху думите ми, да започнеш да мислиш малко над тия кубинки за които толкова говориш, и да видиш че говоря съвсем правилни неща които един човек е нормално да желае.

exploited може би да..

BornFromPain
11-10-2006, 23:48
Междудругинкото да ви се похваля - връчиха ми да стопанисвам служебен автомобил с гъзарски статут - фолксваген познайте къв(тройка е) Е вече никой не мож ме спре.

И тия 2 тона тенекия, са напълно достатъчни да си доволен от живота и да не искаш нищо повече!? Един толкова достъпен материал е това което те кара да работиш за системата?! И после какво? Пак 2 тона метал но в друга форма и си още по-доволен?
Дори сам ли не усещаш промивката в себе си? Ценностите които са били създадени в теб? Къде са другите цели? Или колко е добър живота вече се измерва в количество метал, цици и храна?
Това е хубаво.. Чувствай се доволна малка ми зъбчатчице.

Amayo
11-10-2006, 23:48
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .

Boot
11-10-2006, 23:49
Преди колко... 200? 300 години? :lol:

BornFromPain
11-10-2006, 23:53
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .
Ти и тия като теб сте ми антиидоли, смяташ ме за болен.. Демек съм на прав път.

Boot
11-10-2006, 23:55
Аз се научих, бтв, да готвя мусака. 8)

Amayo
11-10-2006, 23:57
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .
Ти и тия като теб сте ми антиидоли, смяташ ме за болен.. Демек съм на прав път.
Утре ше станеш на 18 и майка ше ти скъса ушите и ше те изгони на улицата да се опрявяш сам, и тогава ще видиме на колко прав път си бил. :smt006

Boot
11-11-2006, 00:00
Аз се научих, бтв, да готвя мусака. 8)

твърде късно...
Ъ... те всички мъже обичат мусака. Само да престанат да са толкова смотани/тъпи/грозни/смотанотъпогрозни.... :mrgreen:

BornFromPain
11-11-2006, 00:04
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .
Ти и тия като теб сте ми антиидоли, смяташ ме за болен.. Демек съм на прав път.
Утре ше станеш на 18 и майка ше ти скъса ушите и ше те изгони на улицата да се опрявяш сам, и тогава ще видиме на колко прав път си бил. :smt006

Ако имаше награда за глупави постове вече да си я спечелил..
1. Осемнайсетте вече ги имам
2. Какво в начина ми на мислене те накара да смяташ, че няма да се оправя сам? И какво общо има това изобщо?
В случай че говориш за изкарване на пари - не ме мисли. Имам си бачкане 3 месеца като стажант програмист уеб дизайнер, после напуснах сам и шефовете са с много добро мнение за мен, бачкал съм и като общак и нямам проблеми с това, и между другото случайно уча в елитна гимназия и тая година ако кандидатствам успешно, ще имам и още един вариант за работа. Или ти ме мислеше за някой наркоман, който не ходи на даскало и по цял ден плямпа за свобода и колко мрази разни неща?

BornFromPain
11-11-2006, 00:05
Аз се научих, бтв, да готвя мусака. 8)

твърде късно...
Ъ... те всички мъже обичат мусака. Само да престанат да са толкова смотани/тъпи/грозни/смотанотъпогрозни.... :mrgreen:

и да не лъжат, изнверяват, пият, бият...??? :roll:

Аз няма да се омъжа щом са такива :>

Boot
11-11-2006, 00:06
На мен никога не ми е пречело, че пият и бият.
Другото е... друго.

BornFromPain
11-11-2006, 00:10
кофти...

живота е гаден... BFP ако се омъжиш за който и да е ще припадна...

