PDA

View Full Version : България и ЕС!



brum``
11-05-2006, 08:07
Здравейте!
Една тема , която според мен е важна . :)

Заслужен ли е негативният имидж на българите в ЕС?

[-X

RoyTheReaper
11-05-2006, 08:22
факт е че в европа отиват българи които развалят мнението на европееца за нас: джебчиите от ромски произход в австрия, автокрадците в испания, нелегалните имигранти навсякъде. не е редно да изкарват всички лоши заради една малка група, но някои хора имат такава склонност.

Sladkata_Nansi
11-05-2006, 09:21
Koito e gledal "Sblusuk" taq sutrin znae razsajdeniqta po taq tema :lol: :lol: :lol:

brum``
11-05-2006, 09:39
Да да именно заради това я пуснах тази тема , за да видя и други разсъждения.
И аз съм на мнение , че заради някакви си малки групи - "утрепки" , всички останали амбициозни българи , които искат да си пробжат късметя , няма да имат възможност.Страната ни е страшно красива и има доста хубави и трудолюбиви хора :)

Dr. Kazimbutt
11-05-2006, 11:43
малки групи - "утрепки"
Работата е там, че групите хич не са малки. По-голямата част от българите сме боклуци, така че негативното мнение е правилно в случая.

brum``
11-06-2006, 20:49
Абе то ,че не са малки не са , ама това не значи ,че всички българи сме "утрепки"!
Обаче аз ако отида някъде си из Евроопа , това не означава , че към мен трябва да имат същото негативно отношение , защото не съм го заслужила например.
Както и да е , ама ти маи не се кефиш , че си българче-нце :)
а? :-s

vra4ka
11-06-2006, 20:58
За България са чували 20% от европейците, 10% от тях имат някакво мнение, 2-5 % имат негативни впечатления.
Ние сами изграждаме мнението на околните! Да излизаме с извинението, че не ни харесват, заради цигани, наркотрафиканти и тн. е глупаво.
Все едно блондинка да се извинява за всичко с цвета на косата си!

Communist
11-09-2006, 17:05
Сигурен съм че след като ни опознаят ще се подобри мнението на европейците за нас :?