PDA

View Full Version : Purva Lubov pri momi4etata



aziii
11-05-2006, 18:49
Momi4eta iskam da vi pitam ... kakvo za vas e purvata lubov i nai ve4e kogato tq e ne samo spodelena no i smqtate 4e vi e istinska,za purvi put se vlubvate i za purvi put go pravite s mom4e,za purvi put xodite tolkova dulgo s mom4e i za purvi put vijdate 4e tova e vashiq ideal za mom4e... ??? Kakvo za vas e tova ?
A ako edin den skusate s tova mom4e i vie ne iskate da go zabravite ? Shte vi se iska li sled vreme pak da se suberete s tova mom4e i ve4e da pomislite za neshto po seriozno (dori 1-2 godini da ste razdeleni prosto 1 den pak se suberete)---> pak li shte se porodi tova 4uvstvo u vas,vqrno li e 4e ne samo 1-ta lubov no i 1-t vi sex s tova mom4e vi kara vinagi kogato go vijdate da vi se podkosqvat krakata dori kogato ne ste zaedno ve4e izvestno vreme i dori da si imate drug priqtel koito mn uvajavate i haresvate da ne kazvam da obi4ate drug ve4e.
Vuzmojno li e spored vas tezi 4uvstva da zamruznat no po tozi na4in da se zapazqt dulboko v surceto vi i edin den otnovo da se vuzplamenqt?

Abe vuobshte kvo mislite za 1-ta vi spodelena lubov i mom4eto koeto vi e otvorilo ako smqtate 4e ne smao go obi4ate no po-idealen nqma da namerite nikoga ?

macka123
11-05-2006, 19:41
mi o6te ne sa me otvorili kakto ti se izrazi no e istina 4e pyrvata si lubov ... prosto nqma da q zabravq

Nightmare
11-05-2006, 19:48
Връзката ми с първото момче, в което се влюбих продължи 9 месеца и беше едно от най сложните неща, през които съм минавала. Но не съжелявам. Научи ме на много неща и ми показа каква трябва да бъда, за да не си играят с мен.
Сега след 3 години като го видя наистина краката ми омекват, и нещо в мен трепва. Но за кратко. Вече не ме интересува. Не гледам на него по същия начин, защото той много се промени и просто не е човека, който обичах. Забравих го наистина много трудно. Почти две години след като се разделихме си мислех постоянно за него, дори и да бях с други. Не бих се върнала при него, защото ме разочарова много и не бих могла да се подложа на същото, въпреки че имаше красиви моменти, за които съм благодарна.

teardrop
11-05-2006, 20:01
Ами аз все още съм с първата си любов. Вече от доста врече ходим и всеки ден го обичам повече от предишния. Първият ни път (действително и за двама ни първи) беше незабравим. По принцип съм реалистка и знам, че това не може да продължи вечно. Но въпреки това, в мен се таи някаква безкрайно детска и наивна надежда, че мога да остарея с него и сърцето ми се топли като си го помисля, а на устните ми се лепва усмивка, без да го осъзнавам...Глупаво звучи, понеже всеки втори го казва, но не мога да си представя да не мога просто да го гушна и да му кажа, че го обичам. И това да ми стигне, за да съм щастлива.. Убедена съм, че никога няма да го забравя, каквото и да стане между нас, защото той ме научи да обичам и ми показа какво е да си обичан.

iiirish
11-05-2006, 20:07
мога само да кажа, че в момента изживявам първата си любов и смятам, че няма по-хубаво нещо от нея. няма по-невероятни трепети и емоции от тези, преживени със любомия човек. мисля, че каквото и да става, дори и да се разделим, той винаги ще остане в сърцето ми по един или друг начин. обичам го безрезервно много и тази любов не може да бъде забравена

IdiOtKa
11-05-2006, 20:30
първа любов ....кво е тва животно ?! .....както и да е няма да пиша глупости ....