ПП. да не би да си момиче?? :lol:

Хаха еми не.. За което съм много щастлив :>
Иначе имам снимки в 9 клас на 2-ри февруари с грим, поличка, токчета(не им завиждам на курветините дето зимата ходят така)сутиен и даже почти си обръснах краката хаха.. Беше голяма гавра ама само си навлякох предупреждение за изключване :>

Amayo
11-11-2006, 00:11
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .
Ти и тия като теб сте ми антиидоли, смяташ ме за болен.. Демек съм на прав път.
Утре ше станеш на 18 и майка ше ти скъса ушите и ше те изгони на улицата да се опрявяш сам, и тогава ще видиме на колко прав път си бил. :smt006

Ако имаше награда за глупави постове вече да си я спечелил..
1. Осемнайсетте вече ги имам
2. Какво в начина ми на мислене те накара да смяташ, че няма да се оправя сам? И какво общо има това изобщо?
В случай че говориш за изкарване на пари - не ме мисли. Имам си бачкане 3 месеца като стажант програмист уеб дизайнер, после напуснах сам и шефовете са с много добро мнение за мен, бачкал съм и като общак и нямам проблеми с това, и между другото случайно уча в елитна гимназия и тая година ако кандидатствам успешно, ще имам и още един вариант за работа. Или ти ме мислеше за някой наркоман, който не ходи на даскало и по цял ден плямпа за свобода и колко мрази разни неща?
Еми са изведнъж па ми се струваш доста еднакъв с всички останали :roll: . Май така излезе че всичките тия сектантски глупости дето ги наговори са пълна безсмислица, щото като всеки един нормален човек ит ходиш научилище имаш работа и така нататъка и си част от една добре смазана машина, кво зъбчатка ли беше, или семеринг :lol: . ПАк излязох прав бе деееееееба............ :smt006

BornFromPain
11-11-2006, 00:18
кофти...

живота е гаден... BFP ако се омъжиш за който и да е ще припадна...

ПП. да не би да си момиче?? :lol:

Хаха еми не.. За което съм много щастлив :>
Иначе имам снимки в 9 клас на 2-ри февруари с грим, поличка, токчета(не им завиждам на курветините дето зимата ходят така)сутиен и даже почти си обръснах краката хаха.. Беше голяма гавра ама само си навлякох предупреждение за изключване :>


фашинг или простотия???

а? Туй не го разбрах :>
Иначе ако тва питаш - напраихме го да се изгавриме.. ама всичко се уби понеже второто междучасие вече цялото даскало беше така.. Хаха :> Не знам тия момичета за кво си носят резервни сутиени :> Пък и преди ми беше готино да съм антиученик, и да правя сечено по всякви начини на даскалото.. После се осъзнах че като отделям по 1 час за учене, мога да си изкарвам готини оценки и да ми дреме на кура :>

BornFromPain
11-11-2006, 00:23
Мне.. Ама пак е от тоя тип богаташки тъпи даскала.. Директорката на един приятел като остана на поправка беше викнала техните и им беше казала "нямам достатъчно материално основание да попреча вашия син да бъде оставен на поправка" хаха :>
Личи си че ни готвят за УНСС.. Утре Носи Съответната Сума(колкото култово толкова и изтъркано :>) ;П

BornFromPain
11-11-2006, 00:29
Знам.. а аз поради липсата на избор, ще трябва да влезна по класическия начин - с учене ;>
(като се сетя колко народ ходи на уроци при Трайчо Спасов(тоя дето пише теста) май тва вече не е класическия начин ама.. ;П)

БТВ в тая тема се изписа доста повече отколкото очаквах ахха :> От кубинки през анархии, книги, коли до мусака хахах :>

П.С. туй пънковете и скиновете не спите ли ве?

BornFromPain
11-11-2006, 00:38
предубедения...

Това май пак е от тия дето ги разбират само тия от немската хаха :Пп

BornFromPain
11-11-2006, 00:45
Правилно. Щото дипломата само увеличава шанса ти да стигнеш до интервю.. От там вече си само ти и това което знаеш и можеш.

BornFromPain
11-11-2006, 01:45
Тоя е доста сериозно болен майче :roll: .
Ти и тия като теб сте ми антиидоли, смяташ ме за болен.. Демек съм на прав път.
Утре ше станеш на 18 и майка ше ти скъса ушите и ше те изгони на улицата да се опрявяш сам, и тогава ще видиме на колко прав път си бил. :smt006

