PDA

View Full Version : te si mislqt...



Rush_girl
11-05-2006, 10:45
Приятелките ми си мислят 4е харесвам едно мом4е,но не е вярно!Постоянно ми го повтарят но не го харесвам!Какво да ги правя?

nikinkaaa
11-05-2006, 10:47
Щом са си го набили в главата няма какво да направиш :smt012
:arrow: И аз бях в подобна ситуация ама като си хванах с гадже вече не си мислеха подобни глупости :-)

JoeBanana
11-05-2006, 10:53
ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ
друг адекватен отговор просто не е възможен
що за проблем е тва ?

eleto_ludo_dete
11-05-2006, 11:44
A za6to si mislqt taka?Da ne bi da gi predizvikva6 s ne6to ?Oricanieto e nai-blizo da istinata:)Kato ne go haresva6 kakav ti e problema.......te prosto se maitapqt s teb,za6toto qvno tova te drazni,koeto pak ot svoq strana o6te pove4e moje da gi obedi ,4e go haresva6 tozi mladej:)Ne im obra6tai vnimanie i 6te prestanat.....

iiirish
11-05-2006, 11:56
мисля че бъзиците им няма да спрат до момента в който не тръгнеш с някое момче. само това би ги накарало да си затворят устите. иначе е почти невъзможно. а и както казаха преди мен, явно има нещо в държанието ти към него, което ги провокира да правят подобни коментари. така че съвета ми е да внимаваш как се държиш с него, как го гледаш и какво говориш

koalka
11-05-2006, 12:07
Кажи им най-накрая,че няма да им повтаряш постоянно,че не го харесваш.Каквото искат да си мислят-нали ти знаеш истината.Кажи им го,но им повтори за последен път,че не го харесваш.

Inn0c3nCe
11-05-2006, 14:00
Приятелките ми си мислят 4е харесвам едно мом4е,но не е вярно!Постоянно ми го повтарят но не го харесвам!Какво да ги правя?
Ми нямаш друг избор освен да почнеш да го харесваш ;]

nifa
11-05-2006, 14:22
Ми нямаш друг избор освен да почнеш да го харесваш ;]

Lost_Kiss
11-05-2006, 14:26
ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ
друг адекватен отговор просто не е възможен
що за проблем е тва ?
Pfxhahxhaxa :lol: da e spr tapa tema /..... po tapo ne moja li da izmisli6??

CVETELLINA
11-05-2006, 14:36
Пфф...айде спрете се вече с тези бешки истории. :-s Най-адекватният съвет според мен е да кажеш на приятелите си че си лезбийка и така ще спрат да си мислят,че харесваш онова момче...Хаха :-D

Th3WildAng3l
11-05-2006, 14:50
Аеее ... да ти кажа за всеки бъзик си има причина, дори и ти да не я знаеш. Може нещо с действията си да показваш, че ти е симпатичен или нещо такова.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
11-05-2006, 15:08
Da ne ti puka ! Imam edin priqtel deto mn se razbiram s nego ot godina i neshto prosto sme mn blizki i ot vreme na vreme ni podbazikvat ,a to prosto nqma za kakvo nie sme kato brat i sestra. Na rojdeniq mi den toi me pokani na tanc i posle se pochnaha edni mn divi bazici obache na men ne mi pukashe beshe mi smeshno daje i za den dva vsichko prikliuchi :smt016 Izobshto ne im obrashtai vnimanie az i na moite im kazah che tva darjanie bie malko na 3ti klas ama ... :lol:

teardrop
11-05-2006, 16:33
Остави ги да си мислят, каквото си искат. За себе си ти знаеш, че не е вярно, нали? А и те като виждат, че се дразниш, продължават още повече да те базикат. Не им обръщай внимание, всяко чудо за 3 дни :wink:

Lost_Kiss
11-05-2006, 19:05
Пфф...айде спрете се вече с тези бешки истории. :-s Най-адекватният съвет според мен е да кажеш на приятелите си че си лезбийка и така ще спрат да си мислят,че харесваш онова момче...Хаха :-D
Dogava te ve4e nqma i da sa ti priqtelki :D

Spiderm@n
11-05-2006, 19:13
Хах, т'ва ми се е случвало, в 4-ти клас (нормално за недоразвити мозаци :)), общувах повече с едно от момичетата и приятелите почнаха да ни бъзикат и т.н., така се случи че наистина тръгнах с нея и въобще не ми пукаше какво казват, скоро престанаха :):):).

6_sense
11-05-2006, 20:03
mi kato ti sa priatleki
kaji im che ne e taka i da sprat da si vtaplqvat neshto koeto ne e taka
v kraina smetka jivota si e tvoi ne tehen
za da reshavat kvo chustvash!

LO6IQ
11-05-2006, 20:28
Ами какво да ти кажа.. ти си знаеш кой харесваш ... не им обръщай внимание .. кати ти казват така просто им се прави на сърдит докато спрат ... :? и на мен са ми правили така преди ... имаше една от класа която ,,мразех'' така да го нарека и те нарочно напрао ни ,,ожениха'' и аз погледнах на нещата с чувство за хумор .. така и като не им обръщах внимание спряха :mrgreen:

tedinkata_
11-06-2006, 04:56
ne im obrushtai vnimanie ili ako naistina tova te zasqga pone se opitai da ne im go pokazvash...shtoto pove4e shte te draznqt taka :idea: probvai da gledash na vsqka tqxna duma za vaprosnoto mom4e na shega i da im otgovrqsh imenno taka-shegovito :::

Sarabi
11-06-2006, 09:54
И какво ти пука,като приказват?Сигурно си мислят така,защото му обръщаш по-голямо внимание,от колкото на другите момчета.Просто спри.Докато и те не спрат.
И пак не разбирам какво му е чак толкова важното-като няма човек какво да прави започва да измисля глупости,за да му е забавно.Пусни някакъв друг лаф и ще забравят.