PDA

View Full Version : Да му кажа ли?



MoMi4e`In`LoVe
11-05-2006, 08:03
Здравейте сладури :D Ето какво ме мъчи:
Имам приятел и с него всичко е много добре.Ходим от почти два месеца,много се сближихме за времето прекарано заедно.Усещам,че имаме много силна духовна връзка,освен всичко останало между нас има истинско приятелство,пасваме си в адски много отношения...и усещам,че вече започвам да изпитвам силни чувства към него.Мисля че го обичам,а досега никога не съм обичала,връзката ни твърде различна от всичките ми връзки досега... :roll: Последната седмица всеки път,когато сме заедно и го погледна в очите ми се иска да му го кажа,да му кажа,че го обичам....А и в неговия поглед намирам същото,което изпитвам и аз....,но се страхувам да му го призная.По отношение на чувствата ми той е супер несигурен,понеже не съм свиканала да казвам/показвам какво ми е на сърцето и досега не съм казвала какво имам към него.Просто се страхувам,че дори и най-малкото което му кажа(че държа на него например) ще убие интереса му към мен.....вие как мислите да му кажа ли какво изпитвам?!

11-05-2006, 08:10
Е разбира се, че трябва да м,у кажеш, щоми двамаа се обичате. Не мога да си представя как така ще убиеш интереса у него :shock: :o :roll:

I_ve7o
11-05-2006, 08:19
em mnogo qsno 4e trqa my kaje6...nqma kak da se otdale4ite!pyk i ako ne my kaje6 moje da syjelqva6 v posledstvie..:) ai yspek :)

He3HauKa
11-05-2006, 08:24
Nqma da ubie interesa mu,a shte go napravi shtastliv.Vseki kopnee da chue tezi dumi ot lubimiq chovek :lol:

iiirish
11-05-2006, 08:24
ако не си напълно сигурна, че искаш да признаеш за чувствата си, то поне се опитай по някакъв начин да му покажеш или намекнеш за тях. не вярвам момчето да избяга от теб. може би просто на теб самата ти трябва време да обмислиш по-добре нещата. може би сама си натрапваш този страх от прекомерната привързаност, която изпитваш. опитай се по-обстойно да разсъдиш над чувствата си и реши сама дали искаш той да знае всичко директно, или първо ще започнеш по обиколния начин

TreeHill
11-05-2006, 08:40
ако не си напълно сигурна, че искаш да признаеш за чувствата си, то поне се опитай по някакъв начин да му покажеш или намекнеш за тях. не вярвам момчето да избяга от теб. може би просто на теб самата ти трябва време да обмислиш по-добре нещата. може би сама си натрапваш този страх от прекомерната привързаност, която изпитваш. опитай се по-обстойно да разсъдиш над чувствата си и реши сама дали искаш той да знае всичко директно, или първо ще започнеш по обиколния начин

LO6IQ
11-05-2006, 20:04
Nqma da ubie interesa mu,a shte go napravi shtastliv.Vseki kopnee da chue tezi dumi ot lubimiq chovek :lol:
Точно така постъпи .. признай му че го обичаш .. това наистина ще го направи щастлив .. например моето гадже ако ми каже че ме обича аз ще се зарадвам много и ще го обикна още повече .. :smt007 :arrow: Успех в любовта :P

GerYy
11-05-2006, 20:15
Kaji mi ako darji na teb 6te ostanete zaedno :)

DeSsY`
11-06-2006, 03:43
Ако си напълно сигурна в чувствата му и си готова, давай. Как би могла да убиеш интереса му.. това са глупости.

tedinkata_
11-06-2006, 04:46
shtom taka go 4uvstvash-kaji mu go ... nqma da ubiesh interesa mu spokoino-pone ako i toi te obi4a tolkova de.. i shte mu stane mn priatno ot priznanieto ti- povqrvai mi O:)

koalka
11-06-2006, 13:15
Любовта ти е по-силна от приятелството,за това трябва да рискуваш и да признаеш на най-добрия си приятел,че го обичаш и искаш да си нещо повече с него.Щом четеш това и в неговия поглед,значи той няма да се отдръпне от теб,а напротив...Не се срамувай,бъди смела и признай чувствата си.Така ще си по-щастлива.