PDA

View Full Version : До кога ще е така?:(



Intelectualeca
11-05-2006, 05:27
Значи вече 3 пъти съм правил секс,по 2-3 пъти всеки от тях,знчи към 8-9 са някъде.Последният път не го бяхме правили седмица и половина някъде и ми стана много кофти,че като го направихме и първия път свърших мн бързо,около минута и половина-2,а втория тек около 4-5 минути.Та много се притеснявам от какво е това,дали защото съм още много в началото или имам някакъв проблем?!

Пенчу
11-05-2006, 05:33
Poprincip mujete svurshvat po burzo ot jenite (75% :mrgreen: )
A pyk i ima praskala protiv byrza eqkulaciq :smt016

веща в занаята
11-05-2006, 06:07
Още мноого, мноого време, примерно докато станеш на 40 г. или докато се научиш да контролираш процеса

koalka
11-05-2006, 06:37
Това е нормално,споко.

lunnoto_momi4e
11-05-2006, 07:22
Това е нормално,споко. Naistina e normalno-baq o6te vreme 6e 4aka6 dokato se nau4i6 da se kantrolira6... :smt009

vivian
11-05-2006, 12:03
normalno si e!s vremeto 6te zapo4ne6 da se kontrolira6...

Drakthul
11-05-2006, 12:14
Първо - не се клецай като заек .. малко са жените които могат за няколко минути да изпитат оргазъм и то това обикновенно става ако правите секс на нестадартно или обществено място и е причинено от силната възбуда ..

Второ - трябва да се научиш да се контролираш .. маструбиране преди акта също ще свърши работа .. има много пози при които главичката и пениса не се трият максимално при кето се губи от чувстивтелноста и ще можеш по-дълго да продължиш акта ..

Трето - когато усетиш, че ще свръшиш не се стягай или стискай, а намали темпото и внимателно извади пениса си от влагалището, при което веднага трябва да започнеш някаква друга манипулация, тоест не оставяй партноьорката ти тукотака .. целувай я, използвай пръсти и т.н. .. след 2-3 мин. пак започвай ..

Четвърто - пробвай с алкохол, но не много 50-100 грама твърд алкохол поне 30 мин. преди секса, но да не забравиш дъвки, няма да смърдиш на момичето ..

Пето - Има презарвативи, кремчета и т.н. за забавяне на ерекцяита и еякуацията, но не бързай с тях, все пак сега започваш сексуалния си живот ..

Шесто - Ако партноьрката ти е на твойте години едва ли ще те разбере веднага .. трябва да й обясниш тия неща и да искаш от нея разбиране и подкрепа, в секса сте двама, не си сам ..

Седмно - Следващия път като свъриши няколко пъти бързо, това вобще не означва, че всичко е приключило .. веднага я хващаш и с пръсчета, езиче и т.н. - достави й това удовлоствие .. докато не свърши - не спираш ..

Айде и не се притеснявай за нищо .. ;-)

krem4et0
11-05-2006, 15:09
Горното мнение съдържа супер съвети. Само,че да кажа,че не е нужно да си на 40,за да се контролирош. Гаджето ми го прави още от 2-рия път!Просто си мислел з нещо гадно и гнусно или сменяме позата!

intelectualeca
11-07-2006, 08:48
Аз малко да се оплача,че вече имам чувството че не саъм наред.Вчера пак бяхме усамотени с приятелката ми,имаше много страстна л/бовна игра и като дойде момента и след четвъртото вкарване и бях свършил,и супер мн се притесних че толкова бързо свърших,че не ми се искаше втори път да пробвам.Та моля ви се да ми помогнете,да ми кажете тва нормално ли е,смисъл тва ми е четвъртият път в който правя секс,и вчера супер много се изложих:(

Drakthul
11-07-2006, 09:32
Аз малко да се оплача,че вече имам чувството че не саъм наред.Вчера пак бяхме усамотени с приятелката ми,имаше много страстна л/бовна игра и като дойде момента и след четвъртото вкарване и бях свършил,и супер мн се притесних че толкова бързо свърших,че не ми се искаше втори път да пробвам.Та моля ви се да ми помогнете,да ми кажете тва нормално ли е,смисъл тва ми е четвъртият път в който правя секс,и вчера супер много се изложих:(

А направи ли си труда да прочетеш какво съм написъл? ..

Не си се изложил .. споко .. иначе - Durex Performa, питаш в аптеката .. става въпрос за презарватив който от вътрешната страна е намазан със специялен крем, намаляващ чувствитеноста на пениса и главичката .. айде и нема се коркаш, повечето мъже са така отначало .. ;-) ..

intelectualeca
11-07-2006, 11:34
Прочетох всичко,ама си е голяма паника,побърквам се вече.Почвам супер надъхано и след мъничко от превъзбуда и съм готов,ама не пробвах втори път за да кажа след тва как е било.Ама се пак мн се притеснявам,не мога да трая така да е занапред:(

Drakthul
11-07-2006, 11:38
Прочетох всичко,ама си е голяма паника,побърквам се вече.Почвам супер надъхано и след мъничко от превъзбуда и съм готов,ама не пробвах втори път за да кажа след тва как е било.Ама се пак мн се притеснявам,не мога да трая така да е занапред:(

Пак ще ти кажа - не се притеснявай, не се паникьосвай, не се побърквай, няма нищо страшно, всеки е минал през това, и аз съм бил така, знам кво ти е .. верно - гадно е .. но за всичко си има решение .. както казах - питай в аптеката за Durex Performa и го пробвай, има ефект - действа! И пак ще ти кажа - това, че свършваш бързо не означава, че мацката трябва да остава незадоволена .. фреско, пръстчета .. пък и след 3-4 пъти като свършиш ще мое да откараш после поне 20-30 мин. ... айде и не се притеснавай за нищо, всичко ти е наред .. ;-)

Я прочети цялата тая тема - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=62852 8) :)