PDA

View Full Version : за студът на вън



tedytoo
11-05-2006, 19:08
как се справяте със студът на вън какви дрехи придпочитате по това време на годината?Момичета допада ли ви носенето на клинове или чорпогащници под дънките ?На мен лично чорпогащниците са ми доста неудобни но в последните дни съм по цял ден с чорпогащник и започнах да свиквам защото доста топли особено плътните.

reason
11-05-2006, 19:11
Има такава тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=62544),нищо,че е на друго място.

suzanna
11-05-2006, 20:15
debelo qke s kachulka do kolenata. otkakto pusnaha tozi model ne moga da si predstavq da nosq kuso qke v studovete. strahotno e prosto! a inache - klinove, choropogashtnici sus sigurnost. nqma nachin! samo shapki deto ne mojah da svikna da nosq:)

magesnik
11-05-2006, 20:30
Пуловер тип "на баба"върши адски добра работа,както и вълненки чорапки за краката с кубинките и е екстра. :-)

IdiOtKa
11-05-2006, 20:39
вънка е баси бахъра ...напрау ...мно кофти ......

SHIBBY
11-05-2006, 20:51
Анурака Анцуга кецовете и преживявам някак си :) и яке от време на време ама като гледам скоро ще е наложително

priti_kiti
11-05-2006, 20:55
амм само аз ли не намирам за студено времето? :-s

кфо бе хора..са е нормално като за 'зима'.. въпреки че щом още от сега се оплаквате,представям си декември и януари как ще оцелявате :lol:

Аз.. една блузка и едно яке/палто (вече зависи от температурите) и едни дънки/панталони и ботуши и ми е екстра.. за сега нямам нужда от повече аксесоари като шалове,ръкавици,шапки и т.н. :lol:

Boot
11-05-2006, 21:00
Ъъ... аз имам един двуметров шал, който повече мяза на одеяло. И е фън с него. Топли!

InHell
11-05-2006, 21:28
Преди малко излязох по горнище анцунг и панталон - направо умрях от студ - друго си е с пуловер и шалче :)

SaYoNaRa
11-05-2006, 22:15
амм само аз ли не намирам за студено времето? :-s

кфо бе хора..са е нормално като за 'зима'.. въпреки че щом още от сега се оплаквате,представям си декември и януари как ще оцелявате :lol:

Аз.. една блузка и едно яке/палто (вече зависи от температурите) и едни дънки/панталони и ботуши и ми е екстра.. за сега нямам нужда от повече аксесоари като шалове,ръкавици,шапки и т.н. :lol:

И аз не го намирам за толкоз студено :)

Ми аз с едно тънко яке, дънки и шапка

П.С. Бе не е и мн топло

kudravoto
11-05-2006, 22:19
hah mi az se spravqm nqkak si s bodi,pulover4e,klin4e dunki i otgore qkence sus 6apkite ne6to ne se razbirame ina4e i rukavici slagam!

Eleonora
11-06-2006, 06:19
Ми аз бодита не обичам да нося.Чорапогащник рядко слагам под дънките.Предпочитам клинове.А инече времето е гадно, заради тъпия вятър.Зимам си 2 чифта ръкавици, панталончето ми, шала, якето, кецките и съм готова :-D

mgxpower
11-06-2006, 06:19
Имам си една черна плетена шапка голям съм гангстер с нея...слагам си я всяка сутрин преди да замина за работа и ей сега ще си я сложа...нося си дънките както обикновено...блузи също пуловерчета суичъри по-често...дебели и якенце....понякога...се случва да изляза с пуловер и грейка една....само да не се разболея ,че съм много лесен !

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-06-2006, 16:39
naposleduk napravo mrazq da e zima..tolkova e studeno 4e mi ubiva jelanieto da izlizam.. :lol: ina4e klinove absurt! i po smurtno nqma da si sloja.. a bodi.. em moje ako ne me domurzi \:D/

linkin_park_fenka
11-06-2006, 17:33
Аз хода с боди,блуза,(тука може и суичър да сложа ako e stud[от тея с цип] и отгоре една дебела блуза и панталон/дънки.
Ботуши слагам само като вали сняг.
А яке само декември/януари и до средата на февруари(ако е кат мин.год. времето)
Шалове,ръкавици,клинове или чорапогащници в никъв случаи. [-X
Шапки слагам когат слагам и ботуши :mrgreen: :wink:

Sarabi
11-06-2006, 17:39
Потниче,тениска,суичър,кож но яке,дънки,кубинки.И ръкавици,защото започват да ме болят ставите,когато ми замръзнат ръцете.За сега е това.

n0 CoNnEc7i0n =)
11-06-2006, 17:40
аз не мога да нося единствено боди...тфа ми е суууууууупер неудобно просто няа накъде повече...Иначе като ходя на даскало особено щото съм 1ва смяна ходя с силиконови чорапи (такива от тия дето са до средата на бедрото), отгоре къси чорапки, отгоре дънки, дънките в бутушките нагоре няква блузка после суичер после една жилетка която баба ми е плела мн отдавна ама яко топли и отгоре едно дълго яке...
Е да, хората трудно се разминават с мен щото заемам целия фрий спейс ама пък ми е добре нали:)

tedytoo
11-06-2006, 18:39
тези силиконовите чорапи май ще са по подходящи при други ситуаций като не е толкова студено :-D

In4iTu_
11-06-2006, 19:33
Боди/потниче, блузка(още не съм изкарала най-дебелите - още съм си с трикотажните), дънки, маратонки или ботуши - което ми е на по-лесно, и накрая якенцето...късо е, обаче много топли :mrgreen: