PDA

View Full Version : KajeTe mi kakvo da praVa???



11-05-2006, 19:50
...istoriqta e dylga i mychitelnaa...Znachi edno momche koeto poznavam ot 2 godini super mn si go ovajavah bqhme mn dobri priqteli...toi ne e ot moq grad no kato idvashe tuk i vinagi se vijdahmee...obache chuvstfata mi zapochnaha da stavat ne samo priqtelski i edna nosht bqhme na edno party...tova predi 1 godina i kak se zavyrtqhme i zapochnahme da se celuvame...i edin nash obsht prietel mu kaza na nego da se otdalechi ot men i che toi shet nakara men da se otdalecha i az ot nego....i bez tova toi zaminavashe za drug grad shtoto trqbvashe da uchi tam...i v posledstvie ne se vijdahme tolkova chesto....no az ne sprqh da si go bichkam.....i minaha 6 meseca kadeto ne se bqhme vijdali i malko ili mnogo sa mi izsitnali chuvstfata i kato izleznahme i pak me celuna i pak vsichko na novo.....posle toi smeni sredata v koqto se dvijeshe i pak ne se bqhme vijdali mnogo vreme i kato se vidqhme pak me celuna i pak syshtoto.... edin den mi pisa sms daa mu otida na gosti i otidh az ... samo che tozi pyt neshtata se zadylbochiha poveche...xaXaxa seshtatte se nali?...i sled 1 sedmica mu pisah edin sms che go obichkam ala bala i toi mi pisa sled tova che i toi me obicha...no ot togava nito sym go vijdala nito nishto....i kato go vidq nz kakvo da napravq...molq vi pomognete mi?DA si razkriq li chuvstfata...dali toi shte mi otvyrne sys syshtoto ili shet mi kaje da si gledam rabotata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) nz izobshto kakvo da napravqq

11-05-2006, 19:56
xax mi absurdno e prosto edin priqtel ei taka da pochne da te mlqska... znachi i toi ima nqkfi chuvstva kum teb. razkrii mu chuvstvata si, ako stane neshto i ne ti otvyrne sus syshtoto...gore glavata.prosto nqma kakvo da gubish...i nqma da se izmuchvash ili she si s nego ili ne.po-dobre otkolkoto da se chudish i da se izmuchvash.

Spiderm@n
11-05-2006, 20:05
Аз мисля, че вече си му разкрила, останалото трябва да си му го кажеш в очите. Обади му се, питай го кога ще се връща, срещнете се и т.н. Надявам се walkthrough няма нужда да ти пишем :).

11-05-2006, 20:22
...istoriqta e dylga i mychitelnaa...Znachi edno momche koeto poznavam ot 2 godini super mn si go ovajavah bqhme mn dobri priqteli...toi ne e ot moq grad no kato idvashe tuk i vinagi se vijdahmee...obache chuvstfata mi zapochnaha da stavat ne samo priqtelski i edna nosht bqhme na edno party...tova predi 1 godina i kak se zavyrtqhme i zapochnahme da se celuvame...i edin nash obsht prietel mu kaza na nego da se otdalechi ot men i che toi shet nakara men da se otdalecha i az ot nego....i bez tova toi zaminavashe za drug grad shtoto trqbvashe da uchi tam...i v posledstvie ne se vijdahme tolkova chesto....no az ne sprqh da si go bichkam.....i minaha 6 meseca kadeto ne se bqhme vijdali i malko ili mnogo sa mi izsitnali chuvstfata i kato izleznahme i pak me celuna i pak vsichko na novo.....posle toi smeni sredata v koqto se dvijeshe i pak ne se bqhme vijdali mnogo vreme i kato se vidqhme pak me celuna i pak syshtoto.... edin den mi pisa sms daa mu otida na gosti i otidh az ... samo che tozi pyt neshtata se zadylbochiha poveche...xaXaxa seshtatte se nali?...i sled 1 sedmica mu pisah edin sms che go obichkam ala bala i toi mi pisa sled tova che i toi me obicha...no ot togava nito sym go vijdala nito nishto....i kato go vidq nz kakvo da napravq...molq vi pomognete mi?DA si razkriq li chuvstfata...dali toi shte mi otvyrne sys syshtoto ili shet mi kaje da si gledam rabotata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) nz izobshto kakvo da napravqq


da obache pyrviq pyt kogato se celunahme i dvamata bqhme na graduss...a sledvashtite pyti bqhme v syvsem trezvo systoqnie!
a az kato go pitah samo S*x li iskash ot men ili neshto poveche...toi mi otgovori "moje bi da moje bi ne...reshi sama"???? :-k nz kakvo da mislq..a 1 sedmica sled tova mi pisa sms che me obicha....stranna rabota e toi

Spiderm@n
11-05-2006, 20:29
Пък аз мисля друго. Той иска да е с теб, затова ти е казал ти да решиш само секс ли искаш или искаш нещо по-сериозно. Може да сте били на градус, но тоя явно си спомня достатъчно добре каквото трябва, явно и ти имаш спомени (мъжете държат малко повече на алкохол, не си виждала много пияни жени, защото не пият толкова, точно поради тази причина, че не държат толкова на алкохол).

LO6IQ
11-06-2006, 19:54
Пък аз мисля друго. Той иска да е с теб, затова ти е казал ти да решиш само секс ли искаш или искаш нещо по-сериозно. Може да сте били на градус, но тоя явно си спомня достатъчно добре каквото трябва, явно и ти имаш спомени (мъжете държат малко повече на алкохол, не си виждала много пияни жени, защото не пият толкова, точно поради тази причина, че не държат толкова на алкохол).
Най добре си мъ кажи какво чувстваш .. както обичам да казвам : нататък всичко ще се нареди като пъзел :mrgreen:

koalka
11-06-2006, 20:03
Ами това за секса незнам,но най-добре е да искаш от него да ти го каже в прав текст.И не само това за секса,а и за всичко друго,защото това те кара да се измъчваш,а за него незнам...Най-добре да говорите,ако може на четири очи,за да се изясните най-накрая.Това със секса,ако питаш мен не е трябвало да става,защото така сега не може да си сигурна какво наистина е искал от теб.А представи,че е искал само да го направите и вече е получил това,което иска и сега не ти обърне внимание?За това,за да знаеш-говори с него.

XeRo
11-06-2006, 20:11
аз останах с впечатлението, че той те използва...и по този начин с това обичкам те алабала означава че се е подсигурил за напред 8) поне аз така го осъзнавам...но знай ли човек може да има и нещо повече, нито го познавам нито го знам какъв човек е нито нищо :wink:, но и нищо не пречи да разкриеш чувстава си пред него...

AssShot
11-06-2006, 20:11
Направи каквото трябва, пък да става каквото ще. Аз съм на този принцип, кефи ме и го препоръчвам.

11-07-2006, 12:14
...naistina ne trqbvashe da spq s nego...noo stanaaaa :oops: tazi sedmica shet mu se obadq za da mu kaja che iskam da se vidim...i smqtam da mu razkaja absoliutno vsichko!A za tozi sms kadeto mi pisa che me obicha sys sigurnost ne e za tova da se podsigurii...shtoto toi si znaee che si mi e slabost [-o< [-o< [-o< dano stane neshtoo....hubavoo