PDA

View Full Version : Gadje v u4ili6te?



11-05-2006, 13:48
Zdraveite!Haresvam mnogo edno mom4e ot u4ili6te i mislq 4e i toi me haresva, samo 4e ne predpriema absoliutno ni6to :( .S nego sme na edin i sa6ti etaj i se vijdame vseki den ,no .. ni6to ne stava :(
Nqkoi bil li e v moeto polojenie ? Kakvo napravihte ?Mn sam obarkana i prosto ne znam kakvo da napravq . Pls help !

nifa
11-05-2006, 13:56
opitai se da se sbiji6 s nego ako toi ne ti obry6a vnimanie si nameri drug

macka123
11-05-2006, 14:00
а вие запознали ли сте се ?
говорите ли си ?
дай още малко информация за да знаем за кво точно да ти помогнем :):):)

Lost_Kiss
11-05-2006, 14:17
Zdraveite!Haresvam mnogo edno mom4e ot u4ili6te i mislq 4e i toi me haresva, samo 4e ne predpriema absoliutno ni6to :( .S nego sme na edin i sa6ti etaj i se vijdame vseki den ,no .. ni6to ne stava :(
Nqkoi bil li e v moeto polojenie ? Kakvo napravihte ?Mn sam obarkana i prosto ne znam kakvo da napravq . Pls help !
xaxaxaxa :D S biv6oto mi gadje bqhme v edin klaS...Skasahme lqtoto i se premestih v drygo y4ili6te i sq toi pak e v moq klas predstavi si kakwo savpadenie ( i o6te se hareswame)
Tei 4e tvoito ne e ni6ty 4e ste ne edin etaj .... i ako tragnete 6te vi e o6te po gotino..sqko mejdy4asie i .t.n. No momi4eta da te predpazQ -ako skasate 6te e vi e spr kofti,Toi 6ti prae napyk i 6te se svalq s dr momi4eta v daskaloto vi,i 6te e spr gadno...No nz nz ..... Probvai se se pak :)

Klamer4o93
11-05-2006, 17:06
xaxaxaxa :D S biv6oto mi gadje bqhme v edin klaS...Skasahme lqtoto i se premestih v drygo y4ili6te i sq toi pak e v moq klas predstavi si kakwo savpadenie ( i o6te se hareswame)
Tei 4e tvoito ne e ni6ty 4e ste ne edin etaj .... i ako tragnete 6te vi e o6te po gotino..sqko mejdy4asie i .t.n. No momi4eta da te predpazQ -ako skasate 6te e vi e spr kofti,Toi 6ti prae napyk i 6te se svalq s dr momi4eta v daskaloto vi,i 6te e spr gadno...No nz nz ..... Probvai se se pak :)
Не е задължително. Според мен не всички момчета сме такива. :|

koalka
11-05-2006, 17:41
Ами не съм попадала в такава ситуация,но бих действала,а не бих чакала да каже нещо.Просто отиваш при него и го каниш да излезете.Все някой трябва да направи първата крачка,и ако той е срамежлив,май това трябва да си ти...бъди смела.Ако се харесвате няма да има проблем.

LO6IQ
11-05-2006, 17:42
opitai se da se sbiji6 s nego ako toi ne ti obry6a vnimanie si nameri drug
Според мен това е най разумната постъпка :-D

iiirish
11-05-2006, 17:44
струва ми се, че стария номер със случайното бутване по коридора ще ти е от полза. нали знаеш, че някой трикове се изтъркват, но въпреки всичко винаги са ефикасни ;)

Lost_Kiss
11-05-2006, 18:59
xaxaxaxa :D S biv6oto mi gadje bqhme v edin klaS...Skasahme lqtoto i se premestih v drygo y4ili6te i sq toi pak e v moq klas predstavi si kakwo savpadenie ( i o6te se hareswame)
Tei 4e tvoito ne e ni6ty 4e ste ne edin etaj .... i ako tragnete 6te vi e o6te po gotino..sqko mejdy4asie i .t.n. No momi4eta da te predpazQ -ako skasate 6te e vi e spr kofti,Toi 6ti prae napyk i 6te se svalq s dr momi4eta v daskaloto vi,i 6te e spr gadno...No nz nz ..... Probvai se se pak :)
Не е задължително. Според мен не всички момчета сме такива. :|
E,da no malko ili mnogo 6te i e gadno da go gleda i kat sa skasali awe v takowa polojenie sam ....moje da ne i pravi gadno no 6te i e gadno 6toto se pak sa hodili ae zabravi ne me razbira6

DeSsY`
11-06-2006, 03:48
Какво те кара да мислиш, че те харесва? И какви са ви отношенията?

tedinkata_
11-06-2006, 04:43
mi i az sam imala vruzka s mom4e ot daskaloto...4uvstvax se to4no kato teb v na4aloto -savetat mi e: iz4akai malko - ne izburzvai... ako se interesyva ot teb tolkova kolkoto ti ot nego shte nameri na4in sam da ti go pokaje :wink: uspex :roll:

white_chik
11-06-2006, 07:11
И аз щях да попитам откъде знаеш,че те харесва.Тва,че примерно те е погледнал или ти се е усмихнал нищо не значи.И аз бих те посъветвала да изчакаш още малко и да видиш дали той ще напарви нещо и ако не се престраши чак тогава да действаш,щото ще е мноо кофти,ако те отреже,нали занеш,че цялото даскало ще разбере след това.Опитай се да се сближиш с него,но без да досаждаш.Разбери какво харесва,къде ходи на кафи,с кой излиза и така

KuReC
11-06-2006, 07:14
Ako se poznavate napravi neshto ako ne nqkoi da vi zapoznae...

6_sense
11-06-2006, 07:19
mi vii poznavate li se?ako ne - zapoznaite se..a moje i nqkoi da hodataistva ako toi ne doide idi ti :)golqma rabota

11-06-2006, 12:03
Poznavame se i znam 4e me haresva za6toto sabota i nedelq hodihme na ekskurziq i tam se pootpusna malko .... ina4e kato sme si v u4ili6te ne znam sram li go e ili ne oba4e.... pak i negovi pr sa mi kazvali 4e me haresva,daje kato minavam po koridora i polovinata mu klas kato e otvan i vsi4ki me zqpat vse edno za prav pat me vijdat i kato gi pootmina se 4uvat izrazi kato :
"tazi li e ?"
"mai da... gotina e !G. kvo 4aka?"
Prosto nz ve4e kakvo da pravq :roll: :roll:

MoHuTo
11-06-2006, 12:51
Еми покажи му някак, че го харесваш и виж реакцията му..ако няма такава :arrow: най-вероятно или го е срам или не те харесва.И честно да ти кажа била съм в такава ситуация и мн кофти се получи накрая...две момичета от неговия клас ни скараха..надявам се при теб да не се получи така!Тръпката определено не беше хубава при нас :-k