PDA

View Full Version : Искам да сваля едно момиче от класа ми...



11-05-2006, 19:05
Здравейте
От моя клас има едно момиче ,което много харесвам.Аз я закачам обарвам я,правя и комплименти и на нея и харесва.Като пусна някакъв лаф ,почти винаги се смее.Казвала ми е че съм печен ,но че се лигавя много....И се чудя ,какво мога да направя да я сваля...

11-05-2006, 19:11
Еми преди това се чуда ,какво да направа да я спечеля и да ме хареса още и след това да и предложа...

morsmordre
11-05-2006, 19:12
Мисля, че е ясно - ти вече я сваляш :wink: Но предполагам, че си нямал точно това предвид, а какво да направиш, за да тръгнете..Ами..зависи от това какво точно искаш.Ако само те кефи и искаш да тръгнете заради това, а не, че си хлътнал, излезте някъде.Покани я на кафе, примерно, ако няма нищо против кафенета.Разбери къде обича да ходи и я заведи там.Но се дръж по-сериозно - щом тя ти е казала, че си лигав, значи трябва малко да поуспокоиш топката - всички харесват веселяците, но някои просто прекаляват с веселенето и се отнасят към всичко с несериозност.Лично аз не познавам момиче, което да харесва несериозно отношения от страна на момчето, когато става дума за нещо сериозно.
Щом излезете, другото е по-лесно.Обръщай й внимание, гушкай я и в един момент ти ще си усетиш дали да я целунеш.Това го казвам, в случай, че тя ти пусне :wink: Ако не стане, пиши пак.

11-05-2006, 19:14
Мисля, че е ясно - ти вече я сваляш :wink: Но предполагам, че си нямал точно това предвид, а какво да направиш, за да тръгнете..Ами..зависи от това какво точно искаш.Ако само те кефи и искаш да тръгнете заради това, а не, че си хлътнал, излезте някъде.Покани я на кафе, примерно, ако няма нищо против кафенета.Разбери къде обича да ходи и я заведи там.Но се дръж по-сериозно - щом тя ти е казала, че си лигав, значи трябва малко да поуспокоиш топката - всички харесват веселяците, но някои просто прекаляват с веселенето и се отнасят към всичко с несериозност.Лично аз не познавам момиче, което да харесва несериозно отношения от страна на момчето, когато става дума за нещо сериозно.
Щом излезете, другото е по-лесно.Обръщай й внимание, гушкай я и в един момент ти ще си усетиш дали да я целунеш.Това го казвам, в случай, че тя ти пусне :wink: Ако не стане, пиши пак.

Еми не само ме кефи ,но искам и да тръгнеме,защото това е едно от малкото свястни момичета на моята възраст ,които прознавам.Мисля да я "обработя" още малко :P

Spiderm@n
11-05-2006, 19:22
А аз мисля че той е лигав, защото тя е покрай него и той се притеснява. Опитва се да прикир това или с лигня (по-лесния начин) или с още по-голямо количество шеги, второто е нож с две остриета, ще те харесват защщото си забавен, но ще решат че си несериозен. Трябва да се контролираш малко, най-добре да вършиш сериозна работа с шега на уста ;):). Айде успех.

Drakthul
11-05-2006, 19:30
На колко години си все пак? .. :roll:

Spiderm@n
11-05-2006, 19:31
залагам между 15-17, да видим дали ще се окажа прав :):):).

11-05-2006, 19:40
На колко години си все пак? .. :roll:
14-8ми клас..

ПП Аватара ти - WAR 3 :twisted:

RoyTheReaper
11-05-2006, 19:42
намали лигнята защото прекалените лигльовци не вървят. ако се лигавиш с мярка имаш по-големи шансове. покажи й че имаш и сериозна страна.

11-05-2006, 19:44
намали лигнята защото прекалените лигльовци не вървят. ако се лигавиш с мярка имаш по-големи шансове. покажи й че имаш и сериозна страна.

Как да и покажа ,че имам сериозна страна???

Drakthul
11-05-2006, 19:46
На колко години си все пак? .. :roll:
14-8ми клас..

ПП Аватара ти - WAR 3 :twisted:

Поспри с лигнята, но си остани веселяк .. момичетата на квито и години да са много се дразнят и ядосват от шегички обиждащи женския род като цяло затва ги избягвай ( е има и изключения ) .. иначе я каниш някаде на кафе ала бала, дръж се сериозно и тя ще разбере за кво става на въпрос или направо действай .. :roll: ..

И да - тва на аватара ми е Драк'Тул от кампанията на War3 TFT .. :-D

tX
11-05-2006, 19:47
намали лигнята защото прекалените лигльовци не вървят. ако се лигавиш с мярка имаш по-големи шансове. покажи й че имаш и сериозна страна.

Как да и покажа ,че имам сериозна страна???
Като спреш да я 'обарваш', кретен... :|

RoyTheReaper
11-05-2006, 19:48
намали лигнята защото прекалените лигльовци не вървят. ако се лигавиш с мярка имаш по-големи шансове. покажи й че имаш и сериозна страна.

Как да и покажа ,че имам сериозна страна???

определяш сериозната си страна и я показваш. каква е тя - не мога да ти кажа, защото не те познавам.

11-05-2006, 19:49
Еми аз последния път ,като я "обарах" веднага и се извиних и и казах ,че е много готина и секси и просто не мога да се сдържа и тя така се изчерви...


ПП От ДотА ЪарЛОка :D

Drakthul
11-05-2006, 19:50
Еми аз последния път ,като я "обарах" веднага и се извиних и и казах ,че е много готина и секси и просто не мога да се сдържа и тя така се изчерви...


ПП От ДотА ЪарЛОка :D

На прав път си .. :lol:

И в Дота го има .. маже ..

11-05-2006, 20:00
Дайте някакъв съвет да и се харесам повече преди да и предложа!

Мерси предварително .

Drakthul
11-05-2006, 20:02
Дайте някакъв съвет да и се харесам повече преди да и предложа!

Мерси предварително .

Найстина ли мислиш, че това е добра идея? .. Човек е това което е .. не е добре да се прави на това което не е .. рано или късно всичко излиза наяве .. може да направиш много неща при които ще й падне ченето, но след това? .. Тя ще разбере .. жените ги знаят тия работи ..

Бъди себе си .. и действай .. на тия години няма какво да се замисляш .. :roll:

Spiderm@n
11-05-2006, 20:09
Щом си и казал вече има някаква представа. Припомни и го и и кажи че си съвсем сериозен (щото щом се лигавиш може и да не те е взела на сериозно, и в тоя момент не трябва да се лигавиш, ама изобщо, даже и много забавен не трябва да си), казваш и че много я харесваш и че искаш да сте нещо повече от приятели, и след това я каниш да излезете след даскало на кафе ;):).

tedinkata_
11-06-2006, 05:00
намали лигнята защото прекалените лигльовци не вървят. ако се лигавиш с мярка имаш по-големи шансове. покажи й че имаш и сериозна страна.

Как да и покажа ,че имам сериозна страна???
Като спреш да я 'обарваш', кретен... :| :arrow: :-D :smt005 :-D

11-06-2006, 07:07
Исках да кажа ,че искам да ме забележи още....

KuReC
11-06-2006, 07:19
eiiiiiiiiii bah maa mu 8mi klas ve4e goveda 4e i vlubeni goveda vari pasi treva ne sa zanimaai 6a ot4ai6 momi4eto we pi6lemeeeeeee ili smeni otbora weeeeee blk

11-06-2006, 07:20
eiiiiiiiiii bah maa mu 8mi klas ve4e goveda 4e i vlubeni goveda vari pasi treva ne sa zanimaai 6a ot4ai6 momi4eto we pi6lemeeeeeee ili smeni otbora weeeeee blk


ТИ си по-смешен ,даже и от жалкия си отбор.
АХах ,а и момичето разбира от футбол и тя е от ЛЕВСКИ.И не е заблудена ,като тебе...

KuReC
11-06-2006, 07:27
pi6leme mul4i tam 6ot pi6kata 5 santa i ti tarikat stana xaxaxa ta eba u tupeto lape :smt097 :smt097 :smt097

RED OR DEADDD !!!

11-06-2006, 07:32
pi6leme mul4i tam 6ot pi6kata 5 santa i ti tarikat stana xaxaxa ta e** u tupeto lape :smt097 :smt097 :smt097

RED OR DEADDD !!!

BLUE OR DEAD ,NEVER RED!!!

СМЪРТ ЗА МИЛКО БАЛЕВ,СМЪРТ ЗА цС*ка!!!

СЕДЕМ МЕТРА Е ВРАТАТА-
СЕДЕМ ГОЛА НА ЧОРБАТА!
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА,
БИЙ, БИЙ, БИЙ

Чорбари навсякъде почвате темата ЛЕВСКИ-цС*ка.Като влезнете в ШЛ или биете с 7 гола ,тогава ми се обадете...

KuReC
11-06-2006, 07:36
eh takiva malki govedca rogati kat tebe mnogo gi obi4am da ta hvana 1 put live 6a vika6 SAMO CSKA cql jivot we pi6leme ta iba u baluka skrii sa we pi6leme ako ta vidq NQKOGA 6a razbere6 koi kuf e ta iba u sme6noto lape

RED OR DEAD !!! :smt068 :smt071 :smt070 :smt067

11-06-2006, 07:38
Ела на някой мач и ще ме видиш.....Ахах мн хора са се опитвали да викам само цС*ка ,но без успех.Никога няма да стана от жалкия комунистически отбор....

KuReC
11-06-2006, 07:41
samo 5 min ti davam i umira6 za CSKA

11-06-2006, 07:46
samo 5 min ti davam i umira6 za CSKA

Умирам за цС*ка СМЯЯЯХХХх..

LO6IQ
11-06-2006, 16:21
eh takiva malki govedca rogati kat tebe mnogo gi obi4am da ta hvana 1 put live 6a vika6 SAMO CSKA cql jivot we pi6leme ta iba u baluka skrii sa we pi6leme ako ta vidq NQKOGA 6a razbere6 koi kuf e ta iba u sme6noto lape

RED OR DEAD !!! :smt068 :smt071 :smt070 :smt067
АВЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ :!: :!: :!: Вие тук да не се намирате на пазара бе .. в момента не обсъждаме КОИ Е ЗА ЛЕВСКИ ? КОИ ЗА ЦСКА ? Я помислете малко а .. ? Тук не сме на село , в някоя циганска кръчма ! + това прочетете - ТеенПроблем.нет Форуми -> ЛЮБОВ !!! а не омраза .. [-X

ssiimmoonna
11-06-2006, 16:32
ami nz dali i haresva ama da q opipva6 ne e nai-podhodq6tiq na4in osven tova nqma da e zle da spre6 da se ligavi6 ama ne samo za pred neq a po princip znam ot li4en opit 4e tova ne vinagi e mn priqtno na horata

KuReC
11-06-2006, 19:55
eh takiva malki govedca rogati kat tebe mnogo gi obi4am da ta hvana 1 put live 6a vika6 SAMO CSKA cql jivot we pi6leme ta iba u baluka skrii sa we pi6leme ako ta vidq NQKOGA 6a razbere6 koi kuf e ta iba u sme6noto lape

RED OR DEAD !!! :smt068 :smt071 :smt070 :smt067
АВЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ :!: :!: :!: Вие тук да не се намирате на пазара бе .. в момента не обсъждаме КОИ Е ЗА ЛЕВСКИ ? КОИ ЗА ЦСКА ? Я помислете малко а .. ? Тук не сме на село , в някоя циганска кръчма ! + това прочетете - ТеенПроблем.нет Форуми -> ЛЮБОВ !!! а не омраза .. [-X

KVO PROBLEM tarikat li si kuf si puk ti

LO6IQ
11-06-2006, 20:09
Не съм за левски ,нито за цска , нито пък за който и да бил отбор .. просто искам да ви напомня че форума не е място където трябва да спорите , наи малко пък в ,,Любов'' .Искам да ти кажа само едно : не ме познаваш, не ме знайш кой съм , не знаеш що за човек съм .. недей се заяжда за дреболий :!: ти не си шеф на мен , нито на някой друг ! като толкова няма къде да си изразходваш енергията и трябва да блъскаш нервно по клавиатурата .. по добре излез малко и се поразходи да ти мине ... :-k

KuReC
11-07-2006, 18:43
Не съм за левски ,нито за цска , нито пък за който и да бил отбор .. просто искам да ви напомня че форума не е място където трябва да спорите , наи малко пък в ,,Любов'' .Искам да ти кажа само едно : не ме познаваш, не ме знайш кой съм , не знаеш що за човек съм .. недей се заяжда за дреболий :!: ти не си шеф на мен , нито на някой друг ! като толкова няма къде да си изразходваш енергията и трябва да блъскаш нервно по клавиатурата .. по добре излез малко и се поразходи да ти мине ... :-k

breiiiiiiii ti i ti golqm 6ef stana da sa pravi6 na ba6ta si

Spiderm@n
11-07-2006, 19:41
Ей чорбарчето, да не ти пренабия номерата, да не почнеш ти да викаш "Само Левски" ако те подхвана. Шо се не скриеш некъде, не вървиш, кат отбора ви. Кога ни направите резултат 7:2, 7:1 ми се обади да кажа само ЦСКА, а дотогава, мълчи и се скрий некъде. Мноо е лесно да се заяждаш с по-малките, а да те видим срещу мене к'во ше направиш, да не напълниш гащурките.

Аве шемет, какво повече да те забелязва, ако искаш да те забележи повече, халосай я с летва по главата, евентуално ще те забележи. Я се стегни, излез с нея и полека я завлечи към темата, дет те интересува.

xface
11-08-2006, 18:01
awe ei i ti i taq za koqto si me4tae6 ste mn ma mn zabludeni ... istinata e CSKA
BEGAI OT TUKA S TOQ 'otbor' levski
:smt097 :
LEVSKI SUX
CSKA - 6AMPION ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE
osven tova si mn tupo lape
ako si misli6 4e kato obarva6 nekvo momi4e to 6e ti pusne...
ma to taka sa levskarite
naprao mi e jal za vas :smt005

11-08-2006, 18:08
awe ei i ti i taq za koqto si me4tae6 ste mn ma mn zabludeni ... istinata e CSKA
BEGAI OT TUKA S TOQ 'otbor' levski
:smt097 :
LEVSKI SUX
CSKA - 6AMPION ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE
osven tova si mn tupo lape
ako si misli6 4e kato obarva6 nekvo momi4e to 6e ti pusne...
ma to taka sa levskarite
naprao mi e jal za vas :smt005

ЖАЛЪК СИ....

11-08-2006, 18:11
awe moe da si sekuv
ma ne moe da obarva6 samo nekvo momi4e i posle da iska6 ne6to pove4e m\u vas
prosto ne staa

11-08-2006, 18:18
Днеска и вчера пак така и говорих ,тя се смя ,но не знам какво да и кажа ,за да завържа по-сериозен разговор....

miloto_girl_4e
11-08-2006, 18:22
Еми тя ти е казала коя твоя черта не харесва, такаче я промени, пускай лафчета, бъзикай се с нея, закачай се, но не се лигави и се дръж само с нея по-готино, а не и с другщи мацки, за да види, че за теб тя е по-различна, че значи нещо... :wink:

11-08-2006, 18:27
Еми тя ти е казала коя твоя черта не харесва, такаче я промени, пускай лафчета, бъзикай се с нея, закачай се, но не се лигави и се дръж само с нея по-готино, а не и с другщи мацки, за да види, че за теб тя е по-различна, че значи нещо... :wink:

Мерси.ЛОЛ свястно мнение.. :lol:

11-08-2006, 18:50
Бате , аз съм на същия принцип , и явно излиза, че трябва да й кажеш всичко в лицето , насаме , да няма други , ако ти откаже , я помоли това да си остане м/у вас , и приятелството да продължи , както е било ... сега , ти може и да го направиш , но аз лично само да вам съвети , мисля , но нямам куража и смелостта да го кажа !

KuReC
11-08-2006, 20:20
ei onq robata mene li 6a bii6 we muhlio 4e ne ta vidq i tebe na jivo da vidim kak 6a vika6 - SNOSHTI KuReCa Ma Hvana I NA EBA MOITA MAMA VIKAM SAMO CSKA MAIKA IM GOVEJDA AZ SHA IBA
we muhlio ot kude si ti we govedo mazno istoria 6a mi citira axaxaxaxaxa kat stanete 30 puti 6ampioni i otstranite 1 evropeiski grand togava govori we govedo mazno maika ti 6a eba
SAMO CSKA
:smt097 :smt097 :smt097 za govedata maina

11-08-2006, 20:22
Пак ще биеме чорбата,
Ще ги разгромим! Бум!

'ЛЕВСКИ', 'ЛЕВСКИ', само 'ЛЕВСКИ'
днес на мода е в света.
Най-любими наш девиз е:
Смърт на цС*ка!

Млади български юнаци
явяват се там! Бум!

Млади български юнаци
явяват се там.
На чела им 'ЛЕВСКИ' знаци,
само 'ЛЕВСКИ', смърт на цС*ка!

Гордо Гунди там застана
младият им вожд,
па каза на капитана
с гол в ръката нож:

Ний летиме към България
помощ да дадем!
От чорбарска тирания
да я отървем!

'ЛЕВСКИ', 'ЛЕВСКИ', само 'ЛЕВСКИ'
днес на мода е в света.
Казали са всички хора:
смърт на цС*ка!

Със синьо знаме във ръката
ще обходим ний света
и на него ще напишем:
смърт на цС*ка!

Песента сама говори....НАмери мее...

asinka
11-08-2006, 21:10
Абеее ейй смешници :? За кфо сте влязли в тоя форум бе ... Почнали да ми обсъждат кой бил за Левски, кой бил за Цска...кой отбор бил по-добър...на кого му пука бе...:smt019 Темата е за момчето и неговите проблеми ...

По Темата: Момичетата обичат да имат забавни момчета до себе си ... накарай я да се смее, да и е добре със теб ... направи така че тя за започне да ти има доверие ...туй с обарването го правиха наще момчета още в шести клас [-X :smt016

11-09-2006, 06:07
Еми тва "обарване" го правя ,като шега и бъзик.Питам ви какво да и кажа ,за да завържа сериозен разговор и да я опозная повече и тя мен,.

Оги
11-09-2006, 07:17
Ем явно още не си наистина пораснал, да ми пишете тука смешни селски "рими" за левски или цска .... забравете за малко футбола и да ти опрайм проблема пич, ама аз доколкото чета работата е опечена, само я изкарай някаде на кафе или нз и аз каде, дето искаш и мислиш че ще й е яко, а и момичетата обичат да им обръщат много внимание, обичат да са желани.... така че .... АВЕ ДЕЙСТВАЙ
успех! и тряя има :smt008 да знаиш
:-D

assd
11-09-2006, 09:24
абе тука има баси малоумниците, като я харесваш толкова ли е трудно да я питаш '' кво ше праиш у петък". ако ти каже нищо" я каниш на среща... после сичко става от само себе си. ако толкова те харесва няма да ти откаже, а и да ти откаже няма нищо срамно или страшно в това (много пъти са ми отказвали ама поне нямам проблем да се запозная с някое момиче и да я поканя на среща :D , други приемат поканата ) :-D

Spiderm@n
11-09-2006, 18:57
А, разгеле, едно умно предложение. Аз предлагам на тия дет се заяждат за футбол да не им обръщаме внимание, дано модовете почнат да им трият постовете от тая тема. Но все пак ми е интересно, как "великите" чорбари свалят мацки, кат са толкоз печени, пкне ще е по темата, надявам се :).