PDA

View Full Version : Какво става???



life_sucks
11-05-2006, 08:38
начи ситуацията е следната:
в петък бях на едно парти с приятели и така...за партито си взех хап(екстази)....така с едното момче от компанията се кефим един надруг но за са нещата са на фаза само м/у нас си защото негов приятел е влюбен в мен и никой от нас неискада го нарани защото си го уважаваме много...та да се върна към съществото на идеята да пиша...та вчера след като разбра че съм зела хап думите му бяха следните:
"puzz herco,100% anti,taka ne mi haresva6 ve4e.. :(.. "

и излезе от Q-то..........от тогажа не е и влизал...та въпроса ми е следния
ДАЛИ ТОВА ЗНАЧИ ЧЕ ОТНОШЕНИЯТА СА ДО ТУК....???

А И ДА КАЖА ПО ДЯВОЛИТЕ ТОИ СЪЩО НЕ Е ЧИСТ... .....

Какво да направя супер гадно ми стана........зверки мноо ме обиди.....!!!

Drakthul
11-05-2006, 08:39
Спирай хапове и други такива глупости докато е време ..

life_sucks
11-05-2006, 08:42
аз хаповете и не съм ги почвала...нито ги вземам сериозно нито нищо...просто така се случи за партито...

JoeBanana
11-05-2006, 08:42
много правилно от негова страна
и аз не се забърквам с друсалки,
ти пък не се занимавай с лицемери ( откъде точно си рабрала че и тоя е друсалка ?)
а в кю-то влиза ама седи скрит да не го виждаш :P

Drakthul
11-05-2006, 08:49
аз хаповете и не съм ги почвала...нито ги вземам сериозно нито нищо...просто така се случи за партито...

Да бе сигурно ..

Като се напафквах на копеле и неприличах на човек - просто така се беше случвало ..

Като се напиех на копеле и драйфах по улиците - просто так се беше случвало ..

Айде стига глупости .. минал съм през тия неща, че ги разбирам .. спирай докато е време с всекви такива глупости .. няма "ама за купона" .. "ама за това, ама за онова" ..

Не ти давам тон в живота - съветвам те .. ти сам/а ще си решиш ..

life_sucks
11-05-2006, 08:50
много правилно от негова страна
и аз не се забърквам с друсалки,
ти пък не се занимавай с лицемери ( откъде точно си рабрала че и тоя е друсалка ?)
а в кю-то влиза ама седи скрит да не го виждаш :P

просто бях с него като се напраи преди патито...от там знам..все пак зедно тръгнахме...и през цялото време бяхме заедно...а тва че е скрит в Q-to не е вярно щото незнае как да се напраи скрит...даже в петъ по едно време шпрез деня като си пишехме тфа се мъчеше да напраи ама неможа...

iiirish
11-05-2006, 08:57
не виждам от къде на къде ще се обиждаш след кат: първо - той е напълно прав, че не си чиста; и второ - той не е по-различен от теб ;) както се вика присмял се хърбел на щърбел ;)
спри да се занимаваш с него щом той така желае. да не мислиш на колене да му падаш?! :-s

life_sucks
11-05-2006, 09:00
xexexex 4ak pak na kolene v nikaf slu4ai.........ne prosto mi e cifra gadno 4e postapi po toq na4in.....a ina4e e super qk 4ovek...a tfa kato go kaza sqka6 ne be6e toi.......

life_sucks
11-05-2006, 09:02
pak i 4ak herca da mi vika 4akai de.....tfa 4e v nqkoi hapove ima herablq da ama sa nekfi cifra 6itove......