все още не съм срещнала човек към които бих могла да изпитва някакви по големи чувства .... то има време ... .за никаде не бързам ...

fifi_friend
11-05-2006, 23:26
парвата ми любов бе6е незабравима. Да и до ден днешен само ако видя лице, което прили4а на него буквално ми се пидкосяват краката или ми причернявя. Но човек, който е до мен сега, е този, с който правих секс за първи път. Повярваи ми, това също не можеш да го забравиш, защото то се случва само веднъж! :smt007

He3HauKa
11-06-2006, 04:00
Аз си мислех ,че винаги ще го обичам.Преди няколко години ходих с него почти 10 месеца,обичах го страшно много.Разделихме се ,мисля че и двамата имахме вина.През това време когато не бяхме заедно,мен ме болеше,исках да съм с него,обичах го ,наистина го обичах.Преди извесно време се събрахме и вчера се разделихме.Останових ,че а аз не обичам това ,което е той е момента,а това което е бил преди няколко години,когато бяхме заедно.Останах крайно разочарована, но имаше едно ,,Първата любов не се завръща ,макар и вечна да е любовта,тя никога не е една и съща''

stani__
11-06-2006, 08:15
E az sym edna ot tezi,4iqto pyrva lubov be6e nespodelena,no vypreki tova sled tazi lubov nau4ih mn za mom4etata i vyob6te za vsi4ko.Malko kofti,za6toto po4ti vseki den e nalojitelno da se zasi4ame,za6toto jivee 2etaja pod men.E da kofti mi e ot vreme na vreme i mi se iska da vyrna vremeto nazad i da opitam s drug podhod,amaaaa po dobre da gledam napred s misylta,4e 6te sre6ta o6te po-dobri,koeto i stava de.No fakt e,4e pyrvata lubov,spodelena ili ne si ostava v syznanieto i e mn po-razli4na ot ponataty4nite.

Kianna
11-06-2006, 08:19
1wata liubow si ostawa spomen zawinagi.. pone az winagi shte si ia pomnia-i winagi shte imam chuwstwa kum momcheto :P sega sme mn dobri friendz,ama winagi se seshtash predi kakwo e bilo 8-[

koalka
11-06-2006, 10:16
Чувствам се точно така,както ти каза.За пръв път се влюбих на 15 и все още съм с това момче.Това е първата ми любов.Не искам никога да се разделяме.Да,тези неща,като целувка,секс,влюбване не ми се вярва някой да ги забрави.Просто искам първото ми влюбване да остане и последно.Винаги ще го обичам,винаги.И дори и да се разделим,но аз знам,че това няма да стане,пак ще искам да се съберем дори и след две години.Просто не мога да обичам друг и да съм с друг.Аз открих моята половинка сега и искам да съм с него цял живот и имам чувствот,че и това ще ми е малко.Знам,че и той е в същото положение като мен :D .Адски съм щастлива и не искам това щастие никога да не си отива.Но и знам,че това не са думи на една 16-годишна тийейджърка,напълно осъзнавам какво говоря.

11-06-2006, 11:29
ами аз съм момче и съм в подобно положение,аз съм 1-та любов на гаджето ми и съм и 1-т в леглото,тя е на 15 години аз на 19 и искаме мн. дълго време да ходим ама сме реалисти и знаем че това не може вечно да продължи все пак и живота е пред нея :)
За това си говорихме че ако един ден се разделим да не се забравяме и да си останем приятели и след време пак да се съберем вече за нещо по-сериозно в живота.
Това според вас възможно ли е ако раздялата разбира се е доброкачествена и не останем с лошо мнение един към друг ми си останем приятели... Възможно ли е един ден тази любов отново да се възпламени след известно "замръзяване" както казах :)
????????
Какво мислите ?
Тя ми е казвала че ако 1 ден не сме заедно а е с други момчета ще я държи надеждата че един ден пак ще сме заедно :)
И че винаги ще ме обича,че ако след време има и други гаджета и дори се влюби 2-ри път в някой няма да е толкова силно и чувствата и към мене не че ще изчезнат просто ще се замразят но няма никога да ме забрави...

Какво мислите за този наш разговор и въобще за тая 1-та любов(искам да кажа че аз започнах тоя разговор и тя се нерви като и говоря за това защото нито сега сме скъсали нито имаме подобни планове и двамата сега искаме да сме доста време заедно)
Какво мислите ?

KiLLeR_InSTiNkT
11-06-2006, 14:18
С първата ми любов бяхме заедно 11 месеца. Скъсахме полади глупавата причина, че си заминавах иначе кой знае, може би щяхме да сме доста дълго време заедно... Та бих се върнала пак при него, ако зависеше от мен. Първата любов не се забравя...

