PDA

View Full Version : ДАВАХ СЪВЕТИ, ДАИТЕ МИ И НА МЕН ЕДИН



fifi_friend
11-05-2006, 15:50
Моля ви, помогнете ми! Утре правя една година откакто сам с любовта на живота си! Той е перфектният мъж - умен ,забавен, обича ме безкрайно много. Пробвала сам го дори. Не може да му стане дори при друга жена. Но той не ме приема за човек, а направо ме боготвори. А аз сам си съвсем нормална. Адски много е ревнив. Ревнуваше ме от гей! Фантазира си какви ли не глупости и ми няма доверие, но това е защото адски много ме обича и се страхува да ме загуби. Какво да правя??? #-o #-o #-o #-o #-o

GalleNo_MoMi4eNce
11-05-2006, 16:18
Moqt priqtel sashto e mnogo revniv!i az postoqno mu kazvam kolko mn0go go obi4am i 4e toi e nai vajniqt za men i taka mu stva po dobre pochva da me pregrashta i celuva!A mojesh da mu poradish neshto...samo che nqmam ideq kakvo...POkaji mu kolko go obichash!

fifi_friend
11-05-2006, 16:28
aз му го казвам постоянно по 200 пъти на ден.Той също. А малките подаръчета и жестове са ежедневие. #-o

iiirish
11-05-2006, 16:29
няма какво друго да направиш освен да го разбереш. а както ми се струва ти вече си го разбала. наясно си защо те ревнува - просто защото те обича и изпитва страх да не те загуби. това е нормално щом обичаш толкова много. аз съм в абсолютно същото положение и просто не ми остана нищо друго освен да се примиря, защото когато ревнуваш никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави

No_LiMiTe^f
11-05-2006, 16:32
няма какво друго да направиш освен да го разбереш. а както ми се струва ти вече си го разбала. наясно си защо те ревнува - просто защото те обича и изпитва страх да не те загуби. това е нормално щом обичаш толкова много. аз съм в абсолютно същото положение и просто не ми остана нищо друго освен да се примиря, защото когато ревнуваш никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави

Съгласна съм с теб!

fifi_friend
11-05-2006, 16:39
И какво става? Аз се лишавам от свободата и личното си пространство, за да престане тази ревност или пак нишо не правя и това продължава докато ме влуди? Нз. Това, което знам е че много го обичам и не бих се отказала от него.

iiirish
11-05-2006, 17:01
когато ревнуваш, никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави

jeditte
11-05-2006, 19:14
Ревността не е толкова признак на любов,колкото на несигурност в партнъора и в самия себе си-замисли се над това.Един ревнив човек никога няма да се промени,въпросът е в какво се изразява ревността му, защото в един момент може да прерасне в собственическо чуство,забрани и дори агресия.Не искам да те плаша, може би всичко е в рамките нанормалното при теб и приятеля ти е малко по-обсебващ, но просто трябва да се замислиш докога и до каква степен ще го търпиш.Може би просто трябва да му кажеш че не ти е приятно всичко това...Незнам как са ви отношенията,но просто...ако един човек ти няма доверие,значи нещо куца.Съжалявам ако съм крайна и казвам неприятни неща,но просто съм негативист по природа.

fifi_friend
11-05-2006, 23:21
Ревността не е толкова признак на любов,колкото на несигурност в партнъора и в самия себе си-замисли се над това.Един ревнив човек никога няма да се промени,въпросът е в какво се изразява ревността му, защото в един момент може да прерасне в собственическо чуство,забрани и дори агресия.Не искам да те плаша, може би всичко е в рамките нанормалното при теб и приятеля ти е малко по-обсебващ, но просто трябва да се замислиш докога и до каква степен ще го търпиш.Може би просто трябва да му кажеш че не ти е приятно всичко това...Незнам как са ви отношенията,но просто...ако един човек ти няма доверие,значи нещо куца.Съжалявам ако съм крайна и казвам неприятни неща,но просто съм негативист по природа.

всичко е абсолютно вярно
=D> а как да се стигне до сигурност? той все пак сега няма поводи, пак да не говорим какво ще става ако има!

teenkopele
11-05-2006, 23:42
няма какво друго да направиш освен да го разбереш. а както ми се струва ти вече си го разбала. наясно си защо те ревнува - просто защото те обича и изпитва страх да не те загуби. това е нормално щом обичаш толкова много. аз съм в абсолютно същото положение и просто не ми остана нищо друго освен да се примиря, защото когато ревнуваш никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави

Няма какво повече да се каже. :wink:

tedinkata_
11-06-2006, 04:50
няма какво друго да направиш освен да го разбереш. а както ми се струва ти вече си го разбала. наясно си защо те ревнува - просто защото те обича и изпитва страх да не те загуби. това е нормално щом обичаш толкова много. аз съм в абсолютно същото положение и просто не ми остана нищо друго освен да се примиря, защото когато ревнуваш никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави

saglasna s tova tvardenie :!:

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 08:00
И при мен е така.Толкова дълго време се лишавах от личното си пространство,свободата си заради тая него ревност.Но накрая ми кипна и го оставих за 3 седмици.Той си мислеше че сме скъсали окончателно и накрая като дойде да ми се моли да сме заедно му поставих условия.Да не ме лишава от свободата ми и да не ме задушава.И мисля,че разбра но не му е леко определено.

Kianna
11-06-2006, 08:25
Ревността не е толкова признак на любов,колкото на несигурност в партнъора и в самия себе си-замисли се над това.Един ревнив човек никога няма да се промени,въпросът е в какво се изразява ревността му, защото в един момент може да прерасне в собственическо чуство,забрани и дори агресия.Не искам да те плаша, може би всичко е в рамките нанормалното при теб и приятеля ти е малко по-обсебващ, но просто трябва да се замислиш докога и до каква степен ще го търпиш.Може би просто трябва да му кажеш че не ти е приятно всичко това...Незнам как са ви отношенията,но просто...ако един човек ти няма доверие,значи нещо куца.Съжалявам ако съм крайна и казвам неприятни неща,но просто съм негативист по природа.


=D> =D> =D> =D>

LO6IQ
11-06-2006, 20:21
няма какво друго да направиш освен да го разбереш. а както ми се струва ти вече си го разбала. наясно си защо те ревнува - просто защото те обича и изпитва страх да не те загуби. това е нормално щом обичаш толкова много. аз съм в абсолютно същото положение и просто не ми остана нищо друго освен да се примиря, защото когато ревнуваш никой не може да те накара да не изпитваш това чувство каквото и да прави
Няма какво повече да кажа ::: това си е самата истина .. ето тук горе ^ :mrgreen: