PDA

View Full Version : Какво да избера...



Elfian
11-05-2006, 08:34
Ами значи проблема ми е следния:

Има едно момиче от класа... харесвам я от 2 години. Мисля че и тя ме харесва, защото през тези две години ( сега е 3-та ), правех нещо като шоу с ръцете си, много приятели ми се смяха, също и тя ме гледаше и тя се смееше. Падаше си голям смях. И сега реших да и кажа, ама няколко дни преди това, мой съученик и много добър приятел ми каза, че и той я харесва... Отначало му казах че ще го изпревара и ще и кажа пръв. Но после разбрах че той има много по голям шанс от мен, защото той я познава от преди 1 клас, а аз от 1. Неговеите роднини и нейните са приятели. Те си ходат на гости. Общо взето те се виждат по-често. А пък и той си говори по-често в клас нея от мен. Реших, че аз нямам шанс и му казах че му отстъпвам. Но той още не ми вярва. И сега се чудя дали наистина да му отстъпа или да и кажа. Моите съученици ми казват че съм много тъп да постъпя така. Аз пък мисля че съм прав... Абе объркан съм и пускам тази тема, за да ми дадете съвет какво да правя...

JoeBanana
11-05-2006, 08:58
изчакай и виж дали м/у тях става нещо, как върви. ако не стане - ти поемай щафетата. ако пък се земат - пий една вода и продължавай напред
щото ся и ако двамата я налазите ше се изпокарате, че и момата може се уплаши и да избяга

iiirish
11-05-2006, 09:03
това, че техните семейства били приятелски, че те двамата си били говорили повече в клас не значи нищо :? понякога когато момичетата харесаме някой изпитваме стеснение и се смущаваме да говорим с харесваното момче. предпочитаме да си изливаме душата дори и за най-дребните неща пред други хора, но не с умисъл, че не изпитваме нищо. така че нищо не ти пречи да опиташ, като първо обаче се позаинтересувай дали между тях все пак няма нещо

Klamer4o93
11-05-2006, 09:07
Бе кво ще му я отстъпваш. Ако наистина я харесваш ще се бориш за нея. Той толкова ако иска да я забие трябва да се бори за нея също!

ftw
11-05-2006, 10:12
Ако му я отстъпиш .. си олигофрен! Ти я харесваш първи , от по отдавна, че и то доста от по-отдавна явно , а и след като са приятелски семейства , точно пък шанса ти е по-голям от неговия според , мен ,макар че имаше тука една такава тема точно за момиче и момче от приятелски семейства , но в живота нищо не може да се предвиди на 100%.

11-05-2006, 12:00
1. Той ми е добър приател неа да се бия с него. :P
2. Аз също избягвам да говора с нея поради същата причина. :D
3. Ъъъ... много хора ми казаха че съм олигофрен. :-D
4. Ами мисля наистина да почакам още малко.

Благодаря, много благодаря...

Klamer4o93
11-05-2006, 12:02
1. Той ми е добър приател неа да се бия с него. :P
2. Аз също избягвам да говора с нея поради същата причина. :D
3. Ъъъ... много хора ми казаха че съм олигофрен. :-D
4. Ами мисля наистина да почакам още малко.

Благодаря, много благодаря...
Ти под "борба" за едно момиче бой ли си представяш? :shock:

koalka
11-05-2006, 12:05
Ами кажи и,признай чувствата си и нека тя да избере.

11-05-2006, 17:57
Ami neznam na kolko godini si, no spored men e mn glupavo da smqta6 za predimstva ne6ta kato tva, 4e roditelite na momi4eto i priqtelqt ti se poznavat.....tezi ne6ta se gledat ot decata v 5 klas :wink: Otnosno tova dali da otst1pi6 ili ne.....li4no moe mnenie e, 4e ni6to ne ti pre4i pone da opita6.Nedei da i se natrapva6, prosto spodeli s neq kakvo 4uvstva6 i tq 6te preceni kakvo iska :-) Uspeh

LO6IQ
11-05-2006, 18:33
Ами кажи и,признай чувствата си и нека тя да избере.Аз също смяатам че имаш шанс .. моля те не прави същата грешка като мен ! Действай ! Пожелавам ти успех :P

