PDA

View Full Version : daite savet4e ... ?



complicated
11-04-2006, 21:24
predi izvestno vreme tragnah s edno mom4e i po obqsnimi pri4ini skasahme /vse pak toi be6e hodil s o6te 1 momi4e prez meseca v koito bqhme zaedno,a i osven tova razbrah 4e dori mai se e opitval da svalq edna ot nai-dobrite mi priqtelki,koqto est. ne mu e obarnala vnimanie/ az go zarqzah no mi be6e super kofti i kato 4e li po edno vreme ve4e vsi4ko be6e otminalo,dokato toi ne zapo4na otnovo da me tarsi ... :? usetih 4e pak se zavra6tat nqkakvi 4uvstva no kato vsqko naraneno momi4e si kazah 4e ne mi puka, oba4e mai se samozalagvam ... toi prodaljava da me tarsi,vednaj me pokani na kafe i az otidoh.toi se darje6e kakto kogato hodehme,zaka4a6e se i t.n. ne sam mu davala povodi da razbere 4e ne vsi4ko e otminalo,no toi sqka6 znae 4e vse o6te ima 6ansove s men i prodaljava da se opitva otnovo da me svali.dori minalata sedmica me nakara da sedna u nego na kafeto i se opita da me celune ... oba4e az se napravih na "leko" razseqna i se obarnah na drugata strana.usetih 4e mu stana gadno,no v kraina smetka toi go zaslujava.sega ne znam kakvo da pravq ... use6tam 4e vse o6te imam nqkakvi 4uvstva,no me e strah da ne se polu4i kato predi6niq pat /vse pak toi e izvesten s negovite nomera - da hodi s nqkolko navednaj i da laje i da maje .../ 8-[

teardrop
11-04-2006, 22:17
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.

No_LiMiTe^f
11-04-2006, 22:22
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.

Syglasna sym!

piska_
11-04-2006, 22:25
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.

Syglasna sym!
И аз :wink:

MoHuTo
11-05-2006, 01:51
Наистина!Щом го е направил веднъж ще го направи и пак, и пак! :smt011 По-добре се помъчи да си го избиеш от главата! :smt017

teenkopele
11-05-2006, 04:40
Както казаха другите- остави го и не се занимавай повече с него.
"Бил известен с това..." защо се оставяш да те баламосва? Опитай се да погледнеш от друга гледна точка- тръгнеш ли отново с него, шансът да направи същото е огромен, от което ще страдаш още повече.
Сега най-вероятно ти е кофти, но бъди сигурна, че след време нещата ще се оправят.
Успех. :wink:

Roki_Boy
11-05-2006, 06:22
[-X mahnigo toq . ne pravi gre6ka da tragva6 pak s nego toi 6t tragne 6te hodite mesec i pak 6te pogledne dr i 6te ti izneveri pak i 6tom e pro4ut s tova

koalka
11-05-2006, 06:30
Не тръгвай отново с него!Ще направиш грешка...аз съм сигурна,че той за това кратко време не се е променил и прави пак такива неща и просто пак ще скъсате,а няма смисъл.
Помисли добре дали си заслужава.

I_ve7o
11-05-2006, 07:16
Za6to si4ki ste tolkova negativni...kam 4oveka..na men mi se e sly4valo prostih my i bqhme mn dylgo vreme zaedno{skysahme za6toto moite 4ystva nqkak se izpariha tva e dryga tema}spored men my dai 2ri 6ans :) i yspeh kakvoto i da napravi6

iiirish
11-05-2006, 07:35
според мен той не проявява абсолютно никакво уважение към теб. това да сваляш разни приятелки и познати на момичето, което претендираш, че харесваш е ужасно глупаво. по думите ти извода, който мога да си извадя е, че това момче е женкар, а да си обвързваш личния живот с такъв боклук е грешка.
така че спри да излизаш с него колкото и да те кани на кафета, като му покажеш, че той ти е напълно безразличен и не се интересуваш от него. защото усети ли, че изпитваш нещо няма да спре да ти досажда и най-накрая ти ще се окажеш в пригръдките му. а после искренно ще съжаляваш за тази своя постъпка повярвай ми

TreeHill
11-05-2006, 08:42
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.

Syglasna sym!
И аз :wink:

daje i az

LO6IQ
11-05-2006, 20:08
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.

Syglasna sym!
И аз :wink:
И аз съм съгласен :!: :wink:

malkoto_baby
11-07-2006, 12:03
Мани го тоя, не си заслужава :!: Щом ти е идневерил веднъж, ще го направи пак! Нима искаш отново да си наранена и да те боли?! Ще намериш 100 пъти по-добри от него.
\:D/ \:D/ \:D/ :::

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:10
Za6to si4ki ste tolkova negativni...kam 4oveka..na men mi se e sly4valo prostih my i bqhme mn dylgo vreme zaedno{skysahme za6toto moite 4ystva nqkak se izpariha tva e dryga tema}spored men my dai 2ri 6ans :) i yspeh kakvoto i da napravi6

и аз мисля така.И на мен ми се случи и човека до мен се промени.Е трудно беше.1 месец точно както каза ти му показвах,че за мен нищо не е отминало и не ми пукаше.Сега е коренно различен човек и все още се държа леко настрана.

macka123
11-07-2006, 17:15
spored men i dvata variqnta sa vyzmojni
ti po dobre go poznava6 i znae6 kva slava mu se vodi
nz
no vnimavaj
dano vzeme6 pravilnoto re6enie
uspeh :)

cherinka
11-07-2006, 17:26
Za6to si4ki ste tolkova negativni...kam 4oveka..na men mi se e sly4valo prostih my i bqhme mn dylgo vreme zaedno{skysahme za6toto moite 4ystva nqkak se izpariha tva e dryga tema}spored men my dai 2ri 6ans :) i yspeh kakvoto i da napravi6

да ей кви упреци кво нещо.. може момчето да си е дало сметка кво е загубило и да иска да си е с момичето.. може да се е осъзнал.. може тя да значи нещо повече за него от другите.. моя савет е да му дадеш втори шанс.. пък ако не му дадеш ще те мъчи дълго време какво е щяло да бъде ако си му го дала този 2ри шанс, а пък ако му го дадеш ..наистина може да те нарани отново.. но и в двата случая риска си е голям ;)