PDA

View Full Version : MNogo go obi4am , no ...



ObichLivKaaA {{{}}}
11-05-2006, 12:38
Zdrasveite :) Az sam na 15 godini I sam ot grad Plovdiv. Imam Priqtel Koito MNogo Obi4am i xodim ot 1 mesec,no O6te ne sme se celuvali .. Tolkova mnogo iskam , no neznam dali az da predpriema parvata kra4ka.Sqkash nego go e sram ot mene ili neznam kakvo,No znam 4e i toi me obi4am.Daite mi saveti kakvo da napravq za da Sashtestvuva nashata Lubov :P Mersi mnogo na xorata, koito me razbirat .. a tezi koito mislqt 4e temata e edna izmislica i laja neka da se zamislqt za istinskite cennosti v jivota,edno ot tqx koeto e liubovta ! :!:

iiirish
11-05-2006, 12:48
за да сте заедно то месец и все още да не сте се целували, явно има сериозна причина. честно казано не вярвам, че в страмежливоста или притеснението му. по-скоро ми се струва, че той не смее да те целуне по простата причина, че... не може
възможно е и да не съм права, но приеми това като един от многото варианти

Drakthul
11-05-2006, 12:49
Мило момиче, няма от какво да се притесняваш .. отивате на среща някаде - където и да е, само да е романтично и да сте сами и го налазваш .. директно се приближваш до него и се опитваш да го целунеш, ако той се дръпне .. хмм .. това вече е тема за размисъл .. потърси причната първо в теб и тогава в него .. айде .. и не се притеснявай .. още колко момчета ще обичаш и мразиш .. на такива годинки си просто, че .. абе живей си живота .. :)

koalka
11-05-2006, 12:53
Ами може би се срамува,защото не може.Аз досега да съм го целувала,така че действай.

Nadelina
11-05-2006, 12:53
Mm.. interesno.. Hodite ot 1 mesec a ne ste se celuvali.. Prosto moje bi oshte ste malki i se sramuvate.. A kolkoto poveche vreme minava tolkova tova pritesnenie se uvelichava.. A to e porodeno ot fakta che nikoga predi ne ste se celuvali... Syberi smelost i go celuni !

P.S. Nedei da izpolzvash dumata "Obicham" .. tq e prekaleno silna..

Bloodlust
11-05-2006, 13:22
А ти сигурна ли си, че ходите? :-k

11-05-2006, 13:24
Извинявам се за въпроса, но вие какво правите заедно?
Разбирам да не правите секс, но дори да не се целувате? :roll:

nifa
11-05-2006, 13:27
Ами може би се срамува,защото не може.Аз досега да съм го целувала,така че действай.

macka123
11-05-2006, 13:29
и аз съм на мнение че може би просто преди не се е целувал
нз
може и д агреша
но на тва ми намирисва

sladka_kuchka
11-05-2006, 13:42
govorete i se izqsnete kade e prichinata a tq parvata celuvka sama she si doide nqma nujda da se chudish koga :-)

Lost_Kiss
11-05-2006, 15:03
А ти сигурна ли си, че ходите? :-k
XxoXoXoxoxo!!! Qk vapros :D A i mn 4ydno ti ostei 4e hodite edin mesec i ne se celyvate a pak hodite edin mesec i se obi4ate.......Dobre wEEeee!!!Ti mai neznae6 kwo e twa obi4 liubov???

teardrop
11-05-2006, 15:09
...сигурно го е срам :-k Ама цял месец да сте заедно... Абе няма какво да го чакаш него, нападаш ти и всичко е ОК, ще е неловко може би, но съм сигурна, че и двамата много го искате. Обаче не можеш да казваш "Обичаме се, а не сме се целували". Просто го кажи на глас и ще видиш колко нелепо звучи. Трябва ви повечко от месец според мен да се заобичате. Ако се обичахте, нямаше да искате да се отлепите един от друг. Лично мнение, не се обиждай. И най-важното - не се срамувайте! Няма от какво =;

DaRk_WiTcH
11-05-2006, 16:09
Ъъъ... вие на колко години сте??И наистина сигурна ли си, че ходите..?Щото аз с бившия същата вечер като тръгнахме се целунахме... :-k :-s

Lost_Kiss
11-05-2006, 19:03
Ъъъ... вие на колко години сте??И наистина сигурна ли си, че ходите..?Щото аз с бившия същата вечер като тръгнахме се целунахме... :-k :-sI az taka.Daje kato mi predloji i se celynahme ..... :smt007

tedinkata_
11-06-2006, 04:53
absoliutno vazmojno da go e sram zashtoto oshte ne se e celuval..postapi po smelo i napravi kra4kata ti...edva li shte se otdrupne \:D/

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 07:54
Ами според мен причината е или,че не може да се целува или не иска да бърза.Аз с моя приятел така в началото,като рабра че съм съгласна да стане нещо повече между нас той се смути абе не беше той.И се целунахме след половин месец и то само допир то не беше и целувка.Но беше много хубаво.Така че изчакай малко да видиш дали ще стане и ако не тогава действай! :smt008

Kianna
11-06-2006, 08:16
q nai-dobre si pazete celuwkata za 1wata brachna nosht :D :D :smt008

LO6IQ
11-06-2006, 17:40
за да сте заедно то месец и все още да не сте се целували, явно има сериозна причина. честно казано не вярвам, че в страмежливоста или притеснението му. по-скоро ми се струва, че той не смее да те целуне по простата причина, че... не може
възможно е и да не съм права, но приеми това като един от многото варианти
това ми напомня на мен :oops: ХАХА :mrgreen: е сега.. аз иам само притеснения по правенето на ,,френската целувка'' която в момента според мен е на мода :mrgreen:

TreeHill
11-06-2006, 18:09
за да сте заедно то месец и все още да не сте се целували, явно има сериозна причина. честно казано не вярвам, че в страмежливоста или притеснението му. по-скоро ми се струва, че той не смее да те целуне по простата причина, че... не може
възможно е и да не съм права, но приеми това като един от многото варианти

vqrno!!! to4no taka

ruff_rider_lady
11-06-2006, 19:20
Може би той не се чувства сигурен в твоите чувства и не предприема нищо , за да не те отблъсне или стресне . Показвай му какво чувстваш към него по- често , а също и му го намекни . Така ще го предразположиш , а щом си сигурна че и той те обича , значи няма никакъв проблем .

AssShot
11-06-2006, 19:38
А ти сигурна ли си, че ходите? :-k
Знаеш ли какво означава думата ОБИЧ - да държиш, да бъдеш с този някого не заради, а въпреки, да не можеш без него. Така че стига с тези вашите ДЕТСКИ обичам те. Това вашето далеч не е обич, а някакво си си там лапешко привличане.