PDA

View Full Version : Вярно ли е........?



GalleNo_MoMi4eNce
11-05-2006, 14:21
Искам да питам нещо! Вярно ли е че ако в една връзка няма секс то тя не е истинска?или нещо такова аз не сам на рова мнение вие какво ще кажете?????Трябва ли да има секс??? :?:

nifa
11-05-2006, 14:24
ako se obi4ate idvali sexa 6te vi pre4i.a ako toi te obi4a 6te te razbere 4e ne iska6 [-X

teardrop
11-05-2006, 14:33
Без секс няма истинска връзка? :-s тъпа работа... Ако не сте готови за секс, или поне единия не е готов, това не значи, че връзката ви няма да е хубава и истинска. Просто ще изчакате малко преди да правите секс. Е, разбира се, ако се обичате и цялата работа не е заради едното ебане...

sunny_girl16
11-05-2006, 14:39
Не е вярно. Една връзка е много повече от физическа. Сексът не е начин да покажеш чувствата си към някого. Той идва когато и двамата сте готови и го искате. Просто един ден се случва, но има мн мн по-важни неща от него - доверие ,подкрепа, разбирателство,ОБИЧ! :-)

koalka
11-05-2006, 14:42
Ами според мен не е вярно.За някои може и така да е.Виж...секса е допълнение на връзката и я прави по-хубава,но определено той не е най-важното.Но има и нещо друго-еми,сега хора на по 30 например ще е малко странно,ако секса го няма и може това да е решаващо за една връзка.

iiirish
11-05-2006, 14:50
сексът е едно от нещата, които правят връзката пълноценна, но при никакви условия не може да се каже, че без него отношенията няма да са истински. секса е просто необходимост и физическо привличане между хората, чувство което не трябва да бъде натрапвано, а желано. истинноста на една връзка се определя от взаимоотношенията, от любовта, но не и от наличието на секс

jeditte
11-05-2006, 15:06
...

tedinkata_
11-06-2006, 05:15
Вярно ли е че ако в една връзка няма секс то тя не е истинска?:?: :arrow: Нe- edna istinska vruzka ne se krepi samo na fizi4eskite udovolstvia :!: nai vajnoto e lubovta i doverieto-sexa e po nazaden plan..pone za i spored men :-s

mgxpower
11-06-2006, 05:16
Естествено ,че не е вярно ....незнам кой идиот ти ги е надрънкал тия простотии вярно е без секса не може ,но не мисля ,че той е най-важния в една връзка!

XeRo
11-06-2006, 05:52
секса найстина не е най важното в една връзка, а доверието между 2ма души, което в повечето случай го няма :( а това което ти е казал някой относно това че секса е най важното в една връзка е просто намек от някого който е приятел с приятеля ти и че той го иска ама незнае как да си го поиска :lol: поне така мисля :|

Remini
11-06-2006, 06:10
Секса скрепва връзката и я материализира.
Не виждам нищо лошо в това да не правите секс просто всичко с времето си...а ти ако се притесняваш от нещо няма за какво.Това е нещо нормално,което всичко по света практикуват...ако имаш желание просто го направи(честно да ти кажа не е задължително да го направиш с любимия човек...не знаеш кога ще ти дойде мерака)

tX
11-06-2006, 06:14
Рано или късно винаи се стига до секс, такаче какво се обяснявате ?! :-s

kAdrOkoSkA
11-06-2006, 07:11
Аааа пълни глупости са това! Сексът е важен, но не до толкова, че да определя истинноста на една връзка! В една пълноценна връзка секса играе роля, но липсата му не значи, че това, което имате, не е истинко! Няма общо правило за това... всичко е индивидуално :wink: не се притеснявай! :smt006

KuReC
11-06-2006, 07:16
Искам да питам нещо! Вярно ли е че ако в една връзка няма секс то тя не е истинска?или нещо такова аз не сам на рова мнение вие какво ще кажете?????Трябва ли да има секс??? :?:


KOITO TI GO E KAZAL TVA E BIL NQKOI PEDAL xaxaxaxaxaxa ebahti smeha 4e kude bez ebaneto we????? ............

6_sense
11-06-2006, 07:18
ima istinska vruska shto da ne??toi sexa kogato mu e vremeto shte doide.

IlLuSi0nS`
11-06-2006, 07:43
аз пък мисля че без секс една връзка не е пълноценна.. да, връзката не е само секс.. но без него не може да е истинска.. все пак тфа е най-якото което може да стане между двама души които се привличат..