Solei
11-06-2006, 15:04
Хора аз съм М и първата ми любов беше много разочароваща... ходихме година и нещо. На нея също и беше първата лобов и думите които ми каза когато скъсахме ме съсипаха... Каза ми - Неможе винаги нещата да са едни и същи.. да не драматизирам толкова нещата, да порасна.. Сякаш не е нормално да ми е кофти. И след като ме е "обичала" както никой друг досега как би могла да ми причини това ? Вече спрях да се питам, защото знам, че няма да получа отговор. И сегашния и приятел го определя католл "харесва ми в много отношения точно такъв тип момче".. въпреки че казва, че не го обича, че това да ОБИЧАШ НЯКОЙ БИЛО МНОГО СИЛНА ДУМА. Еби му майката!! на мен хиляди пъти ми го е казвала а сега толкова се промени. Само като се сетя и откачам;((. от 6 месеца не сме заедно и още не съм го преодолял, а тя е с гаджето си от 1 месец. Ако някой с повече опит може да ми даде съвет ще съм му много признателен. чао

geri777
11-06-2006, 18:08
Всичко това е истина.Не само на мене ми се е случило но и на най-добрата ми приятелка."Първата любов,ръйда не хваща" колкото и да повтаряш че не мислиш за този човек.Че не изпитваш чувства към това момче/момиче ти дълбоко в себе си го обичаш и всеки миг когато си мислиш за него се питаш зао стана така,защо вече не сте заедно,защо немойеш да върнеш времето.И тези въпроси напират дълбоко в тебе и ти немойеш да го изтръгнеш по никакъв начин.Той е закотвен там дълбоко в сърцето ти

TreeHill
11-06-2006, 18:11
мога само да кажа, че в момента изживявам първата си любов и смятам, че няма по-хубаво нещо от нея. няма по-невероятни трепети и емоции от тези, преживени със любомия човек. мисля, че каквото и да става, дори и да се разделим, той винаги ще остане в сърцето ми по един или друг начин. обичам го безрезервно много и тази любов не може да бъде забравена

Кир4о
11-08-2006, 11:59
Възможно ли е Първата любов да се повтори след време ? Чувствата забравят ли се (дори когато и двамата партньори са си 1-ви в леглото)
Възможно ли е тая първа любов която не се забравя и винаги остава и е много силна след време когато двамата влюбени се разделят и един вид раздялата е доброкачествена и си останат приятели (а са си говорили че винаги ще се обичат) ... След време отново да се съберат?
Гаджето ми е казвало че ако 1 ден не сме заедно за времето което не сме,ще бъде с надеждата и с мисълта че след време пак ще сме заедно и дори че иска да съм и последният.
Какво мислите ?

koalka
11-08-2006, 12:08
Хора аз съм М и първата ми любов беше много разочароваща... ходихме година и нещо. На нея също и беше първата лобов и думите които ми каза когато скъсахме ме съсипаха... Каза ми - Неможе винаги нещата да са едни и същи.. да не драматизирам толкова нещата, да порасна.. Сякаш не е нормално да ми е кофти. И след като ме е "обичала" както никой друг досега как би могла да ми причини това ? Вече спрях да се питам, защото знам, че няма да получа отговор. И сегашния и приятел го определя католл "харесва ми в много отношения точно такъв тип момче".. въпреки че казва, че не го обича, че това да ОБИЧАШ НЯКОЙ БИЛО МНОГО СИЛНА ДУМА. Еби му майката!! на мен хиляди пъти ми го е казвала а сега толкова се промени. Само като се сетя и откачам;((. от 6 месеца не сме заедно и още не съм го преодолял, а тя е с гаджето си от 1 месец. Ако някой с повече опит може да ми даде съвет ще съм му много признателен. чаоМоже да са едни същи,ако още те обича,защото любовта не е толкова слаба,че да изчезне ей така.Според мен тя накрая не те обичала,може и да те е обичала,но в последствие чувстата са й истинали сигурно и тя ти ги е наговорила тези неща,за да скъсате.Наистина това да кажеш,че обичаш някого означава много и по-добре да не я казваш,ако не я чувстваш.Няма какво да откачаш...просто няма смисъл,тя така и така не те обича,а е с друг.Защо трябва да се измъчваш заради нея,а тя има гадже и най-вероятно е забравила за теб.Казах ти,просто няма смисъл.

