PDA

View Full Version : postinor duo i sled nego kakvo sledva



sofiankata
11-04-2006, 22:11
znam 4e ima mnogo takiva temi,no iskam da vi popitam ne6to.s priatelq mi pravihme sex to4no v denq kogato mi svar6i cikala i se skasa prezervativa 4udehme se dva dena dali da pia hap4eta koeto e mnogo tapo ot na6a strana i na tretia den pih postinor duo.minaha 6 dni ot kraq na cikala mi i pak mi doide.to ne moje da se kaje 4e e to4no cikal za6toto e edno mnogo qrko 4erveno i slabo te4e.iskam da popitam nqkoi imal li e sa6tia problem i tova cikala li e i kolko vreme 6te prodalji.za6toto se pritesnqvam da ne bi ne6to da se e razranilo znam li i az.blagodarq predvaritelno

Unknow
11-04-2006, 22:21
Защо всички почвате със "Знам, че има много такива теми, но... ".Ми прочети малко де ....

По темата: Не е хубаво, че си го пила чак на 3-тия ден.Но и аз съм пила толкова късно и всичко беше наред.Все пак е рисковано.Това че ти е дошло е от Постинора.Не прочете ли какво пише в листовката? Не се притеснявай, нормално е да ти се наруши цикъла през следващия месец.Нищо нередно не е.Смятам, че няма от какво да се притесняваш.Ако искаш си направи тест, но май няма смисъл.Успех!

Пушка Двуцевка
11-16-2006, 03:59
Мацката по - надоло ти е отговорила ПЕРФЕКТНО :)

11-16-2006, 18:11
Za da ne syzdavam nova tema...Iskam da popitam nqkoi znae li kolko struvat tezi novote Eskapell /nz kak se pishe/

A za temata i az sym pila postinor na 2-3 den i sym nqmala problem.I posle naistina malko se razminva menziza ama vsichko e ok!

11-17-2006, 13:20
Vchera pitah v aptekata i mi kazaha che Eskapela struva 29lv.
No v povecheto skladove ne sa zaredili oshte!!!!

SINDEL
11-17-2006, 13:23
Vchera pitah v aptekata i mi kazaha che Eskapela struva 29lv.
No v povecheto skladove ne sa zaredili oshte!!!!

29 лева?!! :shock: да бе, то4но 29 лева ще дам при положение 4е Постинора е 11-12 и съм го пила и поне съм сигурна 4е върши работа =; тея хора са луди