PDA

View Full Version : Любовен проблем!



Imaginary_Love
11-05-2006, 15:36
Имам проблем! Приятелката ми харесва най-готиното момче в училището! Да речем - Х. Обаче аз също го харесвам и ако искам, мода да го сваля, така де, да направя така, че да ме харесва.Какво да направя? Аз много го харесвам, както и приятелката ми! Моля ви,дайте съвет!

nifa
11-05-2006, 15:39
emi pomislisi po vyprosa koi pove4e si zaslujava smisal do kolko tova momi4e ti e priqtelka i do kolko moje6 da q predade6 za da svali6 mom4eto koeto haresva tq :shock:

e_l_i_z_a
11-05-2006, 15:43
Тъй като дори и да говорите с приятелката си,най-много да започнете със много гадни задни мисли и ще се скарате....Неговото решение е наистина от значение в случая.Направи опит да го свалиш.Така или иначе,дори и двете да го сваляте,той ще избере тази,която му харесва повече :mrgreen:
А ако сте истински приятелки,ще си останете такива.Но без да се лишавате от момчета :wink:

11-05-2006, 15:53
Защо и двете не го оставите? Ще се скарате и после ще съжалявате...
Ако тя е с него, на теб ще ти е тъпо, ако ти си с него - на нея ще й е кофти.
Не си заслужава... за едно момче.

iiirish
11-05-2006, 16:40
Защо и двете не го оставите? Ще се скарате и после ще съжалявате...
Ако тя е с него, на теб ще ти е тъпо, ако ти си с него - на нея ще й е кофти.
Не си заслужава... за едно момче.

TreeHill
11-05-2006, 16:51
Защо и двете не го оставите? Ще се скарате и после ще съжалявате...
Ако тя е с него, на теб ще ти е тъпо, ако ти си с него - на нея ще й е кофти.
Не си заслужава... за едно момче.

LO6IQ
11-05-2006, 17:28
Защо и двете не го оставите? Ще се скарате и после ще съжалявате...
Ако тя е с него, на теб ще ти е тъпо, ако ти си с него - на нея ще й е кофти.
Не си заслужава... за едно момче.
ГАДЖЕТАТА ИДВАТ И СИ ЗАМИНАВАТ
ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ ОСТАВАТ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ :-D

koalka
11-05-2006, 17:34
Ако едната тръгне с него ще постъпите много зле една с друга.За това не тръгвайте с него,а си останете приятелки.Това е по-важно,поне аз така мисля.Това е едно момче,което просто не си струва да си разваляте приятелството.

tedinkata_
11-06-2006, 04:59
Защо и двете не го оставите? Ще се скарате и после ще съжалявате...
Ако тя е с него, на теб ще ти е тъпо, ако ти си с него - на нея ще й е кофти.
Не си заслужава... за едно момче.
ГАДЖЕТАТА ИДВАТ И СИ ЗАМИНАВАТ
ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ ОСТАВАТ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ :-D

XeRo
11-06-2006, 05:32
както каза ^AvRiL^ найстина не си заслужава :|

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 07:48
Ако аз бях на твое място,щях да хвана моята приятелка да и кажа,че не си заслужава да си разваляме приятелството заради едно момче и го оставяме и двете,защото не си заслужава.И ако тя наистина ти е истиснка приятелка ще го направи и тя,но ако почне да играе мръсно :wink: и аз ще почна колкото и да е гадно. :twisted:

assd
11-06-2006, 11:52
Имам проблем! Приятелката ми харесва най-готиното момче в училището! Да речем - Х. Обаче аз също го харесвам и ако искам, мода да го сваля, така де, да направя така, че да ме харесва.Какво да направя? Аз много го харесвам, както и приятелката ми! Моля ви,дайте съвет!
в какъв смисъл приятелката ти? гаджето ти ли, или не съм разбрал правилно и искаш да обърнеш резбата щото си харесал некво мунче :-D

LO6IQ
11-06-2006, 16:58
Имам проблем! Приятелката ми харесва най-готиното момче в училището! Да речем - Х. Обаче аз също го харесвам и ако искам, мода да го сваля, така де, да направя така, че да ме харесва.Какво да направя? Аз много го харесвам, както и приятелката ми! Моля ви,дайте съвет!
в какъв смисъл приятелката ти? гаджето ти ли, или не съм разбрал правилно и искаш да обърнеш резбата щото си харесал некво мунче :-D
Тц Тц Тц... я помисли по добре върху текстра бре :mrgreen: Две момичета харесват едно и също момче.. а не че момче имало приятелка а тя харесвала друго момче ( което харесвало и гаджето и ) Споко :mrgreen: никой не е обърнал резбата ... [-X

ssiimmoonna
11-06-2006, 16:59
mi az bih te posuvetvala da i kaje6 kakvo ispitva6 i 6te e dobre ako i dvete re6ite da ne go zaka4ate 6oto ina4e e mn lo6o

The Interceptor
11-06-2006, 17:04
еми кофти ситуация :-k .. найстина както те посъветваха май е по-добре и двете да не го закачате, но вероятно една от двете няма да издържи и ще го свали. Дори това да се случи не бива да става причина да се скарате :-$ :-$ :-$