PDA

View Full Version : Problem v seks! Need help!



Toq_be_Ne_ONq
11-05-2006, 00:06
Pi4ove imam golem problem pri seksa ... mn byrzo svur6vam .. ako maceto e otgore ili sviri - nema qdove, moe da otkaram cql den, no pri misionerska ili nazadna si svur6vam za 5-6 min. .. adski me iznervq i drazni, 6tot ne moga da dostavq nujnoto udovolstvie na mackata, a tova za men e mn vajno, pove4e se kefq tq da izpitva kef ot kolkoto az ( moa da praa 6apkli4ki po 2-3 4asa, bez da iskam svir4oci v zamqna ) ..

Ta vaprosa mi e ne6to takova - ima li nqkvi krem4eta, hap4eta ili ne6to takova koeto zabavq eqkuaciqta ili pravi penisa i glavi4kata po-malko 4uvstvitelni ..

Mislite li 4e e dobre da se posavetvam s lekar? ..

Kajete pozi pri koito penisa i glavi4kata ne se triqt maksimalno, toest ne sa tolkova 4uvstvitelni ..

Blagodarq na vsi4ki pomognali mi i sorry za latinicata ..

Unknow
11-05-2006, 00:17
Има хапчета за забавяне на ерекцията, да.Но име и цена немога да ти кажа.Забравила съм, но не бяха скъпи.За тях не ти трябва лекарско предписание.Не са със странични ефекти ...и няма проблеми. Просто влез в някоя аптека и попитай за хапчета за забавяне на ерекцията.Предполагам ще ти казат какви видове има, защото не са само едни :wink: С друго немога да помогна.Успех!

Toq_be_Ne_ONq
11-05-2006, 07:51
Blagodarq vse pak, 6e popitam v aptekata ..

Be bqha mi kazvali 4e ima nqkvi prezarvativi s koito ti davat edno krem4e s koeto glavi4kata ti ne e tolkova 4uvstvitelna pyk i samiq prezarvativ e po debel ot normalnoto .. nqkoi da se se6ta ne6to? ..

Mislq i s lekar da se posavetvam .. sram ne sram .. 6te se hodi .. :oops:

11-05-2006, 08:14
ами пич, удари една бърза чекия 5 минути преди половия акт и после е възможно да не ти стане даже :-D На мене ми става ама де да знам, има различни хора...

11-05-2006, 08:19
ами пич, удари една бърза чекия 5 минути преди половия акт и после е възможно да не ти стане даже :-D На мене ми става ама де да знам, има различни хора...

Ne stava brat, da ne misli6 4e ne sym go probval? Prosto verqtno glavi4kata mi e adski 4uvstvitelna .. stigalo se i do moment v koito sym si bil 2-3 4ekii predi akta i sled tova 2-3 svur6vam za po 5 min ... i ve4e 4-5 tiq pyt e po normalno, no prosto ne e tova koeto iskam .. :( :( :(

JoeBanana
11-05-2006, 08:48
Durex Performa

Тоя_Ne_Onq
11-05-2006, 08:53
Durex Performa

Какво е това? В смисъл дурекс са некви гуми, но ква е разликата .. разяснявайте бре ора .. :( :( ..

JoeBanana
11-05-2006, 09:01
Презервативи за забавяне на еякулацията. Съдържат специален лубрикант отвътре, който намалява чувствителността на пениса и прави сексуалния акт по-дълготраен. Лубрикантът се активира от телесната температура, когато презервативът се постави на пениса.

Тоя_Ne_Onq
11-05-2006, 09:10
Презервативи за забавяне на еякулацията. Съдържат специален лубрикант отвътре, който намалява чувствителността на пениса и прави сексуалния акт по-дълготраен. Лубрикантът се активира от телесната температура, когато презервативът се постави на пениса.

Обичам те ... ще го пробвам тия дни .. БИИИИИГГГГГ 10ХХХХХХХ ... :smt055

the_man
11-05-2006, 10:18
xaxa... обади се като ги пробваш че и аз имам подобен проблем...:Д
да знам дали действат :П

pichagata1
11-05-2006, 13:50
Daa q kajete ne6to pove4e za tezi prezervativi,ima li efekt ot tqh nai ve4e me interesuva?!

rsfsadfsadfsad
11-05-2006, 22:21
ima efekt mnogo qsno i az imam syshtiq problem kato primerno e bez prezervativ svyrshvam mnogo byrzo , no ot kakto sym s Durex Performa rabotata stava mnogo hubava , i az taka kato tebe predpo4itam da dostavq udovolstvie na priqtelkata mi pove4e ot kolkoto da si dostavq na sebe si... mi kakvo da ti kaja posledniq pyt s prezervativ(performa) poloviq akt prodylji malko pove4e ot chas i polovina....prai smetka...mojeh i oshte da izdyrja no prosto nqmah sili

Ne_Toq_A_Onq
11-05-2006, 22:31
ima efekt mnogo qsno i az imam syshtiq problem kato primerno e bez prezervativ svyrshvam mnogo byrzo , no ot kakto sym s Durex Performa rabotata stava mnogo hubava , i az taka kato tebe predpo4itam da dostavq udovolstvie na priqtelkata mi pove4e ot kolkoto da si dostavq na sebe si... mi kakvo da ti kaja posledniq pyt s prezervativ(performa) poloviq akt prodylji malko pove4e ot chas i polovina....prai smetka...mojeh i oshte da izdyrja no prosto nqmah sili