11-08-2006, 12:31
Има 2 варианта в твоя случай :
1. Тя е глупава и наивна и въобще не те е обичала щом вече не те обича,защото 1-вата любов на 1 момиче не се забравя...По-скоро да сте си омръзнали и да е искала да е с някой друг за известно време но в този случай значи още има чувства към тебе,а тя ти е казала че няма за това смятай колко е зле.Забрави я!
2. Обича те но е искала малко свобода или разнообразие защото сте си омръзнали и има шансове след време пак да се сети за тази 1-ва любов но не ми се вярва щом ти е казала че вече не те обича!

Извод : Тя не знае какво е любов!Ако знаеше щеше просто да ти каже "Писнали сме си искам известно време да не сме заедно няма да спирам да те обичам и след време е възможно пак да се съберем!"

Възможно е също новото момче с което е тръгнало да го обича по-силно!Но той не и е 1-т и тази вид любов се забравя по-лесно :) Стига да те да скъсат де

11-08-2006, 12:33
Възможно ли е Първата любов да се повтори след време ? Чувствата забравят ли се (дори когато и двамата партньори са си 1-ви в леглото)
Възможно ли е тая първа любов която не се забравя и винаги остава и е много силна след време когато двамата влюбени се разделят и един вид раздялата е доброкачествена и си останат приятели (а са си говорили че винаги ще се обичат) ... След време отново да се съберат?
Гаджето ми е казвало че ако 1 ден не сме заедно за времето което не сме,ще бъде с надеждата и с мисълта че след време пак ще сме заедно и дори че иска да съм и последният.
Какво мислите ?
Какво мислите ?

{STELA}
11-08-2006, 15:04
za men purvata lubov e nai nezabravimoto ne6to,sega as sam vlubena tai 4e te razbiram.moqta lubov ne e spodelena no za nego pravih mnogo gluposti ot vmania4avaneto za otslabna vupreki 4e sam 50 kg i sam poi4e ot 165 visoka ta 4ak do fizi4eskoto naranqvane.no iskam da ti kaja 4e nai dulgata mi vruska mi be6e 1 godina i 8 meseca i as ne bqh vlubena v vuprosnia 4ovek,4ak sega razbrah 4e sam vlubena za6toto 4uvstvata kam biv6ia mi se struvat samo kapka v moreto.ako iska6 mi pi6i 6te ti otgovorq za kvoto me pita6 drugo ako moga da ti pomogna no problem :wink:

Faintman
11-09-2006, 14:20
Az sam mom4e, no iskam da kaja 4e mrazq purvata si lubov, za6toto ne mi donese ni6to osven bolka.NO moje bi mi donese i pove4e opit i samo4uvstvie. Mrazq momi4etata koito postupvat taka kakto postupi tq s men... :-({|= ...............

zoben_pitbul
11-09-2006, 19:01
ами аз съм момче и съм в подобно положение,аз съм 1-та любов на гаджето ми и съм и 1-т в леглото,тя е на 15 години аз на 19 и искаме мн. дълго време да ходим ама сме реалисти и знаем че това не може вечно да продължи все пак и живота е пред нея :)
За това си говорихме че ако един ден се разделим да не се забравяме и да си останем приятели и след време пак да се съберем вече за нещо по-сериозно в живота.
Това според вас възможно ли е ако раздялата разбира се е доброкачествена и не останем с лошо мнение един към друг ми си останем приятели... Възможно ли е един ден тази любов отново да се възпламени след известно "замръзяване" както казах :)
????????
Какво мислите ?
Тя ми е казвала че ако 1 ден не сме заедно а е с други момчета ще я държи надеждата че един ден пак ще сме заедно :)
И че винаги ще ме обича,че ако след време има и други гаджета и дори се влюби 2-ри път в някой няма да е толкова силно и чувствата и към мене не че ще изчезнат просто ще се замразят но няма никога да ме забрави...

Какво мислите за този наш разговор и въобще за тая 1-та любов(искам да кажа че аз започнах тоя разговор и тя се нерви като и говоря за това защото нито сега сме скъсали нито имаме подобни планове и двамата сега искаме да сме доста време заедно)
Какво мислите ?
Какво мисля ли?Честно казано-че е една красива илюзия.Че след време колкото и да е тъжно ако се разделите и тя си намери друг едва ли ще остане нещо от любовта й-освен може би приятелска такава.Да,звучи добре,но в живота изключително рядко(да не кажа никога) така не става.