Ако имаше награда за глупави постове вече да си я спечелил..
1. Осемнайсетте вече ги имам
2. Какво в начина ми на мислене те накара да смяташ, че няма да се оправя сам? И какво общо има това изобщо?
В случай че говориш за изкарване на пари - не ме мисли. Имам си бачкане 3 месеца като стажант програмист уеб дизайнер, после напуснах сам и шефовете са с много добро мнение за мен, бачкал съм и като общак и нямам проблеми с това, и между другото случайно уча в елитна гимназия и тая година ако кандидатствам успешно, ще имам и още един вариант за работа. Или ти ме мислеше за някой наркоман, който не ходи на даскало и по цял ден плямпа за свобода и колко мрази разни неща?
Еми са изведнъж па ми се струваш доста еднакъв с всички останали :roll: . Май така излезе че всичките тия сектантски глупости дето ги наговори са пълна безсмислица, щото като всеки един нормален човек ит ходиш научилище имаш работа и така нататъка и си част от една добре смазана машина, кво зъбчатка ли беше, или семеринг :lol: . ПАк излязох прав бе деееееееба............ :smt006

Ейй тоя пост съм ти го пропуснал..
А ти къв си ме представяше? С 5 крака и 3 ръце? Или като ходя на училище т'ва директно не ми позволява да имам собствено мислене.. Което да е против системата? Това че съм вътре в нея ми е наложено.. И все пак ти не си разбрал основната идея. Нямам нищо против даскалото, работата и тия неща.. Имам против контролирането на човека и превръщането му ЕДИНСТВЕНО в ученик а после работник. Мразя и начина по който това се постига. Чрез налагане на мислене.
Това което искам е MENTAL ANARCHY(поне аз така го кръстих, и тва ще е име на песен някой ден :П). В тоя ред на мисли ще ти пейстна един текст който ще чуеш на песен скоро(или не толкова скоро :>).

???(за име на групата се спори много :>) - Ministry Of Love

Your feet are free
your mind is not
and you don't protest
cause you don't know that

you mind is bound
by shackles thin
that draw a circle
and you think within

you can think beyound
but you don't want that
and that's the thing
the ministry's working at

Ministry of love!
makes you love ideas sent from high above
Ministry of love!
grabs you own thinking and turn's it off (2)
And you love the ministry of love!

to be continued при наличие на муза :>

Amayo
11-11-2006, 08:01
Шефче никой не те контролира, живееме в демократична страна и можеш да правиш ама каквото си поискаш стига да не противоречи с закона (не че некой го спазва) Ако искаш можеш да избягаш и да отидеш в гората да ядеш грудки, етти свобода и нематериализъм, можеш ли - можеш. Никой не те кара на сила да гледаш телевизия, хората го правят по собствено желание. И аз си предпочитам да изкарвам кинти и да сичко да се върти около парите и тн...

BornFromPain
11-11-2006, 11:12
Шефче никой не те контролира, живееме в демократична страна и можеш да правиш ама каквото си поискаш стига да не противоречи с закона (не че некой го спазва) Ако искаш можеш да избягаш и да отидеш в гората да ядеш грудки, етти свобода и нематериализъм, можеш ли - можеш. Никой не те кара на сила да гледаш телевизия, хората го правят по собствено желание. И аз си предпочитам да изкарвам кинти и да сичко да се върти около парите и тн...

И това че пред тъпата дума държава стои още по-тъпата демократична значи, че мога да правя квото си искам.. Свободата за теб се изразява в тва да ядеш грудки.. еми странно. Иначе колкото до това собствено желание да гледат телевизия и собственото ти желание живота ти да се върти около парите.. Ами собствено май не е най-уместната дума.. Просто са те отгледали и възпитали така, че за теб това да е правилно.. Бачкаш яко, и системата те възнаграждава с неща, към които ако се замислиш дори не знаеш за какво се стремиш.. Ето ти пример за промивка - кой е казал че златото и среброто са готини и защо по дяволите всички мислите така? Бачкаш 1-2 месеца да си земеш ебати ланеца и кво? Просто всички сте промити че изглежда готино.

you can think beyound
but you don't want that
and that's the thing
the ministry's working at

BornFromPain
11-11-2006, 11:55
E да ама според мен всеки трябва да има право на свои ценности.. А не да му ги налагат от тук и от там, пък той да си мисли, че са негови.. И накрая всички сме абсолютно еднакви, и сме сигурно че това е правлино.
Е важното е, че не си гладувал за да си ги вземеш сам тия златни работи :> Пък като подаряват - нека :П