Lele .. ludnica .. o6te ne sym go probval, nqmah vuzmojnost, sigurno sredata na sedmicata, no s toq post napravo me ubi 4ove4e, adski ti blagodarq, vduhna mi qko nadejda i radosta!! Dano da sa taka ne6tata .. ;-).. :-D

rsfsadfsadfsad
11-05-2006, 22:40
da e 4ovek za nishto ne sym izlygal
samo edno syvet4e da ti dam ako iskash napravo da izkyrtish momi4eto bii si 1 chikiq ili da ni napravi 1 svirka i togava, gledai kat go fyrlish toz prezervativ da ti byde 2-ri tek...i az bqh se kompleksiral po 1 vreme tui kat tebe ama si4ko sa oprai az samo takiva izpolzvam i priqtelkata mi e mnogo dovolna ama mnogo...

rsfsadfsadfsad
11-05-2006, 22:42
aaaama priqtqliu ima i 1 podrobnost moje i da se polu4i malko konfuzna situaciq ,zashtoto tezi prezervativi namalqt super mnogo 4uvstvitelnostta na penisa i e vyzmojno da ti padne...(slu4valo mi se e ama byrzo go digam...)

11-06-2006, 01:15
Загрей с ена чикия преди това :D

11-06-2006, 06:29
Pi4ove imam golem problem pri seksa ... mn byrzo svur6vam .. ako maceto e otgore ili sviri - nema qdove, moe da otkaram cql den, no pri misionerska ili nazadna si svur6vam za 5-6 min. .. adski me iznervq i drazni, 6tot ne moga da dostavq nujnoto udovolstvie na mackata, a tova za men e mn vajno, pove4e se kefq tq da izpitva kef ot kolkoto az ( moa da praa 6apkli4ki po 2-3 4asa, bez da iskam svir4oci v zamqna ) ..

Ta vaprosa mi e ne6to takova - ima li nqkvi krem4eta, hap4eta ili ne6to takova koeto zabavq eqkuaciqta ili pravi penisa i glavi4kata po-malko 4uvstvitelni ..

Mislite li 4e e dobre da se posavetvam s lekar? ..

Kajete pozi pri koito penisa i glavi4kata ne se triqt maksimalno, toest ne sa tolkova 4uvstvitelni ..

Blagodarq na vsi4ki pomognali mi i sorry za latinicata ..

Има едни спреьове, ползват ги футболистите за да си замразяват контузийте. Обаче ефекта не е много добър, затва оди до плод зеленчука и си купи 1 литър течен азот, топваш пишката и ефекта би бил поразителен- няма да свършваш никога повече, аверката ти ще е максимално задоволена, + тва получаваш предимство- никаква чувствителност, и бонусът че през лятото пишката ти ще играе ролята на сладолед! Докато се разтопи, затва избягвай горещите места като БГ и вземи се премести в някой фризер!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tX
11-06-2006, 07:02
Има хапчета за забавяне на ерекцията, да.Но име и цена немога да ти кажа.Забравила съм, но не бяха скъпи.За тях не ти трябва лекарско предписание.Не са със странични ефекти ...и няма проблеми. Просто влез в някоя аптека и попитай за хапчета за забавяне на ерекцията.Предполагам ще ти казат какви видове има, защото не са само едни :wink: С друго немога да помогна.Успех!
Би ли ме светнала за какво му е на човека мека патка ? :-s
И изобщо НА КОЙ МУ ТРЯБВА МЕКА ПАТКА ?

Има медикаменти /предимно за мазане/ за забавяне на ЕЯКУЛАЦИЯТА... намаляване на чувствителността и тн., обаче за ерекцията... ти сериозно ли ? :-s

Ne_Toq_A_Onq
11-07-2006, 11:46
da e 4ovek za nishto ne sym izlygal
samo edno syvet4e da ti dam ako iskash napravo da izkyrtish momi4eto bii si 1 chikiq ili da ni napravi 1 svirka i togava, gledai kat go fyrlish toz prezervativ da ti byde 2-ri tek...i az bqh se kompleksiral po 1 vreme tui kat tebe ama si4ko sa oprai az samo takiva izpolzvam i priqtelkata mi e mnogo dovolna ama mnogo...

Lele bratle, mersi adski mnogo, 4esno da ti kaja bqh malko skepti4en, no naistina deistva, prosto e ne4ove6ko, tolkova 6tastliv ne sym bil ne znam koga .. mackata i tq e adski dovolna i ve4e nqma se korkam za ni6to, napravo be6e ne4ove6ko, nikoga ne sym se 4uvstval po-dobre .. zna4i pyrvo si prasnah edna 4akiika, posle tq mi pravi malko turski, svirki - pak svur6ih, sled tova nadqnah gumata i sym q treskal pove4e ot 40 min .. napravo umrq ti kazvam, tq gorkata ne znae6 6to e tva dylyg seks, no otsq natatyk nema da i se razminava ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Pak - adski mnogo ti blagodarq bratle, dobre 4e be6e ti da mi vduhne6 qko kuraj i nadejda da go probvam tva!! Ima efekt bratq - polzvaite go, ne ostavqaite momi4etat da vi bqgat 6tot byrzo svur6vate!!! :-D :-D

11-07-2006, 14:41
zna4i devstven sum vse oshte i se 4udq dali shte ima efekt ot tezi prezervativi pri sefteto?