Elfian
11-06-2006, 13:58
Ami neznam na kolko godini si, no spored men e mn glupavo da smqta6 za predimstva ne6ta kato tva, 4e roditelite na momi4eto i priqtelqt ti se poznavat.....tezi ne6ta se gledat ot decata v 5 klas :wink: Otnosno tova dali da otst1pi6 ili ne.....li4no moe mnenie e, 4e ni6to ne ti pre4i pone da opita6.Nedei da i se natrapva6, prosto spodeli s neq kakvo 4uvstva6 i tq 6te preceni kakvo iska :-) Uspeh


Стига ве!!! Позна че съм 5 клас!! Благодаря за съветите.

LO6IQ
11-06-2006, 16:52
Действай бе :mrgreen: И аз сега си търся гадже :lol: :lol: :lol:

AssShot
11-06-2006, 20:39
Както и друг път съм казвал "Съгласен съм с Анито.СЛ", така и в случая и да, пич, твоите classmates са прави. А бе утиваш до нея и я питаш направо "Искаш ли да излезеш с мен на кафе, примерно в сряда?", т'ва е няма нищо трудно, ако каже не - кофти, пък ако каже да, е тогава не му мисли, отдай се на течението.

elfian
11-08-2006, 17:26
Както и друг път съм казвал "Съгласен съм с Анито.СЛ", така и в случая и да, пич, твоите classmates са прави. А бе утиваш до нея и я питаш направо "Искаш ли да излезеш с мен на кафе, примерно в сряда?", т'ва е няма нищо трудно, ако каже не - кофти, пък ако каже да, е тогава не му мисли, отдай се на течението.

Хах, за т'ва ще се спукам от срам. Предпочитам да започна с нещо по-просто. И не пия кафе ( в случая ) . Мисля като и разкривам чувствата си да и подаря нещо ама незнам к'во. Някой да има идеи?

ruff_rider_lady
11-08-2006, 18:27
Действай бе , човек . Все пак я харесваш от две години (вече 3та ) . Пък това , че онзи .....другия я познава повече от теб не означава абсолютно нищо . А, по е възможно тя да го смята само за приятел , без да изпитва нищо повече към него . Няма смисъл да я изпускаш , "бори" се за нея .

AssShot
11-10-2006, 20:39
Както и друг път съм казвал "Съгласен съм с Анито.СЛ", така и в случая и да, пич, твоите classmates са прави. А бе утиваш до нея и я питаш направо "Искаш ли да излезеш с мен на кафе, примерно в сряда?", т'ва е няма нищо трудно, ако каже не - кофти, пък ако каже да, е тогава не му мисли, отдай се на течението.

Хах, за т'ва ще се спукам от срам. Предпочитам да започна с нещо по-просто. И не пия кафе ( в случая ) . Мисля като и разкривам чувствата си да и подаря нещо ама незнам к'во. Някой да има идеи?

Мишко, я, ходи се скрий от там, откъде си допълзял. Ти може да не пиеш кафе, ама хората пият, пък има и друго освен кафе, да те светна. Като се ходи на кафе не се пие само кафе, това е само израз, а това, че ми излизаш неподготвен си е твой проблем. А пък ако ми се срамуваш от тава да предложиш на момиче да излезете, мога кажа само - "Майкооооо!!!" . Така, че недорасляк мълчи там, че само ме дразниш.

LO6IQ
11-11-2006, 07:30
Действай бе :mrgreen: И аз сега си търся гадже :lol: :lol: :lol:
хах ами горе съм изказал мнение :) те ти казаха и другите какво да правиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
П.С>>> на кафето не е нужно да пиеш кафе :) може и други напитки ( пример : кола , фанта )

Kate
11-11-2006, 10:21
и кво - отстъпнаш му я просто ей така?!без бой? :-s под бой имам предвид не да го биеш,а да се опиташ да я спечелиш..
то попринцип е мн. кофти с приятел да се караш за някоя мадама,ама щом толкова я харесваш-давай,бори се за нея!като му я оставяш на него излизаш страхливец и смешник!няма да клякаш толкова лесно,щото така нищо няма да постигнеш! :idea: айде късмет! :smt004

elfian
11-12-2006, 16:35
Много благодаря. Това беше разбрах к'вото треа.