PDA

View Full Version : izobshto neznam kakvo stava



mandi^
11-05-2006, 12:31
I taka problem1t mi e sledniq: Predi 6 meseca se zapoznah s edno mom4e v 4ata.Togava to4no bqh sk1sala s predi6noto si gadje i v liceto na tozi 4ovek namerih podkrepa,razbirane i adekvatni s1veti. Neznam kak stana no se priv1rzah adski mnogo k1m tozi 4ovek.Za men toi be6e olicetvorenie na perfektnoto mom4e.V nego vijdah vsi4ko koeto t1rsq.Postepenno s nego stanahme mnogo dobri priqteli.Mojeh da mu spodelq vsi4ko kakto i toi na men.Toi me razbira6e i mojeh da mu se doverq.Imalo e p1ti v koito sme si pisali po cqla no6t i vinagi e imalo kakvo da si kajem.Sled okolo mesec oba4e os1znah 4e zapo4vam da se vlubvam v nego i 4e priqtelskite mi 4uvstva k1m nego s1vsem ne sa takiva.Re6ih da mu kaja za tova i toi kaza 4e pri nego ne6tata stoqt po s16tiq na4in i 4e iska da se vidim....E vidqhme se, mnogo se haresahme i tr1gnahme.No se poqvi i p1rviqt problem....izvedn1j zapo4nah da ne iskam da go vijdam tolkova 4esto....4uvstvata mi si bqha s16tite no ne izpitvah nujdata da se vijdame vseki den....Na nego tova ne mu haresa i re6i 4e e vreme da si dadem malko po4ivka...mejduvremenno prod1ljavahme da si pi6em v 4ata.... Edin den mi kaza 4e iska da se s1berem otnovo i az se s1glasih.... vsi4ko v1rve6e dobre dokato toi nemi izneveri i pak sk1sahme.... milioni p1ti mi kaza 4e go e napravil bez 4uvstva, 4e ne e iskal da me narani i 4e za nego tova ne ozna4ava ni6to, dni nared me mole6e da mu prostq, da ne go ostavqm, za6toto me obi4a i az re6ih da dam o6te edin 6ans na vr1zkata ni t1i kato go obi4am bezumno i vsi4ko potr1gna nai setne. Vsi4ko be6e idealno dokato ne zabelqzah 4e toi kato 4e li krie vr1zkata ni ot drugite ... Struva mi se 4e ne iska horata da razbirat 4e sme zaedno osven tova stana izklu4itelno revniv, az s1m mnogo haresvano momi4e(kolkoto i neskromno da zvu4i) no ponqkoga toi prekalqva,revnuva me ot vsi4ko....kogato go popitah kak1v e problema i za6to e tazi tainstvenost toi ore4e da krie vr1zkata ni. Prosto ne moga da si obqsnq d1rjanieto mu :( Neznam kakvo da pravq, neznam kakvo stava i koe go kara da se d1rji taka pred drugite
P.S Dokato sme zaedno samo dvamata vsi4ko e nared Vijdam 4e toi e 6tastliv s men no pred drugite...
predvaritelno se izvinqvam ako ima podobni temi i blagodarq za mneniqta:)

iiirish
11-05-2006, 12:55
след като веднъж ти е изневерил доверието от твоя страна започва видимо да отслабва. може би все още се чувстваш привързана към него, но повярвай ми, не си струва усилията и саможертвата ти да си единствената във връзката, която обича! след като ти е изневерил значи не е намерил нещо в теб, а го е потърсил в друга. може наистина да е било без чувства, но самия факт, че е прибягнал до друго момиче издава несериозноста на чувствата му.
колкото до това, че се опитва да прикрие възката ви има много варианти, всеки от които е възможен като алтернатива. но може би аз се спирам на това, че до някаква степен си му омръзнала, че вече не те смята за момичето, което иска до себе си. и именно това може да го е казал на приятелите си и затова да се държи по подобен начин с теб пред тях. вероятно вашата връзка върви към провал и затова те съветвам ти да си тази, която ще сложи края. поне го направи с достойнство

koalka
11-05-2006, 13:00
Според мен всичко е приключило още,когато не си искала да го виждаш всеки ден.Това не е било любов,защото влюбения човек и всеки ден не му стига,за да се нарадва на този,който обича.Просто сте ходили и може би чувставата ти не са били толкова силни.Голяма грешка е направил като ти е изневерил,защото аз,ако бях нямаше да му имам доверие отново.Било без чувства,само физическа изневяра-РАЗБЕРЕТЕ,ЧЕ ТАКАВА НЯМА!!!За да е физическа,той го е пожелал с ума си-следователно е и психическаІНе е искал да те нарани,но трябва да се мисли преди да се направи нещо такова!Според мен няма смисъл да продължавате.

sunny_girl16
11-05-2006, 14:34
Може би ти прекалено много се впрягаш от това, че не ти обръща достатъчно внимание пред другите. Обаче всеки има нужда да общува и с приятелите си. Колкото и да ти се иска ти не може да си целия му свят. А да те ревнува при положение че си харесвано момиче е съвсем нормално. Така че не се впрягай и остави нещата да се наредят сами . С времето ще спре да те ревнува чак толкова.

Lost_Kiss
11-05-2006, 14:46
Da krie va6ata vrazka??? Da ne bi pak da ti izneverqva???Neznam,no pak ot edna strana 6tom te revnyva towa ozna4ava 4e ne iska da te zagybi i e 4e my pyka za tebe a moje bi i 4e te obi4a....Pomisli posle pogovori s nego i se nadqvam ne6tata myjdy vas da se opravq7
KAsme7

LO6IQ
11-06-2006, 08:00
Може би ти прекалено много се впрягаш от това, че не ти обръща достатъчно внимание пред другите. Обаче всеки има нужда да общува и с приятелите си. Колкото и да ти се иска ти не може да си целия му свят. А да те ревнува при положение че си харесвано момиче е съвсем нормално. Така че не се впрягай и остави нещата да се наредят сами . С времето ще спре да те ревнува чак толкова.
Ахм.. :idea: